Νέα

Άρθρο της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kappa_fi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Η τυπισσα ήταν στην ΚΝΕ κάποτε... αυτό από μόνο του αρκεί!!! :grin:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Ο Θεός να μας φυλάει.Η επιστροφή της μούμιας !Μπρρρ! : zombie:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ο Τζήμερος ειναι ενας κοινοσ ηλίθιος μπροςτα στην πΤδ
Διαφημιστής , τι φαση ;
Να τον παρει ο τζάμπο στα καταστήματα του

Συγκρίνεται τωρα ο αχρηστος ο Τζήμερος με την πτδ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ειναι υποπτο που το αρθρο αυτο γραφτηκε στην Εφημεριδα των Συντακτων.Περιμενουμε να γραψει κατι και στην Δημοκρατια η την Εστια.Αλλιως ας μην βγαινει ως συνδετικος κρικος ολων των Ελληνων διοτι δεν πειθει...
Με την ευκαιρια θυμαστε τι διαβαζε η Αννα-Ψαρουδα Μπενακη στον Καρολο Παπουλια μολις ανελαβε Προεδρος της Δημοκρατιας;Εκανε καποιος μια ερευνα πως τα εγραψε ολα αυτα;
Σιγα μην γραψει σε δεκα εφημεριδες για να την θεωρησετε καποιοι αντικειμενική. Ρε δεν παμε καλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Την έκανε ο Τζήμερος άλογο

To the point και πάλι ο Τζήμερος.

Η Σακελαροτέτοια είναι ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ άνθρωπος που έχει υπηρετήσει το αξίωμα. Σεβασμός στο θεσμό μηδέν και με κάθε ευκαιρία προώθηση νεοταξικής ατζέντας. Δεν θυμάμαι άλλον ΠτΔ σε τόσο μικρό διάστημα να τον φτύνουν κυριολεκτικά τόσο πολύ και πολλοί.

Υγ:Πάκη λέω και κλαίω. Πραγματικά.
Μαλλον η σακελλαροτετοια ειναι πολυ καλυτερη απο τον λαο που επιλεχθηκε να ηγηθει ως Προεδρος.
Κατι τετοια ποσταρισματα αποδεικνυουν οτι δεν σας αξιζουν ανθρωποι σαν την Σακελλαροπουλου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
[quote author=kappa_fi link= ]Στο πρώτο φύλλο της «Εφημερίδας των Συντακτών» για το 2021 η Κατερίνα Σακελλαροπούλου μίλησε για δημοκρατία, κράτος δικαίου και δικαιώματα

Άρθρο της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου

Αρες μαρες κουκουναρες

[/quote]...ειπε ο Τζωνης του μπου κομ, για την Προεδρο του ΣτΕ και Προεδρο της Δημοκρατιας.

Τι ωραιο πραγμα η δημοκρατια.
Μπορει ο καθε τζωνης να πιανει στο στομα του την Σακελλαροπουλου.
Τωρα, το ποιος εκτιθεται απο αυτο, αλλο θεμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Στη λαϊκιστική στρέβλωση της δημοκρατίας η λαϊκή βούληση συγχέεται με τη βούληση της πλειοψηφίας.

Μου θυμιζει ολες τις συστημικες εφημεριδες και βοθροκαναλα που οποιον (ΕΚΛΕΓΜΕΝΟ) πρωθυπουργο δε τους αρεσει τον βαφτιζουν λαϊκιστη.

Ας πει ξεκαθαρα οτι θεωρει οτι η πλεμπα δεν πρεπει να εχει διαφορετικες αποψεις απ'τη πεφωτισμενη ηγεσια... και οταν η πλεμπα εχει διαφορετικες αποψεις τοτε οι ηγετες που τις εκφραζουν θα ονομαζονται "λαϊκιστες" αντι δημοκρατες. Ενω αυτοι οι ηγετες που πανε κοντρα θα ονομαζονται "υπευθυνοι δημοκρατες".
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Την έκανε ο Τζήμερος άλογο

To the point και πάλι ο Τζήμερος.

Η Σακελαροτέτοια είναι ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ άνθρωπος που έχει υπηρετήσει το αξίωμα. Σεβασμός στο θεσμό μηδέν και με κάθε ευκαιρία προώθηση νεοταξικής ατζέντας. Δεν θυμάμαι άλλον ΠτΔ σε τόσο μικρό διάστημα να τον φτύνουν κυριολεκτικά τόσο πολύ και πολλοί.

Υγ:Πάκη λέω και κλαίω. Πραγματικά.
Μαλλον η σακελλαροτετοια ειναι πολυ καλυτερη απο τον λαο που επιλεχθηκε να ηγηθει ως Προεδρος.
Κατι τετοια ποσταρισματα αποδεικνυουν οτι δεν σας αξιζουν ανθρωποι σαν την Σακελλαροπουλου.

Ο χειρότερος ΠτΔ. Να φύγει να πάει αλλού που θα θεωρήσεις ότι δεν μας αξίζει κιόλας το ξόανο η εθνοπροδότρα!!!! Άντε να έρθει το Ισλάμ και κάτι τέτοιες θα πάρουν πρώτες σειρά για τις πετριές. Βρωμίζει το αξίωμα. Διχάζει τους Έλληνες. Γουστάρει λάθρο και τελευταία μιλάει και για Δημοκρατία μειοψηφίας.


Η αντίληψή σου Alex για τον κόσμο είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτή που θέλουν να υπάρχει. Τελείως απλοϊκή. Τελείως εκτός πραγματικότητας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Επλήγησαν λέει τα παροχικά δικαιώματα,το δικαίωμα του άλλου δηλαδή να παχαίνει κώλο και να ψωλιάζει.

'' Η οικονομική κρίση της τελευταίας δεκαετίας έπληξε τα παροχικά δικαιώματα, τις υλικές προϋποθέσεις της αυτονομίας μας.''

Πολύ μεγάλη ζημιά.
Βασικά όλοι αυτοί την πατάνε γιατί προσπαθούν να εκφράσουν στρογγυλή άποψη συμπεριλαμβάνοντας τις αντίθετες απόψεις.Δε βλέπουν τα εξτρέμ.
Δηλαδή εγώ είμαι αντιψωλάς,δε με λαμβάνουν όμως υπόψιν.Οπότε και εγώ δεν τους λαμβάνω υπόψιν.Ετσι αυτό που κάνουν είναι ευχολόγιο,δεν παίζει στον πραγματικό κόσμο και τις αληθινές συγκρούσεις γιατί δεν πιάνουν την ατομική δράση.
Είναι η αλλοτρίωση.Αλλα κάνουν και δείχνουν αυτοί,άλλα παίζουν στην πράξη.Αλλά στην πράξη παίζει λυσσαλέο επίπεδο συγκρούσεων,δεν είναι έτσι απλά γιατί μάχονται όλοι με ό,τι μέσο διαθέτουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Την έκανε ο Τζήμερος άλογο

To the point και πάλι ο Τζήμερος.

Η Σακελαροτέτοια είναι ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ άνθρωπος που έχει υπηρετήσει το αξίωμα. Σεβασμός στο θεσμό μηδέν και με κάθε ευκαιρία προώθηση νεοταξικής ατζέντας. Δεν θυμάμαι άλλον ΠτΔ σε τόσο μικρό διάστημα να τον φτύνουν κυριολεκτικά τόσο πολύ και πολλοί.

Υγ:Πάκη λέω και κλαίω. Πραγματικά.
Μαλλον η σακελλαροτετοια ειναι πολυ καλυτερη απο τον λαο που επιλεχθηκε να ηγηθει ως Προεδρος.
Κατι τετοια ποσταρισματα αποδεικνυουν οτι δεν σας αξιζουν ανθρωποι σαν την Σακελλαροπουλου.

Ο χειρότερος ΠτΔ. Να φύγει να πάει αλλού που θα θεωρήσεις ότι δεν μας αξίζει κιόλας το ξόανο η εθνοπροδότρα!!!! Άντε να έρθει το Ισλάμ και κάτι τέτοιες θα πάρουν πρώτες σειρά για τις πετριές. Βρωμίζει το αξίωμα. Διχάζει τους Έλληνες. Γουστάρει λάθρο και τελευταία μιλάει και για Δημοκρατία μειοψηφίας.


Η αντίληψή σου Alex για τον κόσμο είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτή που θέλουν να υπάρχει. Τελείως απλοϊκή. Τελείως εκτός πραγματικότητας.
Αυτοι που διχαζουν, ειναι καποιοι σαν του λογου σου
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Την έκανε ο Τζήμερος άλογο
Είναι κρίμα που οι προοδευτικές και δημοκρατικές δυνάμεις του τόπου δεν μπορούν να ξεκολλήσουν από την κορεκτίλα και των καθωσπρεπισμό και να δίνουν δίκιο στα σκουπίδια όπως ο Τζήμερος.
Δυστυχώς έχει δίκιο ο σκερβελές
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Δε γνωριζα οτι η Προεδρος της Δημοκρατιας προερχεται απο την Ανανεωτικη Αριστερα. Καθως δεν ειναι πολιτικο προσωπο. Το οτι δινει συνεντευξη στην Εφημεριδα των Συντακτων, λεει πολλα. Ας ελπισουμε τοτε να δωσει συνεντευξη την επομενη φορα, στην εφημεριδα Δημοκρατια, με δωρο μια ελληνικη σημαια, οπως το συνηθιζει η εφημεριδα. Ειχα πει τοτε που εκλεκτηκε, οτι θεωρω οτι θα ειναι χειροτερη Προεδρος απο τους προηγουμενους Παπουλια, Παυλοπουλο. Αλλα ειθισται η καθε κυβερνηση να προτεινει για Προεδρο της Δημοκρατιας, προσωπο εκτος του χωρου της. Οποτε μας προεκυψε εκεινη.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Στη Κολομβια των βαλανιων, καπως καποτε γραφτηκε ενα αρθρο απο μια γατοφυλη :P ......
Ενα ρηχο και αχρωμο αρθρο, που εδειχνε να ταυτιζεται απολυτα με επιλογες των πολιτικων που τους οδηγισαν στην καταστροφη.
Εδειχνε να σιχαινεται και το εθνικο κρατος, την ενοχλουσαν τα συνορα και οτιδηποτε κολομβιανης προελευσεως, αισθανοταν ισως και λιγο κατωτερη επειδη δεν ηταν της αναλογης καταγωγης, προτιμουσε σε κατι πιο βορεια
Τσυριζεα η γατοφυλη οσο δε παει...μαλιστα οταν ηρθε η στιγμη να επιλεξει αναμεσα στο δικαιωμα και στο προσωπικο κερδος επελεξε το δευτερο, φυσικα..
www.msn.com/el-gr/news/other/ce-ba-cf-89-ce-bd-cf-83-cf-84-ce-b1-ce-bd-cf-84-ce-bf-cf-80-ce-bf-cf-8d-ce-bb-ce-bf-cf-85-ce-ba-ce-b1-cf-84-ce-ac-cf-83-ce-b1-ce-ba-ce-b5-ce-bb-ce-bb-ce-b1-cf-81-ce-bf-cf-80-ce-bf-cf-8d-ce-bb-ce-bf-cf-85-ce-b3-ce-b9-ce-b1-cf-84-ce-b7-ce-bd-cf-85-cf-80-cf/ar-BBZ1bSZ]Κωνσταντοπούλου για την υπόθεση του «Mr. Bitcoin» [/url]

Εδειχνε να μην εχει αντιληψη της καταστασης στην Κολομβια, εγραψε για δικαιωματα και για κοινωνικη στηριξη των αδυνατων. Απεφυγε να γραψει για εργασια, τι ειναι αυτο για μια γατοφυλη; Ο επιδωτουμενος ειναι εξαρτωμενος απο το κομμα και τελειωμενος κοινωνικα και ψυχικα. Αλλα μηπως αυτο επιδιωκε η γατοφυλη οπως και συστημα που την επελεξε;

 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
[quote author=kappa_fi link= ]Στο πρώτο φύλλο της «Εφημερίδας των Συντακτών» για το 2021 η Κατερίνα Σακελλαροπούλου μίλησε για δημοκρατία, κράτος δικαίου και δικαιώματα

Άρθρο της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου

Αρες μαρες κουκουναρες
...ειπε ο Τζωνης του μπου κομ, για την Προεδρο του ΣτΕ και Προεδρο της Δημοκρατιας.

Τι ωραιο πραγμα η δημοκρατια.
Μπορει ο καθε τζωνης να πιανει στο στομα του την Σακελλαροπουλου.
Τωρα, το ποιος εκτιθεται απο αυτο, αλλο θεμα. [/quote]
Φίλε Άλεξ για ακόμη μια φορά θα συμφωνήσω μαζί σου. Οι τύποι που σχολιάζουν παραπάνω δεν έχουν ιδέα τι σημαίνει Κράτος δικαίου, ύπαρξη δικαιωμάτων στους πολίτες κτλ. Αυτοί θεωρούν ότι τέτοιες απόψεις πρέπει να έχουν μόνο οι αριστεροί. Στο λέω εγώ που πιο δεξιός από εμένα δεν υπάρχει.
Το πρόβλημα λοιπόν έγκειται στο πόσο μορφωμενος είναι κάποιος ή όχι. Αυτό τους πειράζει, όπως επίσης και το ότι εκλέχθηκε για πρώτη φορά γυναίκα στο ύπατο αξίωμα της χώρας.
Οι τύποι που την καθυβριζουν παραπάνω είναι ζήτημα αν είναι απόφοιτοι λυκείου, ενώ η ΠτΔ είναι νομικός, μπήκε στην σχολή Δικαστών, έγινε πρόεδρος του ΣτΕ.
Για τους φίλους μας παραπάνω , οποιος δεν ρίχνει εθνικιστικες κορώνες είναι κομμουνιστής.
Και στην τελική η ΠτΔ θα δώσει συνέντευξη σε όποια εφημερίδα γουστάρει και δεν θα δώσει λογαριασμό σε κανέναν.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
στην πιο μιζερη και υπαναπτικτη χωρα της ΕΕ οπου τα υπατα αξιωματα καταντισαν κληρονομικο δικαιωμα δεν αξιζε κατι καλυτερο :confused:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
[quote author=kappa_fi link= ]Στο πρώτο φύλλο της «Εφημερίδας των Συντακτών» για το 2021 η Κατερίνα Σακελλαροπούλου μίλησε για δημοκρατία, κράτος δικαίου και δικαιώματα

Άρθρο της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου

Αρες μαρες κουκουναρες
...ειπε ο Τζωνης του μπου κομ, για την Προεδρο του ΣτΕ και Προεδρο της Δημοκρατιας.

Τι ωραιο πραγμα η δημοκρατια.
Μπορει ο καθε τζωνης να πιανει στο στομα του την Σακελλαροπουλου.
Τωρα, το ποιος εκτιθεται απο αυτο, αλλο θεμα.
Φίλε Άλεξ για ακόμη μια φορά θα συμφωνήσω μαζί σου. Οι τύποι που σχολιάζουν παραπάνω δεν έχουν ιδέα τι σημαίνει Κράτος δικαίου, ύπαρξη δικαιωμάτων στους πολίτες κτλ. Αυτοί θεωρούν ότι τέτοιες απόψεις πρέπει να έχουν μόνο οι αριστεροί. Στο λέω εγώ που πιο δεξιός από εμένα δεν υπάρχει.
Το πρόβλημα λοιπόν έγκειται στο πόσο μορφωμενος είναι κάποιος ή όχι. Αυτό τους πειράζει, όπως επίσης και το ότι εκλέχθηκε για πρώτη φορά γυναίκα στο ύπατο αξίωμα της χώρας.
Οι τύποι που την καθυβριζουν παραπάνω είναι ζήτημα αν είναι απόφοιτοι λυκείου, ενώ η ΠτΔ είναι νομικός, μπήκε στην σχολή Δικαστών, έγινε πρόεδρος του ΣτΕ.
Για τους φίλους μας παραπάνω , οποιος δεν ρίχνει εθνικιστικες κορώνες είναι κομμουνιστής.
Και στην τελική η ΠτΔ θα δώσει συνέντευξη σε όποια εφημερίδα γουστάρει και δεν θα δώσει λογαριασμό σε κανέναν. [/quote]

Συναγωνιστή αυτό το επιχείρημα ad hominem που η πλέμπα δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει τους ηγέτες τους πεφωτισμένους γιατί δεν ξέρει το έχω βαρεθεί να το ακούω ή να το διαβάζω.

Αρχίστε να προωθείται τη δικτατορία των πεφωτισμένων ή τη Δημοκρατία της μειοψηφίας ώς εναλλακτικό πολίτευμα ανοιχτά και αφήστε τα σάπια.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
[quote author=kappa_fi link= ]Στο πρώτο φύλλο της «Εφημερίδας των Συντακτών» για το 2021 η Κατερίνα Σακελλαροπούλου μίλησε για δημοκρατία, κράτος δικαίου και δικαιώματα

Άρθρο της Προέδρου της Δημοκρατίας Κατερίνας Σακελλαροπούλου

Αρες μαρες κουκουναρες
...ειπε ο Τζωνης του μπου κομ, για την Προεδρο του ΣτΕ και Προεδρο της Δημοκρατιας.

Τι ωραιο πραγμα η δημοκρατια.
Μπορει ο καθε τζωνης να πιανει στο στομα του την Σακελλαροπουλου.
Τωρα, το ποιος εκτιθεται απο αυτο, αλλο θεμα.
Φίλε Άλεξ για ακόμη μια φορά θα συμφωνήσω μαζί σου. Οι τύποι που σχολιάζουν παραπάνω δεν έχουν ιδέα τι σημαίνει Κράτος δικαίου, ύπαρξη δικαιωμάτων στους πολίτες κτλ. Αυτοί θεωρούν ότι τέτοιες απόψεις πρέπει να έχουν μόνο οι αριστεροί. Στο λέω εγώ που πιο δεξιός από εμένα δεν υπάρχει.
Το πρόβλημα λοιπόν έγκειται στο πόσο μορφωμενος είναι κάποιος ή όχι. Αυτό τους πειράζει, όπως επίσης και το ότι εκλέχθηκε για πρώτη φορά γυναίκα στο ύπατο αξίωμα της χώρας.
Οι τύποι που την καθυβριζουν παραπάνω είναι ζήτημα αν είναι απόφοιτοι λυκείου, ενώ η ΠτΔ είναι νομικός, μπήκε στην σχολή Δικαστών, έγινε πρόεδρος του ΣτΕ.
Για τους φίλους μας παραπάνω , οποιος δεν ρίχνει εθνικιστικες κορώνες είναι κομμουνιστής.
Και στην τελική η ΠτΔ θα δώσει συνέντευξη σε όποια εφημερίδα γουστάρει και δεν θα δώσει λογαριασμό σε κανέναν.

Συναγωνιστή αυτό το επιχείρημα ad hominem που η πλέμπα δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει τους ηγέτες τους πεφωτισμένους γιατί δεν ξέρει το έχω βαρεθεί να το ακούω ή να το διαβάζω.

Αρχίστε να προωθείται τη δικτατορία των πεφωτισμένων ή τη Δημοκρατία της μειοψηφίας ώς εναλλακτικό πολίτευμα ανοιχτά και αφήστε τα σάπια. [/quote]
Αγαπητε μου φιλε δεν ειμαι ουτε θιασιωτης της θεωριας των ελιτ ουτε της επικράτησης καποιων μειοψηφιων. Ειμαι υπερ της συμμετοχικης δημοκρατιας. Τα σαπια πρεπει να τα αφησουν αυτοι που θυμουνται τα δικαιωματα τους μονο οταν τους συμφερει, αλλα αν ερθουν οι ιδιοι στην εξουσια να εισαι σιγουρος οτι δεν θα μπορουμε να ασκησουμε ουτε τα βασικα μας δικαιωματα. Πολλοι απο αυτους βγαζουν φλυκταινες με την ψηφο των γυναικων και την γυναικεια χειραφέτηση οσον οφορα τα θεματα εργασιας και θεωρουν πολλους ανθρωπους κατωτερους απο εκεινους, ενω την ιδια στιγμη στις 5 λεξεις που γραφουν οι 6 εχουν ορθογραφικα λαθη ( δεν μιλαω για 1 λαθακι που μπορει να συμβει σε ολους μας απο κεκτημενη ταχυτητα).
Πολλοι απο αυτους μπορει να θεωρουν κατωτερο εναν εγχρωμο απο τις ΗΠΑ, το ΗΒ , ή την Γαλλια ενω μπορει να ειναι ανωτατος στρατιωτικος, δικαστικος, πολιτικος, γιατρος, δικηγορος.
Δεν σου κανει εντυπωση οτι οσοι εχουν πιο χαμηλο προφιλ ειναι ανθρωποι μορφωμενοι, ενω οσοι μιλανε για ΝΤΠ, για μασωνους, οτι τους κυνηγαει ολο το συμπαν ειναι ανθρωποι χαμηλου μορφωτικου επιπέδου ?
Αν διαβασεις το αρθρο της ΠτΔ δεν λεει κατι το κακο ή το επιλήψιμο. Απλα το αμάρτημα της ειναι οι πολιτικές της πεποιθήσεις και το οτι εγραψε αρθρο στην Εφ. των Συντακτων. Να κανω μια πρόβλεψη? Ακριβως τα ίδια θα εγραφαν εναντιων της οι ψεκασμένοι Συριζαιοι αν εγραφε το ιδιο αρθρο στα ΝΕΑ πχ.
Για να συνοψίσω. Το προβλημα με ολους εσας ειναι οτι θεωρείτε ο πατριωτισμός ειναι δικό σας δικαίωμα μονο ( με την εσφαλμένη αποψη που εχετε περι πατριωτισμου), μιλατε για Δημοκρατια και καταπατηση δικαιωματων ενω παρα πολλοι ( οχι ολοι) θα προτιμουσαν ενα αυταρχικο καθεστως, και στην τελική οπως πολυ ορθα ειπε και ο Αλεξ, αυτη η Δημοκρατια ειναι που σας επιτρεπει να εχετε αυτες τις αποψεις. Αν ήσασταν εσεις στην εξουσια να ειστε σιγουροι ότι θα υφισταντο τετοια δικαιωματα για τους υπολοιπους.

Υ.Γ. Να φανταστω οτι οι περισσοτεροι ειστε και οπαδοι του Ντοναλτ Τραμπ?
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Το πρόβλημα λοιπόν έγκειται στο πόσο μορφωμενος είναι κάποιος ή όχι. Αυτό τους πειράζει, όπως επίσης και το ότι εκλέχθηκε για πρώτη φορά γυναίκα στο ύπατο αξίωμα της χώρας.
Οι τύποι που την καθυβριζουν παραπάνω είναι ζήτημα αν είναι απόφοιτοι λυκείου, ενώ η ΠτΔ είναι νομικός, μπήκε στην σχολή Δικαστών, έγινε πρόεδρος του ΣτΕ.
Για τους φίλους μας παραπάνω , οποιος δεν ρίχνει εθνικιστικες κορώνες είναι κομμουνιστής.
Και στην τελική η ΠτΔ θα δώσει συνέντευξη σε όποια εφημερίδα γουστάρει και δεν θα δώσει λογαριασμό σε κανέναν.
Δεν νομίζω ότι αμφέβαλλε κανείς για το μορφωτικό της επίπεδο ή για την σταδιοδρομία της.
Ούτε είπε κανένας ότι το άρθρο είναι λανθασμένο ως προς το περιεχόμενό του.
Και ο ναζιστο-Τζήμερος αν διαβάσεις δεν το αμφισβητεί.
Για άλλα πράγματα είναι οι ενστάσεις.
Προσωπικά έχω τελειώσει το Καποδιστριακό και είμαι κομμουνιστικών αντιλήψεων.
Ούτε του Λυκείου είμαι , ούτε εθνικιστής.
Δικαιούμαι να την κράζω;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Το πρόβλημα λοιπόν έγκειται στο πόσο μορφωμενος είναι κάποιος ή όχι. Αυτό τους πειράζει, όπως επίσης και το ότι εκλέχθηκε για πρώτη φορά γυναίκα στο ύπατο αξίωμα της χώρας.
Οι τύποι που την καθυβριζουν παραπάνω είναι ζήτημα αν είναι απόφοιτοι λυκείου, ενώ η ΠτΔ είναι νομικός, μπήκε στην σχολή Δικαστών, έγινε πρόεδρος του ΣτΕ.
Για τους φίλους μας παραπάνω , οποιος δεν ρίχνει εθνικιστικες κορώνες είναι κομμουνιστής.
Και στην τελική η ΠτΔ θα δώσει συνέντευξη σε όποια εφημερίδα γουστάρει και δεν θα δώσει λογαριασμό σε κανέναν.
Δεν νομίζω ότι αμφέβαλλε κανείς για το μορφωτικό της επίπεδο ή για την σταδιοδρομία της.
Ούτε είπε κανένας ότι το άρθρο είναι λανθασμένο ως προς το περιεχόμενό του.
Και ο ναζιστο-Τζήμερος αν διαβάσεις δεν το αμφισβητεί.
Για άλλα πράγματα είναι οι ενστάσεις.
Προσωπικά έχω τελειώσει το Καποδιστριακό και είμαι κομμουνιστικών αντιλήψεων.
Ούτε του Λυκείου είμαι , ούτε εθνικιστής.
Δικαιούμαι να την κράζω;
Φίλε μου όλοι μπορούν να κρίνουν ένα δημόσιο πρόσωπο. Το θέμα είναι το περιεχόμενο της κριτικής. Αν ανατρέξεις στα σχόλια παραπάνω δεν βλέπεις κάποια σοβαρή άποψη. Μόνο είναι κομμουνιστρια, στηρίζει την ΝΤΠ και λοιπές ανοησίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom