Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Τα εκλεκτά μέλη με τα εξευτελιστικά δρώμενα αν έχουν την ευγενή καλοσύνη να μεταφέρουν τις αφηγήσεις και στο νήμα

"Αλήθειες και τέρατα που ακούγονται και γράφονται στο μπου

 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Εγώ έχω μανία να σουφρωνω εσώρουχα τους που τα βγάζουν πριν το ντους...τα βάζω στην τσάντα. Μετά τα ψάχνουν κάνω το κορόιδο δεν ξέρω ψάξε κλπ...σε 2 3 λεπτά λέω βιάζομαι έχουμε και οικογένεια, φεύγω με το στριγκακι στην τσάντα. Συλλογή...έχω. πιστεύω ότι με έχουν ψυλλιαστει αλλά με αφήνουν να τα συλλέγω αφού ούτως η άλλως εγώ τα πληρωνω... Δωράκι τους τα κάνω
A, τα παίρνεις από τη μια και τα χαρίζεις στην άλλη, κατάλαβα..
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Σκληρό πορνίδιο που δεν την φαινόταν ξεκινά να προκαλεί τη φάση με το να μου ζητάει bdsm καταστάσεις και μαστίγωμα. Ξεκινώ με μία τάπα που είχε. Φτάνω να της χώνω το πόδι στον κώλο της μέχρι τον αστράγαλο. Κατούρημα όπου ήπιε τα περισσότερα και είπε και ευχαριστώ. Διαταγή για πολύωρο γλυφοκώλι με το να χώνει τη γλώσσα της σε σημείο να νιώθω πως με γαμάει και τσιμπούκι με πνιξίματα. Σε μερικές φάσεις έπαιζα με το μουνί της και η τύπισσα ώστε να της προκαλώ edging και είχε γίνει μούσκεμα. Κάποια στιγμή αρχίζει και χύνει μόνη της κάτι πίδακες. Της βγάζω το στρινγκ νομίζοντας πως θα τη γαμήσω επιτέλους. Της το στάζω στο στόμα και της το χώνω ξανά μέσα. Όπως είναι διαταγή να μου γλείψει τα πόδια και να ρουφήξει από κάτω κάτουρα και τα υγρά της. Ανάβω τσιγάρο, πίνω λίγο ποτό και την παρακολουθώ. Της ρίχνω λίγο από το ποτό πάνω στο ξεφτιλισμένο στόμα της. Η τύπισσα σπαράζει από καύλα και υποταγή και γλείφει με μανία τα δάχτυλα του ποδιού μου. Ζητάει να της χώσω το καυλί μου. Της λέω πήγαινε στο μπάνιο. Σηκώνεται και πάει. Της ρίχνω ένα σκληρό κατούρημα ξανά, κρατώντας όμως λίγα. Πριν τελειώσω το χώνει στο λαρύγγι της ξανά και ξεκινά να πίνει ό,τι βγαίνει, να κάνει πίπα και να βήχει. Μέικ απ και παπάρια να την έχουν κάνει σαν κλόουν και να της κρέμονται. Η τύπισσα στο απόλυτο επίπεδο ξεφτίλας με γυρίζει χώνει μόνη της τη γλώσσα ξανά στον κώλο μου βάζει δάχτυλο και μου λέει δεν το έχω ξανακάνει αυτό, κοίτα που έχω καταντήσει για να γευτώ την πούτσα σου και όπως είναι το βγάζει το γλείφει και το χώνει στο μουνί της κολυμπώντας σε μία μπανιέρα με τάπα γεμάτη κάτουρα και διάφορα υγρά που έβγαζε. Με παρακαλεί για γαμήσι της το αρνούμαι για τιμωρία. Τη χύνω στο στόμα όπου τα πίνει με λατρεία. Αποφασίζω να δω αν έχει όρια. Της λέω ξεκάθαρα πως είναι η πιο βρωμιάρα που έχω γνωρίσει και χαιρόταν. Μετά από όλα αυτά μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ σε πατούσες και αυχένα.
Καλό, το 'χω δει σε τσόντα
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
127
Πόντοι
0
Δύσκολο σου φαίνεται ε ; Έτσι είναι το σωστό φίλε, στο σεξ μετά από τόσα χρόνια γάμου, αν δεν παίξεις ρόλους σκυλοβαριέσαι. Αυτό δε σημαίνει ότι θα το κάνω και στην καθημερινότητα. Το αν είναι σωστό σαν άνδρας που το κάνω, δε με πολυαπασχολεί από τη στιγμή που φτιάχνει και τους δυό μας. Εσύ κάνε μας ένα σύντομο σεμινάριο πως φέρεται ο σωστός ο άνδρας να μαθαίνουμε
I rest my case.:cheesy:
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
127
Πόντοι
0
Εγώ σαν το συναγωνιστή γαμούσα μια παντρεμένη έφυγε από το τραπέζι είπε ότι πάει να πάρει τσιγάρα οδήγησε 8 ώρες για να έρθει σε εμένα.
Και καθώς τη γάμαγα μου έπαιρνε πίπα η μάνα της και η αδερφή της από το τραπέζι το οικογενειακό 8 ώρες μακριά και είχαμε βάλει και βιντεοκλήση για να τις βρίζω και να τις ξεφτιλίζω.
Ήταν και ο σερβιτόρος του μαγαζιού που γινόταν το τραπέζι στην κλήση τον οποίο έβαζα να κατουράει και να τους τα δίνει να τα πίνουν, γιατί δεν έφτανα εγώ.
Εννοείται έπαιξε μεγάλο τιπ μετά.
Ο σύζυγος ήταν και αυτός στην κλήση και μίλαγε με την γυναίκα του αλλά ευτυχώς δεν κατάλαβε τίποτα. :rockon:
και εσυ συναρμολογουμενος;
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Θα το φτασετε τοσο αισωπακης το νημα που καποιος δεν θα αντεξει και στην προσπαθεια να σας ξεπερασει στην μυθοπλασια ,θα μιλησει για νεκροφιλια...το βλεπω να ερχεται.
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
466
Πόντοι
21
Μα γιατι μπαινεται σε νήμα για γκόμενες που γουστάρουν ξεφτιλισμα;
Αφού όλοι ξέρουμε πως δεν υπάρχουν . Είναι σαν τις νεράιδες και τα φαντάσματα.
:-)))

Υγ: επειδή μπερδεύετε τη βούρτσα...το ότι δύο άνθρωποι την βρίσκουν έτσι ή αλλιώς, δε σημαίνει πως ο ένας είναι γαμαο μαο. Ούτε πως πρέπει να νιώθετε λιγότερο άντρες. Ούτε αν ανοίξει αντίστοιχο θέμα και μπει ο μν2 και πει πως τον ξεφτιλισε μια γκόμενα πως είστε πιο άντρες εσείς.
Γενικά λίγο περισσότερη αυτοπεποίθηση δεν κάνει κακο.
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
367
Like
3.302
Πόντοι
441

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Καλως την νεραϊδα , εφερες το νημα στα ισα του.

Σιγά την επιθεώρηση τύπε ... ο άλλος έβαλε ολόκληρο ποδάρι σε κωλοτρυπίδι ... τι να κλάσει μια που έσκουζε ατάκες Σεφερλή :confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Σιγά την επιθεώρηση τύπε ... ο άλλος έβαλε ολόκληρο ποδάρι σε κωλοτρυπίδι ... τι να κλάσει μια που έσκουζε ατάκες Σεφερλή :confused:
Ο καθενας ότι μπορεί τυπε…ασε που ο αλλος μπορει να ειχε μικρο ποδι…:confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ο καθενας ότι μπορεί τυπε…ασε που ο αλλος μπορει να ειχε μικρο ποδι…:confused:

Αν το μέλος πει πάνω από 42 θα χειροκροτήσω ... είναι βέβαια περίεργο να καθαρίζει σκατό από πόδι σα να τα χει πατήσει :think::confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Τυπε μαλλον φοραγε και το παπουτσι…

Ένα διευκρινιστικό ανακοινωθέν είναι απαραίτητο μην κάνουμε καμία μαλακία δοκιμάζοντας το

Η τύπισσα πιο πάνω θα το δοκιμάσει και θα φωνάζει "παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι καρφωμένο" :confused:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
506
Σκληρό πορνίδιο που δεν την φαινόταν ξεκινά να προκαλεί τη φάση με το να μου ζητάει bdsm καταστάσεις και μαστίγωμα. Ξεκινώ με μία τάπα που είχε. Φτάνω να της χώνω το πόδι στον κώλο της μέχρι τον αστράγαλο. Κατούρημα όπου ήπιε τα περισσότερα και είπε και ευχαριστώ. Διαταγή για πολύωρο γλυφοκώλι με το να χώνει τη γλώσσα της σε σημείο να νιώθω πως με γαμάει και τσιμπούκι με πνιξίματα. Σε μερικές φάσεις έπαιζα με το μουνί της και η τύπισσα ώστε να της προκαλώ edging και είχε γίνει μούσκεμα. Κάποια στιγμή αρχίζει και χύνει μόνη της κάτι πίδακες. Της βγάζω το στρινγκ νομίζοντας πως θα τη γαμήσω επιτέλους. Της το στάζω στο στόμα και της το χώνω ξανά μέσα. Όπως είναι διαταγή να μου γλείψει τα πόδια και να ρουφήξει από κάτω κάτουρα και τα υγρά της. Ανάβω τσιγάρο, πίνω λίγο ποτό και την παρακολουθώ. Της ρίχνω λίγο από το ποτό πάνω στο ξεφτιλισμένο στόμα της. Η τύπισσα σπαράζει από καύλα και υποταγή και γλείφει με μανία τα δάχτυλα του ποδιού μου. Ζητάει να της χώσω το καυλί μου. Της λέω πήγαινε στο μπάνιο. Σηκώνεται και πάει. Της ρίχνω ένα σκληρό κατούρημα ξανά, κρατώντας όμως λίγα. Πριν τελειώσω το χώνει στο λαρύγγι της ξανά και ξεκινά να πίνει ό,τι βγαίνει, να κάνει πίπα και να βήχει. Μέικ απ και παπάρια να την έχουν κάνει σαν κλόουν και να της κρέμονται. Η τύπισσα στο απόλυτο επίπεδο ξεφτίλας με γυρίζει χώνει μόνη της τη γλώσσα ξανά στον κώλο μου βάζει δάχτυλο και μου λέει δεν το έχω ξανακάνει αυτό, κοίτα που έχω καταντήσει για να γευτώ την πούτσα σου και όπως είναι το βγάζει το γλείφει και το χώνει στο μουνί της κολυμπώντας σε μία μπανιέρα με τάπα γεμάτη κάτουρα και διάφορα υγρά που έβγαζε. Με παρακαλεί για γαμήσι της το αρνούμαι για τιμωρία. Τη χύνω στο στόμα όπου τα πίνει με λατρεία. Αποφασίζω να δω αν έχει όρια. Της λέω ξεκάθαρα πως είναι η πιο βρωμιάρα που έχω γνωρίσει και χαιρόταν. Μετά από όλα αυτά μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ σε πατούσες και αυχένα.
ΑΝ έγιναν όλα αυτά τύπε, η γκόμενα παίζει να σε κέρασε απλόχερα καλή ποσότητα μερέντας
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Τάκης 21

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
161
Like
585
Πόντοι
81

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Αν το μέλος πει πάνω από 42 θα χειροκροτήσω ... είναι βέβαια περίεργο να καθαρίζει σκατό από πόδι σα να τα χει πατήσει :think::confused:

Τι 42 και παπαριές;;; Εδώ όλοι είμαστε πάνω από 1,90. Οπότε 45 και βάλε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom