Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες δεν θέλω να γίνω γκρινιάρης ή αγενής γιατί δεν είμαι αλλά γιατί δεν συζητάτε όλα αυτά στο Τμήμα Γενική συζήτηση www.bourdela.com/forum/index.php?board=4.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?board=4.0[/url]. Μα είναι δυνατόν από τα 1969 μηνύματα τα 1900 να είναι περι ανέμων και υδάτων? Όποιος έχει να πει κάτι για το θέμα ας το πει αλλά κάτι που να είναι ουσία και να αφορά στον τίτλο του θέματος (Πλατεία Βάθη/Man Ray bar). Μια εισήγηση προς τους MODS, εγώ λέω να καθαρίσουν το θέμα από όλες τις απαντήσεις και να το πάμε από την αρχή με την ελπίδα να διαβάζουμε αυτά που αφορούν στο θέμα μας.

Αν και είσαι  «τρόφιμος» του ιδρύματος, δεν θυμάμαι  κάποια περιγραφή «συνάντησης» σου που η να σε ικανοποίησε η να σε  χάλασε……

:rolleyes:
Ιδου πεδίον δόξης λαμπρό!!
Άντε  και καλή αρχή!
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Αγαπητέ φίλε Mysterious τι σημαίνει "δεν υφίσταται πλέον.."? Επειδή άλλαξε όνομα. Τι μας πειράζει αυτό δηλαδή. Τα κορίτσια είναι πάντα εκεί, το ξενοδοχείο είναι πάντα εκεί η τιμή είναι 50 + 23 και δεν βλέπω τι έχει αλλάξει. Μήπως επειδή έφυγαν 5-10 καλά μομμάτια? Ε και? Χτες ήταν εκεί τουλάχιστον 7 νέα τεμάχια που εγώ προσωπικά δεν τα έχω ξαναδεί.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Αμνέζια
Φιλολογικόν  Καφενείον

Εδηλώσεις  Εβδομάδος  14 - 20 Φεβρουαρίου 2011

Δευτέρα  14/02
Ο γνωστός  συγγραφεύς ΠΥΡΑΥΛΟΣ  αναλύει  το  σπονδυλωτό μυθιστόρημά  του  Μανρειάς . Ο ίδιος  ο συγγραφεύς  θα  αναγνώσει  το κεφάλαιο  η Τσίχλα . Ακολουθεί  συζήτηση  στρογγυλής  τραπέζης  την  ο  ποίας  θα συντονίσει ο Δρ Αμίτσι , για  την  επιρροή  του  συγγραφέως  από  τον  Πιέτρο Αρετίνο και τον Βοκάκιο.

Τρίτη 15/02
Ο ιατροφιλόσοφος  Dr. Tyrael του Πανεπιστημίου  της  Τυβίγκης  προεξάρχει  σε  συζήτηση  στρογγυλής  Τραπέζης  με  θέμα , Γερμανική  λογοτεχνία  δι΄αρχαρίους , οι  επιρροές  του  Herman Hesse από  τον Γκαιτε .

Τετάρτη 16/02
Ο Δρ. Αγιαννός  συντονίζει την  ημερίδα  «Από τον  Πιέτρο Αρετίνο στον Γιούκιο Μίσιμα - Η  παγκόσμια  Ερωτική  λογοτεχνία ανά  τους  αιώνες »

Πέμπτη 17/02  
Ο  Διεθνούς  φήμης  σεξουαλικός  εμπειρογνώμων  Άγιος  , παραχωρεί  διάλλεξιν  με  το  θέμα  « Μαρκήσιος Ντε  Σαντ και  Σάιμον Τέμπλαρ . Βίοι Παράλληλοι »

Παρασκευή  18/02
Ο Καθηγητής  Γεωργουσόπουλος  αναλύει σε  σιλογολογικό συμπόσιο το θέμα
« Βόθρος - Ο Μέντης  Μποστασντζόγλου του Bourdela.com »

Σάββατο  19/02
Ο ερασιτέχνης  φιλόλογος  κ. Πουρίνιο , αναπτύσσει  την  κοινωνιολογική  του  πραγματεία  « Ελληνονιγηριανές Ερωτικές  Επιρροές » . Ποιητικά Έργα   του  Νιγηριανού Νομπελίστα Wole Soyinka θα  αναγνώσει η  καλλιτέχνις  του  καταστήματος  δεσπονίς Τζοάννα .

Κυριακή 20/02
Αποκριάτικη χοροεσπερίς  Μπαλ - Μασκέ .

Λησμονήσατε ειδικήν αναφοράν στας εκδηλώσεις εορτασμού του Αγίου Βαλεντίνου.....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κε mysterious
Ώς  προείπον σύντροφοι  ολίγας  σελίδας  όπισθεν  δεν εορτάζομεν  την ημέραν  του «Αγιου»της  αμερικανικής  καταναλώσεως . Ανθιστάμεθα  σθεναρώς  εις  την παγκοσμιοποίησιν .
Αντιθέτως   θα  εορτάσωμεν  την  15ην  Μαρτίου  την πάγκοσμιον  ημέραν  Μπριζόλας  και πεολειχίας .

Παρακαλώ  μη  επαναλέβετε  τοιαύτης  σοβαρότητος  ατοπήματα  διότι θα σας  ανακαλέσω  εις  την τάξιν .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Φίλε μου το ανέφερα και σε παλαιότερο Post μου. Εγώ προσωπικά έπερνα Μαρία 2 φορές το μήνα. Τι περισσότερο να γράψω από αυτά που ήδη είχαν λεχθεί γι'αυτήν Δεν έχει νόημα να επαναλαμβάνομαι. Αν ε'ιχα κάτι αρνητικό ή μια νέα καλή περίπτωση θα το έγραφα.

Άρα  τί να  γράψουμε ?
Το ρίχνουμε  στην πλάκα .
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Σωστό και αυτό, αλλά υπάρχουν και οι νέες αφίξεις για τις οποίες κανένας δεν έχει γράψει κάτι, γιατί άραγε? Δεν έχει δοκιμάσει κανείς? Πιθανόν...

Άρα  τί να  γράψουμε ?
Το ρίχνουμε  στην πλάκα .
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Κε mysterious
Ώς  προείπον σύντροφοι  ολίγας  σελίδας  όπισθεν  δεν εορτάζομεν  την ημέραν  του «Αγιου»της  αμερικανικής  καταναλώσεως . Ανθιστάμεθα  σθεναρώς  εις  την παγκοσμιοποίησιν .
Αντιθέτως   θα  εορτάσωμεν  την  15ην  Μαρτίου  την πάγκοσμιον  ημέραν  Μπριζόλας  και πεολειχίας .

Παρακαλώ  μη  επαναλέβετε  τοιαύτης  σοβαρότητος  ατοπήματα  διότι θα σας  ανακαλέσω  εις  την τάξιν .

Μάλιστα Mr. Pourinio. Απεταξάμην!
Τα περί σθεναρούς αντίστασης εις την παγκοσμιοποίησην αφορούν και την δίδα Τζοάννα (gimme hop..)? ;)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάλιστα Mr. Pourinio. Απεταξάμην!
Τα περί σθεναρούς αντίστασης εις την παγκοσμιοποίησην αφορούν και την δίδα Τζοάννα (gimme hop..)? ;)

Σαφέστατα .
Μη  είσθε  εθνοφυλετιστής .
Ο αγών  κατά  της  παγκοσμιοποιήσεως  είναι αγών διεθνιστικός
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σωστό και αυτό, αλλά υπάρχουν και οι νέες αφίξεις για τις οποίες κανένας δεν έχει γράψει κάτι, γιατί άραγε? Δεν έχει δοκιμάσει κανείς? Πιθανόν...

Ναι  αλλά  τώρα  να  κάνουμε  εμείς  σεφτέ  και να  φάμε  τη  φόλα ?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κε mysterious
Αντιθέτως   θα  εορτάσωμεν  την  15ην  Μαρτίου  την πάγκοσμιον  ημέραν  Μπριζόλας  και πεολειχίας .

14ην Μαρτίου!!! Ακριβώς μετά από 1 μήνα από του Βαλεντίνου.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε παίδες για ρίξτε καμία κριτική για την μαυρούλα οποίος έχει πάει μαζί της. Εχω καιρό να πιω σοκολάτα
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες για ρίξτε καμία κριτική για την μαυρούλα οποίος έχει πάει μαζί της. Εχω καιρό να πιω σοκολάτα

Τέτοια ροφήματα περιέχουν υψηλά ποσοστά διοξινών και καλλίτερα να αποφεύγονται.

:priest: :priest: :priest:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Πάντως φίλε αν εξαιρέσεις ότι περπατάει λίγο στραβά όπως την παρατήρησα, είναι και γαμώ τα μουνια. Θα δούμε μπορεί και να δοκιμάσω έστω και αν έχει πολλές διοξινες
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως φίλε αν εξαιρέσεις ότι περπατάει λίγο στραβά όπως την παρατήρησα, είναι και γαμώ τα μουνια. Θα δούμε μπορεί και να δοκιμάσω έστω και αν έχει πολλές διοξινες


Ε άμα την είχε  κάνα  μισάωρο ο πουρειτζερ  με το καβλι στο κωλο πώς να περπατήσει η έρημη η αφρικανή ?
Νισάφι ρε πουρ το ξεκόλιασες το χρωματιστό.
:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.437
Κριτικές
61
Like
42.575
Πόντοι
22.785
Άφέθηκα στήν κρίση έκλεκτού Scout διά μίαν άπογευματινο βραδυνή κλινοπάλη......
Ή ώρα τής άναμονής μηδαμινη........ σέ είδα προχθές μουρμούρισε μέσα άπό
τά λάγνα χειλάκια της , παρ΄όλο πού σού χαμογέλασα προτίμησες έτερον πιπινι !!!!!!

Άνι μέ λένε , τό χαμόγελο στό κοντοθεικό πιπίνι δέν έφυγε άκόμα καί έγώ
τό τράβηξα κοντά μου διψασμένος γιά νεανική σάρκα ώσαν ζόμπι......

Τό Scout τής ρινός προέβη σε tracing άέρος καί ξηράς ...... καί όταν διεπιστώθη
άποναρκοθέτηση , ή γλώσσα προέβη στήν άναζήτηση τού αίδοίου ........

Διπλή χαρά , έκεί εύρίσκετε ..........
Αν και δέν είμαι φιλόλογος...άπό ότι θυμάμαι το ρήμα στήν άρχαία έλληνική είναι εύρίσκω :think:

....... σέ άπόσταση δύο μοιρών νά καί ή μικρά όπή (κωλοτρυπίς)...

κυκλωτικές κινήσεις λοιπόν άπό 10.000 γευστικούς κάλυκες , ή ύστατη λοιπόν
άναλαμπή !!!!!!!

Άποφάσισα γρήγορα ότι έπρεπε νά προβώ είς τήν ένθύμησην τής
σανσκριτικής  λογοτεχνίας καί νά άνατρέξω  στήν στάση τού κουταλιού γιά άρχή ....
γιά διείσδυση είς τόν πρωκτόν !!!!!!!

continues !!!!!!
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Άνι μέ λένε , τό χαμόγελο στό κοντοθεικό πιπίνι δέν έφυγε άκόμα καί έγώ
τό τράβηξα κοντά μου διψασμένος γιά νεανική σάρκα ώσαν ζόμπι......


καί νά άνατρέξω  στήν στάση τού κουταλιού γιά άρχή ....
γιά διείσδυση είς τόν πρωκτόν !!!!!!!

continues !!!!!!

Ανι ??
Μήπως είναι η Ανα (με ένα  Ν )που αναφέρει ο Πύραυλος?

Στάση του κουταλιού?
Ζωγράφισε το αδελφέ δεν κατάλαβα πως γίνεται……

(Ωραίος και ο πρωκτός δεν λέω  αλλά σαν τη ΣΟΥΦΡΑ τίποτε)
ΕΥΓΕ !!!!!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Βρε πανάθεμά σας...όλη τη Δομή και Πάπυρος κατέβασα για να καταλάβω...
Σα ν'ακούω το Φουκάκη του ΒΒ με τα λιτς..κιτς..νιοό..ζμβουάου...κριτσπλιάξσνορτ....μούμπλε..μούμπλε.. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom