Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 710K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
πλατεία Βάθης, το σημείο καλτίλας ήταν αυτό, όλα τ' άλλα είναι σε κυριλέ σημεία ... δεν θα γίνουν ποτέ αμνεζια
........

....... άγαπητέ μου έώρακες όρθώς !!  :hi:

..... Ας όψονται όμως γιά όλα αύτά οί έρμαφρόδιτοι καιροί........

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
........

....... άγαπητέ μου έώρακες όρθώς !!  :hi:

..... Ας όψονται όμως γιά όλα αύτά οί έρμαφρόδιτοι καιροί........

Ε ναι... Τα vibes καλτίλας που εισέπραττες περπατώντας τη Μαιζώνος ήταν όλη η ιστορία!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Η καλτιλα απο την ξεφτιλα δεν απεχουνε πολυ..........

Cheyenne φαντάζομαι αυτήν την ατάκα δεν την πέταξες για το Amnezia στο οποίο ήσουν κι εσύ συχνός θαμώνας, έτσι; Γιατί όσα vibes καλτίλας εισέπραττα εγώ, άλλα τόσα εισέπραττες κι εσύ... Αν την πέταξες γενικά και αόριστα, έχει μεγάλη βαρύτητα επειδή ξεστομίζεται από έναν συναγωνιστή όπως εσύ ο οποίος πριν αρχίσουν να φυτρώνουν τα studio σαν μανιτάρια είχες περπατήσει και ο ίδιος σ' αυτήν τη λεπτή γραμμή που χωρίζει την καλτίλα απ' την ξεφτίλα, όπως άλλωστε και όλοι οι περπατημένοι μπουρδελάκηδες που χώνουν την πούτσα τους παντού και όχι μόνο στα σπίτια της "κυριλάτης" Φυλής...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Cheyenne φαντάζομαι αυτήν την ατάκα δεν την πέταξες για το Amnezia στο οποίο ήσουν κι εσύ συχνός θαμώνας, έτσι; Γιατί όσα vibes καλτίλας εισέπραττα εγώ, άλλα τόσα εισέπραττες κι εσύ... Αν την πέταξες γενικά και αόριστα, έχει μεγάλη βαρύτητα επειδή ξεστομίζεται από έναν συναγωνιστή όπως εσύ ο οποίος πριν αρχίσουν να φυτρώνουν τα studio σαν μανιτάρια είχες περπατήσει και ο ίδιος σ' αυτήν τη λεπτή γραμμή που χωρίζει την καλτίλα απ' την ξεφτίλα, όπως άλλωστε και όλοι οι περπατημένοι μπουρδελάκηδες που χώνουν την πούτσα τους παντού και όχι μόνο στα σπίτια της "κυριλάτης" Φυλής...
Το Amnezia ειχε vibes καλτιλας.

Ξεφτιλα ηταν οι πρεζουδες της Μαιζωνος και των γυρω δρομων

Ε ναι... Τα vibes καλτίλας που εισέπραττες περπατώντας τη Μαιζώνος ήταν όλη η ιστορία!

Εσυ στην Μαιζωνος αναφερθηκες οχι στο μεγαρο

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Απο δρομο, πιατσες, και πρεζουδες δεν εχω συνευρεθει ΠΟΤΕ στα 35+ χρονια που "ασκω" το σπορ.
Το πιο "ακραιο" που εχω παει ηταν το Μεταξουργειο, αλλα πριν 15 περιπου χρονια (με εξαιρεση μια συνευρεση προ 4ετιας στην Κολωνου - τιμης ενεκεν μιας και η τσατσα ηταν παλια κοπελα που ειχα τιμησει) που ηταν πολυ μα πολυ διαφορετικα.

ΥΓ: Δεν σημαινει πως οσοι το κανουν  (εκτος απο πρεζουδες) ειναι κατακριτεοι απο εμενα. Περι ορξεως..........

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Το Amnezia ειχε vibes καλτιλας.

Ξεφτιλα ηταν οι πρεζουδες της Μαιζωνος και των γυρω δρομων

Εσυ στην Μαιζωνος αναφερθηκες οχι στο μεγαρο

Έλα τώρα ρε Cheyenne, να συνεννοούμαστε... Με ξέρεις τόσα χρόνια, προφανώς και δε μου ασκούν γοητεία οι πρεζούδες της οδού Μαιζώνος, ακόμα και οι 5 κοπέλες που έχω πάρει όλα αυτά τα χρόνια από πιάτσα ήταν απ' τις πιο καθαρές που υπήρχαν και υπάρχουν άνθρωποι να στο επιβεβαιώσουν αυτό αν δεν πιστεύεις εμένα... Άλλωστε γνωρίζεις ότι πολλές κοπέλες από studio ή απ' το πάλαι ποτέ Amnezia κάποια στιγμή το γύρισαν στο καλντερίμι και μερικές έκαναν καλντερίμι ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ με το studio, δεν είναι οι θεές που δουλεύουν στα studio και τα τέρατα που δουλεύουν στο δρόμο και το ξέρεις, ακόμα και στο Amnezia όταν πηγαίναμε με κοπέλες κανένας δε μας εγγυόταν γι' αυτές, ούτε πιστοποιητικά έστω για τα μάτια του κόσμου ούτε τίποτα, σαν να τις τσιμπούσαμε από τη Μαιζώνος ήταν η φάση απλά "δούλευαν" μέσα στο bar... Ωραίες κοπέλες συναντάς παντού, τώρα αν εσύ αρνείσαι να πας με μια ωραία κοπέλα επειδή δουλεύει στο καλντερίμι ή σε μπουρδέλο της Λιοσίων ή δεν ξέρω πού αλλού είναι δικό σου θέμα. Τέλος πάντων αναφερόμενος στη Μαιζώνος εννοούσα το ειδικό βάρος που είχε και έχει η πλατεία Βάθης σαν cult περιοχή, κάτι στο οποίο έχουν αναφερθεί και πολλοί άλλοι συναγωνιστές εδώ μέσα και όχι τις σύριγγες.

ΥΓ: Δεν σημαινει πως οσοι το κανουν  (εκτος απο πρεζουδες) ειναι κατακριτεοι απο εμενα. Περι ορξεως..........

Τώρα μιλάς σωστά. Ας αφήσουμε τον καθένα να τη βρει όπως γουστάρει, δε χρειάζεται και πολύ μυαλό για να κατανοήσουμε ότι υπάρχει κόσμος που ξενερώνει με τη διαδικασία "πλήρωσε, μπες στον κυριλάτο χώρο του στούντιο - μπουρδέλο και φύγε". Υπάρχει κόσμος που τη βρίσκει τρελά να τσιμπάει την άλλη απ' το πεζοδρόμιο και να την οδηγεί στο δωμάτιο του ξενοδοχείου αντί για το τυποποιημένο δωμάτιο του στούντιο - μπουρδέλου, πολλοί φτιάχνονται ακόμα και με το φόρεμα ή τα στενά ρούχα που φοράει η άλλη αντί για το σετ εσωρούχων ή το μαγιό που θα σε υποδεχτεί στο στούντιο - μπουρδέλο. Ο καθένας όπως φτιάχνεται, εκτός αν πιστεύεις ότι η δική σου άποψη περί τούτου πρέπει να αποτελεί πανάκεια.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Α ρε γουμαν.... τι 'χες γιαννη... τι 'χα παντα!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Έλα τώρα ρε Cheyenne, να συνεννοούμαστε... Με ξέρεις τόσα χρόνια...........


........ εκτός αν πιστεύεις ότι η δική σου άποψη περί τούτου πρέπει να αποτελεί πανάκεια.
Αλλα λεω εγω αλλα καταλαβαινεις εσυ. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Και ειδικα το τελευταιο με κανει και συμπεραινω οτι τοσα χρονια, δεν με καταλαβες καθολου.......
Eγω ο ιδιος γραφω "περι ορεξεως¨και εσυ ανταπαντας "η δική σου άποψη περί τούτου πρέπει να αποτελεί πανάκεια"

Εγω απλα ειπα οτι τις πρεζουδες στην Μαιζονος και στις γυρω περιοχες τις θεωρω ξευτιλα και οχι καλτιλα, και οτι καμια σχεση δεν εχουν με το Amnezia.
Αυτο μονο. Και εσυ εγραψες εκθεση ιδεων.........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα  ειναι  1150  ημέρες απο τότε που ""ανελήφθη "" το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ  και η σκέψη μας στοιχειώνει μέσα του .............

Με προκαλείτε να μελαγχολήσω αλλα θα αντισταθώ !

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Αλλα λεω εγω αλλα καταλαβαινεις εσυ. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Και ειδικα το τελευταιο με κανει και συμπεραινω οτι τοσα χρονια, δεν με καταλαβες καθολου.......
Eγω ο ιδιος γραφω "περι ορεξεως¨και εσυ ανταπαντας "η δική σου άποψη περί τούτου πρέπει να αποτελεί πανάκεια"

Εγω απλα ειπα οτι τις πρεζουδες στην Μαιζονος και στις γυρω περιοχες τις θεωρω ξευτιλα και οχι καλτιλα, και οτι καμια σχεση δεν εχουν με το Amnezia.
Αυτο μονο. Και εσυ εγραψες εκθεση ιδεων.........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Κατάλαβα πολύ καλά τί έγραψες. Αλλά υπονόησες ότι εγώ μιλώντας για τα vibes καλτίλας που εισέπραττες περπατώντας τη Μαιζώνος εννοούσα τις πρεζούδες, κάτι που προφανώς δεν ισχύει. Όσο για το "περί ορέξεως" το δικό σου, είναι αλήθεια ότι το λες αλλά όταν παράλληλα συνοδεύεται με ένα σωρό απαξιωτικά σχόλια για όσους έχουν διαφορετικές επιλογές απ' τις δικές σου ή απ' ό,τι θεωρείς "μέσο όρο" είναι σαν να αυτοαναιρείσαι. Αλλά καλύτερα να τον σταματήσουμε εδώ αυτόν το διάλογο γιατί δεν αφορά όλους τους συμμετέχοντες στο thread.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κατάλαβα πολύ καλά τί έγραψες. Αλλά υπονόησες ότι εγώ μιλώντας για τα vibes καλτίλας που εισέπραττες περπατώντας τη Μαιζώνος εννοούσα τις πρεζούδες, κάτι που προφανώς δεν ισχύει. Όσο για το "περί ορέξεως" το δικό σου, είναι αλήθεια ότι το λες αλλά όταν παράλληλα συνοδεύεται με ένα σωρό απαξιωτικά σχόλια για όσους έχουν διαφορετικές επιλογές απ' τις δικές σου ή απ' ό,τι θεωρείς "μέσο όρο" είναι σαν να αυτοαναιρείσαι. Αλλά καλύτερα να τον σταματήσουμε εδώ αυτόν το διάλογο γιατί δεν αφορά όλους τους συμμετέχοντες στο thread.
Δειξε μου ενα απαξιωτικο σχολιο μου.........
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Δειξε μου ενα απαξιωτικο σχολιο μου.........

Εδώ μέσα κανένα... Μη μ' αναγκάζεις να πω πράγματα που δε θέλω. Γι' αυτό πρότεινα να μη συνεχίσουμε τη συζήτηση, είναι θέματα που δεν ενδιαφέρουν τους υπόλοιπους που συμμετέχουν στο thread.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Εδώ μέσα κανένα... Μη μ' αναγκάζεις να πω πράγματα που δε θέλω. Γι' αυτό πρότεινα να μη συνεχίσουμε τη συζήτηση, είναι θέματα που δεν ενδιαφέρουν τους υπόλοιπους που συμμετέχουν στο thread.
ρε γουμαν το  καλυτερο για σενα ειναι να μην εχεις αποψη!!!! απλα διαβαζε και γαμα...  αστα τα αλλα..!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
Σήμερα  ειναι  1150  ημέρες απο τότε που ""ανελήφθη "" το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ  και η σκέψη μας στοιχειώνει μέσα του .............

Με προκαλείτε να μελαγχολήσω αλλα θα αντισταθώ !
......

..... άστο πάνω μου άγαπημένε μου φίλε..... μύρια διάφορα έπονται στό Μύλο τού Πρινάρη !!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ποτε  δεν περιμενα οτι μεσα σε αυτο το forum  θα μπορουσαν να διαφωνισουν 2 παλοοι συναγωνιστες !. οκ η περιοχη ηταν μαυρρα χαλια . εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο εκει γυμνασιο -λυκειο , την εχω ζησει . μεσα στο μαγαζι ομως καμια σχσε με το απο εξω , οσο για τις κοπελες ,οι περισσοτερες ειχαν ολα τα χαρτια τους και καποιες ειχαν ιδωτικη ασφαλεια και εκαναν ολες τις εξετασεις , μην ξεχνατε οτι και αυτες ανθρωποι ειναι και ενδιαφερονται για την υγεια τους οπως και εμεις !!!, και ναι το εκαναν για τα λεφτα οπως το κανουμε και εμεις αλλωστε , για αυτο δεν δουλευουμε ??? δουλεια ηταν και ειναι για αυτες . εχει ρωτησει κανεις πως να ζεις σε ενα κολωχωρι στην ρουμανια ? να τρως ψωμι απο καλαμποκι γιατι μονο αυτο υπαρχει !! η τουαλετα ειναι 50 μετρα μακρια 1 τρυπα στο χωμα και να την φτυαριζεις ανα 10 μεες γιατι εχει γεμισει ?? ειμαστε καλητεροι εμεις που μας εδινε ο μπαμπας μας ενα 5χιλιαρο να βγουμε για σαβατοκυριακο ενω αυτοι επαιρναν 100 δραχμες τον μηνα !! νομιζεται πως ολλες ηρθαν να γαμηθουν και να παρουν τα λεφτα μας ? υπαρχουν και οι καλλοι ανθρωποι που αναγκαζονται να το κανουν αλλοι που δεν αντεχουν την δυστηχια την βρωμα αλλα εξακολουθουν και σεβονται τον εαυτο τους και αλλοι που αστα να πανε . ο καθενας εχει την δικια του αποψη , δεν περιμενω να συμφωνησει κανεις μαζι μου , δεν με απασχολει κιολας , εγω περασα ομορφες στιγμες κει μεσα και μαλιστα σε μια εποχη που πραγματικα δυσκολευομουν με εμενα , ηατνα ενα ευχαριστο διαλλειμα οι στιγμες εκει μεσα . και δεν μιλαω μονο για το σεξ . εξαλου δεν πηγαινα μονο για σεξ . τοσεξ ειναι παντου και με 5 ευρω και 10 και 50 και 1000
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
ποτε  δεν περιμενα οτι μεσα σε αυτο το forum  θα μπορουσαν να διαφωνισουν 2 παλοοι συναγωνιστες !. οκ η περιοχη ηταν μαυρρα χαλια . εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο εκει γυμνασιο -λυκειο , την εχω ζησει . μεσα στο μαγαζι ομως καμια σχσε με το απο εξω , οσο για τις κοπελες ,οι περισσοτερες ειχαν ολα τα χαρτια τους και καποιες ειχαν ιδωτικη ασφαλεια και εκαναν ολες τις εξετασεις , μην ξεχνατε οτι και αυτες ανθρωποι ειναι και ενδιαφερονται για την υγεια τους οπως και εμεις !!!, και ναι το εκαναν για τα λεφτα οπως το κανουμε και εμεις αλλωστε , για αυτο δεν δουλευουμε ??? δουλεια ηταν και ειναι για αυτες . εχει ρωτησει κανεις πως να ζεις σε ενα κολωχωρι στην ρουμανια ? να τρως ψωμι απο καλαμποκι γιατι μονο αυτο υπαρχει !! η τουαλετα ειναι 50 μετρα μακρια 1 τρυπα στο χωμα και να την φτυαριζεις ανα 10 μεες γιατι εχει γεμισει ?? ειμαστε καλητεροι εμεις που μας εδινε ο μπαμπας μας ενα 5χιλιαρο να βγουμε για σαβατοκυριακο ενω αυτοι επαιρναν 100 δραχμες τον μηνα !! νομιζεται πως ολλες ηρθαν να γαμηθουν και να παρουν τα λεφτα μας ? υπαρχουν και οι καλλοι ανθρωποι που αναγκαζονται να το κανουν αλλοι που δεν αντεχουν την δυστηχια την βρωμα αλλα εξακολουθουν και σεβονται τον εαυτο τους και αλλοι που αστα να πανε . ο καθενας εχει την δικια του αποψη , δεν περιμενω να συμφωνησει κανεις μαζι μου , δεν με απασχολει κιολας , εγω περασα ομορφες στιγμες κει μεσα και μαλιστα σε μια εποχη που πραγματικα δυσκολευομουν με εμενα , ηατνα ενα ευχαριστο διαλλειμα οι στιγμες εκει μεσα . και δεν μιλαω μονο για το σεξ . εξαλου δεν πηγαινα μονο για σεξ . τοσεξ ειναι παντου και με 5 ευρω και 10 και 50 και 1000


ποσο δικιο εχεις...!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εδώ μέσα κανένα... Μη μ' αναγκάζεις να πω πράγματα που δε θέλω. Γι' αυτό πρότεινα να μη συνεχίσουμε τη συζήτηση, είναι θέματα που δεν ενδιαφέρουν τους υπόλοιπους που συμμετέχουν στο thread.
Τοτε λοιπον μην γραφεις ανακριβειες και δημιουργουνται εντυπωσεις. Γιατι τα γραπτα μενουν. Τα αλλα ειναι λογια του αερα, που ειτε καλοπρεραιτα έιτε κακοπροεραιτα μπορουν να λεχθουν και να αμφισβητηθουν.
Και αφου προτεινεις να μην  συνεχισουμε την συζητηση, μπορεις καλλιστα να σταματησιες να μου απαντας.

ποτε  δεν περιμενα οτι μεσα σε αυτο το forum  θα μπορουσαν να διαφωνισουν 2 παλοοι συναγωνιστες !. οκ η περιοχη ηταν μαυρρα χαλια . εκει μεγαλωσα εκει πηγα σχολειο εκει γυμνασιο -λυκειο , την εχω ζησει . μεσα στο μαγαζι ομως καμια σχσε με το απο εξω...............

Δεν ειπα τιποτα διαφορετικο.   :thumbsup:
Αντ΄αυτου βγηκε ο Γουμαν και ειπε οτι γραφω απαξιωτικα ποστ. :dunno:

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ώπα ρε μεγάλε, κατούρα και λίγο πριν βγάλεις απόφαση ποιός δικαιούται να έχει άποψη και ποιός όχι.

Ευχαριστώ. Άλλωστε ο ρόλος του xpapad εδώ μέσα είναι γνωστός και μόνο καθαρός δεν είναι, τί να περιμένεις από ένα άτομο που έχει βγάλει στη φόρα προσωπικά μου στοιχεία, μέχρι και τα τελευταία ψηφία του αριθμού του τηλεφώνου μου για να με εκβιάσει; Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. Και ειδικά τα παλιά μέλη είναι σίγουρο ότι έχουν καταλάβει.

Τοτε λοιπον μην γραφεις ανακριβειες και δημιουργουνται εντυπωσεις. Γιατι τα γραπτα μενουν. Τα αλλα ειναι λογια του αερα, που ειτε καλοπροαιρετα έιτε κακοπροαιρετα μπορουν να λεχθουν και να αμφισβητηθουν.
Και αφου προτεινεις να μην  συνεχισουμε την συζητηση, μπορεις καλλιστα να σταματησεις να μου απαντας.

Δεν ειπα τιποτα διαφορετικο.   :thumbsup:
Αντ΄αυτου βγηκε ο Γουμαν και ειπε οτι γραφω απαξιωτικα ποστ. :dunno:

Σίγουρα τα γραπτά μένουν αλλά καλό είναι να μη δίνουμε ρεσιτάλ δημοκρατικότητας και αποδοχής των επιλογών των υπολοίπων μελών προκειμένου να προφυλάξουμε το προφίλ μας, έτσι; Προσωπικά είμαι περήφανος για το γεγονός πως ΠΟΤΕ δεν έγραψα εδώ μέσα κάτι το οποίο δεν πιστεύω. Ό,τι απόψεις έχω για κοπέλες, πελάτες κ.τ.λπ. έξω απ' το site, τις ίδιες εκφράζω κι εδώ μέσα και ορισμένες φορές έχω γίνει και κακός γι' αυτό, χωρίς φυσικά ποτέ να προκαλέσω ή να προσβάλλω κάποιον αν πρώτα δε μου δώσει αυτός το έναυσμα. Ο μόνος λόγος που συνεχίζω να απαντάω είναι για να υπερασπιστώ τον εαυτό μου επειδή έκανες ακριβώς αυτό για το οποίο κατηγόρησες εμένα, άφησες να εννοηθεί ότι ως "καλτίλα" μιλώντας για την περιοχή που είχε την έδρα του το πορνομέγαρο αναφερόμουν στις πρεζούδες και στα λούμπεν στοιχεία της περιοχής κάτι που προφανέστατα δεν ισχύει. Η καλτίλα στη Βάθης ορίζεται απ' το γεγονός ότι χρόνια τώρα αποτελεί "σπίτι" για κάθε μορφή αγοραίου έρωτα και αυτό το εισπράττει οποιοσδήποτε συχνάζει στην περιοχή, ακόμα κι εσύ ο ίδιος που έχεις πιει αρκετές φορές τον καφέ σου εκεί. Την αισθητική μου ειδικά εσύ τη γνωρίζεις πολύ καλά και ξέρεις ότι οι πρεζούδες δε χωράνε σ' αυτή.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom