Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πως βρισκεις γκομενα?

Δεν βρισκω.... με βρισκει αυτη!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ποιος πιτσιλιστής, ο ντούρασελ λέμε να μας παγαίνει και βόλτα με αερόστατο  :rockon:


...αν και, αν τα δείγματα γούστου του είναι σωστά, για το σταμάτη μας βλέπω  :(

αααααχαχα
αχαχαχα
αχαχαχαχαχα δεν παιζει να υπαρχει ανθρωπος με χειροτερο γουστο αχαχαχα
σκασεεεεεεεεεεεε :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.019
Πόντοι
25.467
Με την διαφορά ότι στα μπουρδέλα δαν γαμάς πραγματικά. Μόνο με έσκορτς γαμάς όπως θα γαμούσες και μία γκόμενα.

Οι εσκορτς συνηθως ειναι κατα πολυ ανωτερες σε σχεση με την μεση γκομενα και το γαμησι που κανει....Εγω προτιμω τα Studio πιο πολυ βεβαια που και παλι ειναι πολυ ανωτερα απο το σεξακι της μεσης γκομενας..... :cheesy:

Αν συνουσιαστείτε με την ίδια "συνοδό" ή την ίδια Στουντιοκορασίδα,  με την ίδια συχνότητα που συνουσιάζεστε με την "επίσημη ερωμένη" σας, πολύ φοβούμαι ότι θα αναθεωρήσετε.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Αν συνουσιαστείτε με την ίδια "συνοδό" ή την ίδια Στουντιοκορασίδα  με την ίδια συχνότητα που συνουσιάζεστε με την "επίσημη ερωμένη" σας, πολύ φοβούμαι ότι θα αναθεωρήσετε.

Απλη λογικη ειναι....Η (καλη εννοειται) επαγγελματιας με την ερασιτεχνη δεν συγκρινεται....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.019
Πόντοι
25.467
Απλη λογικη ειναι....Η (καλη εννοειται) επαγγελματιας με την ερασιτεχνη δεν συγκρινεται....

Αυτό που ήθελα να επισημάνω (με την ως ανωτέρω ανάρτησή μου) είναι ότι, το "νέο", το "ξένο" και το "αλλιώτικο" φαντάζουν πάντα πιό μυστηριώδη και "ποθητά ".
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αυτό που ήθελα να επισημάνω (με την ως ανωτέρω ανάρτησή μου) είναι ότι, το "νέο", το "ξένο" και το "αλλιώτικο" φαντάζουν πάντα πιό μυστηριώδη και "ποθητά ".

Ειναι στο χερι του καθενος καθε φορα για το ποσο μυστηριωδης μπορει να συνεχιζει να φαινεται...

Αν αποκαλυπτει με το σταγονομετρο ας πουμε.... Γιατι το μυστηριο παυει να φαινεται μυστηριο

αν αρχισεις με την μια και τα λες ολα.

Για αυτο οι ειλικρινεις συνηθως πειθουν τους λιγους και διωχνουν τους πολλους

επειδη η ειλικρινεια τους ειναι διχως ορια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οταν ακους τις γκομενες να σου λενε ξερεις "εγω θελω ειλικρινια"

αυτη τους η προταση διεπεται απο συγχυσεις στην πραγματικοτητα θελουν την ειλικρινεια

οπως την εχουν ορισει αυτες.... ειτε ομαδικα ειτε μεμονομενα η καθεμια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.019
Πόντοι
25.467
Ειναι στο χερι του καθενος καθε φορα για το ποσο μυστηριωδης μπορει να συνεχιζει να φαινεται...

Αν αποκαλυπτει με το σταγονομετρο ας πουμε.... Γιατι το μυστηριο παυει να φαινεται μυστηριο

αν αρχισεις με την μια και τα λες ολα.

Για αυτο οι ειλικρινεις συνηθως πειθουν τους λιγους και διωχνουν τους πολλους

επειδη η ειλικρινεια τους ειναι διχως ορια.

Οταν ακους τις γκομενες να σου λενε ξερεις "εγω θελω ειλικρινια"

αυτη τους η προταση διεπεται απο συγχυσεις στην πραγματικοτητα θελουν την ειλικρινεια

οπως την εχουν ορισει αυτες.... ειτε ομαδικα ειτε μεμονομενα η καθεμια.

:think: Δηλαδή προτείνετε να πληρώνουμε τις "επίσημες ερωμένες" μας, προκειμένου να υπάρχει ατ(ι)μόσφαιρα μυστηρίου;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:think: Δηλαδή προτείνετε να πληρώνουμε τις "επίσημες ερωμένες" μας, προκειμένου να υπάρχει ατ(ι)μόσφαιρα μυστηρίου;

Για εξω γκομενες μιλησα.... οχι για πληρωμενες.

Μια γκομενα την φορα (one byte at time)  :grin: για να καταλαβεις πως δουλευει η σκεψη της

και να πετυχαινεις βαθεια προσεγγιση
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.019
Πόντοι
25.467
Για εξω γκομενες μιλησα.... οχι για πληρωμενες.

Μια γκομενα την φορα (one byte at time)  :grin: για να καταλαβεις πως δουλευει η σκεψη της

και να πετυχαινεις βαθεια προσεγγιση

Εις αυτές αναφερόμουν και εγώ με τον όρο "επίσημες ερωμένες". :grin:
 

Επισκέπτης
Εεεεμ...οχι...αμα θελαμε να γαμαμε μπαζακια απλα για να γαμαμε και να συμβιβαζομαστε με το κοινωνικο μας στατους δεν θα ειμασταν στο bourdela αλλα στο aniatos-agapoulhs.com


Εγώ ρε Gatorade δεν καταλαβαίνω 1 πράγμα......γιατί να συμβαδίζεις με το όνομα ενός σάιτ....προωπικότητα δεν έχεις;;; :headbang:


(Αν δεν εννοείς αυτό,διόρθωσέ με)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εις αυτές αναφερόμουν και εγώ με τον όρο "επίσημες ερωμένες". :grin:

Τι να σου πω... ο καθενας παιζει με τα εφοδια του....

εφοσον ειμαι καπως εμφανισημος... διαθετω λιγο μυαλο.... και ειμαι οκ και

σε πολλα αλλα.. δεν βρισκω λογο να πληρωνω καποια η οποια δεν ειναι επαγγελματιας.

ΕΞαρταται τι θες... τι ηλικια εχεις και τι ψαχνεις... αν εισαι 50αρης με φαλακρα και κοιλιες

και θες το πιπινακι το ωραιο

λογικο να πληρωνεις.... Εγω περα απο τα βασικα.. (κανα καφε , κανα σινεμα κανα δωρακι που και που)

δεν εχω σκοπο να κανω κατι παραπανω.

ΑΝτε +100 ευρω το μεγιστο να μου βγαινει το μηνα τα εξτρα εξοδα μονο για την γκομενα

σε οποια ηλικια και αν ειμαι και οποια θεση και αν εχω...(διευθυντης , σκατατζης , υπαλληλος απλος κτλπ)



Δεν θα χαρτζηλικωνω σε καμια περιπτωση  ;)
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Εγώ ρε Gatorade δεν καταλαβαίνω 1 πράγμα......γιατί να συμβαδίζεις με το όνομα ενός σάιτ....προωπικότητα δεν έχεις;;; :headbang:


(Αν δεν εννοείς αυτό,διόρθωσέ με)

Δεν συμβαδιζω με το ονομα...Απλα το ονομα (και η αντιστοιχη θεματολογια) προσελκυει και τον αναλογο κοσμο....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ειναι στο χερι του καθενος καθε φορα για το ποσο μυστηριωδης μπορει να συνεχιζει να φαινεται...
Αν αποκαλυπτει με το σταγονομετρο ας πουμε.... Γιατι το μυστηριο παυει να φαινεται μυστηριο
αν αρχισεις με την μια και τα λες ολα.
Για αυτο οι ειλικρινεις συνηθως πειθουν τους λιγους και διωχνουν τους πολλους
επειδη η ειλικρινεια τους ειναι διχως ορια.
Έλα σ έχω λέμε,δες 5.45 την ατάκα για τα "ειλικρινή πόδια"
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και να σου πω και την αληθεια δεν εχω καποιο κομπλεξ σε τυπισσες που σε κοιτανε σαν να εισαι ενα τεραστιο πορτοφολι... ετσι εμαθαν....αυτη τη ροτα εχουν. Μαγκια τους εφοσον βρισκουν τυπους που τα διαθετουν.

Απλα με μενα δεν θα κανουν χωριο οσο καιρο ειμαι εν ζωη  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν συμβαδιζω με το ονομα...Απλα το ονομα (και η αντιστοιχη θεματολογια) προσελκυει και τον αναλογο κοσμο....


Το ότι κάποιοι μπήκαν από σπόντα,το αποκλείεις; ;)




O Panos είναι μορφή παίχτη,πρόσεχε τα λόγια σου.


Παπάρια είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom