Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Έτσι!

Αλλά που να βρει το δίκιο του ο άνθρωπος εδώ μέσα με τους αγάμητους ζηλόφθονες κομπλεξικούς, που από το μίσος τους σπεύδουν να αμαυρώσουν οιοδήποτε ανδραγάθημα;
Στο επόμενο επεισόδιο,την ώρα που η κορασιδα μιλάει με τον κερατα στο τηλέφωνο και παράλληλα πιπιλαει το παπαρι του μυστη, ο μυστής απαγγέλει φωναχτά το νόμο του πικερ..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Στο επόμενο επεισόδιο,την ώρα που η κορασιδα μιλάει με τον κερατα στο τηλέφωνο και παράλληλα πιπιλαει το παπαρι του μυστη, ο μυστής απαγγέλει φωναχτά το νόμο του πικερ..
:wanker: Ξερόχυσα μόνο στην ιδέα.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.256
Πόντοι
206
Οι περισσοτερες γουσταρουν να νιωθουν πως εχει ο αλλος τον έλεγχο.
Ακραίο ξεφτίλισμα γουσταρε μία που παίζαμε πριν χρόνια. Αυτή σε μόνιμη "σοβαρή" σχεση/αρραβωνιασμενη (τωρα εχουν παντρευτει νομίζω). Πολλά σκηνικά... Στη γιορτη της ηταν σε οικογενειακο τραπεζι με τους γονεις και τον δικο της και ανταλασσαμε μηνυματα για το τι γαμησι θα φαει.... με μια δικαιολογία έφυγε, οδήγησε 1 ώρα και ήρθε εκει που ημουν- μούσκεμα. την εσκισα 4 φορες από μουνί - κώλο , εφαγε κατουρημα και την έβαλα να παρει τον δικο της και τη μανα της τηλ ενω μου εγλειφε τα αρχιδια και με τον πούτσο μου μεσα στον κώλο της.
Μπορούμε να μάθουμε τι ειπώθηκε στην τηλεφωνική συνομιλία;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Μπορούμε να μάθουμε τι ειπώθηκε στην τηλεφωνική συνομιλία;

Γιατί;

Σας θυμίζει κάτι προσωπικό η αποχώρηση της "αρραβωνιάρας" από το οικογενειακό τραπέζι, και η μετά από ώρες κλήση;

Υποψιάζεστε δηλαδή πως είστε εσείς ο κερατάς; :coffee:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Γιατί;

Σας θυμίζει κάτι προσωπικό η αποχώρηση της "αρραβωνιάρας" από το οικογενειακό τραπέζι, και η μετά από ώρες κλήση;

Υποψιάζεστε δηλαδή πως είστε εσείς ο κερατάς; :coffee:
Ο όχι ρε παπαρα, όλοι γαμάνε από μια παντρεμενη αλλά η δικιά τους δε γαμιέται. Αυτή είναι μια εδώ και χρόνια αλυτη εξίσωση :dunno:
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
527
Πόντοι
81
Σκληρό πορνίδιο που δεν την φαινόταν ξεκινά να προκαλεί τη φάση με το να μου ζητάει bdsm καταστάσεις και μαστίγωμα. Ξεκινώ με μία τάπα που είχε. Φτάνω να της χώνω το πόδι στον κώλο της μέχρι τον αστράγαλο. Κατούρημα όπου ήπιε τα περισσότερα και είπε και ευχαριστώ. Διαταγή για πολύωρο γλυφοκώλι με το να χώνει τη γλώσσα της σε σημείο να νιώθω πως με γαμάει και τσιμπούκι με πνιξίματα. Σε μερικές φάσεις έπαιζα με το μουνί της και η τύπισσα ώστε να της προκαλώ edging και είχε γίνει μούσκεμα. Κάποια στιγμή αρχίζει και χύνει μόνη της κάτι πίδακες. Της βγάζω το στρινγκ νομίζοντας πως θα τη γαμήσω επιτέλους. Της το στάζω στο στόμα και της το χώνω ξανά μέσα. Όπως είναι διαταγή να μου γλείψει τα πόδια και να ρουφήξει από κάτω κάτουρα και τα υγρά της. Ανάβω τσιγάρο, πίνω λίγο ποτό και την παρακολουθώ. Της ρίχνω λίγο από το ποτό πάνω στο ξεφτιλισμένο στόμα της. Η τύπισσα σπαράζει από καύλα και υποταγή και γλείφει με μανία τα δάχτυλα του ποδιού μου. Ζητάει να της χώσω το καυλί μου. Της λέω πήγαινε στο μπάνιο. Σηκώνεται και πάει. Της ρίχνω ένα σκληρό κατούρημα ξανά, κρατώντας όμως λίγα. Πριν τελειώσω το χώνει στο λαρύγγι της ξανά και ξεκινά να πίνει ό,τι βγαίνει, να κάνει πίπα και να βήχει. Μέικ απ και παπάρια να την έχουν κάνει σαν κλόουν και να της κρέμονται. Η τύπισσα στο απόλυτο επίπεδο ξεφτίλας με γυρίζει χώνει μόνη της τη γλώσσα ξανά στον κώλο μου βάζει δάχτυλο και μου λέει δεν το έχω ξανακάνει αυτό, κοίτα που έχω καταντήσει για να γευτώ την πούτσα σου και όπως είναι το βγάζει το γλείφει και το χώνει στο μουνί της κολυμπώντας σε μία μπανιέρα με τάπα γεμάτη κάτουρα και διάφορα υγρά που έβγαζε. Με παρακαλεί για γαμήσι της το αρνούμαι για τιμωρία. Τη χύνω στο στόμα όπου τα πίνει με λατρεία. Αποφασίζω να δω αν έχει όρια. Της λέω ξεκάθαρα πως είναι η πιο βρωμιάρα που έχω γνωρίσει και χαιρόταν. Μετά από όλα αυτά μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ σε πατούσες και αυχένα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Ο όχι ρε παπαρα, όλοι γαμάνε από μια παντρεμενη αλλά η δικιά τους δε γαμιέται. Αυτή είναι μια εδώ και χρόνια αλυτη εξίσωση :dunno:

Έχετε δίκιο.

Να σπεύσω να του ζητήσω συγγνώμην του ανθρώπου.

@Akatanomasto$ Ζητώ ταπεινά συγγνώμη.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Eχουμε νικητή!!!
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
9
Like
541
Πόντοι
280
Καλησπέρα μάγκες μου...
Να σας πω και εγώ για την Γεωργία από την Πάτρα που ήθελε να την παίρνω μόνο από λοκω γιατί ο μακακας της θα το καταλάβαινε.....
Κάθε φορά που την μαμουσα την έβαζα να παίρνει τηλ τις φίλες της και να τους λέει live ότι της σκίζω τον λοκω ...
Όταν τελικά αποφασίσαμε να κόψουμε επαφές.
Την κάλεσα σπίτι μου να πάρει τα πράγματα της, και να μου δώσει τα δεύτερα κλειδιά.
Όταν έφευγε της είπα. Τώρα λοιπόν εμείς Γεωργία δεν θα ξαναβρεθούμε ερωτικά σωστά; -Σωστα μου απαντάει.
Ωραία της λέω παρτον στο στόμα για μια τελευταία φορά .
Μετά της έσκισα μπρος πίσω και την έβαλα να πάρει πάλι τηλ την φίλη της και να της πει τώρα μου σκίζει το νιμου.
Κάθε φορά που με έβλεπαν οι φίλες της καυλωνανε ...
Αυτά από εμένα.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.256
Πόντοι
206
Καλησπέρα μάγκες μου...
Να σας πω και εγώ για την Γεωργία από την Πάτρα που ήθελε να την παίρνω μόνο από λοκω γιατί ο μακακας της θα το καταλάβαινε.....
Κάθε φορά που την μαμουσα την έβαζα να παίρνει τηλ τις φίλες της και να τους λέει live ότι της σκίζω τον λοκω ...
Όταν τελικά αποφασίσαμε να κόψουμε επαφές.
Την κάλεσα σπίτι μου να πάρει τα πράγματα της, και να μου δώσει τα δεύτερα κλειδιά.
Όταν έφευγε της είπα. Τώρα λοιπόν εμείς Γεωργία δεν θα ξαναβρεθούμε ερωτικά σωστά; -Σωστα μου απαντάει.
Ωραία της λέω παρτον στο στόμα για μια τελευταία φορά .
Μετά της έσκισα μπρος πίσω και την έβαλα να πάρει πάλι τηλ την φίλη της και να της πει τώρα μου σκίζει το νιμου.
Κάθε φορά που με έβλεπαν οι φίλες της καυλωνανε ...
Αυτά από εμένα.
Με καμιά φίλη έπαιξε τίποτα αργότερα;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Εχουμε βγει παρέα που εχει να βρεθεί χρόνια, πάνω από 10.
Μια κοπέλα, ας πόυμε η Κ, βλέπω με καρφώνει.
Μη τα πολυλογώ, από μαγαζί σε μαγαζί μένουμε τρεις, εγώ , αυτή και ο χοντρός. Πάει ο χοντρός στην τουαλέτα, φιλιόμαστε με την τύπισα. Ξανάρχετε ο χοντρός.
Στο μαγαζί, συμπτωματικά, ήταν μια 'φίλη' από τα πολύ παλιά, μακαρίτισα πλέον, φοβερό τσιμπούκι. Με βλέπει, με χαιρετάει, φεύγει.
"Αυτή πρέπει να παίρνει καλές πίπες" λέει ο χοντρός
"Ναι" του απαντάω. "Αν και έχει περάσει καιρός"
Η Κ . παθαίνει μια πρώτη υστερία "Τί; έχεις πάει και με αυτήν; Δεν το πιστεύω!" :think::idiot:
"ok", γνέφω
Τότε κάπνιζα. Παω να αναψω τσιγάρο, βλέπω το πακέτο άδειο.
"Να σου πάρω ένα;" ρωτάω
"Όχι, να πας να αγοράσεις"
Σηκώνομαι, πάω στο περίπτερο, επιστρέφω, αφήνω τα λεφτά για το ποτό στο τραπέζι, καληνυχτίζω και γυρνάω να φύγω.
Ε, ενταξει, την άκουσε όλη η Ερμού : Που πάααας;;; Μη φεύγεις!! Γιατί με φίλησεεεεες;;

Ενας θεός ξέρει τί γλύτωσα........
Ρε τη βρώμα :tooth:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Σκληρό πορνίδιο που δεν την φαινόταν ξεκινά να προκαλεί τη φάση με το να μου ζητάει bdsm καταστάσεις και μαστίγωμα. Ξεκινώ με μία τάπα που είχε. Φτάνω να της χώνω το πόδι στον κώλο της μέχρι τον αστράγαλο. Κατούρημα όπου ήπιε τα περισσότερα και είπε και ευχαριστώ. Διαταγή για πολύωρο γλυφοκώλι με το να χώνει τη γλώσσα της σε σημείο να νιώθω πως με γαμάει και τσιμπούκι με πνιξίματα. Σε μερικές φάσεις έπαιζα με το μουνί της και η τύπισσα ώστε να της προκαλώ edging και είχε γίνει μούσκεμα. Κάποια στιγμή αρχίζει και χύνει μόνη της κάτι πίδακες. Της βγάζω το στρινγκ νομίζοντας πως θα τη γαμήσω επιτέλους. Της το στάζω στο στόμα και της το χώνω ξανά μέσα. Όπως είναι διαταγή να μου γλείψει τα πόδια και να ρουφήξει από κάτω κάτουρα και τα υγρά της. Ανάβω τσιγάρο, πίνω λίγο ποτό και την παρακολουθώ. Της ρίχνω λίγο από το ποτό πάνω στο ξεφτιλισμένο στόμα της. Η τύπισσα σπαράζει από καύλα και υποταγή και γλείφει με μανία τα δάχτυλα του ποδιού μου. Ζητάει να της χώσω το καυλί μου. Της λέω πήγαινε στο μπάνιο. Σηκώνεται και πάει. Της ρίχνω ένα σκληρό κατούρημα ξανά, κρατώντας όμως λίγα. Πριν τελειώσω το χώνει στο λαρύγγι της ξανά και ξεκινά να πίνει ό,τι βγαίνει, να κάνει πίπα και να βήχει. Μέικ απ και παπάρια να την έχουν κάνει σαν κλόουν και να της κρέμονται. Η τύπισσα στο απόλυτο επίπεδο ξεφτίλας με γυρίζει χώνει μόνη της τη γλώσσα ξανά στον κώλο μου βάζει δάχτυλο και μου λέει δεν το έχω ξανακάνει αυτό, κοίτα που έχω καταντήσει για να γευτώ την πούτσα σου και όπως είναι το βγάζει το γλείφει και το χώνει στο μουνί της κολυμπώντας σε μία μπανιέρα με τάπα γεμάτη κάτουρα και διάφορα υγρά που έβγαζε. Με παρακαλεί για γαμήσι της το αρνούμαι για τιμωρία. Τη χύνω στο στόμα όπου τα πίνει με λατρεία. Αποφασίζω να δω αν έχει όρια. Της λέω ξεκάθαρα πως είναι η πιο βρωμιάρα που έχω γνωρίσει και χαιρόταν. Μετά από όλα αυτά μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ σε πατούσες και αυχένα.

Πολύ κατούρημα κ. τύπε. Γαμήστε και λίγο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom