Νέα

Ανήλικοι μετανάστες στην Αθήνα εκπορνεύονται για λίγα ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Digweed
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596
χμμμ..... λες να τραβαγανε και κανενα βιντεακι με τα κινητα?? μμμμ..... με υποψιαζεις τωρα!!! :- :- :-
οχι τυπε,αλλοιμονο,οι πακι σεβονται τα προσωπικα δεδομενα,δεν σε εχουν δει σε βιντεο στο τελευταιο χωριο στο Ουαζιρισταν,σιγουρα οχι :S :S :S
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
οχι τυπε,αλλοιμονο,οι πακι σεβονται τα προσωπικα δεδομενα,δεν σε εχουν δει σε βιντεο στο τελευταιο χωριο στο Ουαζιρισταν,σιγουρα οχι :S :S :S
Μμμμ παντως ουτε εχω δει κατι στο ιντερνετ ουτε καποιος μου εχει πει κατι! θα ηταν που ασχημο να μαθενωταν κατι τετοιο (και με τετοιο τροπο) στον οικογενικο μου κυκλο, γιατι δεν ηταν και απο τις πιο "τιμητικες" βραδιες που εχω περασει  :pipa3: :pipa3:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596
Μμμμ παντως ουτε εχω δει κατι στο ιντερνετ ουτε καποιος μου εχει πει κατι! θα ηταν που ασχημο να μαθενωταν κατι τετοιο (και με τετοιο τροπο) στον οικογενικο μου κυκλο, γιατι δεν ηταν και απο τις πιο "τιμητικες" βραδιες που εχω περασει  :pipa3: :pipa3:
γιατι,δεν ειχες βαλει την περουκα οταν σε σουβλιζαν οι Μπαγκλαντεσιανοι :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.783
Πόντοι
24.596

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Οχι βρε συ, τους λεω απο την αρχη οτι μενω με γονεις, οποτε δεν ζητανε τετοια.
Αλλα εχει τυχει με 1 παιδι απο Πακισταν που ειχα γνωρισει σε τσονταδικο, να παω στο σπιτι του στο κεντρο (καθαροτατο παρεπιπτοντως!) και να περασω πολυ καλα με τα παιδια που μεναν εκει (τωρα μετα απο καιρο που το σκεφτομαι ισως ηταν πολυ ρισκο, αλλα τελος καλο ολα καλα, το σιγουρο ειναι παντως οτι ηθελε πολυ αντοχη και... υπομονη :) :) :) )
Ακαποτα τυπε :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom