Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Για ολους ερχεται η στιγμη που γυριζουν σελιδα

ελαχιστοι ειχαν τα skills σου να κουμανταρουν τα βυτια....
τεσπα, πλεον μειναμε μονο με τους σκληρους καργιοληδες του θρεντ "mamba" οι οποιοι σε καθημερινη βαση παζαρευουν 100ευρα για 60αρες μολδαβες, 150 κιλα, αλκοολικες με δοντια εναλλαξ, που κανουν ακαποτα με περισσοτερα παρασημα και απο βετερανο του βιετναμ....
:confused::confused::confused::confused::confused:
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Προφανως δεν γνωριζεις οτι το συγκεκριμενο ατομο κατ' επαναληψη λειτουργει με αυτον τον αηδιαστικο τροπο.

Αντι να εγκαλείς εμενα να δωσω εξηγησεις, θα περιμενα να το κάνεις σε αυτον.

Ειναι εντυπωσιακο οτι πρεπει εγω να δινω εξηγησεις γιατι παρεξηγιεμαι οταν καποιος μου επιτιθεται. Πολυ δε περισσοτερο, οταν ειναι προφανες οτι εγω εχω δικιο.

Η συζητηση εληξε

Μια από τα ίδια :

1) δεν γνωρίζετε/ δεν ξέρετε / είστε αναλφάβητοι (οποιοσδήποτε διαφωνεί μαζί μου δεν μπορεί να έχει την ίδια γνώση που έχω εγώ πάνω στο θέμα)
2) πάμε παρακάτω / η συζήτηση έληξε (πόσες φορές το έγραψες αυτό και 2 μέρες αργότερα απαντούσες / συμμετείχες ακόμη στο θέμα).



Εσύ που τον γνωρίζεις καιρό, γιατί δεν τον έχεις ήδη βάλει σε λίστα αγνόησης ώστε να μην χαλιέσαι με όσα γράφει και μπαίνεις σε αντιπαράθεση μαζί του ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
183
Like
43.839
Πόντοι
21.896
Προφανως δεν γνωριζεις οτι το συγκεκριμενο ατομο κατ' επαναληψη λειτουργει με αυτον τον αηδιαστικο τροπο.

Αντι να εγκαλείς εμενα να δωσω εξηγησεις, θα περιμενα να το κάνεις σε αυτον.

Ειναι εντυπωσιακο οτι πρεπει εγω να δινω εξηγησεις γιατι παρεξηγιεμαι οταν καποιος μου επιτιθεται. Πολυ δε περισσοτερο, οταν ειναι προφανες οτι εγω εχω δικιο.

Η συζητηση εληξε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για ολους ερχεται η στιγμη που γυριζουν σελιδα
Καιρός κ εσύ να γίνεις κομμουνιστής :*
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
αρα μιλαμε για τελος εποχης!!!!!
δυσαναπληρωτο το κενο που αφηνεις...

Υπήρχε κι ο Nick1414 ή κάπως έτσι,αλλά θα τον καταπλάκωσε καμία και τωρα θα μας διαβάζει απο ψηλά :priest:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Υπήρχε κι ο Nick1414 ή κάπως έτσι,αλλά θα τον καταπλάκωσε καμία και τωρα θα μας διαβάζει απο ψηλά :priest:

ο νικ τα ειχε ομως τα κιλάκια του...
ακουγοταν οτι τελειωνε ενα ταλκ την ημερα αναμεσα στα μπουτια του για να μην συγκαιοταν...
:coffee::coffee::coffee:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
Μια από τα ίδια :

1) δεν γνωρίζετε/ δεν ξέρετε / είστε αναλφάβητοι (οποιοσδήποτε διαφωνεί μαζί μου δεν μπορεί να έχει την ίδια γνώση που έχω εγώ πάνω στο θέμα)
2) πάμε παρακάτω / η συζήτηση έληξε (πόσες φορές το έγραψες αυτό και 2 μέρες αργότερα απαντούσες / συμμετείχες ακόμη στο θέμα).



Εσύ που τον γνωρίζεις καιρό, γιατί δεν τον έχεις ήδη βάλει σε λίστα αγνόησης ώστε να μην χαλιέσαι με όσα γράφει και μπαίνεις σε αντιπαράθεση μαζί του ?
να αγιασει ο στομας σου....αυτη ακριβως ειναι η κομπλεξαρα ο αλεξ....και ειναι κριμα γιατι μυαλο εχει αλλα τον φαγανε τα κομπλεξ
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Βλέπω ασχολείται όλο το bou να παρηγορήσει το μίασμα.
Όταν η μάνα του και ο πατέρας του δεν του έμαθαν τα βασικά να σέβεται τους συνανθρώπους του, να ξεχωρίσει το δίκαιο από το άδικο, να τιμά τους ζωντανούς και τους νεκρούς, τι θέλετε να κάνουμε εδώ πέρα;
Θα κάτσουμε να χαϊδεύουμε τον πεθαμένο;
Αυτός πρέπει να τον γυρίσεις στην βρεφική ηλικία να τον βυζαξει η μάνα του να του δώσει αρχές να τον μάθει τα βασικά πράγματα της ζωής.
Όπου μπαίνει σε όποιο νήμα λερώνει καιι γίνεται χαμός με όλους.
Στην φορμόλη να τον βάλουν
Τον νεκρό να μη μυρίζει
Στη φορμόλη στη φορμόλη
Τα παπάρια να μη μας ζαλίζει....
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
να αγιασει ο στομας σου....αυτη ακριβως ειναι η κομπλεξαρα ο αλεξ....και ειναι κριμα γιατι μυαλο εχει αλλα τον φαγανε τα κομπλεξ

Μα αν διαβάσεις το μήνυμα που τον πείραξε και το συνδυάσεις με την γενικότερη συμπεριφορά του, θα καταλάβεις ακριβώς γιατί έγινε έξαλλος.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
Μα αν διαβάσεις το μήνυμα που τον πείραξε και το συνδυάσεις με την γενικότερη συμπεριφορά του, θα καταλάβεις ακριβώς γιατί έγινε έξαλλος.
μαλακοπυτουρας ειναι που εξω απο το μπου δεν του μιλαει κανενας.....οι φημες λενε οτι και ο σκλαβενιτης δεν τον αφηνει να μπει μεσα...
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Βλέπω ασχολείται όλο το bou να παρηγορήσει το μίασμα.
Όταν η μάνα του και ο πατέρας του δεν του έμαθαν τα βασικά να σέβεται τους συνανθρώπους του, να ξεχωρίσει το δίκαιο από το άδικο, να τιμά τους ζωντανούς και τους νεκρούς, τι θέλετε να κάνουμε εδώ πέρα;
Θα κάτσουμε να χαϊδεύουμε τον πεθαμένο;
Αυτός πρέπει να τον γυρίσεις στην βρεφική ηλικία να τον βυζαξει η μάνα του να του δώσει αρχές να τον μάθει τα βασικά πράγματα της ζωής.
Όπου μπαίνει σε όποιο νήμα λερώνει καιι γίνεται χαμός με όλους.
Στην φορμόλη να τον βάλουν
Τον νεκρό να μη μυρίζει
Στη φορμόλη στη φορμόλη
Τα παπάρια να μη μας ζαλίζει....

Ακόμη και αν σε βγάζει εκτός εαυτού η συμπεριφορά του η οποία δείχνει έλλειψη ενσυναίσθησης, δεν νομίζω ότι με το να τον κατηγορείς η να βρίζεις θα αλλάξει κάτι. Κάνεις δεν διάλεξε το περιβάλλον στο οποίο γεννήθηκε, βρέθηκε ή μεγάλωσε.

Βέβαια από κάποια ηλικία και μετά, στο χέρι του καθενός είναι να δουλέψει με τον εαυτό του για να βελτιωθεί.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ακόμη και αν σε βγάζει εκτός εαυτού η συμπεριφορά του η οποία δείχνει έλλειψη ενσυναίσθησης, δεν νομίζω ότι με το να τον κατηγορείς η να βρίζεις θα αλλάξει κάτι. Κάνεις δεν διάλεξε το περιβάλλον στο οποίο γεννήθηκε, βρέθηκε ή μεγάλωσε.

Βέβαια από κάποια ηλικία και μετά, στο χέρι του καθενός είναι να δουλέψει με τον εαυτό του για να βελτιωθεί.
Εσύ αν και καθήμενος μιλάς ορθώς.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
τι ειναι πιο τραγικο απο ολα? να τον υποστηριζεις η να γλυφεις την κωλοτρυπιδα του?
σορρυ φιλοι σερραιοι
images.jpg
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Εσύ αν και καθήμενος μιλάς ορθώς.

Ο ίδιος ο δικηγόρος, ο οποίος χτυπιέται για συμπαράσταση από admin και υπόλοιπο κόσμο και μιλάει για επιλεκτική ευαισθησία, δεν έβαλε ποτέ στη θέση του όποιον έβριζε χυδαία άτομο που μιλούσε πολιτισμένα, και ζητούσε μάλιστα απειλητικά από όποιον είχε αντίθετη άποψη να του πει που μένει για να πάρει το αεροπλάνο και να είναι εκεί σε 48 ωρες. Βέβαια σε εκείνες τις περιπτώσεις, ο Αλεξ είχε την ίδια άποψη με τον τραμπούκο.

Όσο νομίζει ότι δεν έχουμε παρακολουθήσει εσένα και δεν μπορούμε να έχουμε άποψη, άλλο τόσο πιστεύει ότι έχουμε ξεχάσει τη δίκη του στάση τόσα χρόνια στο bou.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ο ίδιος ο δικηγόρος, ο οποίος χτυπιέται για συμπαράσταση από admin και υπόλοιπο κόσμο και μιλάει για επιλεκτική ευαισθησία, δεν έβαλε ποτέ στη θέση του όποιον έβριζε χυδαία άτομο που μιλούσε πολιτισμένα, και ζητούσε μάλιστα απειλητικά από όποιον είχε αντίθετη άποψη να του πει που μένει για να πάρει το αεροπλάνο και να είναι εκεί σε 48 ωρες. Βέβαια σε εκείνες τις περιπτώσεις, ο Αλεξ είχε την ίδια άποψη με τον τραμπούκο.

Όσο νομίζει ότι δεν έχουμε παρακολουθήσει εσένα και δεν μπορούμε να έχουμε άποψη, άλλο τόσο πιστεύει ότι έχουμε ξεχάσει τη δίκη του στάση τόσα χρόνια στο bou.
Λες μαλακιες

Πετας κατι θολούρες που ούτε ξερω σε ποιον αναφερεσαι, για να κάνεις συμψηφισμούς.

Πρεπει να ντρεπεσαι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
ο αλεξ παντα με τον τραμπουκο ειναι....γλυφει κωλο κουλη με οτι καιρο και να κανει
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.440
Πόντοι
3.715
μια χαρά πάμε για 1,000,000 υπογραφές.
Το μήνυμα περνάει και λειτουργικά μπορεί να δώσει στίγμα.
Οι καριόλες τις ΕΕ γνωρίζουν πάρα πολύ καλά τι συμβαίνει στο Γελλάντα, όμως υπάρχουν συμφέροντα να διατηρείται η κατάσταση έτσι χαοτική και με θολές τις διαδικασίες. Χρόνια τώρα.
Όμως η επικοινωνία του εγκλήματος σε πιο πλατιά βάση πέρα από τα σύνορα έχει αντίκτυπο, έρχεται σάντουιτς και με την καταδίκη του καθεστώτος. Πολλά μπορεί να γίνουν, πολλά να μη γίνουν, αλλά το στίγμα μένει.
Ο στόχος είναι το άρθρο 86. Θα το πετύχουμε, είμαστε περισσότεροι.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ο ίδιος ο δικηγόρος, ο οποίος χτυπιέται για συμπαράσταση από admin και υπόλοιπο κόσμο και μιλάει για επιλεκτική ευαισθησία, δεν έβαλε ποτέ στη θέση του όποιον έβριζε χυδαία άτομο που μιλούσε πολιτισμένα, και ζητούσε μάλιστα απειλητικά από όποιον είχε αντίθετη άποψη να του πει που μένει για να πάρει το αεροπλάνο και να είναι εκεί σε 48 ωρες. Βέβαια σε εκείνες τις περιπτώσεις, ο Αλεξ είχε την ίδια άποψη με τον τραμπούκο.

Όσο νομίζει ότι δεν έχουμε παρακολουθήσει εσένα και δεν μπορούμε να έχουμε άποψη, άλλο τόσο πιστεύει ότι έχουμε ξεχάσει τη δίκη του στάση τόσα χρόνια στο bou.
Το άτομο αυτό εγώ το έχω σε αγνοήση εδώ και πολλά χρόνια και δενξερω τι γράφει. Αλλά βλέπω συνέχεια τρελαμενους να απαντούν. Και υποψιάζομαι τι γράφει.
Από ότι θυμάμαι ήταν ένα άτομο που εξισωνει το θύμα με τον θύτη.
Δηλαδή ένα τρολ της πουτσας.
Τώρα είναι δυνατόν να θιχθει ένα τρολ; Έλα μουνι στον τόπο σου.
Αφού το τρολ αυτό δεν έχει τιμή ανδρισμό δεν έχει το βασικότερο λόγο και επιχείρηματα δεν έχει αρχές.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Λες μαλακιες

Πετας κατι θολούρες που ούτε ξερω σε ποιον αναφερεσαι, για να κάνεις συμψηφισμούς.

Πρεπει να ντρεπεσαι

Κοίτα, δε θα ψάξω το site για να σου δείξω ποιος με έχει βρίσει όταν έγραφα απλά την άποψη μου. Ούτε ποιος έχει απειλήσει εμένα και άλλα άτομα ότι αν είμαστε μάγκες να του πούμε σε ποια πόλη μένουμε και ένα μέρος για να πάρει το αεροπλάνο να έρθει να του πούμε τις απόψεις μας από κοντά.

Για να θυμάσαι την επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά κάποιων μελών, θα θυμάσαι σίγουρα και άλλα πράματα.

Επίσης ούτε το να προσπαθείς να προκαλέσεις ενοχές στον άλλον με το "πρέπει να ντρέπεσαι" δεν σε κάνει να έχεις δίκαιο.


Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει το τελευταίο …..

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Κοίτα, δε θα ψάξω το site για να σου δείξω ποιος με έχει βρίσει όταν έγραφα απλά την άποψη μου. Ούτε ποιος έχει απειλήσει εμένα και άλλα άτομα ότι αν είμαστε μάγκες να του πούμε σε ποια πόλη μένουμε και ένα μέρος για να πάρει το αεροπλάνο να έρθει να του πούμε τις απόψεις μας από κοντά.

Για να θυμάσαι την επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά κάποιων μελών, θα θυμάσαι σίγουρα και άλλα πράματα.

Επίσης ούτε το να προσπαθείς να προκαλέσεις ενοχές στον άλλον με το "πρέπει να ντρέπεσαι" δεν σε κάνει να έχεις δίκαιο.


Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει το τελευταίο …..

Ούτε καν γνωριζα οτι καποιος σε εβρισε ή σε απειλησε, ούτε ποιος ειναι, και πολλες φορες εχω συμπαρασταθει σε θυματα αδικων επιθεσεων.

Προφανως λοιπον αν σε ενοχλησε η αδιαφορία κάποιων στο προβλημα σου, θα επρεπε να σε νοιαζει διπλά αν γινεται και σε καποιον αλλον.

Εσυ δηλαδη τωρα λες "δεν μου συμπαρασταθηκατε, δεν σας συμπαραστεκομαι". Δεκτον. Τότε ομως απλά σιώπησε. Μην κάνεις και μαθηματα στον θιγμενο, αφου το εχεις υποστει κι εσυ.
Τελος απο μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom