Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 628
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
Από τον πόνο που είχα ζαλιστεί κ ήμουν πάνω στο γραφείο στημενη ,όχι δεν κοίταξα κ έβγαινε κ ξανά έμπαινε με βία κ νόμιζα ήταν αυτός κ στο τέλος κατάλαβα όταν εχυναν οτιμε πηδαγαν δύο
Έχυσαν με έβρισαν κ ντύθηκα κ έφυγα , δε με άφησαν καν να πλυθω
Τώρα μπορεί να ακούγεται καυλωτικο για κάποιους
Τότε είχα φοβηθεί πολύ
Καλημέρα Nikol
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
327
Πόντοι
21
Καλημέρα
Θεωρώ πως αν δώσεις το πράσινο φως κ δει ο άλλος ότι μπορεί να ξεφτίλισει τότε μπορεί να προχωρήσει κ σε πιο άγριες καταστάσεις ασχέτως αν εκείνη τη στιγμή μπορεί να φοβηθεις η να πονέσεις αρκετά
Σαν σκέψη μπορεί να σου αρέσει όμως πριν η μετά
Κατά τη διάρκεια όμως αν έχεις πει το ναι είναι λίγο δύσκολο ο άλλος να σταματήσει
Αυτό καταλαβαίνω εγώ.
 

Lee Van Cleef

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Φιλε δωσε περισσοτερα στοιχεια για την γυναικα. Σε γουσταρε η ηταν μονο σεξ; Πως τελειωσε η φαση;
περιεργος τροπος να μας πεις οτι σε αγχωσε η περιπετεια του συναγωνιστη.....
κατι πρεπει να σου θυμιζει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Για να καταλάβετε το χάσμα.... το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα έχει πέσει εδώ, σε αυτό εδώ το site πριν χρόνια στην Βιβή, γνωστή και ως κοτομπουκίτσα, για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
Άνοιξε μας τα μάτια μυστη
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
527
Πόντοι
81
Επειδή δεν είμαστε όλοι κούκλοι, γαμιάδες με εικοσάποντα καυλιά που καρφώνουν για 40λεπτα, ceos με εκατομμύρια σε offshores, έχει βρει κάποιος εργαζόμενη που να τα δέχεται αυτά;
Πιστεύω οι επιλογές είναι μόνο σε πιάτσα ή σε call girl. Και θα είναι πολύ περιορισμένα τα πράγματα, εκτός του ότι θα σου κοστίσει ο κούκος αηδόνι.
Ένα από τα καλύτερα γαμήσια το είχα ρίξει στο Μεταξουργείο πριν 10+ χρόνια. Η πουτάνα σίγουρα είχε πάρει κάτι και είτε γούσταρε αγριάδες είτε δεν ένιωθε.
Τη γάμησα ακάποτα, της πίεζα το κεφάλι στο μαξιλάρι, την έβαλα να μου γλείψει τον κώλο κτλπ. Μετάνιωσα που δεν την έφτυσα στη μάπα και δεν της άφησα μελανιές σε όλο το σώμα.
Δυστυχώς έκτοτε δεν έχω ξαναζήσει κάτι αντίστοιχο και ψάχνω απεγνωσμένα να το βιώσω πάλι.
Εγκληματικός τουλάχιστον. Ακάποτα και μελανιές σε εργαζόμενο κορίτσι είναι λόγος να σε μαζέψουν σκουπίδι. Το τι κάνουν οι γκόμενες που τσιμπάμε είναι άλλο πράγμα γιατί υπάρχει συναίνεση και γουστάρουν.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.165
Πόντοι
5.355
Καλημέρα
Θεωρώ πως αν δώσεις το πράσινο φως κ δει ο άλλος ότι μπορεί να ξεφτίλισει τότε μπορεί να προχωρήσει κ σε πιο άγριες καταστάσεις ασχέτως αν εκείνη τη στιγμή μπορεί να φοβηθεις η να πονέσεις αρκετά
Σαν σκέψη μπορεί να σου αρέσει όμως πριν η μετά
Κατά τη διάρκεια όμως αν έχεις πει το ναι είναι λίγο δύσκολο ο άλλος να σταματήσει
Αυτό καταλαβαίνω εγώ.
Υπάρχει περίπτωση αυτός που δείχνει πράσινο φως και δει τα όρια του να πει, σταματάω, ως εδω?
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
327
Πόντοι
21
Υπάρχει περίπτωση αυτός που δείχνει πράσινο φως και δει τα όρια του να πει, σταματάω, ως εδω?
Ναι απλά πρέπει να σταματήσει κ ο άλλος όμως
Εμένα δεν είχε σταματήσει κ είχε κ φίλο του μέσα !
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.006
Like
13.027
Πόντοι
2.606
Σκληρό πορνίδιο που δεν την φαινόταν ξεκινά να προκαλεί τη φάση με το να μου ζητάει bdsm καταστάσεις και μαστίγωμα. Ξεκινώ με μία τάπα που είχε. Φτάνω να της χώνω το πόδι στον κώλο της μέχρι τον αστράγαλο. Κατούρημα όπου ήπιε τα περισσότερα και είπε και ευχαριστώ. Διαταγή για πολύωρο γλυφοκώλι με το να χώνει τη γλώσσα της σε σημείο να νιώθω πως με γαμάει και τσιμπούκι με πνιξίματα. Σε μερικές φάσεις έπαιζα με το μουνί της και η τύπισσα ώστε να της προκαλώ edging και είχε γίνει μούσκεμα. Κάποια στιγμή αρχίζει και χύνει μόνη της κάτι πίδακες. Της βγάζω το στρινγκ νομίζοντας πως θα τη γαμήσω επιτέλους. Της το στάζω στο στόμα και της το χώνω ξανά μέσα. Όπως είναι διαταγή να μου γλείψει τα πόδια και να ρουφήξει από κάτω κάτουρα και τα υγρά της. Ανάβω τσιγάρο, πίνω λίγο ποτό και την παρακολουθώ. Της ρίχνω λίγο από το ποτό πάνω στο ξεφτιλισμένο στόμα της. Η τύπισσα σπαράζει από καύλα και υποταγή και γλείφει με μανία τα δάχτυλα του ποδιού μου. Ζητάει να της χώσω το καυλί μου. Της λέω πήγαινε στο μπάνιο. Σηκώνεται και πάει. Της ρίχνω ένα σκληρό κατούρημα ξανά, κρατώντας όμως λίγα. Πριν τελειώσω το χώνει στο λαρύγγι της ξανά και ξεκινά να πίνει ό,τι βγαίνει, να κάνει πίπα και να βήχει. Μέικ απ και παπάρια να την έχουν κάνει σαν κλόουν και να της κρέμονται. Η τύπισσα στο απόλυτο επίπεδο ξεφτίλας με γυρίζει χώνει μόνη της τη γλώσσα ξανά στον κώλο μου βάζει δάχτυλο και μου λέει δεν το έχω ξανακάνει αυτό, κοίτα που έχω καταντήσει για να γευτώ την πούτσα σου και όπως είναι το βγάζει το γλείφει και το χώνει στο μουνί της κολυμπώντας σε μία μπανιέρα με τάπα γεμάτη κάτουρα και διάφορα υγρά που έβγαζε. Με παρακαλεί για γαμήσι της το αρνούμαι για τιμωρία. Τη χύνω στο στόμα όπου τα πίνει με λατρεία. Αποφασίζω να δω αν έχει όρια. Της λέω ξεκάθαρα πως είναι η πιο βρωμιάρα που έχω γνωρίσει και χαιρόταν. Μετά από όλα αυτά μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ σε πατούσες και αυχένα.
τι ρομαντικο :rolleyes:
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
327
Πόντοι
21
Κακόμοιρο πλάσμα.
Δεν τα περιγράφω για να με πεις κακόμοιρο ούτε κλαίγομαι
Παραθέτω τι έζησα χωρίς να λέω ότι δεν ήταν αυτό που ήθελα πριν η μετά σαν σκέψη
Εκείνη τη στιγμή όμως δεν ήταν ότι καλύτερο σε πόνο κ φόβο
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.225
Πόντοι
6.236
Για να καταλάβετε το χάσμα.... το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα έχει πέσει εδώ, σε αυτό εδώ το site πριν χρόνια στην Βιβή, γνωστή και ως κοτομπουκίτσα, για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
Κλώνος, ε;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.006
Like
13.027
Πόντοι
2.606

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
ι το ναι είναι λίγο δύσκολο ο άλλος να σταματήσει
Αυτό καταλαβαίνω εγώ.
για αυτο βρεθηκαν οι λεξεις κλειδια . οταν ο παρτενερ ζητησει κατι βιαιο παντα μα παντα βαζετε μια safe word
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
789
Κριτικές
26
Like
2.063
Πόντοι
1.196
Κάτι δεν πάει καλά, λογικά ο δικός σου είχε δώσει ταυτότητα, όχι η γκόμενα.
Την ταυτότητα δεν στην κρατάει το ξενοδοχείο, είναι παράνομο να κρατήσουν κρατικό έγγραφο, απλά δίνεις στοιχεία. Υποθέτω η κράτηση στο όνομα του ήταν γιατί εκείνα τα χρόνια δεν ήταν κοινές οι πιστωτικές κάρτες ως εγγύηση και έπρεπε να στείλεις ένα 10-20% της κράτησης ως προκαταβολή τραπεζικά και να πληρώσεις cash το 80-90% στο check out, οπότε λογικά αυτός έκανε τη διαδικασία. Τελοσπάντων, αφού έφυγε, έφερε τη γκόμενα σε δύσκολη θέση. Αν εκείνη αρνιόταν να πληρώσει το υπόλοιπο, το ξενοδοχείο θα έφερνε αστυνομία για να βρεθεί λύση, οπότε προφανώς φοβήθηκε και πλήρωσε. Αν αρνιόταν δε ξέρω αν θα μπορούσε να φύγει και μετά να κινηθεί δικαστικά το ξενοδοχείο εναντίον του κλπ. Μιλάμε για τύπο με αρκετό θράσος όταν ήμασταν μικροί που έχει κάνει και χειρότερα, οπότε μη σου κάνει εντύπωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
31
Like
3.424
Πόντοι
2.606

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
243
Like
340
Πόντοι
21
όλοι ένα έχουν τύπε (για κάθε μέρα της βδομάδας)
Μπα πολύ μπελαλαδικα τα πολλά. Ιδιαίτερα σε site που δεν χρειάζεται. Να μου έλεγες να έχει κάποιος δύο κινητά το καταλαβαίνω. Κλώνο σε αυτό το site μόνο αν έχεις να προμοτάρεις πράγμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom