Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 710K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
ποτε  δεν περιμενα οτι μεσα σε αυτο το forum  θα μπορουσαν να διαφωνισουν 2 παλοοι συναγωνιστες !. οκ η περιοχη ηταν μαυρρα χαλια . εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο εκει γυμνασιο -λυκειο , την εχω ζησει . μεσα στο μαγαζι ομως καμια σχσε με το απο εξω , οσο για τις κοπελες ,οι περισσοτερες ειχαν ολα τα χαρτια τους και καποιες ειχαν ιδωτικη ασφαλεια και εκαναν ολες τις εξετασεις , μην ξεχνατε οτι και αυτες ανθρωποι ειναι και ενδιαφερονται για την υγεια τους οπως και εμεις !!!, και ναι το εκαναν για τα λεφτα οπως το κανουμε και εμεις αλλωστε , για αυτο δεν δουλευουμε ??? δουλεια ηταν και ειναι για αυτες . εχει ρωτησει κανεις πως να ζεις σε ενα κολωχωρι στην ρουμανια ? να τρως ψωμι απο καλαμποκι γιατι μονο αυτο υπαρχει !! η τουαλετα ειναι 50 μετρα μακρια 1 τρυπα στο χωμα και να την φτυαριζεις ανα 10 μεες γιατι εχει γεμισει ?? ειμαστε καλητεροι εμεις που μας εδινε ο μπαμπας μας ενα 5χιλιαρο να βγουμε για σαβατοκυριακο ενω αυτοι επαιρναν 100 δραχμες τον μηνα !! νομιζεται πως ολλες ηρθαν να γαμηθουν και να παρουν τα λεφτα μας ? υπαρχουν και οι καλλοι ανθρωποι που αναγκαζονται να το κανουν αλλοι που δεν αντεχουν την δυστηχια την βρωμα αλλα εξακολουθουν και σεβονται τον εαυτο τους και αλλοι που αστα να πανε . ο καθενας εχει την δικια του αποψη , δεν περιμενω να συμφωνησει κανεις μαζι μου , δεν με απασχολει κιολας , εγω περασα ομορφες στιγμες κει μεσα και μαλιστα σε μια εποχη που πραγματικα δυσκολευομουν με εμενα , ηατνα ενα ευχαριστο διαλλειμα οι στιγμες εκει μεσα . και δεν μιλαω μονο για το σεξ . εξαλου δεν πηγαινα μονο για σεξ . τοσεξ ειναι παντου και με 5 ευρω και 10 και 50 και 1000

Εύγε anemos, συγκινητικό το post σου.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Βαθης εχει πρεζουδες ή οχι ?
Εγω εκει αναφέρθηκα.
Και εκει εστιαζω την ξεφτιλα.
Ειπα πουθενα οτιι χωρανε στην αισθητική σου?
Εσυ αρπαχτηκες και αρχισες να γραφεις .μανιφεστα.....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ώπα ρε μεγάλε, κατούρα και λίγο πριν βγάλεις απόφαση ποιός δικαιούται να έχει άποψη και ποιός όχι.
εσυ ποιος εισαι τωρα?? ο δικηγορος του γουμαν ή ο γαμιας του???

γουμαν πιο μαλακας πεθαινεις αγορι μου...!!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ποτε  δεν περιμενα οτι μεσα σε αυτο το forum  θα μπορουσαν να διαφωνισουν 2 παλοοι συναγωνιστες !. οκ η περιοχη ηταν μαυρρα χαλια . εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο εκει γυμνασιο -λυκειο , την εχω ζησει . μεσα στο μαγαζι ομως καμια σχσε με το απο εξω , οσο για τις κοπελες ,οι περισσοτερες ειχαν ολα τα χαρτια τους και καποιες ειχαν ιδωτικη ασφαλεια και εκαναν ολες τις εξετασεις , μην ξεχνατε οτι και αυτες ανθρωποι ειναι και ενδιαφερονται για την υγεια τους οπως και εμεις !!!, και ναι το εκαναν για τα λεφτα οπως το κανουμε και εμεις αλλωστε , για αυτο δεν δουλευουμε ??? δουλεια ηταν και ειναι για αυτες . εχει ρωτησει κανεις πως να ζεις σε ενα κολωχωρι στην ρουμανια ? να τρως ψωμι απο καλαμποκι γιατι μονο αυτο υπαρχει !! η τουαλετα ειναι 50 μετρα μακρια 1 τρυπα στο χωμα και να την φτυαριζεις ανα 10 μεες γιατι εχει γεμισει ?? ειμαστε καλητεροι εμεις που μας εδινε ο μπαμπας μας ενα 5χιλιαρο να βγουμε για σαβατοκυριακο ενω αυτοι επαιρναν 100 δραχμες τον μηνα !! νομιζεται πως ολλες ηρθαν να γαμηθουν και να παρουν τα λεφτα μας ? υπαρχουν και οι καλλοι ανθρωποι που αναγκαζονται να το κανουν αλλοι που δεν αντεχουν την δυστηχια την βρωμα αλλα εξακολουθουν και σεβονται τον εαυτο τους και αλλοι που αστα να πανε . ο καθενας εχει την δικια του αποψη , δεν περιμενω να συμφωνησει κανεις μαζι μου , δεν με απασχολει κιολας , εγω περασα ομορφες στιγμες κει μεσα και μαλιστα σε μια εποχη που πραγματικα δυσκολευομουν με εμενα , ηατνα ενα ευχαριστο διαλλειμα οι στιγμες εκει μεσα . και δεν μιλαω μονο για το σεξ . εξαλου δεν πηγαινα μονο για σεξ . τοσεξ ειναι παντου και με 5 ευρω και 10 και 50 και 1000
συμφωνω σε ολα... απλα εδω μεσα που τα λες ειναι στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα...!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
Διότι ἐν τοιαύτῃ περιπτώσει... μεταβάλλονται τὰ δεδομένα...
.........

.........  :think: Προσχωρήσατε θορώ & έσείς στούς ήδονιστάς ύμών...  πού σκοπούν στήν διαφθορά τού ποιμνίου ??
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ο δικός σου γαμιάς. Και ηρέμησε λίγο γιατί δε φταίμε εμείς να ανεχόμαστε τις μαλακίες σου επειδή εσύ τρως παντόφλα στο σπίτι.
λοοολ (για το γαμιας και την παντοφλα)!!! εσυ πεταχτηκες σαν ψωλη εκει που δεν σε σπερνουν...!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Πες μας εσύ πρώτα γιατί πετάχτηκες, που την έχεις δει κριτής των πάντων.
πες μας... οταν λες παντα... τι εννοεις??? τι αλλο εκρινα εκτος απο τον γουμαν που ειναι μαλακας και δεν αλλαζει...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
EΡΕ ΔΟΞΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ας εμπλουτίσουμε/ανανεωσουμε την κατοψη του Μεγαρου με περισσοτερες/νεοτερες πληροφοριες:

5: Μαγδα-Μιχαελλα-Σιμονα
4: Αλεξανδρα-Λορεννα
6: Χριστινα
7: Μανταλίνα
2: Κλαουντια-Ντενισα
3: Ρωξαννη-Μονικα
27: Στεφανια-Αννα -Αλεξα -Αντρεα
28: Τζουλια
25: Μελισα-Ιζαμπελλα
26: Ντελλια-Νεα μελαχρινη αφιξη
21: Νικολ
22: Μελαχρινη Αννα (η φιλη της Νικολ)
20: Ραλουκα
Στο 4 καθονται ενιοτε και η πλατινε Μπαρμπι και η γνωστη απο τα studio Αννα.


Και στους καναπέδες :
9 Αmjik, 10 Cheyenne, 11 SPEED, 12 Λαγαρος, 13 Pitsirikos1,14 Εrrikos, 15 PX75, 17 Μαθιου.....

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΝΗΜΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom