Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.699
Like
6.107
Πόντοι
1.406
Το καλύτερο ξεφτιλισμα το αντρικό το σωστό είναι να εξακολουθείς να κατουράς τη λεκάνη κ να συνεχίζεις να γεμίζεις το σπίτι τρίμματα παρότι σου έχει πει χίλιες φορές να το κοψεις:bigdick:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.510
Πόντοι
2.306
Το καλύτερο ξεφτιλισμα το αντρικό το σωστό είναι να εξακολουθείς να κατουράς τη λεκάνη κ να συνεχίζεις να γεμίζεις το σπίτι τρίμματα παρότι σου έχει πει χίλιες φορές να το κοψεις:bigdick:
Οταν εισαι πολυ σκληρος καριολης αφηνεις και τις παντοφλες σου στο χωλακι στην εισοδο.:confused:
 

Negroni

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
49
Like
194
Πόντοι
0
Τι γίνεται ρε μαλακές, μόνο εμείς γαμαμε του κατηχητικου;;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Τι γίνεται ρε μαλακές, μόνο εμείς γαμαμε του κατηχητικου;;

Τύπε αν δεν κάνεις τη γκόμενα να αισθάνεται σκουπίδι και να πέφτει μόνη της στον κάδο ... τότε κάνεις μόνο έρωτα και δεν έχεις θέση στο νήμα :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Το καλύτερο ξεφτιλισμα το αντρικό το σωστό είναι να εξακολουθείς να κατουράς τη λεκάνη κ να συνεχίζεις να γεμίζεις το σπίτι τρίμματα παρότι σου έχει πει χίλιες φορές να το κοψεις:bigdick:

Και το περιτύλιγμα από το πιτόγυρο με τα λάδια και τα τζατζίκια πάνω στο καλό σεμεδάκι. :coffee:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.508
Κριτικές
15
Like
5.874
Πόντοι
2.046
Γνωρίζουμε 2 κοπέλες σε μαγαζί.... Ψήνω την μια να την πάω σπίτι της φεύγει η παρέα της καθόμαστε 2μας στο μαγαζί λίγο ακόμα.. Και επειδη έβρεχε της λέω πάω να φέρω το αμάξι.... Και από την σούρα μου μπήκα στο αμάξι και πήγα σπίτι μου.... Και την επόμενη Παρασκευή την ξαναείδα στο μαγαζί και με έκραξε... Και καλά μου έκανε... Χαχαχαχα
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
αφού τελειώσετε τις τρομερές σας μάτσο ιστορίες να μας πείτε και πόσες φορές σας έχουν ξεφτιλίσει οι γκόμενες :tooth:
Τα είχαμε 8 μηνες και τους τελευταιους 6 δεν τον αφηνα να με αγγίζει τον είχα μόνο για να περναει η ώρα μου ..
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
Τα είχαμε 8 μηνες και τους τελευταιους 6 δεν τον αφηνα να με αγγίζει τον είχα μόνο για να περναει η ώρα μου ..
Αυτό πως είναι εξευτελιστικό μόνο για αυτόν και όχι και για σένα;
Ούτε εσύ γαμιόσουν μαζί του αλλά και οι δύο χάνατε την ώρα σας.
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
55
Like
110
Πόντοι
0
6 μήνες. Στο τριήμερο σε είχα βάλει κάτω με το ζόρι και θα έτρωγες δύο τρεις γρήγορους και ξεγυρισμενους ενώ σε υπόχρεωνα να βλέπεις τι σου κάνω από τον καθρέφτη
Τα είχαμε 8 μηνες και τους τελευταιους 6 δεν τον αφηνα να με αγγίζει τον είχα μόνο για να περναει η ώρα μου ..
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Βασικά από μόνες τους το θέλουν. Να ξεφτιλιζονται και να νιώθουν πουτανες. Ανάγκη της γυναικείας φύσης να δαμαζονται από το αρσενικό. Οπότε όταν έρθει η ώρα από μόνες τους το ζητούν.

Πρώην μου για παράδειγμα ήθελε να την γαμαω από κωλο και να την χυνω μέσα στον κωλο στο τέλος. Ένιωθε πουτανα έτσι έλεγε και λεγε κιόλας τα θέλει μέσα συνέχεια, να τα νιώθει. Και γούσταρε ότι μετά όταν βγαίναμε βόλτα, να περπατά στον δρόμο μέσα στον κόσμο ενώ την είχα χυσει πιο πριν στον κωλο.

Άλλη περίπτωση, εκεί είναι και
Το πιο ξεφτίλισμα που χω κάνει. Σε πρώτο ραντεβού, αφου είχαμε γνωριστεί πριν λίγο. Την πειθώ να πάμε ξενοδοχείο και καλά να ξεκουραστουμε αφού είχαμε φάει και περπατήσει και καλά. Δε είχα σπίτι ελεύθερο αυτή την περίοδο, εμένα με άλλους μαζι, πάμε ξενοδοχείο με τα πολλα,και αφου τα βγάζει όλα και στήνεται στα 4 εγώ άρχισα να της χτυπάω τον πουτσο μου στον κωλο της πριν μπω και τη είδα πολύ δεκτική σε αυτό. Χωρίς να το πολύ σκεφτώ αρχίζω να της το τρίβω πιο πολύ και με τα πολλά μπαίνω μέσα. Πρωκτικο κανονικότατα χωρίς καμία αντίρρηση.
Πρώτο ραντεβου, σε ξενοδοχείο, πρώκτικο πρώτη επαφή μαζί της, και στο τέλος τα ήπιε όλα. Χωρισμένη με παιδί, το είχε αφήσει στην μάνα της.
Για μένα ο ορισμός της ξεφτίλας και ξεφτιλισμενης όπως θέλετε πείτε το.Δε κράτησε όμως. Την έκανα με ελαφρά. Όταν ξεκίνησε σπόντες για σχέση, παιδί, γάμους. Έγινα γειά σας και αντίο σας.
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
Μα γιατι μπαινεται σε νήμα για γκόμενες που γουστάρουν ξεφτιλισμα;
Αφού όλοι ξέρουμε πως δεν υπάρχουν . Είναι σαν τις νεράιδες και τα φαντάσματα.
Εμενα μαρεσει
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Βασικά από μόνες τους το θέλουν. Να ξεφτιλιζονται και να νιώθουν πουτανες. Ανάγκη της γυναικείας φύσης να δαμαζονται από το αρσενικό. Οπότε όταν έρθει η ώρα από μόνες τους το ζητούν.

Πρώην μου για παράδειγμα ήθελε να την γαμαω από κωλο και να την χυνω μέσα στον κωλο στο τέλος. Ένιωθε πουτανα έτσι έλεγε και λεγε κιόλας τα θέλει μέσα συνέχεια, να τα νιώθει. Και γούσταρε ότι μετά όταν βγαίναμε βόλτα, να περπατά στον δρόμο μέσα στον κόσμο ενώ την είχα χυσει πιο πριν στον κωλο.

Άλλη περίπτωση, εκεί είναι και
Το πιο ξεφτίλισμα που χω κάνει. Σε πρώτο ραντεβού, αφου είχαμε γνωριστεί πριν λίγο. Την πειθώ να πάμε ξενοδοχείο και καλά να ξεκουραστουμε αφού είχαμε φάει και περπατήσει και καλά. Δε είχα σπίτι ελεύθερο αυτή την περίοδο, εμένα με άλλους μαζι, πάμε ξενοδοχείο με τα πολλα,και αφου τα βγάζει όλα και στήνεται στα 4 εγώ άρχισα να της χτυπάω τον πουτσο μου στον κωλο της πριν μπω και τη είδα πολύ δεκτική σε αυτό. Χωρίς να το πολύ σκεφτώ αρχίζω να της το τρίβω πιο πολύ και με τα πολλά μπαίνω μέσα. Πρωκτικο κανονικότατα χωρίς καμία αντίρρηση.
Πρώτο ραντεβου, σε ξενοδοχείο, πρώκτικο πρώτη επαφή μαζί της, και στο τέλος τα ήπιε όλα. Χωρισμένη με παιδί, το είχε αφήσει στην μάνα της.
Για μένα ο ορισμός της ξεφτίλας και ξεφτιλισμενης όπως θέλετε πείτε το.Δε κράτησε όμως. Την έκανα με ελαφρά. Όταν ξεκίνησε σπόντες για σχέση, παιδί, γάμους. Έγινα γειά σας και αντίο σας.
Δε παίζει και το σενάριο να σου τα έκανε για να σε "τυλίξει" για γαμπρό?
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
Δε παίζει και το σενάριο να σου τα έκανε για να σε "τυλίξει" για γαμπρό?
Παίζει όμως και πιο ψαγμένο σενάριο, να του τα είπε ακριβώς γιατί και αυτή ήθελε να τον στείλει και ήξερε ότι θα γινόταν Λούης.
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
Το μεγαλυτερο ξεφτιλισμα που μου έχουν κάνει πρωτη φορα που βγηκαμε ( αν και τον ηξερα μερικα χρόνια ) το πρωτο πραγμα που μου ειπε ήταν κατσε πανω μου και ξεκινησε να με χουφτωνει, φιλάει.. μετά τα κλασσικά
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Το μεγαλυτερο ξεφτιλισμα που μου έχουν κάνει πρωτη φορα που βγηκαμε ( αν και τον ηξερα μερικα χρόνια ) το πρωτο πραγμα που μου ειπε ήταν κατσε πανω μου και ξεκινησε να με χουφτωνει, φιλάει.. μετά τα κλασσικά
και απο τοτε εχεις αυπνιες :grin::grin:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
Το μεγαλυτερο ξεφτιλισμα που μου έχουν κάνει πρωτη φορα που βγηκαμε ( αν και τον ηξερα μερικα χρόνια ) το πρωτο πραγμα που μου ειπε ήταν κατσε πανω μου και ξεκινησε να με χουφτωνει, φιλάει.. μετά τα κλασσικά
Τα θελε ο κώλος σου τύπισα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom