Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Αιδώς Αμνέζιοι

Η λέξις αρχαιοελληνική, πολυποίκιλη και διασταλτική μας αρμόζει τα μάλα. Ο κορυφαίος  πολυτάλαντος Καβάφης με τον στίχο του «…χωρίς λύπη, χωρίς αιδώ, μεγάλα και υψηλά έκτισαν γύρω μου τείχη» περιγράφει την πνευματική μας ένδοια.
Και αλί αλί και τρισαλί.Ωιμέ κλαυθμοί και οδυρμοί μας αρμόζουν τα μείζονα στο αν αναλογιστούμε που εσχάτως την συναντάμε αύτη.
Στον πρωθιερέα μετενσαρκωτή και Νεολληνική μετεμψύχωση του κορυφαίου μας Παπαδιαμάντη.
Δεν θρώσκουμε άνω σύμφωνα με τον άλλο κορυφαίο μας Νεοέλληνα Καργάκο.
Και συμφώνως με το Κηφηνείον «Αισχρόν γαρ δη τούτο… κείσθαι πρόσθε νέων άνδρα παλαιότερον».
Και ομιλώ μετα πλείστης βεβαιότητος για τον αξότιμο,αβρόφρων και συνετό κ. Πύραυλο που με τον μελίρρυτο λόγο του αγγέλλειν τήδε περί περικαυλίδων αντί περιφαλλών <ή και περιπεών> και μουνιών αντί αιδοίων.
 
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
μια χαρα ακουγεται..πως πας πανω? εχει εσωτερικες σκαλες? και υπηρεσιες/τιμες/χρονος?

για πες μου magaret

νομοιζω ωτη 3 κοπαιλαισ ανοιγουν κε τα μουνοχιλα
γεια να ησε ετιμωσ να γαμοισισ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές εσείς που πηγαίνετε πιο συχνά στο πορνομέγαρο για λύστε μου μια απορία, τα κορίτσια τώρα το Πάσχα θα λείψουν μόνο τις γιορτινές μέρες ή φεύγουν συνήθως κανένα μήνα για τις πατρίδες τους; Αρχές Μαΐου θα είναι ξανά στα πόστα τους; Για τη Μικαέλα ενδιαφέρομαι περισσότερο...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
:2funny:συναγωγαμιστες λεω να ξεφυγω λιγο απο τα μαζαζοτριβεια :knockinb: ...και να παω σε αυτο το μαγαζακι ποια ειναι η πιο  :tits:βυζαρα :tits2: εκει μεσα αλλα οχι ξεπετα
λεω να παω και γω καμια τσαρκα :fuck2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny:συναγωγαμιστες λεω να ξεφυγω λιγο απο τα μαζαζοτριβεια :knockinb: ...και να παω σε αυτο το μαγαζακι ποια ειναι η πιο  :tits:βυζαρα :tits2: εκει μεσα αλλα οχι ξεπετα
λεω να παω και γω καμια τσαρκα :fuck2:

Μικαέλα ασυζητητί.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
:2funny:συναγωγαμιστες λεω να ξεφυγω λιγο απο τα μαζαζοτριβεια :knockinb: ...και να παω σε αυτο το μαγαζακι ποια ειναι η πιο  :tits:βυζαρα :tits2: εκει μεσα αλλα οχι ξεπετα
λεω να παω και γω καμια τσαρκα :fuck2:
Μεγαλο στηθος και με καλες υπηρεσιες στο δωματιο, εμπειροι συναγωνιστες αναφερουν πως ειναι η Μιχαελα.

Προσωπικη αποψη δεν εχω μιας και δεν την εχω τιμησει.............










...........ακομα
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ευχαριστω ξερεται τι ωρες παιζει το μωρο η μικαελα? ταριφα ποσο?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ευχαριστω ξερεται τι ωρες παιζει το μωρο η μικαελα? ταριφα ποσο?

Απ' το πρωί μέχρι αργά το βράδυ. 50 + 23 το ξενοδοχείο κλασσικά, προσωπικά δεν την έχω πάρει ακόμα απλά την ξέρω, όσοι γνωρίζουν λένε πως κώλο δε δίνει με την πρώτη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Μικαέλα, σταθερή άξία 4 χρόνια τώρα ...........

Ίσως άπο τά κορυφαία κορίτσια τού μέγαρου.....

Υπογραφη ......amjik !!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μεγαλο στηθος και με καλες υπηρεσιες στο δωματιο, εμπειροι συναγωνιστες αναφερουν πως ειναι η Μιχαελα.

Προσωπικη αποψη δεν εχω μιας και δεν την εχω τιμησει.............

...........ακομα

Βυζαρούδες είναι αρκετές, αλλά με καλές υπηρεσίες είναι η Μικαέλα και η αδερφή της Ιωάννα - την ξέχασες κακό παιδί, μου φαίνεται ότι η Μικαέλα σου πήρε το κεφάλι, το κάτω πάντα -
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Απ' το πρωί μέχρι αργά το βράδυ. 50 + 23 το ξενοδοχείο κλασσικά, προσωπικά δεν την έχω πάρει ακόμα απλά την ξέρω, όσοι γνωρίζουν λένε πως κώλο δε δίνει με την πρώτη.

ποση ωρα καθεται δωματιο?αλλου σε αλλο χοτελι εκτος απο διπλα πανε?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Μεγαλο στηθος και με καλες υπηρεσιες στο δωματιο, εμπειροι συναγωνιστες αναφερουν πως ειναι η Μιχαελα.

Προσωπικη αποψη δεν εχω μιας και δεν την εχω τιμησει.............










...........ακομα
Kακώς σύντροφε , θά μεριμνήσω τά δέοντα !!!!!!1
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ποση ωρα καθεται δωματιο?αλλου σε αλλο χοτελι εκτος απο διπλα πανε?
Το 50αρικο αντισοιχει σε μιση ωρα περιπου, με το ντους και τα σχετικα.
Μπορεις να κανεις συμφωνια και για παραπανω ωρα με το αναλογο αντιτιμπ εννοειται.

Απο την μικρη εμπειρια που εχω στο ιδρυμα, δεν νομιζω να πηγαινουν σε αλλο ξενοδοχειο εκτος απο το X-DREAM.
Οι παλαιοτεροι ομως μπορυν να επιβεβαιωσουν η οχι τα λεγομενα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom