Νέα

Ποιος τύπος γυναίκας σας αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geo33(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά τί να πώ; Προχωρώ στο δρόμο, βγαίνω για μπάνιο και για κανά ποτό και παντού βλέπω τα ίδια...Μίζερα, άδεια  γυναικεία βλέμματα, χωρίς χαμόγελο, χωρίς ψυχή, χωρίς ζωή, λες και είναι καραβοτσακισμένες από τη ζωή, κι αν τις κοιτάξεις, σου ρίχνουν μια ματιά, λες και τους σκότωσες τη μάνα!!! :uglystupid:

Ώρες ώρες, ο μόνος τύπος γυναίκας που θέλω, είναι ο χαμογελαστός τύπος, κι ας είναι και εκατό κιλά!!! :think: :rockon:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ρε παιδιά τί να πώ; Προχωρώ στο δρόμο, βγαίνω για μπάνιο και για κανά ποτό και παντού βλέπω τα ίδια...Μίζερα, άδεια  γυναικεία βλέμματα, χωρίς χαμόγελο, χωρίς ψυχή, χωρίς ζωή, λες και είναι καραβοτσακισμένες από τη ζωή, κι αν τις κοιτάξεις, σου ρίχνουν μια ματιά, λες και τους σκότωσες τη μάνα!!! :uglystupid:

Ώρες ώρες, ο μόνος τύπος γυναίκας που θέλω, είναι ο χαμογελαστός τύπος, κι ας είναι και εκατό κιλά!!! :think: :rockon:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  / εκτος κι αν σου χαμογελασουν αν υποτεθει και εχεις καμπριο ... / αλλα τι να κανω αυτο το χαμογελο που απο πισω κρυβεται μια μιζερη γυναικα που σε βλεπει σαν 500€ ....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  / εκτος κι αν σου χαμογελασουν αν υποτεθει και εχεις καμπριο ... / αλλα τι να κανω αυτο το χαμογελο που απο πισω κρυβεται μια μιζερη γυναικα που σε βλεπει σαν 500€ ....

Λες κι είναι δύσκολο να έχεις κάμπριο...500€; Δεν τα δίνω σε στριπ καλύτερα; Πιο πολύ τόπο θα πιάσουνε!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  / εκτος κι αν σου χαμογελασουν αν υποτεθει και εχεις καμπριο ... / αλλα τι να κανω αυτο το χαμογελο που απο πισω κρυβεται μια μιζερη γυναικα που σε βλεπει σαν 500€ ....

που χαθηκες μωρη λουλου εσυ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Ο τύπος μου  :smitten:

014nv8.jpg
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
σε ποτα ή σε χορους ? :P :P :P

Y/Γ---> ρε υπουργε,δεν μπορω να σου στειλω πμ...μου γραφει οτι δεν υπαρχεις...

Για δες σου εστειλα πμ / το πηρες ???? / εγινε και το site τωρα τελευταια English version ......

Θα πω ποιος  τυπος γυναικας δε με συγκινει = οι Ελληνιδες !!!!!! / μου αρεσει το Ανατολικο και Βορειο μπλοκ



 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Νομιζω panosmpos οτι εχουμε τα ιδια γουστα .....
 

Συνημμένα

  • Blow Job 15.jpg
    Blow Job 15.jpg
    46,3 KB · Εμφανίσεις: 23

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Να φανταστω οτι η δευτερη φοτο ειναι απο Lolita .... / ρε μακ στις φοτο δε χρειαζεται να βαζουμε και τους εαυτους μας χεχεχεχεχε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
συγνωμη κυριε...ποιος ειστε ? διαλεξα λαθος "κοριτσα" ???? :P :P :P

Είναι ΟΛΑ δικά μου!!!

Να φανταστω οτι η δευτερη φοτο ειναι απο Lolita .... / ρε μακ στις φοτο δε χρειαζεται να βαζουμε και τους εαυτους μας χεχεχεχεχε

Τις ίδιες σκέψεις κάναμε, υπουργέ μου!!!
 

Επισκέπτης
Να φανταστω οτι η δευτερη φοτο ειναι απο Lolita .... / ρε μακ στις φοτο δε χρειαζεται να βαζουμε και τους εαυτους μας χεχεχεχεχε
ναι,ξεφυγε ο φωτογραφος κ μας τραβηξε στην 3η μαζι με τη στριπερ στο πριβε δωματιο του σπιτιου μου...:P :P :P

και δεν ειναι απο ελληνικο κλαμπ η 2η φωτο...


Είναι ΟΛΑ δικά μου!!!
συγνωμη για το λαθος...:P :P ;) ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εμένα με συγκινεί ο τύπος της Σακιρούλας..
 

Επισκέπτης
Μπλιέτς Γιόζικ? Εγώ στις έσβησα τις φωτό. Επειδή είπες ότι φαίνεται ο εαυτός σου. Τσέκαρε pm.
δεν με τρελλανε ακομη η ζεστη....απ'το εξωτερικο ειναι οι φωτογραφιες... ;) ;) ;)



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 13

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμενα παλι με συνταρασσουν 4 ειδη γυναικων.....1)οι μογγολορωσιδες τυπου τσαρλι(γκολντ) 2)οι βραζιλιανες τυπου σιμον(βριλησσου,λουιζα ντα ματα -λιντο) 3)οι γαλλοκαναδεζες τυπου κατριν(πρωην γκολντ) 4)οι θειτσες τυπου....αναστα...... :rockon:

επισης ξεχασα οτι μου αρεσουν και αλλες......5)οι κοντουλες τυπου μαργαριτα(πρωην baby o υπογειου) και 6)οι πληθωρικες μουναρες τυπου βικα(πρινσεςς-ρασπουτιν),μαρινα(γκολντ) και τελος 7)οι αδυνατες ψηλολιγνες αβυζες μουναρες τυπου αναστασια(ρασπουτιν),λαουρα(λολιτα)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εμενα παλι με συνταρασσουν 4 ειδη γυναικων.....1)οι μογγολορωσιδες τυπου τσαρλι(γκολντ) 2)οι βραζιλιανες τυπου σιμον(βριλησσου,λουιζα ντα ματα -λιντο) 3)οι γαλλοκαναδεζες τυπου κατριν(πρωην γκολντ) 4)οι θειτσες τυπου....αναστα...... :rockon:

επισης ξεχασα οτι μου αρεσουν και αλλες......5)οι κοντουλες τυπου μαργαριτα(πρωην baby o υπογειου) και 6)οι πληθωρικες μουναρες τυπου βικα(πρινσεςς-ρασπουτιν),μαρινα(γκολντ) και τελος 7)οι αδυνατες ψηλολιγνες αβυζες μουναρες τυπου αναστασια(ρασπουτιν),λαουρα(λολιτα)

vaso αυτο που θες να πεις μπορεις να το πεις πιο απλα : σου αρεσουν οι ΛΙΣΤΕΣ

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso αυτο που θες να πεις μπορεις να το πεις πιο απλα : σου αρεσουν οι ΛΙΣΤΕΣ

καλα εσυ...........πηγαινε φτιαξε το πμ σου πρωτα και...οχι...δεν δουλευα σερβιτορος στο λιντο ποτε....αλλα ουτε και εκει που με ρωτησες!Πως τολμησες να με ρωτησεις κατι τετοιο?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ελα που δεν δουλευες σερβιτορος στο lido / και εφυγες πριν λιγο εκει που γινοσουνα μαιτρ .....  / τωρα δουλευεις σερβιτορος στα Βλαχικα στη Βαρη και σερβιρεις παϊδακια ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom