Νέα

Πώς σας έχει επηρεάσει η κρίση?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jstar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 406
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Η χαριστικη βολη μετα τον Ιουνιο.......
ας ελπισουμε οτι θα ξεπερασουμε οσο γινεται αναιμακτα κ τον σκοπελο του ιουνιου. :headbang:
διαφορετικα θα μας φαει η μαρμαγκα. :helpplea:
μη χασουμε κ τα μπανακια του λαου τον αυγουστο. ;)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Η χαριστικη βολη μετα τον Ιουνιο.......

Αφού είμαστε σε καθοδικό σπιράλ, κάθε 2-3 μηνες θα έχουμε τα ίδια. Και αυτά περί μεταρυθμίσεων είναι παραμύθια, ότι και καλά θα μας ...σώσουν δηλ.. Βασικά τα αφήνουν ασαφή για να μην καταλαβαίνει ο κόσμος τί σημαίνει. Κάποιοι αφελείς νομίζουν ότι θα διορθωθεί το πράγμα εάν θα απολυθούν 150.000 δημ. υπάλληλοι. Βασικά θα ακούσουμε ότι δεν θα υπάρχει υγεία παρά μόνο εάν πληρωνεις ακόμη περισσότερα, 50% συμμετοχή στα φαρμακα όλοι, θα κλείσουν νοσοκομεία και σχολεία, καλοί γιατροί θα φύγουν έξω (μέχρι και ιδιωτικά νοσοκομεία θα κλείσουν γιατί δεν θα μπορείς να τα πληρώσεις είτε από το άδειο πορτοφόλι σου είτε από ιδιωτική ασφάλιση που ΔΕΝ θα έχεις), κτλ.... ΑΥτές είναι οι μεταρρυθμίσεις που πιπιλάνε την καραμέλα απέξω. Και φυσικά σε συρρικνούμενη αγορά κανείς δεν επενδύεει, όλο θα λένε ότι φταίει το περιβάλλον, αυτοί, οι άλλοι κτλ.... ο Χατζηπετρής.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειμαι συνταξιουχος αποστρατος κατω των 55 χρονων.Εμας μας ξεσκισαν γιατι μας περικοψαν τα διπλασια απ' οτι κοψαν στους υπολοιπους συνταξιουχους.Παρα ταυτα μεχρι σημερα(το αυριο αγνωστο για ολους μας να ουμε) δεν εχω κοψει καμμια απο τις συνηθειες μου.Και στο καθαριστηριο συνεχιζω και στελνω τα ρουχα μου και εξω συνεχιζω και τρωω καθοτι ειμαι εργενης και δεν ασχολουμαι με την μαγειρικη, αλλα και στις τανες συνεχιζω να πηγαινω και ας εχω δημιουργησει το τελευταιο διαστημα μια ομορφη σχεση που την βρισκω στο πηδημα!!!...Για ολα αυτα...η αιτια ειναι ο Ο.Π.Α.Π...που βγαζω κερδη απο το στοιχημα του και τα διατηρω διχως να τα σκορπιζω αλογιστα.Σημερα κανω την αρχη.... σε site φιλου μας που ηταν εδω μεσα και αποχωρησε..οπως και εγω(δεν μπαινω πλεον οπως εμπαινα παλια) και γραφω τρια ματσακια σημερινα που ειναι δωρο απο τον Ο.Π.Α.Π....για  να κανει ο κοσμος Πασχα.Παλια εγραφα και εδω προγνωστικα αλλα εχανα τον χρονο μου, καθοτι εδω μεσα ειναι πνιχτρα στην κλωνοποιηση να ουμε!!!!Καλο Πασχα σε ολους, απο τον Παιχτουρα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ας ελπισουμε οτι θα ξεπερασουμε οσο γινεται αναιμακτα κ τον σκοπελο του ιουνιου. :headbang:
διαφορετικα θα μας φαει η μαρμαγκα. :helpplea:
μη χασουμε κ τα μπανακια του λαου τον αυγουστο. ;)

Ειδικα για τα ...μπανακια του λαου ητανε το τεωs προγραμμα του τεωs Κοινωνικου Τουρισμου....Τα μονα μπανια που βλεπω να κανουμε , ειναι μεσα στο σπιτι και μαλιστα μπανια απο ιδρωτα ελεω ακριβου ρευματοs για κλιματιστικο
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
μειωθηκαν στο ελαχιστο οι μπουρδελοτσαρκες !

Πάντως όσο ναναι μας έχει επηρεάσει. Αντί να κάνουμε σεξ στα μαγαζια, μιλάμε για σεξ στο φορουμ, τουτεστιν λόγια και όχι έργα.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εγο περναο πολι ορεα ολι με κερνανε

τροο τα σουβαλακια πινο τα μπιρακια μου με πιγενουν σε ορεα μαγαζα ι φιλι μου κε ολα ινε πολι ορεα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
εγο περναο πολι ορεα ολι με κερνανε

τροο τα σουβαλακια πινο τα μπιρακια μου με πιγενουν σε ορεα μαγαζα ι φιλι μου κε ολα ινε πολι ορεα

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΣ! Γι αυτό είναι οι φίλοι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Να βρειτε εναν τριτο φιλο που να κερναει  ;)
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
36
Μας αλλαξε τα φωτα..δεν μας επηρεασε απλα  :helpplea:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ειμαι συνταξιουχος αποστρατος κατω των 55 χρονων.Εμας μας ξεσκισαν γιατι μας περικοψαν τα διπλασια απ' οτι κοψαν στους υπολοιπους συνταξιουχους.Παρα ταυτα μεχρι σημερα(το αυριο αγνωστο για ολους μας να ουμε) δεν εχω κοψει καμμια απο τις συνηθειες μου.Και στο καθαριστηριο συνεχιζω και στελνω τα ρουχα μου και εξω συνεχιζω και τρωω καθοτι ειμαι εργενης και δεν ασχολουμαι με την μαγειρικη, αλλα και στις τανες συνεχιζω να πηγαινω και ας εχω δημιουργησει το τελευταιο διαστημα μια ομορφη σχεση που την βρισκω στο πηδημα!!!...Για ολα αυτα...η αιτια ειναι ο Ο.Π.Α.Π...που βγαζω κερδη απο το στοιχημα του και τα διατηρω διχως να τα σκορπιζω αλογιστα.Σημερα κανω την αρχη.... σε site φιλου μας που ηταν εδω μεσα και αποχωρησε..οπως και εγω(δεν μπαινω πλεον οπως εμπαινα παλια) και γραφω τρια ματσακια σημερινα που ειναι δωρο απο τον Ο.Π.Α.Π....για  να κανει ο κοσμος Πασχα.Παλια εγραφα και εδω προγνωστικα αλλα εχανα τον χρονο μου, καθοτι εδω μεσα ειναι πνιχτρα στην κλωνοποιηση να ουμε!!!!Καλο Πασχα σε ολους, απο τον Παιχτουρα.

Παίχτουρα, μακάρι να ήμουν στη θέση σου(?!)

Αντεύχομαι, Καλή Ανάσταση!
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
σε προσωπικό επίπεδο μάλλον θα με λιθοβολήσουν στο σύνταγμα γιατί με τελεσίδικη δικαστική απόφαση πρέπει μέχρι να πάρω σύνταξη από το ταμείο μου να με πληρώνουν 3000€ κάθε μήνα ως αποζημίωση για κάτι υπερβολικά βαρύ που μου έκαναν ως αντάλλαγμα του να μην έχω δυνατότητα να εργαστώ με οποιαδήποτε μορφή εργασίας :rockon: :think: :tickedoff: :headbang: :dancing:
 

Συνημμένα

  • god-creator.jpg
    god-creator.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 42
  • god_rests.jpg
    god_rests.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom