Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
466
Πόντοι
21
Μου αρέσει που θίχτηκε κιόλας ο φιδές. Δηλαδή, ΟΚ, πες μια μαλακία, αλλά κάνε την αληθοφανή... ;-)
Με το ένα χέρι έγραφε ό,τι του ερχόταν και με το άλλο ...
ρε μεγάλε....το χαι λαιτ της ερωτικής σου ζωής είναι πως είδες μια 40ρα με μπεζ παντελόνι και στρινγκ απο μεσα και σου έτρεξαν τα σαλια. και της ειπες καλησπερα.
λογικό να σου φαίνονται εξωπραγματικα τα παντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενω μου εγλειφε τα αρχιδια και με τον πούτσο μου μεσα στον κώλο της.

Αισωπε γρήγορα πίσω στο γυμνάσιο.ούτε τα βασικά της γλώσσας σας δεν ξερετε ρε πουστηδες
επίσης ειπα πως πήρε τη μανα της και τον δικο της τηλεφωνο. τι καταλαβες? πως τους πήρε ταυτοχρονα? μλκες ελεος :)))
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
127
Πόντοι
0
ρε μεγάλε....το χαι λαιτ της ερωτικής σου ζωής είναι πως είδες μια 40ρα με μπεζ παντγελόνι και στρινγκ απο μεσα και σου έτρεξαν τα σαλια. και της ειπες καλησπερα.
λογικό να σου φαίνονται εξωπραγματικα τα παντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Δηλαδή μπήκες στον κόπο να ψάξεις τί έχω γράψει, για να με «ξεμπροστριάσεις» πςςςς τι λε ρε Sherlock...
επίσης ειπα πως πήρε τη μανα της και τον δικο της τηλεφωνο. τι καταλαβες? πως τους πήρε ταυτοχρονα? μλκες ελεος :)))
ΟΚ είναι επίσημο. Είσαι μπετόβλακας, οπότε το κόβω εδώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ηταν μονο για το σεξ αλλα ηταν πανεξυπνο πλασμα. βρισκομασταν απο καιρου εις καιρον - για καποια χρονια. λίγο χοντρούλα, όμορφο πρόσωπο , ακραία μαζόχα - αλλα ολα ξεκινουσαν και τελείωναν εκεί -όχι μπερδεματα ,όχι υποτίμηση.
Κόψαμε τις συναντήσεις γτ προχωρήσαμε στις ζωές μας και επιπλέον προέκυψε και κάτι άλλο σοβαρό προσωπικό της θέμα.
Αχ...άδοξα τελείωσε το Αρλεκιν
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.026
Κριτικές
20
Like
27.096
Πόντοι
8.346
ρε μεγάλε....το χαι λαιτ της ερωτικής σου ζωής είναι πως είδες μια 40ρα με μπεζ παντελόνι και στρινγκ απο μεσα και σου έτρεξαν τα σαλια. και της ειπες καλησπερα.
λογικό να σου φαίνονται εξωπραγματικα τα παντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


επίσης ειπα πως πήρε τη μανα της και τον δικο της τηλεφωνο. τι καταλαβες? πως τους πήρε ταυτοχρονα? μλκες ελεος :)))
Δικά σου είναι τα παραμύθια ρε τυπε, πες ότι θες.
Κ ο λύκος φύσηξε κ έριξε το σπίτι με τα τρία γουρουνάκια.. είπα εγώ πως γίνεται να το έκανε??
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
466
Πόντοι
21
Δηλαδή μπήκες στον κόπο να ψάξεις τί έχω γράψει, για να με «ξεμπροστριάσεις» πςςςς τι λε ρε Sherlock...

ΟΚ είναι επίσημο. Είσαι μπετόβλακας, οπότε το κόβω εδώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αχ...άδοξα τελείωσε το Αρλεκιν
Μπετόβλακα να πεις τον πατέρα σου. Μάθετε να μιλάτε. το ότι είστε πίσω από μια οθόνη δε σημαίνει πως θα λέτε ότι μαλακία σας έρχεται στο στερημένο σας κεφάλι. καληνύχτα
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
127
Πόντοι
0
Μπετόβλακα να πεις τον πατέρα σου. Μάθετε να μιλάτε. το ότι είστε πίσω από μια οθόνη δε σημαίνει πως θα λέτε ότι μαλακία σας έρχεται στο στερημένο σας κεφάλι. καληνύχτα
Διάβασε το στον καθρέφτη αυτό.

Ο πατέρας μου έχει πεθάνει για να του πω. Φτιάχτηκες που αναφέρθησες σε μάνες, πατέρες κ.λπ. «άντρα»;
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.687
Κριτικές
1
Like
6.813
Πόντοι
1.056
Οι περισσότερες γουστάρουν ξεφτίλισμα σε διαφορετικά επίπεδα η καθεμιά βέβαια. Λες και θέλουν να ζήσουν το ακραίο και υποτιμητικό.
Το κορυφαίο ήταν στην τωρινή γυναίκα μου, μετά από επικό γλειφοκώλι, όπου κυριολεκτικά έβαλε το γλωσσίδι της στο κωλοτρυπίδι μου, κατούρημα στη μάπα και στο στόμα και φυσικά χύσιμο στη μάπα. Έπος και το γούσταρε τρελά! Για μπινελίκι και ξύλο δεν το συζητάω, σε καθημερινή βάση αλλά φυσικά μόνο στο σεξ! Η καθημερινότητά μας είναι απόλυτα φυσιολογική. Και αυτό νομίζω την τρελαίνει περισσότερο.
snake GIF
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.026
Κριτικές
20
Like
27.096
Πόντοι
8.346
Γιατί ως γνωστόν, έτσι φέρεται ο σωστός, ο πρόστυχος ανήρ ... στην σύζυγο. Βέβαια, η πινελιά είναι ότι «...η καθημερινότητα είναι κανονική»... :cheesy:
Ρε τυπε εντάξει κ γω κάνω ξεφτιλικια με την γκομενα μ στο κρεβάτι κ όντως γουστάρει. Αυτό δεν σημαίνει ότι στην καθημερινότητα μας ή έξω στον κόσμο η συμπεριφορά μας "δείχνει" το πως συμπεριφερόμαστε ο ενας στον άλλον στο κρεβάτι
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
789
Κριτικές
26
Like
2.065
Πόντοι
1.196
Δεν το έχω κάνει εγώ και δε ξέρω αν θεωρείται ακριβώς ξεφτίλισμα, αλλά έχει πλάκα: πίσω στη δεκαετία του 2000, παλιός φίλος έχει πάει με γκόμενα που έχει γνωρίσει πρόσφατα διακοπές σε νησί για καμιά βδομάδα. Πηγαίνουν σε εστιατόρια, ταβέρνες, μπαρ κλπ. και η γκόμενα όλες τις μέρες δεν έχει κάνει κίνηση να πληρώσει ούτε ένα καφέ για ξεκάρφωμα. Πληρώνει συνέχεια εκείνος. Εκείνη την εποχή στα ξενοδοχεία οι κρατήσεις γίνονταν ακόμα τηλεφωνικά, έδινες προκαταβολή 10-20% και το υπόλοιπο στο τέλος επί τόπου φεύγοντας. Ο τύπος έχοντας πλέον καταλάβει τι πάστα είναι η γκόμενα και σκοπεύοντας να μην τη ξαναδεί, τη γαμάει δίχως αύριο όλη τη βδομάδα. Μια μέρα πριν να έφευγαν, βρίσκει πρόφαση να γυρίσει στο δωμάτιο ενώ έχουν πάει για μπάνιο, φτιάχνει την τσάντα του και φεύγει και αφήνει τη γκόμενα να πληρώσει το ξενοδοχείο μόνη της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Ο καθένας κρίνει από τον εαυτό του. Αν νομίζεις ότι μπαίνω να λέω παπαριές, δικαίωμά σου αλλά μάλλον εσύ το κάνεις αυτό..Ίσως ανεβάσω και κανένα σκηνικό, με πολύ προσοχή βέβαια, για να γουστάρεις να γκαυλώσεις λιγάκι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Γιατί ως γνωστόν, έτσι φέρεται ο σωστός, ο πρόστυχος ανήρ ... στην σύζυγο. Βέβαια, η πινελιά είναι ότι «...η καθημερινότητα είναι κανονική»... :cheesy:
Δύσκολο σου φαίνεται ε ; Έτσι είναι το σωστό φίλε, στο σεξ μετά από τόσα χρόνια γάμου, αν δεν παίξεις ρόλους σκυλοβαριέσαι. Αυτό δε σημαίνει ότι θα το κάνω και στην καθημερινότητα. Το αν είναι σωστό σαν άνδρας που το κάνω, δε με πολυαπασχολεί από τη στιγμή που φτιάχνει και τους δυό μας. Εσύ κάνε μας ένα σύντομο σεμινάριο πως φέρεται ο σωστός ο άνδρας να μαθαίνουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: marge

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.051
Πόντοι
18.565
Μου έχει πει γυναίκα ότι με θέλει και την έχω ανταπαντήσει ότι τη βλέπω σα φίλη :zfuck:
Xoνδρο:confused: .
Εμενα η γυναικα μου μου ειπε να παμε διακοπες και εγω δεχτηκα, αρκει να μην με παρενοχλει σεξουαλικα:confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
...και ύστερα ήρθαν οι μέλισσες!

H ...«χωροταξία» δεν βγαίνει ... κάπου έχασες στην μπάλα στο παραμύθι.
Εγώ σαν το συναγωνιστή γαμούσα μια παντρεμένη έφυγε από το τραπέζι είπε ότι πάει να πάρει τσιγάρα οδήγησε 8 ώρες για να έρθει σε εμένα.
Και καθώς τη γάμαγα μου έπαιρνε πίπα η μάνα της και η αδερφή της από το τραπέζι το οικογενειακό 8 ώρες μακριά και είχαμε βάλει και βιντεοκλήση για να τις βρίζω και να τις ξεφτιλίζω.
Ήταν και ο σερβιτόρος του μαγαζιού που γινόταν το τραπέζι στην κλήση τον οποίο έβαζα να κατουράει και να τους τα δίνει να τα πίνουν, γιατί δεν έφτανα εγώ.
Εννοείται έπαιξε μεγάλο τιπ μετά.
Ο σύζυγος ήταν και αυτός στην κλήση και μίλαγε με την γυναίκα του αλλά ευτυχώς δεν κατάλαβε τίποτα. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom