Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Το δύσκολο δεν είναι να βρείς γκόμενα για σχέση/σεξ. Το δύσκολο είναι να βρείς ωραία γκόμενα.
1 Μ dollars!

οπως καταλαβαινετε οσο ανεβαινει το επιπεδο,ανεβαινουν και οι απαιτησεις αλλα και οι δυσκολιες...
αμεση συνεπεια του αυξημενου ανταγωνισμου..

μπαζο μπορεις να βρεις με χιλιους δυο τροπους σε χιλια δυο μερη....απο καφετεριες,κλαμπ και γυμναστηρια,μεχρι τρενα λεωφορια μετρο κλπ..
μια ευχαριστη/ανθρωπινα αποδεκτη προσεγγιση αρκει...

"γκομενα" μετριου επιπεδου μπορεις να βρεις συνηθως μεσω του κυκλου σου,μεσω των λεγομενων "γαμων"(παρεες 15+ ατομων τα οποια απλα γνωριζεις και τα συναντας ενα βραδυ στο ντιμπακ.ή στο ρεμο)....ετσι αυξανοντας τον κυκλο σου,αυξανεις και τις πιθανοτητες να συναντησεις/γνωρισεις "γκομενα"...

τωρα για την κατηγορια σπεσιαλ οπς "γκομενας",χρειαζεται να παιξεις μπαλα μονος σου..

να σου τη γνωρισουν ξεχασε το,αφου αν την ξερει καποιος γνωστος/φιλος σου πολυ απλα θα την κρατησει για τον ευατο του..
ενα απλο-ευθυ πεσιμο δεν αρκει,καθως κατα πασα πιθανοτητα εχει δεχθει  φλερτ πριν πας εσυ,και σιγουρα θα δεχθει αφοτου φυγεις..
οποτε βρες τον τροπο να γινεις memorable.....ενας συνηθης τροπος προσεγγισης ειναι μεσω καποιας φιλης της κατα κανονα ασχημοτερης,η οποια η λογικη λεει οτι ολο το βραδυ θα χει φαει το φτυσιμο της αρκουδας...
ατιτιουντ του στυλ "σε λιγο φευγω" ενδεχεται να βοηθησουν αν τη συναντησετε σε εξωτερικο χωρο...
σωμα,χρημα,λεγειν,τροποι και γενικοτερα οτι + εχει ο καθενας,θα παιξουν ρολο ...(μη τσατιζεσαι,εσυ επελεξες τρυπα με ομορφο περιτυλιγμα)..

παντως μη βγαινετε με απωτερο σκοπο να βρειτε μουνι καμια 6αρα+ ατομα ανδροπαρεα....
θυμιζει αγελη λυκων το καταχειμωνο στις αλπεις...το πολυ 3 ατομα(including you)..

υ.γ.για ολους τους τυπους γκομενας παντως,το σοσιαλαιζινγκ ειναι απαραιτητο....
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
μπαζο μπορεις να βρεις με χιλιους δυο τροπους σε χιλια δυο μερη....απο καφετεριες,κλαμπ και γυμναστηρια,μεχρι τρενα λεωφορια μετρο κλπ..
μια ευχαριστη/ανθρωπινα αποδεκτη προσεγγιση αρκει...
Καλά τα μπάζα μέχρι που σε βρίσκουνε,μου την έχουνε πέσει εμένα ουκ ολίγα...πάντως πρέπει να αναβαθμιστώ κάποια στιγμούλα,να ανέβω λίγο κατηγορία.... :cheesy:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Καλά τα μπάζα μέχρι που σε βρίσκουνε,μου την έχουνε πέσει εμένα ουκ ολίγα...πάντως πρέπει να αναβαθμιστώ κάποια στιγμούλα,να ανέβω λίγο κατηγορία.... :cheesy:
εμενα γιατι δε μου την πεφτει καμια ζουζουνι? :think:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εμενα δεν ξερω γιατι αλλα μου τη πεφτουν γκομενες 70+ κιλα,δεν ξερω γιατι,μαλλον επειδη ειμαι γλυκος και θελουν να με φανε :sunglasses:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
οχι σωστα το εθεσε ο χιτ.
γτ λεμε πως βρισκεις γκομενα. κ εφοσον δεν την πεφτει, δεν δεν δεν *καλα αμετρητα δεν στη συγκεκριμενη περιπτωση αλλα τεσπα :rolleyes: * γκομενα δε θα χει.

Θες να μου πεις τα ''δεν'' να ξερω ....  ?


αν μιλουσαμε γενικα για γαμησι, θα ισχυε το δικο σου. γτ γαμησι απο γκομενα ΤΟΥ οκ δε θα ειχε, αλλα εναλλακτικες αλλες υπαρχουν.
Τι εννοεις εδω δηλαδη ?
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Εμενα δεν ξερω γιατι αλλα μου τη πεφτουν γκομενες 70+ κιλα,δεν ξερω γιατι,μαλλον επειδη ειμαι γλυκος και θελουν να με φανε :sunglasses:
αυτα τραβαμε οι αδυνατοι...ολες οι χοντρες θελουν να γλυψουν κοκκαλα....χαχαχαχχαχαχχααα
εδω μια μπετονιερα σαυρα ελλεεινηδα μου εχει πει οτι πρεπει να παρω κανα κιλο  :headbang: και της λεω δανεισε μου μερικα γιατι σου περισσευουν... :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
αυτα τραβαμε οι αδυνατοι...ολες οι χοντρες θελουν να γλυψουν κοκκαλα....χαχαχαχχαχαχχααα
εδω μια μπετονιερα σαυρα ελλεεινηδα μου εχει πει οτι πρεπει να παρω κανα κιλο  :headbang: και της λεω δανεισε μου μερικα γιατι σου περισσευουν... :2funny: :2funny:

παιχτη βαλε κεινα τα καλα τα βιντεακια ξερεις εσυ  :rockon:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
αυτα τραβαμε οι αδυνατοι...ολες οι χοντρες θελουν να γλυψουν κοκκαλα....χαχαχαχχαχαχχααα
εδω μια μπετονιερα σαυρα ελλεεινηδα μου εχει πει οτι πρεπει να παρω κανα κιλο  :headbang: και της λεω δανεισε μου μερικα γιατι σου περισσευουν... :2funny: :2funny:
Έχουμε μεγάλο προβλήματα γαμησέ τα...

Και πόσες χοντρές-μπάζα να πηδήξει κανείς πια...πόσο να αντέξεις;;; :S

Υ.Γ.Πω πω έχω νιώσει άπειρες φορές γκόμενα όταν μου την πέφτουν χοντρές... :P
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
αυτα τραβαμε οι αδυνατοι...ολες οι χοντρες θελουν να γλυψουν κοκκαλα....χαχαχαχχαχαχχααα
εδω μια μπετονιερα σαυρα ελλεεινηδα μου εχει πει οτι πρεπει να παρω κανα κιλο  :headbang: και της λεω δανεισε μου μερικα γιατι σου περισσευουν... :2funny: :2funny:
:2funny: μου εχει συμβει και σε εμενα ;)
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Πρέπει να παχύνουμε οποσδήποτε!!! :rolleyes:
χαχαχαχαχαχχαχαχαχαα ....εχουν και οι γκομενες κατι ανωμαλα γουστα...σου λεει η αλλη...αααα ειναι σεξη η κοιλιτσα και η φαλακρα...τη σκατα μωρη για επιχειρηματια 40αρη ψαχνεις..... βρε τη τραβαμε εμεις οι τζοβενοι χτικιαριδες.. :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
χαχαχαχαχαχχαχαχαχαα ....εχουν και οι γκομενες κατι ανωμαλα γουστα...σου λεει η αλλη...αααα ειναι σεξη η κοιλιτσα και η φαλακρα...τη σκατα μωρη για επιχειρηματια 40αρη ψαχνεις..... βρε τη τραβαμε εμεις οι τζοβενοι χτικιαριδες.. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom