Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σορρυ μαγκες για το λιγο οφτοπικ,αλλα διαβαζοντας την κριτικη του Πυραυλου, εχω να προτεινω στον αντμιν το εξης : με καποιον τροπο να σωθουν ολα του τα γραπτα, πιστευω σε μερικα χρονια θα ειναι αναρπαστα και θα θυμιζουν εποχες που θα εχουν χαθει! Πυραυλε, εισαι θεος.

καθόλου off topic...παρακαλείται ο admin να το εξετάσει σοβαρά σαν ενδεχόμενο :grin:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
γενικά έχει αναφερθεί για τη συγκεκριμένη ότι είναι τρελή ξεπέτα, αλλά από τη στιγμή που έμεινες ικανοποιημένος, όλα καλά  :grin:

Έτσι κι αλλιώς αυτό είναι το ζητούμενο, να περνάμε καλά  ;)
Ίσως πρέπει να πηγαίνουμε κάποια παρέα εκεί και να κρατάμε σημείωσεις για τις αποδόσεις των κορασίδων
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ίσως πρέπει να πηγαίνουμε κάποια παρέα εκεί και να κρατάμε σημείωσεις για τις αποδόσεις των κορασίδων

δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο, απλά διαβάζουμε το παρόν thread, όπου υπάρχουν όλες οι αναγκαίες πληροφορίες από τους πιο παλιούς ;)

Εγώ ακόμα μαθαίνω και ξέρω ότι έχω πολύ δρόμο μπροστά μου.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ίσως πρέπει να πηγαίνουμε κάποια παρέα εκεί και να κρατάμε σημείωσεις για τις αποδόσεις των κορασίδων

Αδιάβαστος πήγες, με αποτέλεσμα να πας «αδιάβαστος»!
Η εν λογω είναι σημαίνον μέλος της λίστας προς αποφυγήν!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Αδιάβαστος πήγες, με αποτέλεσμα να πας «αδιάβαστος»!
Η εν λογω είναι σημαίνον μέλος της λίστας προς αποφυγήν!
Μάλλον έμεινα "μετεξεταστέος", θα διαβάζω πιο πολύ από δω και πέρα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Σορρυ μαγκες για το λιγο οφτοπικ,αλλα διαβαζοντας την κριτικη του Πυραυλου, εχω να προτεινω στον αντμιν το εξης : με καποιον τροπο να σωθουν ολα του τα γραπτα, πιστευω σε μερικα χρονια θα ειναι αναρπαστα και θα θυμιζουν εποχες που θα εχουν χαθει! Πυραυλε, εισαι θεος.

Πιστεύω ότι δέν χωρεί εύκολη έπιφύλαξη στην έκτίμηση ότι, συγκριτικά πρός
τόν Πύραυλο ότι ή γλώσσα του έμφανίζει όχι μόνον μεγαλύτερη όμοιογένεια καί γλωσσική συνέπεια, άλλά κατά κάποιον τρόπο σφραγίζεται άπό το λόγιο λεξιλόγιο,
τή λόγια γραμματική καί τή λόγια έξέχουσα σύνταξή της........

Γεγονός πού δικαιολογεί, κατά τήν  γνώμη μου, τόν θαυμασμό !!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Σορρυ μαγκες για το λιγο οφτοπικ,αλλα διαβαζοντας την κριτικη του Πυραυλου, εχω να προτεινω στον αντμιν το εξης : με καποιον τροπο να σωθουν ολα του τα γραπτα, πιστευω σε μερικα χρονια θα ειναι αναρπαστα και θα θυμιζουν εποχες που θα εχουν χαθει! Πυραυλε, εισαι θεος.

Ἔεε ὁ ...κ. Πύραυλος εἶναι σχετικῶς μεγάλος εἰς ἠλικίαν, ἐπ' οὐδενὶ ὅμως δὲν ἡμπορῶμεν νὰ θεωρήσωμεν ὅτι "σὲ μερικὰ χρόνια" αἱ ἐποχαὶ του (ὅθεν καὶ ὁ ἴδιος) θὰ ἔχουν... χαθῇ.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μάλλον έμεινα "μετεξεταστέος", θα διαβάζω πιο πολύ από δω και πέρα...

Επειδή σε έκρινα μεταμελημένο………..
Μέσα                                    έξω
Μάγδα                                Κλαούντια
Σιμονα                                Μόνικα (ξανθιά) αριστερή
Ιωαννα                               μανταλενα
Μιχαελα                              μελισα
Αλεξάνδρα                        
Ναντιν
Ρεβέκκα
Λωρενα
Χριστίνα
Μόνικα (μελαχρινή) δεξιά


Υπό έρευνα=  Αντρα – Αλισια
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αδιάβαστος πήγες, με αποτέλεσμα να πας «αδιάβαστος»!
Η εν λογω είναι σημαίνον μέλος της λίστας προς αποφυγήν!

ο κύριος λάγαρος είπε τα πράγματα με το όνομα τους, εγώ δεν ήμουν ευθύς απέναντι στον συναγωνιστή.

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ἔεε ὁ ...κ. Πύραυλος εἶναι σχετικῶς μεγάλος εἰς ἠλικίαν, ἐπ' οὐδενὶ ὅμως δὲν ἡμπορῶμεν νὰ θεωρήσωμεν ὅτι "σὲ μερικὰ χρόνια" αἱ ἐποχαὶ του (ὅθεν καὶ ὁ ἴδιος) θὰ ἔχουν... χαθῇ.

Κύριε και τα δικά σας γραπτά - απομνημονεύματα πρέπει να κρατηθούν για μελλοντική ανάγνωση από τους νεότερους.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ο κύριος Πύραυλος, στο τελευταίο πόνημα του, διακατέχετο από υπαρξιακή εσωστρέφεια με συνέπεια να μη μπορώ να βαθμολογήσω την Μαρτίνα – Έλενα!



Βέβαια για να προσφέρει τσίχλες στη συνέχεια στις έγχρωμες, δύναμαι να πιθανολογώ ότι κάποιο κενό υπήρξε στην συνεύρεση με την νεαρά Ρουμάνα, την όποια δεν γνωρίζω!
 

Επισκέπτης
Κύριε και τα δικά σας γραπτά - απομνημονεύματα πρέπει να κρατηθούν για μελλοντική ανάγνωση από τους νεότερους.

Καλῶς, ἀλλὰ ἤθελον νὰ εἴπω ὅτι ἡ συζήτησις περὶ... λογοτεχνικῆς ἀθανασίας καὶ ... τέλους ἐποχῆς κατὰ τὴν μεσημβρίαν εἶναι ὀλίγον... ἄβολος
 

Συνημμένα

  • grim_reaper.jpg
    grim_reaper.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 22

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
[size=10pt]Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη ![/size]
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ἔεε ὁ ...κ. Πύραυλος εἶναι σχετικῶς μεγάλος εἰς ἠλικίαν, ἐπ' οὐδενὶ ὅμως δὲν ἡμπορῶμεν νὰ θεωρήσωμεν ὅτι "σὲ μερικὰ χρόνια" αἱ ἐποχαὶ του (ὅθεν καὶ ὁ ἴδιος) θὰ ἔχουν... χαθῇ.

Αντιπαρέρχομαι τις αιχμές σας κύριε.

Όχι λόγω αξιοπρέπειας, αλλά λόγω του ότι είσθε στην ίδια κατηγορία με εμέ, καθότι βιολογικώς είσθε μόνον 10% μικρότερός μου.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σορρυ μαγκες για το λιγο οφτοπικ,αλλα διαβαζοντας την κριτικη του Πυραυλου, εχω να προτεινω στον αντμιν το εξης : με καποιον τροπο να σωθουν ολα του τα γραπτα, πιστευω σε μερικα χρονια θα ειναι αναρπαστα και θα θυμιζουν εποχες που θα εχουν χαθει! Πυραυλε, εισαι θεος.

Ποιός ξέρει;
Στο απώτερο μέλλον ίσως ο ΟΕΣΒ συμπεριλάβει αποσπάσματα των γραπτών μου στα σχολικά βιβλία...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Είναι, είναι..

Πάντως, άλλο ο τεχνίτης κι άλλο ο καλλιτέχνης.



Κρίμα διότι είχα την αίσθηση (μαλλον ψευδη), ότι με έχει προικίσει και με τον ερμο η φύση με ένα κάποιο τάλαντο …….
Έστω και του κωλου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom