Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παράθεση από: Velvy στις σήμερα στις 14:06
οχι σωστα το εθεσε ο χιτ.
γτ λεμε πως βρισκεις γκομενα. κ εφοσον δεν την πεφτει, δεν δεν δεν *καλα αμετρητα δεν στη συγκεκριμενη περιπτωση αλλα τεσπα Roll Eyes * γκομενα δε θα χει.

Θες να μου πεις τα ''δεν'' να ξερω ....  ?


Παράθεση από: Velvy στις σήμερα στις 14:06
αν μιλουσαμε γενικα για γαμησι, θα ισχυε το δικο σου. γτ γαμησι απο γκομενα ΤΟΥ οκ δε θα ειχε, αλλα εναλλακτικες αλλες υπαρχουν.


Τι εννοεις εδω δηλαδη ?

:2funny:
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αν μετά από τις 99 χυλόπιτες δεν βγάλω γκόμενα καί φάω καί την εκατοστή, ξεκινώ νέα 100στάρα! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
:2on1:





ξαναχέσε αν θες λουστ :)
fart-in-bed.gif
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
+10000000000
Και για τα δύο σκέλη.Για Σερζ μη τα ξαναλέμε ΑΠΛΑ ΙΝΔΑΛΜΑ,θΕΟΣ.
τετοιου ειδους ανθρωποι δε μου αρεσουν...
καταλαβαινω τι εκτιμουν σε αυτους οι θαυμαστες τους,αλλα προσωπικα τους θεωρω πολυ "φωναχτους" για τα γουστα μου..
το "i wanna fuck you" θα το χε σκεφτει ο καθε ανδρας που χε δει τη γουιτνει εκεινη την περιοδο...
το οτι εκεινος το ξεστομησε σε ζωντανη μεταδοση δε βλεπω γιατι του προσδιδει ενα χαρακτηρισμο διαφορετικο απο αυτον του αξεστου...δε βλεπω το λογο γιατι τον δειχνει "περισσοτερο ανδρα" απο ολους αυτους που δεν το ειπαν...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
τετοιου ειδους ανθρωποι δε μου αρεσουν...
καταλαβαινω τι εκτιμουν σε αυτους οι θαυμαστες τους,αλλα προσωπικα τους θεωρω πολυ "φωναχτους" για τα γουστα μου..
το "i wanna fuck you" θα το χε σκεφτει ο καθε ανδρας που χε δει τη γουιτνει εκεινη την περιοδο...
το οτι εκεινος το ξεστομησε σε ζωντανη μεταδοση δε βλεπω γιατι του προσδιδει ενα χαρακτηρισμο διαφορετικο απο αυτον του αξεστου...δε βλεπω το λογο γιατι τον δειχνει "περισσοτερο ανδρα" απο ολους αυτους που δεν το ειπαν...

πεστα παιχτη μου. ινδαλμα ο πιωμενος 23 ωρες το 24ωρο? λεει πιωμενος τις μαλακιες του και να λεμε οτι 'ζωγραφισε ο τυπος?'  :2funny:
μου θυμιζει κατι ταινιες που ενας μεθυσμενος ξερναει πανω σε ενα τοιχο σε εκθεση μοντερνας τεχνης και περναει η αφροκρεμα και σχολιαζει τη τεχνοτροπια με δεος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
τετοιου ειδους ανθρωποι δε μου αρεσουν...
καταλαβαινω τι εκτιμουν σε αυτους οι θαυμαστες τους,αλλα προσωπικα τους θεωρω πολυ "φωναχτους" για τα γουστα μου..
το "i wanna fuck you" θα το χε σκεφτει ο καθε ανδρας που χε δει τη γουιτνει εκεινη την περιοδο...
το οτι εκεινος το ξεστομησε σε ζωντανη μεταδοση δε βλεπω γιατι του προσδιδει ενα χαρακτηρισμο διαφορετικο απο αυτον του αξεστου...δε βλεπω το λογο γιατι τον δειχνει "περισσοτερο ανδρα" απο ολους αυτους που δεν το ειπαν...
Aγαπητέ χιτμαν ο Σερζ δεν είναι μόνο το πέσιμο στη Γουίτνει είναι ΚΥΡΙΩΣ όλα τα υπόλοιπα.Ναι ήταν γυναικάς,μέθυσος,αθυρόστομος και πολλά άλλα ακόμα που ακόμα και η γαλλική κοινωνία δύσκολα θα τα σήκωνε σήμερα.Ήταν τυχερός,κι εμείς μαζί,Που αυτός ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ μεγαλούργησε στα πιο φιλελεύθερα 60'σ και 70'ς κι όχι στη Γαλλία του Λεπέν και του Σαρκοζί.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πεστα παιχτη μου. ινδαλμα ο πιωμενος 23 ωρες το 24ωρο? λεει πιωμενος τις μαλακιες του και να λεμε οτι 'ζωγραφισε ο τυπος?'  :2funny:
μου θυμιζει κατι ταινιες που ενας μεθυσμενος ξερναει πανω σε ενα τοιχο σε εκθεση μοντερνας τεχνης και περναει η αφροκρεμα και σχολιαζει τη τεχνοτροπια με δεος
ακραιοι ανθρωποι γεννουν ακραια συναισθηματα..
καποιους αυτη η σταση ζωης τους γοητευει..
για αυτους ειναι μια μορφη απολυτης ελευθεριας που ενδεχεται να οδηγησει στην απολυτη δημιουργικοτητα...
προφανως εμεις δεν ανηκουμε σε αυτην την κατηγορια...αυτη η απωλεια μετρου μας ενοχλει.....τοσο αισθητικα οσο και κοσμοθεωρικα..

ειναι οι δυο οψεις του ιδιου νομισματος...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
τετοιου ειδους ανθρωποι δε μου αρεσουν...
καταλαβαινω τι εκτιμουν σε αυτους οι θαυμαστες τους,αλλα προσωπικα τους θεωρω πολυ "φωναχτους" για τα γουστα μου..
το "i wanna fuck you" θα το χε σκεφτει ο καθε ανδρας που χε δει τη γουιτνει εκεινη την περιοδο...
το οτι εκεινος το ξεστομησε σε ζωντανη μεταδοση δε βλεπω γιατι του προσδιδει ενα χαρακτηρισμο διαφορετικο απο αυτον του αξεστου...δε βλεπω το λογο γιατι τον δειχνει "περισσοτερο ανδρα" απο ολους αυτους που δεν το ειπαν...
Και καλα οτι τολμησε  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Αυτοι οι τυποι ουτε σεβας εχουν ουτε τσιπα ουτε τιποτα...... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom