Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ποση ωρα καθεται δωματιο?αλλου σε αλλο χοτελι εκτος απο διπλα πανε?

Στο δωμάτιο κάθονται μισή ώρα, ίσως και λίγο παραπάνω, εκτός αν κάνεις συμφωνία για μια ώρα και οι υπηρεσίες παρέχονται πάντα στον διπλανό χώρο και όχι αλλού.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ΛΈΝΕ ότι κάθονται 30 λεπτά, αλλά μάλλον καθονται λιγότερο βλέπε και τις κριτικές εδώ:

Αν μιλάς για τη δική σου κριτική φίλε thanassis33, δυστυχώς έπεσες σε μια από τις ξεπέτες του μαγαζιού.

Σε κάθε σύνολο υπάρχουν τα καλά και τα άσχημα, εσύ δυστυχώς εκείνη την ημέρα έπεσες στο "άσχημο".
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ΛΈΝΕ ότι κάθονται 30 λεπτά, αλλά μάλλον καθονται λιγότερο βλέπε και τις κριτικές εδώ:
Εγω στο 50αρικο με την Αλεξανδρα εκατσα 45 λεπτα (φουλ χρονος με ντους και τα παρελκομενα) και η κοπελα δεν μου ζητησε κατι παραπανω.

Εξαρταται απο την κοπελα.
ο κανονας ομως ειναι 50 ευρα η μιση ωρα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Εγω στο 50αρικο με την Αλεξανδρα εκατσα 45 λεπτα (φουλ χρονος με ντους και τα παρελκομενα) και η κοπελα δεν μου ζητησε κατι παραπανω.

Εξαρταται απο την κοπελα.
ο κανονας ομως ειναι 50 ευρα η μιση ωρα

Ο κανόνας είναι 50 λεπτά.

Υπάρχουν και κοπέλες που όχι μόνο δεν κοιτάζουν το ρολόι, αλλά φροντίζουν να σε ξεαγχώσουν αν δουν ότι το κοιτάζεις εσύ και να σε ευχαριστήσουν με κάθε τρόπο.

Σε κάθε σύνολο υπάρχουν τα άσπρα και τα μαύρα, η πλειοψηφία πάντως των κοριτσιών ανήκουν στην κατηγορία του "άσπρου".

Όπως λέει και ο κ. λάγαρος "μελετάτε τα γραφάς".
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Μία ταπεινή συμβουλή.........

Νά είσαστε μέ τά κορίτσια άρχοντες !!!!!!!1
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το μαγαζί τί ώρα ανοίγει και κλείνει?
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Υπάρχουν και κοπέλες που όχι μόνο δεν κοιτάζουν το ρολόι, αλλά φροντίζουν να σε ξεαγχώσουν αν δουν ότι το κοιτάζεις εσύ και να σε ευχαριστήσουν με κάθε τρόπο.
Η Ιωάννα είναι μια εξ'αυτών...  ;)
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
Πέρασα σήμερα για 2-3 μπύρες.  10-12 κοπέλες και άλλοι τόσοι πελάτες. Κυριακές κάνω νυστια απο κρέας οπότε αύριο μάλλον θα πάρω κανένα κοψιδακι.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
SHOW δεν έχει τώρα ?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
SHOW δεν έχει τώρα ?

Τα show έχουν σταματήσει. Τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει τίποτα όσες φορές έχω πάει, αλλά και τον τελευταίο καιρό δεν έχει αναφερθεί κάτι σχετικό στο παρόν thread.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Άλλο ένα βαρύ-ανθυγιεινό ένσημο κόλλησα σήμερα στο Πορνομέγαρο!
Έφτασα περί τις 16:30…………
Μετά τον καφέ, μετά εκκωφαντικής μουσικής και σε πλήρη συσκότιση, πήρα το ασανσέρ για τα φωτεινά –ήσυχα δώματα του τρίτου!
Στη συνέχεια ,μετά την άκρως ικανοποιητική συνάντηση με την ξανθή αγαπημένη (όχι του Τόλη) και αφού απήλαυσα το γαύρο να τρώει 2-1 (δεν ξέρω την κατάληξη) εισέβαλα στο απέναντι «μαγέρικο» δια μακαρόνια-ψητό!
Στη συνέχεια τα αμαρτωλά μου βήματα με μπάσανε ξανά στο Μαν Ρέει δια καμιά χωνευτική μπύρα!
Και τότε είχα την υπέρτατη χαρά, να τρακάρω τσούρμο συντρόφων ,από το νετ και δη της ειδικής κατηγορίας των αρίστων όπως τους έχω βαθμολογήσει στην μακρά περίοδο της μελέτης των γραφών .
Έγινα δεκτός στην συντροφιά και έκατσα μαζί τους ,δια πρώτη μου φορά εις την αριστερή πτέρυγα!
Ο ενθουσιασμός που ένιωσα, κουτσοπίνων τις μπύρες, (που με κέρασαν και επιφυλάσσομαι) ,με τους καθ όλα άξιους και ικανούς μαχητές του αγοραίου σεξ ,τους συνεχΥστες της μπουρδελικης επιστήμης ,που είναι το νόημα στη ζωή μας ,είναι απερίγραπτος!
Σήμερα θα χαρακτηρίσω την μέρα μου, ως μια εκ των ποιο σημαντικών πληρέστατων ήμερων, στην καριέρα μου ως μπουρδελιαρης-καλντεριμιτζης!
Να είστε καλά φίλοι μου !
Ευχαριστώ .
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αιδώς Αμνέζιοι

Η λέξις αρχαιοελληνική, πολυποίκιλη και διασταλτική μας αρμόζει τα μάλα. Ο κορυφαίος  πολυτάλαντος Καβάφης με τον στίχο του «…χωρίς λύπη, χωρίς αιδώ, μεγάλα και υψηλά έκτισαν γύρω μου τείχη» περιγράφει την πνευματική μας ένδοια.
Και αλί αλί και τρισαλί.Ωιμέ κλαυθμοί και οδυρμοί μας αρμόζουν τα μείζονα στο αν αναλογιστούμε που εσχάτως την συναντάμε αύτη.
Στον πρωθιερέα μετενσαρκωτή και Νεολληνική μετεμψύχωση του κορυφαίου μας Παπαδιαμάντη.
Δεν θρώσκουμε άνω σύμφωνα με τον άλλο κορυφαίο μας Νεοέλληνα Καργάκο.
Και συμφώνως με το Κηφηνείον «Αισχρόν γαρ δη τούτο… κείσθαι πρόσθε νέων άνδρα παλαιότερον».
Και ομιλώ μετα πλείστης βεβαιότητος για τον αξότιμο,αβρόφρων και συνετό κ. Πύραυλο που με τον μελίρρυτο λόγο του αγγέλλειν τήδε περί περικαυλίδων αντί περιφαλλών <ή και περιπεών> και μουνιών αντί αιδοίων.
 

Σα να τρώει κανείς σκορδαλιά με μαρμελάδα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...εισέβαλα στο απέναντι «μαγέρικο» δια μακαρόνια-ψητό!
Στη συνέχεια τα αμαρτωλά μου βήματα με μπάσανε ξανά στο Μαν Ρέει ...
...

Το φαϊ και το γαμήσι είναι οι δυο μεγαλύτερες αξίες της ζωής.

Η τρίτη είναι το χέσιμο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Το φαϊ και το γαμήσι είναι οι δυο μεγαλύτερες αξίες της ζωής.

Η τρίτη είναι το χέσιμο.

Και μία τέταρτη ο ύπνος... Έχω πολλές φορές προβεί στη διενέργεια γκάλοπ για τη σειρά προτεραιότητας μεταξύ τους... Οι περισσότεροι μου αναφέρουν πρώτα το φαΐ και μετά το γαμήσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom