Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
31
Like
3.424
Πόντοι
2.606
:grin::grin::grin:
Τι διαβάζω, τι διαβάζω !!
Αντισθένη δεν έχεις φτιάξει σάη εσύ, ΜΑΓΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ, ΜΑΓΕΙΑ !!!!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
a1kN7lMY_700w_0.jpg
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.289
Κριτικές
7
Like
4.916
Πόντοι
736
Το μεγαλυτερο ξεφτιλισμα που μου έχουν κάνει πρωτη φορα που βγηκαμε ( αν και τον ηξερα μερικα χρόνια ) το πρωτο πραγμα που μου ειπε ήταν κατσε πανω μου και ξεκινησε να με χουφτωνει, φιλάει.. μετά τα κλασσικά
Θα του είχε μείνει απωθημένο από το έργο με την ατάκα "χουφτωστην ,χουφτωστην ".
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.289
Κριτικές
7
Like
4.916
Πόντοι
736
Πάω σπίτι ενός γαμιά που προσπαθούσε καιρό να με πείσει να με πηδήξει , είχα καιρό να κάνω κάτι κ είχα κλεισει αρκετά πίσω
Μόλις φτάσαμε στο σημείο μετά από πολύωρο τσιμπούκι φτάνοντας το καυλι του μέχρι λαρύγγι με δάκρυα να με στήσει στα 4 πάνω στο γραφείο του , έφαγα τόσο ξύλο πίσω που δεν ένιωθα τα κωλομερια μου κ πηδώντας με πονούσε τόσο πολύ κ ο τύπος είχε στο δωμάτιο τον κολλητό του που έφτασαν χωρίς να καταλάβω πως ,σε σημείο να με πηδάνε εναλλάξ μέχρι να με κάνουν μούσκεμα
Δηλαδή "γ@ματε με και ας κλαίω " .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.256
Πόντοι
206
Γνωρίζουμε 2 κοπέλες σε μαγαζί.... Ψήνω την μια να την πάω σπίτι της φεύγει η παρέα της καθόμαστε 2μας στο μαγαζί λίγο ακόμα.. Και επειδη έβρεχε της λέω πάω να φέρω το αμάξι.... Και από την σούρα μου μπήκα στο αμάξι και πήγα σπίτι μου.... Και την επόμενη Παρασκευή την ξαναείδα στο μαγαζί και με έκραξε... Και καλά μου έκανε... Χαχαχαχα
Three Little Pigs Wow GIF by Laff
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
Μην τύχει καμία να μας πει... θέλω να με ξεφτιλίσεις... δεν θα ξέρουμε τι να την κάνουμε
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
761
Κριτικές
7
Like
5.893
Πόντοι
1.326
Καλά,νέα είσαι, χρόνο έχεις να μετανοήσεις τεκνίον...

Στα σοβαρά τώρα, άν θες, θα έλεγα τά εξής-πάνω κάτω ενδεικτικά:

Και πρώτον,το ότι υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ φαντασίωσης και πράξης , τουτέστιν της υλοποίησης αυτής,

αυτό φαίνεται ωραία για παράδειγμα στο 120μέρες Σόδομα τού Παζολίνι όπου οι φαντασιώσεις κτηνωδίας και ακραίου ξεφτιλίσματος υλοποιούνται μεν,υπό την απειλή των όπλων δε , καί τό αποτέλεσμα είναι άνευρο άκαβλο ,ανηδονικό κι εντελώς στημένο.

Απουσιάζει δηλαδή η ροή που θάλεγε κι η @Magi , απουσιάζει η ίδια η ζωή θα πρόσθετα εγώ. Η οποία ζωή πάει πακέτο με την έλξη μεταξύ του νεαρού και της νεαρής κοπέλας και τιμωρείται με θάνατο στην ταινία.

Το πρόβλημα της έλξης εμφανίζεται και στο...νήμα των ελλεϊνιντων όπου κάποιοι λέει δεν μπορούν να ρίξουν αυτές για τις οποίες ούτε έλξη ούτε εκτίμηση δε νιώθουν, παρά μόνο περιφρόνηση,.. και απορώ...μα καλά,αν δεν τις γουστάρετε εσείς πώς μα πώς περιμένετε να σας γουστάρουν αυτές;;;;

Εν κατακλείδι στο θέμα των ξεφτιλέ γούστων πάλι
,θαλεγα όσο πατάει η γάτα και εφόσον βγαίνει αυθόρμητα κι από τους δύο και πάνω στην αγαπημένη μας... ροή...κι εφόσον κλπ κλπ τότε όλα καλά,ααας πούμε...
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Καλά,νέα είσαι, χρόνο έχεις να μετανοήσεις τεκνίον...

Στα σοβαρά τώρα, άν θες, θα έλεγα τά εξής-πάνω κάτω ενδεικτικά:

Και πρώτον,το ότι υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ φαντασίωσης και πράξης , τουτέστιν της υλοποίησης αυτής,

αυτό φαίνεται ωραία για παράδειγμα στο 120μέρες Σόδομα τού Παζολίνι όπου οι φαντασιώσεις κτηνωδίας και ακραίου ξεφτιλίσματος υλοποιούνται μεν,υπό την απειλή των όπλων δε , καί τό αποτέλεσμα είναι άνευρο άκαβλο ,ανηδονικό κι εντελώς στημένο.

Απουσιάζει δηλαδή η ροή που θάλεγε κι η @Magi , απουσιάζει η ίδια η ζωή θα πρόσθετα εγώ. Η οποία ζωή πάει πακέτο με την έλξη μεταξύ του νεαρού και της νεαρής κοπέλας και τιμωρείται με θάνατο στην ταινία.

Το πρόβλημα της έλξης εμφανίζεται και στο...νήμα των ελλεϊνιντων όπου κάποιοι λέει δεν μπορούν να ρίξουν αυτές για τις οποίες ούτε έλξη ούτε εκτίμηση δε νιώθουν, παρά μόνο περιφρόνηση,.. και απορώ...μα καλά,αν δεν τις γουστάρετε εσείς πώς μα πώς περιμένετε να σας γουστάρουν αυτές;;;;

Εν κατακλείδι στο θέμα των ξεφτιλέ γούστων πάλι
,θαλεγα όσο πατάει η γάτα και εφόσον βγαίνει αυθόρμητα κι από τους δύο και πάνω στην αγαπημένη μας... ροή...κι εφόσον κλπ κλπ τότε όλα καλά,ααας πούμε...
βαριουντε τα παιδια μου σημερα? και ειπαν να παιξουν λιγο παρα περα απο την κοινονιολογια? λιγο παρα περα απο τον πολιτισμο τους ?

πες τους ο καιρος ειναι αίθριος με κατα τοπου βροχές :coffee:
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
αυτό φαίνεται ωραία για παράδειγμα στο 120μέρες Σόδομα τού Παζολίνι όπου οι φαντασιώσεις κτηνωδίας και ακραίου ξεφτιλίσματος υλοποιούνται μεν,υπό την απειλή των όπλων δε , καί τό αποτέλεσμα είναι άνευρο άκαβλο ,ανηδονικό κι εντελώς στημένο.
Όπλα και knife play ειναι ωραια επισης ..
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: linear

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
Εχουμε βγει παρέα που εχει να βρεθεί χρόνια, πάνω από 10.
Μια κοπέλα, ας πόυμε η Κ, βλέπω με καρφώνει.
Μη τα πολυλογώ, από μαγαζί σε μαγαζί μένουμε τρεις, εγώ , αυτή και ο χοντρός. Πάει ο χοντρός στην τουαλέτα, φιλιόμαστε με την τύπισα. Ξανάρχετε ο χοντρός.
Στο μαγαζί, συμπτωματικά, ήταν μια 'φίλη' από τα πολύ παλιά, μακαρίτισα πλέον, φοβερό τσιμπούκι. Με βλέπει, με χαιρετάει, φεύγει.
"Αυτή πρέπει να παίρνει καλές πίπες" λέει ο χοντρός
"Ναι" του απαντάω. "Αν και έχει περάσει καιρός"
Η Κ . παθαίνει μια πρώτη υστερία "Τί; έχεις πάει και με αυτήν; Δεν το πιστεύω!" :think::idiot:
"ok", γνέφω
Τότε κάπνιζα. Παω να αναψω τσιγάρο, βλέπω το πακέτο άδειο.
"Να σου πάρω ένα;" ρωτάω
"Όχι, να πας να αγοράσεις"
Σηκώνομαι, πάω στο περίπτερο, επιστρέφω, αφήνω τα λεφτά για το ποτό στο τραπέζι, καληνυχτίζω και γυρνάω να φύγω.
Ε, ενταξει, την άκουσε όλη η Ερμού : Που πάααας;;; Μη φεύγεις!! Γιατί με φίλησεεεεες;;

Ενας θεός ξέρει τί γλύτωσα........
Πω πω τι γλίτωσες....τι κελεπούρι θα ήταν...
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
761
Κριτικές
7
Like
5.893
Πόντοι
1.326
βαριουντε τα παιδια μου σημερα? και ειπαν να παιξουν λιγο παρα περα απο την κοινονιολογια? λιγο παρα περα απο τον πολιτισμο τους ?

πες τους ο καιρος ειναι αίθριος με κατα τοπου βροχές :coffee:
Ό.τι καιρό κι άν κάνει κι ό,τι κι αν πώ η σταθερά του Αυνάν παραμένει αμετάβλητη
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
Για να καταλάβετε το χάσμα.... το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα έχει πέσει εδώ, σε αυτό εδώ το site πριν χρόνια στην Βιβή, γνωστή και ως κοτομπουκίτσα, για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
327
Πόντοι
21
Καλημέρα
Δεν είχες πάρει είδηση ότι στο δωμάτιο υπήρχε τρίτο άτομο και
εναλλαξ σε φρόντιζαν δυο?
Από τον πόνο που είχα ζαλιστεί κ ήμουν πάνω στο γραφείο στημενη ,όχι δεν κοίταξα κ έβγαινε κ ξανά έμπαινε με βία κ νόμιζα ήταν αυτός κ στο τέλος κατάλαβα όταν εχυναν οτιμε πηδαγαν δύο
Έχυσαν με έβρισαν κ ντύθηκα κ έφυγα , δε με άφησαν καν να πλυθω
Τώρα μπορεί να ακούγεται καυλωτικο για κάποιους
Τότε είχα φοβηθεί πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom