Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Εγω θα βαζω συνεχεια την παραθεση αυτη, μεχρι να αποβληθει αυτος ο ουραγκοταγκος απο το σαιτ.

Και για τον διαγωνισμό το ίδιο έκανες, όμως αυτό δεν σε απέτρεψε από το να πάρεις τον τίτλο.


H απολυτη οπερετα απο την μεγαλυτερη attention whore του σάιτ.

Τα μισα ονοματα γραμμενα λαθος, λειπουν ενα σωρο μελη (προχειρως αναφερω τον dantedmc), συμπεριλαμβανονται μελη που εχουν διαγραφει απο αιωνες και ο ιδιος ο νηματοθετης κουτοπόνηρα βαζει τον εαυτο του εκτος αλφαβητικης σειρας, με γραμμενο λαθος το ονομα.

Γελανε και οι πετρες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Μπορει να κανω και λαθος
Κάνεις λάθος αλλά για τον λάθος λόγο.

Ενώ έχεις δίκιο να νευριάζεις αν σου βρίζουν τους γονείς

αν μπει λογοκρισία τότε θα πρέπει να μπει λογοκρισία και σε άλλα πράγματα που θεωρούνται δεδομένα στο σάιτ αυτό.

Δηλάδή....εσύ θίγεσαι από αυτό...και εγώ μπορεί να θίγομαι αν κάποιος με πει μαλάκα επειδή δε συμφωνεί μαζί μου....άλλος μπορεί να θιχτεί επειδή κάποιος υπονόησε ότι είναι τσιράκι του σύριζα και άλλος της νδ...

άλλος μπορεί να θιχτεί επειδή είναι γκέι και τον ανεβοκατεβάζουν ψυχικά άρρωστο και ανώμαλο της κοινωνίας...

Που ξεκινά και σταματά η λογοκρισία?
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Θα σου απαντησω οτι υπαρχουν αρκετες διαταξεις του Συνταγματος που δεν εχει εκδοθει ο κατ' εξουσιοδοτηση νομος.

Να παμε να κοιταχτουμε επειδη ειμαστε υπερανω ολων? Αυτο πώς προεκυψε? Επειδη εξηγησα επακριβως τι συμβαινει?
Ναι, στα σκουπιδια θα τα πεταξουν, γιατι δεν υπαρχει νομος που να καθοριζει τη διαδικασια. Τι δεν καταλαβες? Αυτη ειναι η τεκμηριωση.

Και επιπλεον, αν θελεις να συζητησουμε για το ποσο καθυστερουν οι εξουσιοδοτικοι νομοι, ειναι ενα αλλο ζητημα. Εγω μιλησα για την εξαπατηση των υπογραφόντων.
Που ειναι δεδομενη.

Δεν μπορω να τα εξηγησω καλυτερα, σας χαιρετω γιατι βαριεμαι ο καθενας να καταλαβαινει ό,τι του καπνισει
Ενώ όταν κάναμε δημοψήφισμα έξω από ευρώ και δεν εφαρμόστηκε τι κάνατε σαν νομικοί;δηλαδή μου λες 500.000 πολίτες απαιτούν κάτι και δεν κάνουμε τίποτα επειδή δεν υπάρχει νόμος;φτιάχτον τότε.απαιτεί το 20% του πληθυσμού.Ή μήπως θέλουμε την πλειοψηφία του 51%;Δηλαδή τι είναι πιο δημοκρατικό;να μαζέψουμε υπογραφές και να αιτηθούμε κάτι να γίνει ή να βγουν 500.000 πολίτες στους δρόμους και να τους κλείσουν;Γιατί είσαι τόσο σίγουρος ότι ο συνάδελφός σου τους εξαπάτησε.Μπορεί να τους είπε ότι δεν εκδοθεί ο νόμος αλλά αν μαζευτούν οι υπογραφές είναι μοχλός πίεσης να προχωρήσουν πως είσαι τόσο σίγουρος;και επιπλέον δεν μπορεί να μου λες ότι πιο αποτελεσματικό είναι να μην τους ψηφίζουμε από το να γίνει κάτι με τις υπογραφές.Δηλαδή μου λες σαν πολίτης δύναμη έχω μόνο 1 φορά στις εκλογές με την ψήφο μου.Μετά με γράφουν στα @@ τους και κάνουν ότι θέλουν. Ή μου λες δύναμη έχουν οι ψηφοφόροι μέσα από τον "δικό τους" βουλευτή που τους εκπροσωπεί στη Βουλή και όχι γενικώς.Δηλαδή αν δεν έχουν δύναμη 500.000 πολίτες έχουν οι ομοφυλόφιλοι που πέρασαν το νομοσχέδιο περί γάμου ομοφυλόφυλων.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26

Το να επικροτείς κάποιον, ο οποίος αποκαλεί "πουτάνας γιούς" όσους δεν σε υποστηρίζουν για το γεγονός ότι πιστεύεις πως κάποιος έβρισε τους γονείς σου, δείχνει πόσο μπερδεμένα τα έχεις ώρες, ώρες στο μυαλό σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Κάπου υπάρχει και ένα θρεντ με τίτλο ''πουτάνας γιοι αναρχικοί'' :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κάπου υπάρχει και ένα θρεντ με τίτλο ''πουτάνας γιοι αναρχικοί'' :2funny:
Οχι πια. Μετονομαστηκε για λογους πολιτικης ορθοτητας σε "αναρχικοι"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το να επικροτείς κάποιον, ο οποίος αποκαλεί "πουτάνας γιούς" όσους δεν σε υποστηρίζουν για το γεγονός ότι πιστεύεις πως κάποιος έβρισε τους γονείς σου, δείχνει πόσο μπερδεμένα τα έχεις ώρες, ώρες στο μυαλό σου.
Επιτηδες το εκανε, πολυ εξυπνο εκ μερους του. Το εκανε για να σας δειξει πώς ειναι η αισθηση, οταν αφορά εσας.
Κριμα που δεν το καταλαβες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ενώ όταν κάναμε δημοψήφισμα έξω από ευρώ και δεν εφαρμόστηκε τι κάνατε σαν νομικοί;
Κανενα δημοψηφισμα "εξω απο το ευρω" δεν εγινε
δηλαδή μου λες 500.000 πολίτες απαιτούν κάτι και δεν κάνουμε τίποτα επειδή δεν υπάρχει νόμος;φτιάχτον τότε.απαιτεί το 20% του πληθυσμού.
500.000 ειναι το 2% του πληθυσμου, οχι το 20%. Επιπλεον ειπα οτι αυτο ειναι μια αλλη συζητηση. Νομος δεν υπαρχει, καλώς ή κακώς (θελεις κακώς? κανενα προβλημα) αρα το θεμα της συλλογης των υπογραφων την προκειμενη στιγμη ειναι μια απατη.
Ή μήπως θέλουμε την πλειοψηφία του 51%;Δηλαδή τι είναι πιο δημοκρατικό;να μαζέψουμε υπογραφές και να αιτηθούμε κάτι να γίνει ή να βγουν 500.000 πολίτες στους δρόμους και να τους κλείσουν;Γιατί είσαι τόσο σίγουρος ότι ο συνάδελφός σου τους εξαπάτησε.Μπορεί να τους είπε ότι δεν εκδοθεί ο νόμος αλλά αν μαζευτούν οι υπογραφές είναι μοχλός πίεσης να προχωρήσουν πως είσαι τόσο σίγουρος;και επιπλέον δεν μπορεί να μου λες ότι πιο αποτελεσματικό είναι να μην τους ψηφίζουμε από το να γίνει κάτι με τις υπογραφές.Δηλαδή μου λες σαν πολίτης δύναμη έχω μόνο 1 φορά στις εκλογές με την ψήφο μου.Μετά με γράφουν στα @@ τους και κάνουν ότι θέλουν. Ή μου λες δύναμη έχουν οι ψηφοφόροι μέσα από τον "δικό τους" βουλευτή που τους εκπροσωπεί στη Βουλή και όχι γενικώς.Δηλαδή αν δεν έχουν δύναμη 500.000 πολίτες έχουν οι ομοφυλόφιλοι που πέρασαν το νομοσχέδιο περί γάμου ομοφυλόφυλων.
Να θυμισω οτι η διαταξη αυτη μπηκε το 2019 απο την "κακιά" ΝΔ. Την οποια τωρα εγκαλειτε γιατι δεν ψηφισε γρηγορα και το νομο που θα ενεργοποιουσε τη διαταξη. Οκ, θα επρεπε να εχει ψηφισθει, αλλά δεν ειναι ο μονος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Που ξεκινά και σταματά η λογοκρισία?
Σε εκτιμω αλλά λες ανοησιες εν προκειμενω

Αλλο το θεμα της "λογοκρισιας" και αλλο της τηρησης των κανονων.

Αν βρισω εγω τη μανα καποιου, και αυτος διαμαρτυρηθει, στοιχηματιζω ολη μου την περιουσια οτι δεν θα μιλησεις για λογοκρισια. Αλλά θα τον υποστηριξεις.

Οταν ομως προκειται για εμενα, εχετε καποιοι δυο μετρα και δυο σταθμα.

Τον λογο τον ξερω, αλλά δεν τον λεω παλι γιατι θα με πειτε "αλαζονα".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συμφωνείς με την πολιτική ορθότητα?
Συμφωνω να τηρουνται οι κανονες για ολους απαρεγγκλιτα και χωρις διακρισεις
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
1.270
Πόντοι
216
Ενώ όταν κάναμε δημοψήφισμα έξω από ευρώ και δεν εφαρμόστηκε τι κάνατε σαν νομικοί;δηλαδή μου λες 500.000 πολίτες απαιτούν κάτι και δεν κάνουμε τίποτα επειδή δεν υπάρχει νόμος;φτιάχτον τότε.απαιτεί το 20% του πληθυσμού.Ή μήπως θέλουμε την πλειοψηφία του 51%;Δηλαδή τι είναι πιο δημοκρατικό;να μαζέψουμε υπογραφές και να αιτηθούμε κάτι να γίνει ή να βγουν 500.000 πολίτες στους δρόμους και να τους κλείσουν;Γιατί είσαι τόσο σίγουρος ότι ο συνάδελφός σου τους εξαπάτησε.Μπορεί να τους είπε ότι δεν εκδοθεί ο νόμος αλλά αν μαζευτούν οι υπογραφές είναι μοχλός πίεσης να προχωρήσουν πως είσαι τόσο σίγουρος;και επιπλέον δεν μπορεί να μου λες ότι πιο αποτελεσματικό είναι να μην τους ψηφίζουμε από το να γίνει κάτι με τις υπογραφές.Δηλαδή μου λες σαν πολίτης δύναμη έχω μόνο 1 φορά στις εκλογές με την ψήφο μου.Μετά με γράφουν στα @@ τους και κάνουν ότι θέλουν. Ή μου λες δύναμη έχουν οι ψηφοφόροι μέσα από τον "δικό τους" βουλευτή που τους εκπροσωπεί στη Βουλή και όχι γενικώς.Δηλαδή αν δεν έχουν δύναμη 500.000 πολίτες έχουν οι ομοφυλόφιλοι που πέρασαν το νομοσχέδιο περί γάμου ομοφυλόφυλων.
αλλη δουλεια δεν θα κανουμε να μαζευουμε υπογραφες σε ερωτηματα πουο καθε πικραμενο μπορει να θεσει:
-θανατος στους παιδοφικους
-χημικος ευνουχισμος στους βιαστες
-καθαιρεση ΑΓΕΕΘΑ
-αλλαγη αρχιεπισκοπου
-εκτος νομου οι Σπαρτιατες
-ξυλο στους κατληψιες αναρχικους
-επαναφορα θρησκευματος στις ταυτοτητες
-οι Λαθρο σε νησια απομονωσης
-ναρκομανεις και αστεγοι σε νησια συγκεντρωσης
κλπ κλπ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
500.000 ειναι το 2% του πληθυσμου, οχι το 20%. Επιπλεον ειπα οτι αυτο ειναι μια αλλη συζητηση. Νομος δεν υπαρχει, καλώς ή κακώς (θελεις κακώς? κανενα προβλημα) αρα το θεμα της συλλογης των υπογραφων την προκειμενη στιγμη ειναι μια απατη.
Απάτη;
Ο πόνος της ανήμπορος μάνας που έχασε το παιδί της κ βλέπει ανύπαρκτο κράτος δικαίου να στήνει θεατράλε εξεταστικές κ εσύ το θεωρείς απάτη ;;
Το ξέρουμε ότι οι υπογραφές θα πάνε περίπατο αλλά απάτη δεν είναι αλά δικαίωση ότι συμμεριζόμαστε την αδικία εις βάρος της μάνας λόγω ανύπαρκτου κράτους δικαίου
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.212
Κριτικές
18
Like
19.998
Πόντοι
4.546
Καλό είναι να μην βρίζουμε συγγενείς, άποψη μου. Είναι βαρύ.
Ούτε και σε βαριές βρισιές επί προσωπικού συμφωνώ, ιδίως αν ο άλλος δεν έδωσε τέτοια αφορμή με χαρακτηρισμους.

ΛΑΤΡΕΥΩ το Μπου για αυτή την ελευθερία λόγου που έχει και που δεν βρίσκω ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ (για αυτό και είναι πλέον η νο1 ιστοσελίδα για παντός είδους ενημέρωσή μου), δεν αντιλέγω προς αυτό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Απάτη;
Ο πόνος της ανήμπορος μάνας που έχασε το παιδί της κ βλέπει ανύπαρκτο κράτος δικαίου να στήνει θεατράλε εξεταστικές κ εσύ το θεωρείς απάτη ;;
Το ξέρουμε ότι οι υπογραφές θα πάνε περίπατο αλλά απάτη δεν είναι αλά δικαίωση ότι συμμεριζόμαστε την αδικία εις βάρος της μάνας λόγω ανύπαρκτου κράτους δικαίου
Οταν λες "υπογραψτε για να καταθεσουμε προταση νομου" ειναι απάτη.

Αν θελεις, πες "υπογραψτε για να δειξετε τη συμπαρασταση σας".
Με το πρωτο, ελκυεις περισσοτερους, ειναι πιο πιασαρικο. Αλλά ειναι απατη.

Το δευτερο ειναι ειλικρινες, αλλά οχι πιασαρικο.

Κατανοητο? Και παρακαλώ οχι άλλα επιχειρηματα περι πονεμενης μανας, προσπαθω να εξηγησω κατι επιστημονικα, ελεος δηλαδη.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Σε εκτιμω αλλά λες ανοησιες εν προκειμενω

Αλλο το θεμα της "λογοκρισιας" και αλλο της τηρησης των κανονων.

Αν βρισω εγω τη μανα καποιου, και αυτος διαμαρτυρηθει, στοιχηματιζω ολη μου την περιουσια οτι δεν θα μιλησεις για λογοκρισια. Αλλά θα τον υποστηριξεις.

Οταν ομως προκειται για εμενα, εχετε καποιοι δυο μετρα και δυο σταθμα.

Τον λογο τον ξερω, αλλά δεν τον λεω παλι γιατι θα με πειτε "αλαζονα".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συμφωνω να τηρουνται οι κανονες για ολους απαρεγγκλιτα και χωρις διακρισεις
Δεν συμφωνώ σε αυτά που λες

Το σάιτ διακρίνεται από (σχεδόν) πλήρη ελευθερία έκφρασης απόψεων αλλά ακόμα και παρέκκλισης συμπεριφοράς. Και αυτό είναι και η ιδιαιτερότητα του. Κανόνες μπορεί να υπάρχουν αλλά είναι ελαστικοί...τουλάχιστον όταν μιλάμε για συζητήσεις όχι όπως είχε ανεβάσει ο άλλος φώτο από το νεκροτομείο αν θυμάσαι....δεν είναι το ίδιο.

Όσον αφορά εσένα....μπορεί κάποιοι να σου την μπαίνουν για τους προφανείς λόγους αλλά την μπαίνουν και σε άλλους για προφανείς λόγους. Τώρα να μην κάτσω να σου φέρω παραδείγματα συμπεριφοράς χρηστών που δεν έχεις αποδοκιμάσει εσύ αλλά έλεγαν και χειρότερα από αυτό που σου είπαν εσένα....ούτε να σου θυμίσω ότι και εσύ δεν είσαι παναγία καθώς ενώ δεν βρίζεις ποτέ έχεις υπονοήσει διάφορα προσβλητικά που μπορεί κάποιον να τον έθιγαν πιο πολύ από το "γαμώ τη μάνα σου".

Οπότε αν κάποιος φάει μπαν επειδή σε έβρισε το επόμενο είναι να γίνει αναφορά και για άλλα πράγματα καθώς στο σαιτ υπάρχουν καθόλου λίγες συζητήσεις με μη πολιτικά ορθές απόψεις. Αν όλα αυτά έτρωγαν λογοκρισία το σάιτ θα λεγόνταν κοσμοπόλιταν και όχι μπου.κομ.

Όλα αυτά τα γνωρίζεις πιστεύω.

Αλαζώνας θα είσαι μόνο αν θεωρείς ότι ο λόγος για τον οποίο θα σε λέγαμε αλαζώνα ισχύει πραγματικά :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν συμφωνώ σε αυτά που λες

Το σάιτ διακρίνεται από (σχεδόν) πλήρη ελευθερία έκφρασης απόψεων αλλά ακόμα και παρέκκλισης συμπεριφοράς. Και αυτό είναι και η ιδιαιτερότητα του. Κανόνες μπορεί να υπάρχουν αλλά είναι ελαστικοί...τουλάχιστον όταν μιλάμε για συζητήσεις όχι όπως είχε ανεβάσει ο άλλος φώτο από το νεκροτομείο αν θυμάσαι....δεν είναι το ίδιο.

Όσον αφορά εσένα....μπορεί κάποιοι να σου την μπαίνουν για τους προφανείς λόγους αλλά την μπαίνουν και σε άλλους για προφανείς λόγους. Τώρα να μην κάτσω να σου φέρω παραδείγματα συμπεριφοράς χρηστών που δεν έχεις αποδοκιμάσει εσύ αλλά έλεγαν και χειρότερα από αυτό που σου είπαν εσένα....ούτε να σου θυμίσω ότι και εσύ δεν είσαι παναγία καθώς ενώ δεν βρίζεις ποτέ έχεις υπονοήσει διάφορα προσβλητικά που μπορεί κάποιον να τον έθιγαν πιο πολύ από το "γαμώ τη μάνα σου".

Οπότε αν κάποιος φάει μπαν επειδή σε έβρισε το επόμενο είναι να γίνει αναφορά και για άλλα πράγματα καθώς στο σαιτ υπάρχουν καθόλου λίγες συζητήσεις με μη πολιτικά ορθές απόψεις. Αν όλα αυτά έτρωγαν λογοκρισία το σάιτ θα λεγόνταν κοσμοπόλιταν και όχι μπου.κομ.

Όλα αυτά τα γνωρίζεις πιστεύω.

Αλαζώνας θα είσαι μόνο αν θεωρείς ότι ο λόγος για τον οποίο θα σε λέγαμε αλαζώνα ισχύει πραγματικά :coffee:
Πολυ μπλα μπλα για να δειξω κατανοηση για καποιον που εβρισε τους γονεις μου, κατι κάνεις λαθος φιλαρακι. Αν το κανω εγω δεν θα ξοδεψεις ούτε λεξη. Ειμαι σιγουρος. Ψαξου λιγο αν εχω δικιο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
Οταν λες "υπογραψτε για να καταθεσουμε προταση νομου" ειναι απάτη.

Αν θελεις, πες "υπογραψτε για να δειξετε τη συμπαρασταση σας".
Με το πρωτο, ελκυεις περισσοτερους, ειναι πιο πιασαρικο. Αλλά ειναι απατη.

Το δευτερο ειναι ειλικρινες, αλλά οχι πιασαρικο.

Κατανοητο? Και παρακαλώ οχι άλλα επιχειρηματα περι πονεμενης μανας, προσπαθω να εξηγησω κατι επιστημονικα, ελεος δηλαδη.
Είναι ασέβεια στους νεκρούς να λες απάτη τον αγώνα της μάνας ....


επιστημονικά ....Άγνοια της μάνας το δέχομαι
Επιστημονικά ..μπερδεμένη μάνα το δέχομαι
Επιστημονικά ...ανήμπορη μάνα το δέχομαι
Αλλά απάτη είναι χοντρό ...πολύ χοντρό .............

Βέβαια εγώ έχω κατάθεση τη θέση μου κ είμαι ενάντια στο να μαζεύεις υπογραφές όταν σού έχει γίνει τέτοιο μεγάλο καλό απο διεφθαρμένους πολιτικούς αλλά τσπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είναι ασέβεια στους νεκρούς να λες απάτη τον αγώνα της μάνας ....


επιστημονικά ....Άγνοια της μάνας το δέχομαι
Επιστημονικά ..μπερδεμένη μάνα το δέχομαι
Επιστημονικά ...ανήμπορη μάνα το δέχομαι
Αλλά απάτη είναι χοντρό ...πολύ χοντρό .............

Βέβαια εγώ έχω κατάθεση τη θέση μου κ είμαι ενάντια στο να μαζεύεις υπογραφές όταν σού έχει γίνει τέτοιο μεγάλο καλό απο διεφθαρμένους πολιτικούς αλλά τσπ
Ασεβεια προς την πονεμενη μανα ειναι να της λες οτι αν μαζεψουμε υπογραφες θα αλλαξει ο νομος.
Δεν ειναι ασεβεια να της λες οτι την εξαπατουν.
Πιο κατανοητο τωρα? Ποσο πενηνταρακια να το κανω?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
Ασεβεια προς την πονεμενη μανα ειναι να της λες οτι αν μαζεψουμε υπογραφες θα αλλαξει ο νομος.
Δεν ειναι ασεβεια να της λες οτι την εξαπατουν.
Πιο κατανοητο τωρα? Ποσο πενηνταρακια να το κανω?
Ασέβεια είναι κ η πολιτική εξαπάτηση της από κάποιους που θέλουν να εκμεταλλευτούν τον πόνο της αλλά κ να μην συμπαραστέκεσαι στον πόνο της κ να τον θεωρείς άσκοπο........

Τσπ κουράγιο στη μάνα κ μακάρι κάποιος να φυτέψει σφαίρες σε διεφθαρμένους πολιτικούς που με γνώμονα το κέρδος στέλνουν στον Άδη τους πολίτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom