Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Από το πρωί (που έχει όμως λίγη κίνηση-κοπέλλες) μέχρι λίγο μετά τα μεσάνυχτα

λοιπον μου ακουγεται καλη φαση..με βλεπω να πηγαινω..το περιβαλλον εκει καλο? μπορεις να πιεις ανετα τον καφε σου? και στο παιχνιδι τι γινεται με τις γκομενες? κυκλοφορουν οπως στα στριπ? καθονταιν και σου μιλανε?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
λοιπον μου ακουγεται καλη φαση..με βλεπω να πηγαινω..το περιβαλλον εκει καλο? μπορεις να πιεις ανετα τον καφε σου? και στο παιχνιδι τι γινεται με τις γκομενες? κυκλοφορουν οπως στα στριπ? καθονταιν και σου μιλανε?
το περιβαλον καλο..το ιδιο και τα ροφηματα..πας,κοιτας,κεντραρεις ποια θες,της κανεις νοημα,ερχεται, το κανονιζετε και σε οδηγει στα επανω επιπεδα του μεγαρου,οπου βρισκονται οι κρεβατοκαμαρες..
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
το περιβαλον καλο..το ιδιο και τα ροφηματα..πας,κοιτας,κεντραρεις ποια θες,της κανεις νοημα,ερχεται, το κανονιζετε και σε οδηγει στα επανω επιπεδα του μεγαρου,οπου βρισκονται οι κρεβατοκαμαρες..

μια χαρα ακουγεται..πως πας πανω? εχει εσωτερικες σκαλες? και υπηρεσιες/τιμες/χρονος?

για πες μου magaret
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
α,οχι..καποια πραγματα πρεπει να τ ανακαλυψεις μονος σου..οπως λεει κι κυριος λαγαρος,μελετατε τας γραφας...ξεκινα 10 σλιδες πριν και μη μου κρατας κακια..
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ενταξι ρε, αντε παω να ανακαλυψω τον τροχο απ την αρχη
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
50 η κοπελα,23 το δωματιο[μετα τισ 12 τα μεσανυχτα 15],κι οτι πιεις..για μια τουφεκια..για 2η το συζητας με την κοπελα..
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αν πιασεις το δωματιο για 23 ημιδιαμονη φανταζομαι, τοτε το κρατας ας πουμε για 3 ωρς ωστε να φορτωσεις και αλλες μεσα?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
:think: και λες σ αυτη που τελειωνει,πανε κατω και στειλε μου αυτο το κοντοπουτανο που καθοταν διπλα σ αυτη με τους τουρλωτους βυζους,την ξανθια..
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
:think: και λες σ αυτη που τελειωνει,πανε κατω και στειλε μου αυτο το κοντοπουτανο που καθοταν διπλα σ αυτη με τους τουρλωτους βυζους,την ξανθια..

..και λες αντε πανε κατω, φερε και το κοντοπουτανο και ελατε παρεα να σας ξεμουνιασω
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ενταξι ρε, αντε παω να ανακαλυψω τον τροχο απ την αρχη


Η ώρα είναι 10………
Ετοιμάσου σιγά-σιγά και κατά τις 12:30 κανόνισε να είσαι εκεί.
Μισή ώρα με τρία τέταρτα για καφέ και έρευνα, κατόπτευση χώρου, δυο δυόμιση ώρες για δυο επισκέψεις στα ενδότερα, κατά τις 18:00 περιμένω αναφορά!
Άντε για να σου δώσει άφεση και ο απόλυτος!

 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Η ώρα είναι 10………
Ετοιμάσου σιγά-σιγά και κατά τις 12:30 κανόνισε να είσαι εκεί.
Μισή ώρα με τρία τέταρτα για καφέ και έρευνα, κατόπτευση χώρου, δυο δυόμιση ώρες για δυο επισκέψεις στα ενδότερα, κατά τις 18:00 περιμένω αναφορά!
Άντε για να σου δώσει άφεση και ο απόλυτος!

αγαπητε λαγαρε, ειμαι εκτος ελλαδας τωρα, αδυνατο...απο 17/4 και μετα με το καλο..ο απολυτος ειναι μεγαλος, θα την δωσει την αφεση, αγιες μερες που ρχονται??
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
αγαπητε λαγαρε, ειμαι εκτος ελλαδας τωρα, αδυνατο...απο 17/4 και μετα με το καλο..ο απολυτος ειναι μεγαλος, θα την δωσει την αφεση, αγιες μερες που ρχονται??

Ε κοίτα να δεις πως θα βρεις άκρη να    :fuck2:  :pipa1:        εκεί που είσαι, γιατί σου χρειάζεται…….
Σπεύδε …..έστω και βραδέως!
:boobies:  :boobies:  :boobies:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Ένα Copy Paste της κριτικής που ανέβασα για να υπάρχει και στο forum:

Πρώτη επίσκεψη στο μαγαζί γύρω στις 19:30 και με το που μπαίνω, μου κάνει πολύ θετική εντύπωση ο χώρος και νοιώθω τα βλέμματα των κορασίδων να καρφώνονται πάνω μου. Αράζω στο βάθος και σερβίρομαι το χυμό μου με 4 €.
Ποιότητα των κορασίδων καλή εκτός από μερικές χωριατόφατσες. Η όλη φάση μου θυμίζει FKK που έχω επισκεφθεί (τηρουμένων των αναλογιών) μόνο που οι άνδρες δεν φορούν μπουρνούζια και οι κοπέλες δεν κυκλοφορούν ημίγυμνες. Μόνο που στα FKK όταν κάτσεις κάπου τα κορίτσια διακριτικά θα σε πλησιάσουν και θα σου πιάσουν κουβέντα προσπαθώντας να σε παρασύρουν για τα περαιτέρω. Εδώ τίποτα μόνο παιχνίδια με βλέμματα, χαμόγελα, προκλητικά φιλάκια από μακρυά. Συγγνώμη αλλά εδώ η διεύθυνση σφάλει, τα κορίτσια χρειάζονται ταχύρρυθμη εκπαίδευση .....κωλόμπαρου.
Μετά από μια περίπου ώρα προσαρμογής, αναγνώρισης του χώρου και αφού είχα βαρεθεί να κοιτάω τα κορίτσια και να με κοιτούν και αυτά, αποφάσισα να πάω να μιλήσω στα δύο κορίτσια που κάθονταν ακριβώς απέναντί μου. Κάπως έτσι γνωρίστηκα με την Ρεβέκκα και τη Ναντίν και αποχώρησα υποσχόμενος στη δεύτερη ότι την επόμενη φορά θα ανηφορίσω μαζί της.
Εντύπωση μου έκανε και το γεγονός ότι παρόλο που το μαγαζί ήταν αρκετά γεμάτο, λίγες κοπέλες ανέβηκαν προς τα πάνω ενώ οι περισσότερες ούτε που σηκώθηκαν από τα σκαμπώ τους.
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Ε κοίτα να δεις πως θα βρεις άκρη να    :fuck2:  :pipa1:        εκεί που είσαι, γιατί σου χρειάζεται…….
Σπεύδε …..έστω και βραδέως!
:boobies:  :boobies:  :boobies:

να δουμε Λαγαρε!!! παντως μου λειψε το βρωμο-Πορνοκεντρο της Αθηνας!! για αυτο τα φυλαω για μετα τις 17/4.  :jerking: :dancing: :rockon: :knockinb: :grin: :grin:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Και η κάτοψη του ναού για να προσανατολίζονται οι νέοι:
 

Συνημμένα

  • Amnezia Model (1).jpg
    Amnezia Model (1).jpg
    251,1 KB · Εμφανίσεις: 19

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα βαλε που κάθετες η κάθε κοπέλα και είναι οκ
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Τωρα βαλε που κάθετες η κάθε κοπέλα και είναι οκ
Εδώ χρειάζεται η βοήθεια των παλιών. Εγώ μόνο τη Ρεβέκκα και τη Ναντίν γνώρισα. Όλες οι υπόλοιπες κοίταζαν από μακρυά και ούτε που κουνήθηκαν από τα σκαμπώ τους.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Η ειμαρμένη έφερε τη Μαρτίνα – Έλενα.
Εκ Ρουμανίας, νεαρότατη, μειλίχια, προσηνής, χαριτωμένη.
Ελαφρά μυστηριώδης και απόκοσμη,.

Στο νου ήρθε ο ήχος "Love over six centuries” των Eloy.
Σαν το εξ Εσπερίας θήλυ να ταξίδεψε από το 1358 στο σήμερα.

- Πόσων χρονών είσαι;
- 20! Εσύ;
- 130% μεγαλύτερός σου…
- Εεε; Τι λες; Πόσο είσαι;
- 14!
- Ααα, κατάλαβα, είσαι το ανάποδο, είσαι 41!
- Δε φαντάζεσαι ότι υπάρχουν ζωντανοί άνθρωποι από κάποια ηλικία και μετά…
- Εεε!;

Μουτράκι νεανικό,  παιγνιδιάρικο.
Σώμα μετεβηβικό που μπατάλεψε πρόωρα από τεκνοποίηση στα 18.
Φρύδι πυκνό σαν τσόχα.

Οι αναπνοές μπλέκονταν μεταξύ τους.
Δεν της άρεσε η οσμή του κρασιού.
Προτίμησε τον πεοθηλασμό.

Μεσούσης της Σαρακοστής και ενώ η βίαιη εισβολή της αρσενικής σάρκας στη σάρκα της ήταν σε πλήρη εξέλιξη, είδα στον καθρέφτη τον καθ’ έξιν φίλοιστρο εαυτό μου ως ον φολιδωτό, κερασφόρο, πτερωτό, με γλώσσα διχαλωτή, να πάλλεται και να ασελγεί επί του πάλλευκου σώματος της νεαράς Ευρωπαίας.
Η εικόνα γεννούσε ηδονή και απέχθεια, μεγαλείο και αποστροφή.

Οι ηγούμενοι, οι κρατούντες τούτης της κοινωνίας είναι οι εύποροι άρρενες και το νεαρά θήλεα.

Συνουσιαζόμενη σε στάση ύπτια ήταν τρυφερή, ακουμπώντας τις πατούσες της στις ντυμένες στην τρίχα γάμπες μου.
Πρηνηδόν είναι λιγότερο ερεθιστική.

Ενώ τον είχα όλον μέσα, σκεφτόμουν ότι είναι αδύνατον ένα νεαρό θήλυ 20 ετών να μη νιώσει την αναστάτωση που δημιουργεί ο ερεθισμός των ηδονικών κύτταρων του.
Όπως επίσης ότι εκείνη τη στιγμή η λογική και το συναίσθημα του θήλεος είχε αντίστροφη τάση από αυτήν των ηδονικών κυττάρων του.

Όταν πλησιάζει το χύσιμο, για λίγες στιγμές έχεις φευγαλέα την αίσθηση (ή ψευδαίσθηση για άλλους) ότι την κρατάς στα χέρια σου την αντισυνουσιαζόμενη με βαθειά και έντονα συναισθήματα, που όμως εξαφανίζονται με τη σπερματέγχυση.

Το σπέρμα ξεγελάστηκε και ξεχύθηκε για 6.258η φορά: Πίστεψε ότι κατευθύνονταν στο ωάριο της 20χρονης Ευρωπαίας, ενώ το πεπρωμένο του ήταν να ανασχεθεί και να συνθλιβεί στο ελαστικό τοίχωμα ευθηνής  περιακαυλίδας.

Μετά το πέρας, αφουγκραζόμουν τις μικρές συσπάσεις των άκρων της, των γεννητικών της οργάνων, του κορμιού της.
Το στόμα της είχε μείνει ανεπαίσθητα  ανοιχτό.
Τα μάτια της κοίταζαν το πουθενά στο ταβάνι, γυάλιζαν υπό το φως των πολύχρωμων ηλεκτρονικών φανών της οροφής του δωματίου συνουσιών.

Επικοινωνία εις την Αγγλικήν.
Περιέγραψε το ταξίδι από τη διασταύρωση Αχαρνών και Διδύμου, έως το Βουκουρέστι: «Πενήντα ευρώ, ταξίδι δυο μέρες και μια νύχτα».
Τεκνοποίησε το 2009. Μητέρα δίχρονου θήλεος.
Δεν τέλειωσε το σχολείο.
Το τελευταίο διάστημα απώλεσε δυο κινητά τηλέφωνα και τρία ρολόγια.
Ασταθές θήλυ, ανεύθυνο.
Δεν φάνηκε να της αρέσει που γράφω στον ιστότοπο. Μάλλον την ανησύχησε…

Στη διασταύρωση Αριστοτέλους – Χαλκοκονδύλη  - Σωκράτους, εκδίδονταν μεσήλικας Κινέζα.
Ψυχρή, απόμακρη, μάλλον φοβισμένη.
Γεννήθηκε και μεγάλωσε στα κομμουνιστικά ιδεώδη και κατέληξε σε διασταύρωση στο κέντρο των Αθηνών να τη χύνουν Άραβες Αφρικανοί και Ασιάτες.

Στη διασταύρωση Καποδιστρίου – Γάμα Σεμπτεμβρίου, οι γνωστές Αφρικανές…
Οι πιο πολλές φωνάζανε, σα να πουλάγανε μουνιά στη λαϊκή αγορά.
Μια από αυτές, νεαρή Αφρικανή διαφορετική από τις άλλες, με όψη σοφιστικέ, χτύπησε το τζάμι του συνοδηγού, ψιθυρίζοντας λόγια που δεν ακούγονταν.
Άνοιξα και της είπα: «Θα σου χαρίσω ένα πακετάκι τσίχλες Χίου… Να, πάρε το»
Σε αυτές τις περιπτώσεις, τα θήλεα του δρόμου αλλάζουν εντελώς ύφος:
Ενώ μέχρι τη στιγμή της τσίχλας έχουν ύφος πωλητή που προσπαθεί να πωλήσει συνουσία, μόλις προσφέρουμε την τσίχλα όλα ανατρέπονται και παίρνουν εντελώς άλλο ύφος, πολύ πιο αβρό, αθώο, ανιδιοτελές, ανυστερόβουλο. Όταν φεύγει η συναλλαγή από τη μέση, αλλάζει ο κόσμος όλος.
«Εφκαριστό, τέλεις τσαμπούκι;»
«Παρακαλώ, άλλη φορά τσιμπούκι»…

ΕΥΓΕ ΜΕΓΑ ΜΑΣΤΟΡΑ ΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ
ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Καταλαβα καλα ?

Παει 50 η κοπελα και 23 το δωματιο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom