Νέα

Οικονομική κρίση = κακά μαντάτα στην ψωλή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
φιλε αν εχεις αρχιδια και μπορεις να φυγεις απο τη αθηνα καντο.δεν πιστεω να εισαι συνταξιουχος?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
οσοι μπορειτε να φυγετε απο την αθηνα καντε το.ελλαδα δεν ειναι μονο η αθηνα.

Γκόμενες της προκοπής για παιχνίδι, έχει όμως μόνο η Αθήνα...Πας να ζήσεις ανύπαντρος στην επαρχία; :sunglasses:
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε εισαι λαθος.εχει καλες  γκομενες στην επαρχια να ξερεις, και οι οποιες ειναι και πιο αγνες.στο χερι σου ειναι τι θα κανεις.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Γκόμενες της προκοπής για παιχνίδι, έχει όμως μόνο η Αθήνα...Πας να ζήσεις ανύπαντρος στην επαρχία; :sunglasses:
δηλ η Θεσ/νικη δεν εχει? μια Πατρα? ενα Ηρακλειο? τα Γιαννενα?
(μιλαμε για μεγαλες πολεις!
δεν στρεφονται ολα γυρω απο την αθηνα!
αλωστε δεν λεγεται τζαμπα οτι η Βορεια Ελλαδα εχει τα πιο ωραια μουνια!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Γκόμενες της προκοπής για παιχνίδι, έχει όμως μόνο η Αθήνα...Πας να ζήσεις ανύπαντρος στην επαρχία; :sunglasses:

Θα ΄σου ΄λεγα τωρα τι εχει και η Αθηνα..............για τον πουτσο καβαλα...............

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Θα ΄σου ΄λεγα τωρα τι εχει και η Αθηνα..............για τον πουτσο καβαλα...............
τουλαχιστον στην επαρχια ρε πουστη μου την πεφτεις και δεν φοβασαι οτι η γκομενα θα σου βγει τραβελος!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δηλ η Θεσ/νικη δεν εχει? μια Πατρα? ενα Ηρακλειο? τα Γιαννενα?
(μιλαμε για μεγαλες πολεις!
δεν στρεφονται ολα γυρω απο την αθηνα!
αλωστε δεν λεγεται τζαμπα οτι η Βορεια Ελλαδα εχει τα πιο ωραια μουνια!

Όχι φίλε, δεν έχει, άντε να εξαιρέσουμε τη Σαλονίκη...
Σε αυτές τις πόλεις, "τερματίζεις" σε 2-3 μήνες...τα βλέπεις όλα και δεν μπορείς να πας και γι' άλλα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Όχι φίλε, δεν έχει, άντε να εξαιρέσουμε τη Σαλονίκη...
Σε αυτές τις πόλεις, "τερματίζεις" σε 2-3 μήνες...τα βλέπεις όλα και δεν μπορείς να πας και γι' άλλα...
καλα!
εγω το σταματαω εδω! για να το λες εσυ ετσι θα ναι!

.
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
φιλε καυτε καλα θα κανεις να βγεις καμια βολτα προς τα εξω να δεις τη παιζετε.ελλαδα ειναι και αλλου εκτος απο την αθηνα.τοσες φοιτητριες που βλεπεις στην αθηνα απο που ερχοντε απο το διαστημα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
φιλε καυτε καλα θα κανεις να βγεις καμια βολτα προς τα εξω να δεις τη παιζετε.ελλαδα ειναι και αλλου εκτος απο την αθηνα.τοσες φοιτητριες που βλεπεις στην αθηνα απο που ερχοντε απο το διαστημα.
απο τα προαστια της αθηνας!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
παιδια οσοι μπορειτε φυγετε απο αθηνα να καταλαβετε τη ζωη σας.εφυγα μετα απο 10 χρονια εγω εκει.τωρα καταλβαινω οτι αργησα που εφυγα κιολας.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φιλε καυτε καλα θα κανεις να βγεις καμια βολτα προς τα εξω να δεις τη παιζετε.ελλαδα ειναι και αλλου εκτος απο την αθηνα.τοσες φοιτητριες που βλεπεις στην αθηνα απο που ερχοντε απο το διαστημα.

Φίλε, μέχρι πριν λίγα χρόνια ζούσα και δούλευα σε μεγάλη πρωτεύουσα νομού, οπότε δε θεωρητικολογώ, το έχω ζήσει το θέμα...Για παντρεμένους είναι παράδεισος, αν ενδιαφέρεται κανείς για οικογένεια και δε φάει και κέρατο από τη γυναίκα του  :2funny: , αλλά για να κάνεις ζωή άστο καλύτερα...Πολλή ψωλαρία στα περισσότερα μαγαζιά, ειδικά τις καθημερινές και οι γκόμενες κλεισμένες στο σπίτι περιμένουν το γαμπρό...Είχα κάτι περιπτώσεις με καλά μωρά, αλλά σύντομα σου πετούσαν το παρασύνθημα - γάμος - κι έστριβα...Από κάποιο σημείο και μετά, κάθε Σ/Κ ήμουν στην Αθήνα...Δε λέω ότι είναι παράδεισος, αλλά άμα είσαι συνέχεια στη γύρα, όπως εγώ, σου τυχαίνουν αρκετές φάσεις...Βέβαια παίζουν και λούμπες (γάμος που λέγαμε και πιο πάνω), αλλά είναι στο χέρι σου να τις αποφύγεις  :sunglasses:

Aμα εισαι σαβουρης εχει...........

Προσωπικά φίλε, μόνο σαβούρης δεν είμαι...Αν ήμουν θα γαμούσα τρελές ποσότητες τεμαχίων...
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εχεις δικιο σε ολα αυτα φιλε.αλλα καλο ειναι να εχεις και ποιοτητα ζωης πανω απο ολα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εχεις δικιο σε ολα αυτα φιλε.αλλα καλο ειναι να εχεις και ποιοτητα ζωης πανω απο ολα.

Αυτό είναι άλλη ιστορία...Στην επαρχία είναι όλα βολικά, αλλά με μεγάλους περιορισμούς στα γκομενικά...Κι αν είσαι 25-30, τα γκομενικά παίζουν καθοριστικό ρόλο στην ποιότητα ζωής σου...Στην Αθήνα σου βγαίνει η πίστη, αλλά οι επιλογές είναι ασύγκριτα περισσότερες.......
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εχεις περισσοτερες επιλογες αλλα αν δεν εχεις λεφτα εισαι πεταμενος.ενω στη επαρχια και με λιγα λεφτουδακια τις βγαζεις τις ακρες σου,και περνας και καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom