Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Το δύσκολο δεν είναι να βρείς γκόμενα για σχέση/σεξ. Το δύσκολο είναι να βρείς ωραία γκόμενα.

Αυτό που παίζει ρόλο στο αν και ποιά γκόμενα θα βρείς είναι πάντα το κοινωνικό σου στάτους(είτε γενικά, είτε στον συγκεκριμένο κύκλο ανθρώπων που είναι η γκόμενα), η οικονομική σου κατάσταση και η εμφάνιση σου, όχι μόνο πως είσαι απο φυσικού σου αλλά και το πως ντύνεσαι κλπ.

Εγώ για παράδειγμα δεν ανήκω ούτε σε κάποια γαμηστερή κοινωνική ομάδα και δεν έχω και χρήματα. Το να κάνω σεξ είναι σχετικά εύκολο επειδή ξέρω πολύ απλά σε ποιές κατηγορίες μπορώ να παίξω. Αλλά οι γυναίκες που μπορώ να βρω συνήθως δεν μου αρέσουν εμφανισιακά, και πολλές φορές και σαν άτομα. Οι δύο όμορφες κοπέλες, όχι μουνάρες, με τις οποίες έχω κάνει κάτι στο παρελθόν ήταν ιδιαίτερες περιπτώσεις. Η μία ήταν πολύ μικρότερη μου οπότε είχα ηλικιακό στάτους :P, και η άλλη ήταν σπασικλάκι όπως και εγώ.

Πάντως και τις δύο όμορφες γυναίκες που ανέφερα παραπάνω τις είχα γνωρίσει από το πουθενά πιάνοντας τους την κουβέντα επειδή μου άρεσαν. Μία κοπέλα που πηδάω εδώ και καιρό την γνώρισα μέσω ίντερνετ, εμφανισιακά την λες μέτρια...

Όσες φορές δοκίμασα να παίξω έξω από τα κυβικά μου πήρα τα @@ μου. Υπήρχαν και εξαιρέσεις που έπιασα την κουβέντα με μία πολύ ωραία γυναίκα αλλά χωρίς να οδηγήσει κάπου.

Από όσους έχω γνωρίσει που πηδάνε πολύ, όλοι ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα παραπάνω. Συνήθως η είναι ωραία παιδιά, η έχουν χρήματα από την οικογένεια τους και τις ανάλογες παρέες, η απλά είναι υπερβολικά κοινωνικοί τύποι με πολλές παρέες.

Το βσκ ζήτημα πιστεύω λοιπόν είναι να βάλει κανείς νερό στο κρασί του και να δεχτεί που βρίσκεται στο κοινωνικό τοτέμ, να αποβάλλει την αρνητικότητα του ("όλες οι γυναίκες είναι $%&%&$$^**#^%^") και να μάθει να προσεγγίζει.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Το βασικο δικε μου ειναι να μην εισαι και συμπεριφερεσαι σαν μαλακας...Αμα εισαι ομορφος γαμας αβερτα...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Μαλακίες λέτε.

Οι γυναίκες αδιαφορούν για τα λεφτά των αντρών.

Αυτό έχω καταλάβει από τα λεγόμενα των θηλυκών μελών του site.

μα το επιπεδο των κοριτσιων εδω ειναι υψηλο - εισοδηματικα, μορφωτικα και κοινωνικα. Σιγα μην τοις ενδοιαφερουν τα χρηματα. μεταξυ των ταξιδιων τους στην ΝΥ το Λονδινο και τα meeting τους γραφουν και καμμια 7.000 ποστακια για πλακα. Οταν βρουν και λιγο χρονο, πανε και σε καμμια επιδειξη πρεμιερα του Calvin ή της LV.

μετα, επιστρεφουν εδω, μιλανε για γαμησια, καταποσεις χυσιων, βαζουν καμια 10αρια κωλοδακτυλα και επιστεφουν στα σαλονια τους
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Το δύσκολο δεν είναι να βρείς γκόμενα για σχέση/σεξ. Το δύσκολο είναι να βρείς ωραία γκόμενα.

Αυτό που παίζει ρόλο στο αν και ποιά γκόμενα θα βρείς είναι πάντα το κοινωνικό σου στάτους(είτε γενικά, είτε στον συγκεκριμένο κύκλο ανθρώπων που είναι η γκόμενα), η οικονομική σου κατάσταση και η εμφάνιση σου, όχι μόνο πως είσαι απο φυσικού σου αλλά και το πως ντύνεσαι κλπ.

Εγώ για παράδειγμα δεν ανήκω ούτε σε κάποια γαμηστερή κοινωνική ομάδα και δεν έχω και χρήματα. Το να κάνω σεξ είναι σχετικά εύκολο επειδή ξέρω πολύ απλά σε ποιές κατηγορίες μπορώ να παίξω. Αλλά οι γυναίκες που μπορώ να βρω συνήθως δεν μου αρέσουν εμφανισιακά, και πολλές φορές και σαν άτομα. Οι δύο όμορφες κοπέλες, όχι μουνάρες, με τις οποίες έχω κάνει κάτι στο παρελθόν ήταν ιδιαίτερες περιπτώσεις. Η μία ήταν πολύ μικρότερη μου οπότε είχα ηλικιακό στάτους :P, και η άλλη ήταν σπασικλάκι όπως και εγώ.

Πάντως και τις δύο όμορφες γυναίκες που ανέφερα παραπάνω τις είχα γνωρίσει από το πουθενά πιάνοντας τους την κουβέντα επειδή μου άρεσαν. Μία κοπέλα που πηδάω εδώ και καιρό την γνώρισα μέσω ίντερνετ, εμφανισιακά την λες μέτρια...

Όσες φορές δοκίμασα να παίξω έξω από τα κυβικά μου πήρα τα @@ μου. Υπήρχαν και εξαιρέσεις που έπιασα την κουβέντα με μία πολύ ωραία γυναίκα αλλά χωρίς να οδηγήσει κάπου.

Από όσους έχω γνωρίσει που πηδάνε πολύ, όλοι ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα παραπάνω. Συνήθως η είναι ωραία παιδιά, η έχουν χρήματα από την οικογένεια τους και τις ανάλογες παρέες, η απλά είναι υπερβολικά κοινωνικοί τύποι με πολλές παρέες.

Το βσκ ζήτημα πιστεύω λοιπόν είναι να βάλει κανείς νερό στο κρασί του και να δεχτεί που βρίσκεται στο κοινωνικό τοτέμ, να αποβάλλει την αρνητικότητα του ("όλες οι γυναίκες είναι $%&%&$$^**#^%^") και να μάθει να προσεγγίζει.

Εεεεμ...οχι...αμα θελαμε να γαμαμε μπαζακια απλα για να γαμαμε και να συμβιβαζομαστε με το κοινωνικο μας στατους δεν θα ειμασταν στο bourdela αλλα στο aniatos-agapoulhs.com
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαλακίες λέτε.

Οι γυναίκες αδιαφορούν για τα λεφτά των αντρών.

Αυτό έχω καταλάβει από τα λεγόμενα των θηλυκών μελών του site.

αλλα αν δωσεις βαση κ στα λεγομενα των αρσενικων μελων του σαιτ ειμαστε κ αγαμητες, οποτε δωρον αδωρον :2funny:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
μα το επιπεδο των κοριτσιων εδω ειναι υψηλο - εισοδηματικα, μορφωτικα και κοινωνικα. Σιγα μην τοις ενδοιαφερουν τα χρηματα. μεταξυ των ταξιδιων τους στην ΝΥ το Λονδινο και τα meeting τους γραφουν και καμμια 7.000 ποστακια για πλακα. Οταν βρουν και λιγο χρονο, πανε και σε καμμια επιδειξη πρεμιερα του Calvin ή της LV.

μετα, επιστρεφουν εδω, μιλανε για γαμησια, καταποσεις χυσιων, βαζουν καμια 10αρια κωλοδακτυλα και επιστεφουν στα σαλονια τους

Αυτη ειναι  πραγματικοτητα  της μεσης γκομενας μεσα απο τις σελιδες του cosmopolitan... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αλλα αν δωσεις βαση κ στα λεγομενα των αρσενικων μελων του σαιτ ειμαστε κ αγαμητες, οποτε δωρον αδωρον :2funny:

Και αυτό, το ότι είστε αγάμητες, πάλι από τα λεγόμενά σας προκύπτει.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

dexter_morgan

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Η εξουσία , κάθε μορφής , είναι το ισχυρότερο αφροδισιακό για μια μέση γκόμενα.
η κομώτρια μπορεί να ψαρώνει με τον αστυνομικό - πυροσβέστη κοκ
η αλβανίδα με τον μπάτσο στην ασφάλεια που πάει να βγάλει την άδεια παραμονής.
η τηλεπερσόνα με τον κάθε Λάτσιο σαπιοκοιλιά.
τα μοντέλα με τους Κωστοπουλικούς.

η μέση γκόμενα ψαρώνει ανάλογα με το τι ενδιαφέροντα έχει ...

πρώτα λοιπόν εντοπίστε το στόχο σας , ψάχτε να μάθετε τι γουστάρει και μετά φτιάχτε το προφίλ σας ανάλογα. Το παραμύθι με στυλ είναι must....unfortunately .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Τα θηλυκά μέλη του bou με τους μοντερέιτορ  :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
...κ το λεει ενα αρσενικο μελος του σαιτ :grin:

αλλα μου το λεει κ η υπογραφη σου, :-

Εγώ δεν έχω καταφέρει να την διαβάσω ακόμη την υπογραφή μου, αλλά μου αρέσει από καλλιτεχνικής άποψης, είναι ωραίος συνδυασμός αριθμών και γραμμάτων, γιαυτό και την έβαλα.

:tits2:
 

dexter_morgan

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Σωστή η επισήμανσή σας.

Απλώς ο αξιότιμος κ. Δεξτέριος Μορργάνιος δεν ήθελε να είναι τόσο καυστικός.

απλά δεν έχω τέτοιες αποδείξεις καθότι νέος εδώ ,αλλά όλες οι ενδείξεις τείνουν σε αυτό το συμπέρασμα.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Εεεεμ...οχι...αμα θελαμε να γαμαμε μπαζακια απλα για να γαμαμε και να συμβιβαζομαστε με το κοινωνικο μας στατους δεν θα ειμασταν στο bourdela αλλα στο aniatos-agapoulhs.com

Με την διαφορά ότι στα μπουρδέλα δαν γαμάς πραγματικά. Μόνο με έσκορτς γαμάς όπως θα γαμούσες και μία γκόμενα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ω ναι..
ο πιτσιλιστης....


:cum:

ποιος πιτσιλιστής, ο ντούρασελ λέμε να μας παγαίνει και βόλτα με αερόστατο  :rockon:


...αν και, αν τα δείγματα γούστου του είναι σωστά, για το σταμάτη μας βλέπω  :(
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Με την διαφορά ότι στα μπουρδέλα δαν γαμάς πραγματικά. Μόνο με έσκορτς γαμάς όπως θα γαμούσες και μία γκόμενα.

Οι εσκορτς συνηθως ειναι κατα πολυ ανωτερες σε σχεση με την μεση γκομενα και το γαμησι που κανει....Εγω προτιμω τα Studio πιο πολυ βεβαια που και παλι ειναι πολυ ανωτερα απο το σεξακι της μεσης γκομενας..... :cheesy:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ποιος πιτσιλιστής, ο ντούρασελ λέμε να μας παγαίνει και βόλτα με αερόστατο  :rockon:


...αν και, αν τα δείγματα γούστου του είναι σωστά, για το σταμάτη μας βλέπω  :(

αχαχαχαχα!!! για τον σταματη λεει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom