Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
327
Πόντοι
21
Πάω σπίτι ενός γαμιά που προσπαθούσε καιρό να με πείσει να με πηδήξει , είχα καιρό να κάνω κάτι κ είχα κλεισει αρκετά πίσω
Μόλις φτάσαμε στο σημείο μετά από πολύωρο τσιμπούκι φτάνοντας το καυλι του μέχρι λαρύγγι με δάκρυα να με στήσει στα 4 πάνω στο γραφείο του , έφαγα τόσο ξύλο πίσω που δεν ένιωθα τα κωλομερια μου κ πηδώντας με πονούσε τόσο πολύ κ ο τύπος είχε στο δωμάτιο τον κολλητό του που έφτασαν χωρίς να καταλάβω πως ,σε σημείο να με πηδάνε εναλλάξ μέχρι να με κάνουν μούσκεμα
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
153
Like
889
Πόντοι
81
Επειδή δεν είμαστε όλοι κούκλοι, γαμιάδες με εικοσάποντα καυλιά που καρφώνουν για 40λεπτα, ceos με εκατομμύρια σε offshores, έχει βρει κάποιος εργαζόμενη που να τα δέχεται αυτά;
Πιστεύω οι επιλογές είναι μόνο σε πιάτσα ή σε call girl. Και θα είναι πολύ περιορισμένα τα πράγματα, εκτός του ότι θα σου κοστίσει ο κούκος αηδόνι.
Ένα από τα καλύτερα γαμήσια το είχα ρίξει στο Μεταξουργείο πριν 10+ χρόνια. Η πουτάνα σίγουρα είχε πάρει κάτι και είτε γούσταρε αγριάδες είτε δεν ένιωθε.
Τη γάμησα ακάποτα, της πίεζα το κεφάλι στο μαξιλάρι, την έβαλα να μου γλείψει τον κώλο κτλπ. Μετάνιωσα που δεν την έφτυσα στη μάπα και δεν της άφησα μελανιές σε όλο το σώμα.
Δυστυχώς έκτοτε δεν έχω ξαναζήσει κάτι αντίστοιχο και ψάχνω απεγνωσμένα να το βιώσω πάλι.
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: ZoReN

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
31
Like
3.424
Πόντοι
2.606
Επειδή δεν είμαστε όλοι κούκλοι, γαμιάδες με εικοσάποντα καυλιά που καρφώνουν για 40λεπτα, ceos με εκατομμύρια σε offshores, έχει βρει κάποιος εργαζόμενη που να τα δέχεται αυτά;
Πιστεύω οι επιλογές είναι μόνο σε πιάτσα ή σε call girl. Και θα είναι πολύ περιορισμένα τα πράγματα, εκτός του ότι θα σου κοστίσει ο κούκος αηδόνι.
Ένα από τα καλύτερα γαμήσια το είχα ρίξει στο Μεταξουργείο πριν 10+ χρόνια. Η πουτάνα σίγουρα είχε πάρει κάτι και είτε γούσταρε αγριάδες είτε δεν ένιωθε.
Τη γάμησα ακάποτα, της πίεζα το κεφάλι στο μαξιλάρι, την έβαλα να μου γλείψει τον κώλο κτλπ. Μετάνιωσα που δεν την έφτυσα στη μάπα και δεν της άφησα μελανιές σε όλο το σώμα.
Δυστυχώς έκτοτε δεν έχω ξαναζήσει κάτι αντίστοιχο και ψάχνω απεγνωσμένα να το βιώσω πάλι
.
να το κοιτάξεις αυτό τύπε, ακούγεται σοβαρό...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κάποιοι μου φαίνεται έχουν χάσει κάθε ίχνος σεβασμού και ανθρωπιάς
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι οι περισσοτερες γυναικες γουσταρουν κυριαρχικοτητα. Ειδικα οι γυναικες με υψηλες θεσεις σε εταιριες. Το ξεφτυλισμα οντως μπορει να ποικίλει. Απο απλο δυνατο σεξ με ελαφρυ πνίξιμο μεχρι ...οσο παει. Μεχρι τώρα δεν εχω βρει καποια που να μην της αρεσει να τις τρώει εστω στον κωλο. Η βια πανω στο σεξ με την συναινεση και των δυο δεν ειναι κατι αισχρο ή κατακριτεο. δοκιμαστε λιγο και θα με θυμηθείτε .
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.477
Κριτικές
8
Like
3.230
Πόντοι
786
Εχω ένα φίλο πηδγξε κάποτε μια Βουλγάρα τραγουδίστρια σε ένα χοτελ κάπου την δράμα
Λουλούδια κακό συν λεφτά του ζήτησε αλλά μουνος αυτή, μουνοδουλο αυτός ταχω σε
Κατά τις 4 το πρωί ήταν η φαση σε χοτελ ημιπαραμονη
Κοιμόταν αυτή κοιτάει αυτός την τσάντα ανοιχτή και κάνα 300ρικο μέσα από τα διάφορα
Τοσσ είχε χαλάσει
Τα περνάει ντύθηκε γρήγορα και Λουίς
Το αμάξι εταιρικό από Αθήνα αλλά κ πάλι σιγά μην είχε πινακίδα αυτή σημειώσει.
Την έκανε με τα 300
Μετά όμως φοβόταν έκανε να ξαναπεί πάνω καμία 3ετια
μην κοιμάσαι παρουσία του φίλου σου
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Δεν το έχω κάνει εγώ και δε ξέρω αν θεωρείται ακριβώς ξεφτίλισμα, αλλά έχει πλάκα: πίσω στη δεκαετία του 2000, παλιός φίλος έχει πάει με γκόμενα που έχει γνωρίσει πρόσφατα διακοπές σε νησί για καμιά βδομάδα. Πηγαίνουν σε εστιατόρια, ταβέρνες, μπαρ κλπ. και η γκόμενα όλες τις μέρες δεν έχει κάνει κίνηση να πληρώσει ούτε ένα καφέ για ξεκάρφωμα. Πληρώνει συνέχεια εκείνος. Εκείνη την εποχή στα ξενοδοχεία οι κρατήσεις γίνονταν ακόμα τηλεφωνικά, έδινες προκαταβολή 10-20% και το υπόλοιπο στο τέλος επί τόπου φεύγοντας. Ο τύπος έχοντας πλέον καταλάβει τι πάστα είναι η γκόμενα και σκοπεύοντας να μην τη ξαναδεί, τη γαμάει δίχως αύριο όλη τη βδομάδα. Μια μέρα πριν να έφευγαν, βρίσκει πρόφαση να γυρίσει στο δωμάτιο ενώ έχουν πάει για μπάνιο, φτιάχνει την τσάντα του και φεύγει και αφήνει τη γκόμενα να πληρώσει το ξενοδοχείο μόνη της.
Κάτι δεν πάει καλά, λογικά ο δικός σου είχε δώσει ταυτότητα, όχι η γκόμενα.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.172
Like
2.062
Πόντοι
456
Η πρώην μου είναι μια παντελώς ψυχοπαθής τύπισσα. Δε μιλάω για απλά το "Ε λίγη γυναίκεια τρέλα" αλλά για κανονική τρέλα , για πραγματικά παλαβομάρα.
Τη πέτυχε τυχαία τα Χριστούγεννα και ήρθε και μου μίλησε , τη πιάνω και τη κοιτάζω στα αθώα ματάκια της.
"Θέλω μόνο να σε ρωτήσω κάτι."
"Παρακαλώ ότι θες ..."
"Άννα μου έχεις πει ποτέ ψέμματα"
"Όχι φυσικά"
Σκέφτηκα να τα ρίξω πέντε χαστούκια να συνέλθει αλλά μετά λέω άστο δεν αξίζει το χρόνο που θα περάσω στη φυλακή.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Γιατί το βρίσκετε περίεργο που η γκόμενα μιλούσε στην μητέρα της με τον όρχι του κυρίου στο στόμα;

Μπορεί να ήταν εγγαστρίμυθος η κοπέλα!
Άγιε, σύμφωνα με το Φρόιντ θάπρεπε να τηλεφωνάει στον πατέρα της, όχι στη μητέρα της.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.687
Κριτικές
1
Like
6.813
Πόντοι
1.056
Τα πιο μεγαλα "φιδια" τα ξεστομιζουν θυληκα account εδω :confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Παίζει όμως και πιο ψαγμένο σενάριο, να του τα είπε ακριβώς γιατί και αυτή ήθελε να τον στείλει και ήξερε ότι θα γινόταν Λούης.
Χωρισμένη με παιδι?? Εψαχνε τν μαλακα που θα μεγαλώσει τ παιδι της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα πιο μεγαλα "φιδια" τα ξεστομιζουν θυληκα account εδω :confused:
"Θυληκα"
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
Α μιλάμε για πολύ extreme πράγματα.... έχω πάθει σοκ
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
393
Like
709
Πόντοι
81

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Τι να πω ρε μάγκες.. εγω μερικά γλειφοκωλια τις εχω βάλει να μ κάνουν κ να τις πιέζω το κεφάλι, κάνα κατουρημα.. και ζητώ συγνώμη κ από τα μέλη του μπου που δν ήμουν πιο εξτριμ κ ρίχνω το μ.ο. . Θα προσπαθήσω περισσότερο
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
527
Πόντοι
81
ΑΝ έγιναν όλα αυτά τύπε, η γκόμενα παίζει να σε κέρασε απλόχερα καλή ποσότητα μερέντας
Είχε φροντίσει να κάνει το κλύσμα της πριν φίλε. Είχε όλα τα παιχνίδια που χρειαζόταν. Δονητές, πρωκτικές μπάλες και πολλά άλλα. Απλά ήταν λίγο παλαβή. Εναλλακτικά πολύ καλή στο κρεβάτι, εξαιρετικά υποτακτική και είχε δουλέψει το σκουίρτ της. Γούσταρε και το ξεφτίλισμα σε σημείο να ψάχνεσαι να βρεις που έχει όριο. Προσωπικά δε συνάντησα κάτι, όσο καιρό την πήδαγα έκανα ό,τι ανωμαλία μπορείς να φανταστείς.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
Πάω σπίτι ενός γαμιά που προσπαθούσε καιρό να με πείσει να με πηδήξει , είχα καιρό να κάνω κάτι κ είχα κλεισει αρκετά πίσω
Μόλις φτάσαμε στο σημείο μετά από πολύωρο τσιμπούκι φτάνοντας το καυλι του μέχρι λαρύγγι με δάκρυα να με στήσει στα 4 πάνω στο γραφείο του , έφαγα τόσο ξύλο πίσω που δεν ένιωθα τα κωλομερια μου κ πηδώντας με πονούσε τόσο πολύ κ ο τύπος είχε στο δωμάτιο τον κολλητό του που έφτασαν χωρίς να καταλάβω πως ,σε σημείο να με πηδάνε εναλλάξ μέχρι να με κάνουν μούσκεμα
Καλημέρα
Δεν είχες πάρει είδηση ότι στο δωμάτιο υπήρχε τρίτο άτομο και
εναλλαξ σε φρόντιζαν δυο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom