Νέα

Ποιος τύπος γυναίκας σας αρέσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geo33(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Σορρυ φιλε μου αλλα αυτη εδω μαλλον προκειται περι μεγαλου μοντελου αλλα ενα νανο θα γουσταρα καλυτερα!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μαρέσεις tasaef γιατί η γκόμενα στην φωτό έχει προοπτικές.Απότι φαίνεται έχει μια κλιτορίδα 15cm και βάλε, οπότε την πηδάς μεν αλλά όταν βαρεθείς ή κουραστείς σου ρίχνει και αυτή έναν, πολύ καλό!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
την ιδια κουβεντα θες να κανουμε παλι? δεν εχεις βαρεθει? δεν με ιντριγκαρεις κι ολας πλεον να πεις οτι εχω κατι να ανταπαντησω......τις ιδιες μλκιες λες εδω και 4 μηνες που ειμαι στο φορουμ......

Ο γυναικείος εγκέφαλός σου δε σου επιτρέπει να αντιληφθείς τη σημασία του σχολίου σου. Διότι οι γυναίκες λένε συνέχεια για τους κακούς άντρες που απαιτούν τσιμπούκι και κώλο και τις μπουκώνουν και τις ξεκωλιάζουν... ενώ εσύ τώρα αποδεικνύεις ότι είναι στη φύση της γυναίκας να τη χρησιμοποιούν οι άντρες, να της βάζουν το πέος στον πρωκτό και λίγο πριν φτάσουν στην κορύφωση να της το βάζουν στο στόμα χωρίς δισταγμό.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ρε τοντοκ εσυ δεν κανεις τιποτα απο ολα αυτα οπως δηλωνεις ομως......ή τουλαχιστον εχουν δευτερευουσα σημασια για σενα........οποτε καλο ειναι να μην τα λες και παραεξω αυτα......

....
 
OP
OP
G

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Ρε σεις μάγκες θέλω μια φορά να πάω με μια γυναίκα νάνο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Ξέρει κανένας σας τίποτα?
Πάρτε το σαν μια επιθυμία μου...........
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διακρίνω κάποια σύγχυση και εκνευρισμό μουνίτσα... οι αλήθειες σε τάραξαν φαίνεται...
 
OP
OP
G

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
ΕΙΡΗΝΗ ΑΜΗΝ !!!!!!!!!!!!!!!
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
                                     ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ !!!!!!!!!
Είμαστε εδώ για να περνάμε λίγο ευχάριστα και να ξεφεύγουμε λίγο από την καθημερινή ρουτίνα της ζωής και όχι να τσιτώνουμε τα νεύρα μας.
   
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Τοντοκ εγω παλι διακρινω το "δεν εχω τι να πω οποτε ας πεταξω μια εξυπναδα να γεμισω το κενο"........απο σοφιστιες εχουμε χορτασει.......κατι αλλο εχεις να πεις γιατι βαρεθηκα ειλικρινα......
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι νοητικοί σου περιορισμοί δε σου επιτρέπουν να κατανοήσεις τα νοήματα που θίγουμε εδώ!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Μαρέσεις tasaef γιατί η γκόμενα στην φωτό έχει προοπτικές.Απότι φαίνεται έχει μια κλιτορίδα 15cm και βάλε, οπότε την πηδάς μεν αλλά όταν βαρεθείς ή κουραστείς σου ρίχνει και αυτή έναν, πολύ καλό!!! :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έτσι για να μην βαριέσαι.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Οι νοητικοί σου περιορισμοί δε σου επιτρέπουν να κατανοήσεις τα νοήματα που θίγουμε εδώ!

θα μας προσαψεις και συ τα πτυχια σου οπως οπως η babykiss μιας και δε μπορουμε να τα αντιληφθουμε? δεν απεχεις και πολυ απο αυτο το ειδος γκομενας ξερεις.....
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Δεν είναι γλύκα έτσι όπως τον ρουφάει το χρυσό μου::::
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
θα μας προσαψεις και συ τα πτυχια σου οπως οπως η babykiss μιας και δε μπορουμε να τα αντιληφθουμε? δεν απεχεις και πολυ απο αυτο το ειδος γκομενας ξερεις.....

Τη γνώμη μου για τα πτυχία την έχω ήδη πει!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Απλά σκέφτηκα να εμπλουτίσω τη συλλογή. Θέλει Flash Media Player.


Περιμένετε να "φορτώσει", ρυθμίστε με το ποντίκι ταχύτητα και κάντε κλικ για "μεταβολή"
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Αυτος που δεν μιλαει πολυ,δεν γκρινιαζει,δεν ζηταει,δεν στα πρηζει,δεν ζηλευει................................και γαμιεται συνεχεια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom