Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Το αμαρτωλό πνεύμα μέσα μου με σπρώχνει με σπρώχνει…………….
Τελικά είμαι εθισμένος άνευ γιατρειάς………………………..
Το «σαρκίο» ζητά ………………………
Ξεκινώ………………………..


ΥΓ. για τους μύστες: έχετε μια- δυο ώρες περιθώριο να μου την γαμήσετε.
Μετά θα είμαι στο δώμα…………..
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ένα αστέρι ανατέλλει……..
Αχ συγκινήθηκα!
Την είδα τις προάλλες, που πέρασε για ένα γεια !
Μπακάλη καθιέρωσες σχολή……………..
Το «μπουρδέλα» είναι ο Παρνασσός του μέλλοντος!
Και με αυτές τις σκέψεις κατασυγκινημένος πάω………….
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο Άπρίλης κλόνισε άκόμη και τήν ποπ κουλτούρα, που σιγά σιγά παίρνει
πιό άμφισβητησιακή τροπή.........

Τήν Τζοάνα τήν είδε κανένας σύντροφος ????????? :think: :think:
Προφανως αναφερεσαι στην εγχρωμη κορασιδα αγαπητε μου φιλε.

Στις τελευταιες μου επισκεψεις,συνηθως ηταν μονιμα στο γνωστο σκαμπο........
Εχθες ομως απουσιαζε.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μία έρώτηση , όξύθημε φίλε θά σού κάνω..............

Στά μασατζίδικα γαμάς ???????

Άπάντησε στήν έρώτηση , καί κρίνε μόνος σου !!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!!!!
θα σου απαντησω φιλτατε.... βεβαιως και γαμας στα μαστατζιδικα αλλα σε πληροφορω οτι υπαρχουν και καποιο μασαζερι που γαμαω εγω και αλλοι πεντε και εδω μεσα αναφερονται στα ΔΕΝ και ποτε δεν θα γραψω κατι για αυτα.... οποτε το συμπερασμα ειναι ενα...
καθε τι μοναδικο εχουμε χρεος να το προστατευσουμε η μοναδικη προστασια που μπορουμε να προσφερουμε ειναι η σιωπη μας... ετσι μοναδικο στο ειδος του θεωρω και εγω το amnesia. ετσι ειπα να σιωπησω καποιοι εχουν αλλη γνωμη.... ο θεος μαζι σας....
υ.γ. πιστευω να σε εχω πεισει οτι δεν ειμαι χαβαλες οπως ειχες αναφερει και γνωριζω.....
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ο κωλος του μελλοντος ειναι το μουνι..
Το μελλον αβεβαιο....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Φιλτατε Αmjik η κορυφαία κουλτούρα δεν κλονίζετε απλά αμφισβητείτε όροι βεβαίως που εμπεριέχονται στο λιτό και λακωνικότατο φιλοσοφικό σας δοκίμιο.  
Ελπίζω να κατανόησα μερικώς έστω τους τόσο βαθείς, αβυσσαλέους σχεδόν διανοητικούς στοχασμούς σας.

Έμεινα άναυδος ώς  ένας Βενεδικτίνος Μοναχός μέ το ραβδί μου διαγώνιο πορφυρό, νά λαβαίνω τον τίτλο του ίδρυτή  τής μικρής  βάθειας  πλατείας άποτυχών, άφού ήτανε άνυδρη ή κορασίς πού διακόρευα.....

Νικήτρια στρατηλάτης πάντα ή ίέρεια Μάγδα !!

Επόπτευα το δάπεδο τού Amnezia ώς ένας Αδάμ δίχως φυλλώματα κι άμαρτία, με έπίγνωση  στίς πρώκτιες βυθίσεις και έρωταποκρίσεις άξιων συναγωνιστών!!!!!!!!!!

Όμως στά καλέσματα μου άντιδράσεις δεν άναζητούσα, παρά μόνον ένα παραισθησιογόνο, κάλεσμα γιά νά τό  ρίξω με τήν σφενδόνη μου, πίσω άπό τα κάστρα τής Λήθης πού πολιορκούσα.

Το έπραξα άνυπερθέτως , καί ένας ύπερκόσμιος άγγελος  θέλησε να παίξει λύρα στού παντελονιού μου τόν καβάλο, ώστε κάθε επιφάνεια μου νά άφουγκρασθεί τούτη τη συγχορδία, ώς μια όντότητα ίδιαίτερη που άπαιτούσε σέβας καί  είδωλολατρία....

Τα περιγράμματα μας λοιπόν σέ άριστη άναλογία, άφού ό καθείς έξ ήμών στό προσαρμοσμένο ύποδεκάμετρο τών περιστάσεων έστάθη...............
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
θα σου απαντησω φιλτατε.... βεβαιως και γαμας στα μαστατζιδικα αλλα σε πληροφορω οτι υπαρχουν και καποιο μασαζερι που γαμαω εγω και αλλοι πεντε και εδω μεσα αναφερονται στα ΔΕΝ και ποτε δεν θα γραψω κατι για αυτα.... οποτε το συμπερασμα ειναι ενα...
καθε τι μοναδικο εχουμε χρεος να το προστατευσουμε η μοναδικη προστασια που μπορουμε να προσφερουμε ειναι η σιωπη μας... ετσι μοναδικο στο ειδος του θεωρω και εγω το amnesia. ετσι ειπα να σιωπησω καποιοι εχουν αλλη γνωμη.... ο θεος μαζι σας....
υ.γ. πιστευω να σε εχω πεισει οτι δεν ειμαι χαβαλες οπως ειχες αναφερει και γνωριζω.....

Στό μέτρο καί στό βαθμό που μπορώ , σού ζητάω συγνώμη.......

 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καμια βυζαρού υπάρχει στο συγκεκριμένο ίδρυμα;
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
[quote author=xpapad link=topic=63225.msg2736919#msg2736919 date=130253414 υπαρχουν και καποιο μασαζερι που γαμαω εγω και αλλοι πεντε και εδω μεσα αναφερονται στα ΔΕΝ και ποτε δεν θα γραψω κατι για αυτα.... εχουμε χρεος να το προστατευσουμε η μοναδικη προστασια που μπορουμε να προσφερουμε ειναι η σιωπη μας...

[/quote]
Συμφωνώ ως προς το σκέλος που αναφέρεις. Έχεις απόλυτο δίκιο...αν π.χ. κάποια κοπέλα σε ξέρει και σου δίνει το κατιτίς παραπάνω, επειδή μπορεί να σε κάνει και κέφι στη τελική, θα είσαι GRANDE ΜΙΝΑΡΑΣ να την κάνεις βούκινο. Βασικά προσβάλλεις τον εαυτό σου και το αποτέλεσμα της προσπάθειάς σου.
Θα διαφωνήσω ως προς τις αναφορές για το Amnegia (και όχι Amnezia!!!). Όποιος μπει στο μαγαζί, όσο άσχετος κι αν είναι, βλέπει 20 κορίτσια να κάθονται περιμετρικά του μπαρ, παίζοντας με τα κινητά τους, πειράζοντας η μία την άλλη σε μια προσπάθεια να "τραβήξουν" το βλέμμα κάποιου θαμώνα, που ωωω! του θαύματος, είναι μόνο άνδρες(!!!), με σκοπό να καταλήξουν παρούλα, χωρίς προσχήματα, στα άνω δώματα του ξενοδοχείου. Και ο πιό ΓΚΑΟΥ άνθρωπος καταλαβαίνει το "παιχνίδι" που παίζεται. Και σε αυτό, προφανώς, φαίνεται να συμφωνεί και η διεύθυνση του μαγαζιού.
Το κέρασμα ισχύει... ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Χθεσινά νέα από το πορνομέγαρο….
Ναντιν— Ρεβέκκα με νέο λούκ κατ ευθείαν από το κομμωτήριο!
Η Ρεβέκκα κούκλα ,επιτυχία.
Η Ναντιν έχει δύσκολο πρόσωπο ,θέλει κομμωτή – μάστορα για να «δέσει» ,δεν μου άρεσε!
Άνοδος στα δώματα με την αρρώστια μου, να μου συγχωρέσει την χθεσινή παρασπονδία!
Πήρα άφεση και αυτή πενηνταεβρω!
Οι χυμοί κέρασμα……………..
Στη συνέχεια φαΐ στο μαγέρικο απέναντι, και ξανά μέσα!
Καφεδάκι , χαλαρό μπλά μπλά με δυο αγωνιστές των καλντεριμιων , αποχώρηση κατά τις εννέα.
Χαλαρός ύπνος, αφού είχα εκπληρώσει το χρέος μου !!
Για άλλη μια φορά η κινητικότητα ήταν σαφώς υπέρ της αριστεράς!
Πρέπει να «περνά» κόσμος που δεν διαβάζει……
Δε βλέπω και σχόλια………


Απουσίαζαν Σιμονα-τζοανα και δεξιά Μόνικα.
Καλημέρα σας!

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Απουσίαζαν Σιμονα-[size=19pt]τζοανα[/size] και δεξιά Μόνικα.
Καλημέρα σας!


Δέν θά άντέξω τήν όδύνη  :headbang: :headbang:

agiana έκανες κάτι ?????? κύριε pour...... τά χάπια μου........
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δέν θά άντέξω τήν όδύνη  :headbang: :headbang:

agiana έκανες κάτι ?????? κύριε pour...... τά χάπια μου........

Η απουσία της κορασίδος είναι προσωρινή. (Αν κάνω κάτι θα γίνει μόνιμη... ;))

Αχχχχχ, black chocolate.......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ξέχασα να σημειώσω την νέα άφιξη στην δεξιά πτέρυγα!
Ξανθή με χαρακτηριστικά ποιο πολύ σοβιετικά παρά Ρουμάνικα!
«Μπατάλα» για μένα (όχι όσο η Ρωξάνη).
Αν τεστάρει κανένας ας περιγράψει, να δούμε αν βόσκει δικαίως στην δεξιάν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom