Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785

Eύελπιστώ , διότι ή άπώλεια τής σοκκκκολλλατούχας κορασσσσίδος
θά ήτο μοιραίο πλήγμα διά τήν πρωκτικήν συνουσίαν καί σαφώς θά προσβάλει
τόν άποδέκτην ώς άμφισβητούσα τόν έρωτικόν του προσανατολισμόν.........

Αύτό βέβαια καθομολογεί τό γεγονός ότι έν τοίς λαικοίς στρώμασι κυριαρχεί ή άποψις
ότι διά πάσαν νευρωσικήν ή ψυχοπαθολογικήν κακοδαιμονίαν τών συναγωνιστών 
πταίει πάντα ή έλλειψις πρωκτικών έρωτικών έπαφών .........
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Eύελπιστώ , διότι ή άπώλεια τής σοκκκκολλλατούχας κορασσσσίδος
θά ήτο μοιραίο πλήγμα διά τήν πρωκτικήν συνουσίαν καί σαφώς θά προσβάλει
τόν άποδέκτην ώς άμφισβητούσα τόν έρωτικόν του προσανατολισμόν.........

Απεχθάνομαι να απολαμβάνω τη σοκολάτα μόνος μου...... Θα με ευχαριστούσε ιδιαίτερα η ενεργός παρουσία σας κατά τη διάρκεια της απολαυστικής κατανάλωσής της. Συμφωνείτε?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Απεχθάνομαι να απολαμβάνω τη σοκολάτα μόνος μου...... Θα με ευχαριστούσε ιδιαίτερα η ενεργός παρουσία σας κατά τη διάρκεια της απολαυστικής κατανάλωσής της. Συμφωνείτε?

ΩΩΩΩΩΩΩ Ως πρός τήν έννοιολογικήν  ύπόστασιν τής λέξεως ,
είσθε θωρώ καθομολογείαν λάτρης τής συμφωνικής πρωκτομουσικής ...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
ΩΩΩΩΩΩΩ Ως πρός τήν έννοιολογικήν  ύπόστασιν τής λέξεως ,
είσθε θωρώ καθομολογείαν λάτρης τής συμφωνικής πρωκτομουσικής ...
Μαέστρος ο αγαπητός αγιανός. Το απέδειξε προσφάτως, στη Συμφωνία του Πάτου, στο γνωστό μας Μέλαθρον! :uglystupid: :kissass:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μαέστρος ο αγαπητός αγιανός. Το απέδειξε προσφάτως, στη Συμφωνία του Πάτου, στο γνωστό μας Μέλαθρον! :uglystupid: :kissass:

Με είχε εμπνεύσει στο παρελθόν η ταινία "Ο πάτος της Πάττυ"!  :bounce:
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
λαγαρε,

σε τι τρυπα προτεινεις να τον χωσω οταν με το καλο επιστρεψω στα πατρια εδαφη? εννοω, προτεινεις να παω στο εν λογω ''μουνο-πωλειο'', να παρω CG, η να παρω μερικα stoudio η και μπουρδελακια στη σειρα ?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
λαγαρε,

σε τι τρυπα προτεινεις να τον χωσω οταν με το καλο επιστρεψω στα πατρια εδαφη? εννοω, προτεινεις να παω στο εν λογω ''μουνο-πωλειο'', να παρω CG, η να παρω μερικα stoudio η και μπουρδελακια στη σειρα ?

υπαρχουν πληροφοριες για "επιστροφη" της Παολας!
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
φορουμ---ιεροδουλες Αθηνας--Παολα απο φρατζη και αλλου.
διαβαζε!

θα με στειλεις παλι στα θρανια εσυ  :2funny: :2funny: ο καλος πουτανιαρης μονο ο ενημερωμενος πουτανιαρης !!! παω να ψαξω για Παολα, αν και θα προτιμουσα να βρω κανα λιγοτερο διασημο μουνι, να ειναι και λιγοτερο χρησιμοποιημενο !!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
θα με στειλεις παλι στα θρανια εσυ  :2funny: :2funny: ο καλος πουτανιαρης μονο ο ενημερωμενος πουτανιαρης !!! παω να ψαξω για Παολα, αν και θα προτιμουσα να βρω κανα λιγοτερο διασημο μουνι, να ειναι και λιγοτερο χρησιμοποιημενο !!
τότε Πορνομεγαρο......
υπάρχουν μέγγενες......
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πρωϊνό καφεδάκι στο Amnezia...

Ότι θυμάμαι...   :- :- :-

Εκ "δεξιών"...

1)Μάγδα... με κέφια... :fuck2:
2)Μιχαέλα... με τον πλούσιο... εσωτερικό της κόσμο... :tits2:
3)Ιωάννα... στο ίδιο μήκος κύμματος... :tits:
4)Ρωξάνη... μόλις είχε καταφτάσει...
5)Αλεξάνδρα... με μαύρο κολάν...  :o
6)Λορένα... στη γνωστή της θέση...
7)Άντρα... με κοντό φορεματάκι και όμορφα, καλοκαιρινά υποδήματα... :lheel:
8)Μανταλένα... μόλις είχε καταφτάσει... αλλά την έκανε μετά από λίγο... :sunglasses:
9)Ντενίζα... μόλις είχε καταφτάσει...

Εξ "αριστερών"...

Οι 2 "ανώνυμες" καινούριες στα πρώτα σκαμπό...
Ακολουθεί μια άλλη που δεν θυμάμαι ποτέ το όνομά της...
1)Μελίσσα με τα εντυπωσιακά :tits:
2)Ιζαμπέλα... (αν είδα καλά) :think:
3)Ντέλια...
...και σιγά σιγά κατέφταναν και οι υπόλοιπες της πτέρυγας...

Δεν θυμάμαι άλλα...

Απούσα η Σιμόνα...
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Φιλτατε Αmjik η κορυφαία κουλτούρα δεν κλονίζετε απλά αμφισβητείτε όροι βεβαίως που εμπεριέχονται στο λιτό και λακωνικότατο φιλοσοφικό σας δοκίμιο.  
Ελπίζω να κατανόησα μερικώς έστω τους τόσο βαθείς, αβυσσαλέους σχεδόν διανοητικούς στοχασμούς σας.

Αλλά ας συγγράψω και εγώ για την πρώτη γενετήσια εμπειρία μου πρίν δυόμιση  και περισσότερων ενδεχομένως ετών με την πρέσβειρα των ιεριών της Αφροδίτης Μ....η οποία δυστυχώς προς απουσίαν της τέρψης πολλών εν amnezia αδελφών δεν συνουσιάζετε πλέον.
Ως τρεμάμενος έφηβος "παρ' όλα τα ήντα μου" με ερυθράς τας παριάς και έντονους σφυγμούς της καρδίας κατέπεσα επί της κλίνης της αμαρτίας.
Με υπομειδίαμα παράξενων και μυστικοπαθών ηδονικών υποσχέσεων προσέγγισε με τους
πάλλευκους και κρινώδεις γλουτούς της το στέρνο μου.
Με άπειρη απαλότητα σκυφτή πρός τα γόνατά της και σε πλάγια στάση θωπεύοντας με χάρη το πέος μου προέβη σε αβυσσαλέα, ολόγλυκη και υγρή πεολειχία αγγίζοντας ταυτόσημα με τη νεανική παριά της το τριχωτό του φαλλού μου. Πεολειχία άκρατη, αδυσώπητη για τις σκληρά ταλανιζόμενες αισθήσεις μου, συναφής με τα διονυσιακά μυστήρια για την μύηση των εφήβων εις τα αφροδίσια, η οποία επέφερε κυματιστούς και ηδονικούς απροκάλυπτους σπασμούς στην γηράσκουσα σάρκα μου.    
Ω!!! τι παιάνες θριάμβου εσάλπισαν κατίσχυσαν ακόμη και εκείνων των Ρωμαϊκών θριάμβων!!!
όπου ο νικητής στρατηγός, ακολουθούμενος ένθεν κι ένθεν από τους αιχμαλώτους βασιλείς των βαρβάρων, χρυσοποίκιλτα λάφυρα, και ανήμερα σαρκοβόρα θηρία, ανεβαίνει στον ναό του Διός στο Καπιτώλιο, ενδεδυμένος ως θεός.
Παιάνες θριάμβου καθώς αισθάνθηκα μετά από πάμπολλα τρεμοφέγγοντα φεγγάρια την στύση των νεανικών μου ετών. Το πέος συμπαγές ακμαίον με ηδονικόν άλγος είχε εγερθεί ως ακατάβλητο ιστίον θαλασσοδαρμένης ισπανικής σκούνας των πρώτων Exploradores, το οποίον υπερηφάνως αψηφούσε την μανίαν του Αιόλου και της τρίαινας του Ποσειδώνος.
Και τότε η πρωθιέρια της Αφροδίτης ήλθε ως ολόγλυκη αύρα στην άκρη αστροχρυσίζουσων  κυμάτων, υπό το φέγγος πλανητών, ήμερων νησιώτικων κόλπων και κάθισε πάνω μου.
Άναυδος, χωρίς αναστολές, αισθάνθηκα τα κρινοδάχτυλα της να τον τυλίγουν και να τον οδηγούν απαλά στον πρωκτό της.
Η διείσδυση εγένετο ως έκρηξη φωτιάς, αστρικό νεφέλωμα, έκρηξη super nova τεθνεώτος ηλίου σε απείρως μακρινό γαλαξιακό σύστημα.
Και η σπερματέγχυσης εντός της περιφαλλίδος ήγγικεν ως φυσικόν και αναπότρεπτον αποτέλεσμα της αμαρτωλής συνουσίας μετά της κορασίδος της γείτονος χώρας, συγκλονίζοντας το είναι μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom