Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ήθελες να την ξεπαρθενέψει άλλος για να οργώσεις μετά σε μαλακό χώμα εεεε???? :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Γάμησέ τα... Την άλλη μέρα που το σκέφτηκα πιο ψύχραιμα διαπίστωσα ότι παραήταν παράτολμο αυτό που έκανα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
εγς περασα εχτεσ να δς τη παιζει επικινδινη περιοχη παιδια προπαντοσ για βραδυ

Ε εντάξει ούτως ή άλλως δεν πάμε πολύ βράδυ εκεί. Πάντως παλεύεται, μην τα παραλέμε κιόλας. Εγώ τί να πω που πριν δύο χρόνια είχα μείνει από βενζίνη μια Πέμπτη 3:30 μετά τα μεσάνυχτα εκεί & κουβαλούσα ντυμένος κυριλέ μπιτόνι με βενζίνη μες το στόμα του λύκου; :2funny: :2funny: :2funny:
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Ε εντάξει ούτως ή άλλως δεν πάμε πολύ βράδυ εκεί. Πάντως παλεύεται, μην τα παραλέμε κιόλας. Εγώ τί να πω που πριν δύο χρόνια είχα μείνει από βενζίνη μια Πέμπτη 3:30 μετά τα μεσάνυχτα εκεί & κουβαλούσα ντυμένος κυριλέ μπιτόνι με βενζίνη μες το στόμα του λύκου; :2funny: :2funny: :2funny:
πρέπει να αγριεύτηκες εκείνο το βράδυ...τη καλησπέρα μου...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
πρέπει να αγριεύτηκες εκείνο το βράδυ...τη καλησπέρα μου...

Μόνο αγριεύτηκα... Εντάξει το καλό βέβαια είναι ότι η Μάρνης έχει πάντα κίνηση αλλά όπως & να 'χει το να βάζεις βενζίνη με το μπιτόνι στο αμάξι & γύρω σου να κυκλοφορούν από πρεζόνια μέχρι τραβέλια με χλαμύδα δεν είναι κι ό,τι καλύτερο... Την καλημέρα μου!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...το να βάζεις βενζίνη με το μπιτόνι στο αμάξι & γύρω σου να κυκλοφορούν από πρεζόνια μέχρι τραβέλια με χλαμύδα δεν είναι κι ό,τι καλύτερο...

Γιατί, πίνουν αμόλυβδη τα πρεζόνια?

Η χλαμύδα ενοχλεί κάπου ιδιαίτερα στη διαδικασία πλήρωσης?

Καλημέρα κι από μένα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Γιατί, πίνουν αμόλυβδη τα πρεζόνια?

Η χλαμύδα ενοχλεί κάπου ιδιαίτερα στη διαδικασία πλήρωσης?

Καλημέρα κι από μένα.

Όχι βέβαια... Αλλά όσο να 'ναι "αγριεύεσαι" λίγο μ' αυτά όπως είπε κι ο φίλος παραπάνω :)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Πηγα προχθές στο γνωστό ξενοδοχείο για διανυκτέρευση. Πηγα αργά και έτσι την ώρα εκείνη έκλεινε το μπαρ. Την άλλη μέρα το πρωί κατέβηκα κατά τις 11 ήπια το καφεδάκι μου και σε καμιά ώρα άρχισαν να καταφθάνουν τα τεμάχια. Μέχρι τις 1 είχαν έρθει 12 κομμάτια. Οι περισσότερες ωραία μουνια εκτός από 2-3 μπάζα. Τελικά μετά από πολύ σκέψη πήρα μια μικρή ρουμάνα την ναντίν . Μελαχρινό μωρό απίστευτο κορμί τέλειο με ανύπαρκτο στήθος όμως αλλά με ρώγα κάγκελο. Στο δωμάτιο ήταν απίστευτη. Πίπα τέλεια τον εξαφανίζε στο στόμα της . Ωραίο πήδημα και πολύ στενό μουνακι . Γενικώς όλα πολύ καλά. Κόστος 50 ευρώ το μωρό και 50 το ξενοδοχείο αφού έμεινα για όλο το βράδυ μέχρι τις 3 το μεσημέρι την άλλη μέρα. Και τι μωρό απίστευτο αυτό στην ρεσεψιόν.
 

Επισκέπτης
Η πλάκα είναι ότι περνώντας έξω από ένα απ' τα σπιτάκια βγαίνει ένας τύπος & λέει "η πουτάνα η μαύρη δεν έδινε κώλο" & το γκομενάκι άλλαξε 20 χρώματα

Εκεί έλεγε,
αν ήθελες να είσαι τελείως cruel τύπος,
να έλεγες στο γκομενάκι :
"Μα ξέρεις τι είναι να πας στο ρδέλο , να τα σκάσεις
και να μη γαμήσεις κώλο; Και πες ότι έχεις φράγκα,
πας και γαμάς καμιά δεύτερη στο μισάωρο, αλλά αν δεν έχεις; Τι κάνεις; Μου λες;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Πηγα προχθές στο γνωστό ξενοδοχείο για διανυκτέρευση. Πηγα αργά και έτσι την ώρα εκείνη έκλεινε το μπαρ. Την άλλη μέρα το πρωί κατέβηκα κατά τις 11 ήπια το καφεδάκι μου και σε καμιά ώρα άρχισαν να καταφθάνουν τα τεμάχια. Μέχρι τις 1 είχαν έρθει 12 κομμάτια. Οι περισσότερες ωραία μουνια εκτός από 2-3 μπάζα. Τελικά μετά από πολύ σκέψη πήρα μια μικρή ρουμάνα την ναντίν . Μελαχρινό μωρό απίστευτο κορμί τέλειο με ανύπαρκτο στήθος όμως αλλά με ρώγα κάγκελο. Στο δωμάτιο ήταν απίστευτη. Πίπα τέλεια τον εξαφανίζε στο στόμα της . Ωραίο πήδημα και πολύ στενό μουνακι . Γενικώς όλα πολύ καλά. Κόστος 50 ευρώ το μωρό και 50 το ξενοδοχείο αφού έμεινα για όλο το βράδυ μέχρι τις 3 το μεσημέρι την άλλη μέρα. Και τι μωρό απίστευτο αυτό στην ρεσεψιόν.

Ρε φίλε να σου κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση; Όταν λες ότι πήγες στο γνωστό ξενοδοχείο για διανυκτέρευση τί εννοείς ακριβώς; Ότι κοιμήθηκες κανονικά το βράδυ εκεί γιατί δεν είχες στέγη & την άλλη μέρα πήρες & τη βίζιτά σου; Έχω σκαλώσει λίγο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Εκεί έλεγε,
αν ήθελες να είσαι τελείως cruel τύπος,
να έλεγες στο γκομενάκι :
"Μα ξέρεις τι είναι να πας στο ρδέλο , να τα σκάσεις
και να μη γαμήσεις κώλο; Και πες ότι έχεις φράγκα,
πας και γαμάς καμιά δεύτερη στο μισάωρο, αλλά αν δεν έχεις; Τι κάνεις; Μου λες;

Χα χα! Όχι παίζει feeling με το γκομενάκι που ανέφερα δε θα της έλεγα ποτέ τέτοια καφρίλα :)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Ρε φίλε να σου κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση; Όταν λες ότι πήγες στο γνωστό ξενοδοχείο για διανυκτέρευση τί εννοείς ακριβώς; Ότι κοιμήθηκες κανονικά το βράδυ εκεί γιατί δεν είχες στέγη & την άλλη μέρα πήρες & τη βίζιτά σου; Έχω σκαλώσει λίγο...


αυτο ακριβως εννοω φιλε μου
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
αυτο ακριβως εννοω φιλε μου

Ελπίζω να ερχόσουν από επαρχία ή κάτι τέτοιο γιατί για να έχεις internet & να μπαίνεις εδώ φαντάζομαι δεν είσαι άστεγος... Αλλά & πάλι, τόσα ξενοδοχεία έχει η Αθήνα, σ' αυτό το ξενοδοχείο βρήκες να διανυκτερεύσεις;;; Συνήθως εκεί πάμε για άλλα πράγματα & φυσικά για ημιδιαμονή...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ελπίζω να ερχόσουν από επαρχία ή κάτι τέτοιο γιατί για να έχεις internet & να μπαίνεις εδώ φαντάζομαι δεν είσαι άστεγος... Αλλά & πάλι, τόσα ξενοδοχεία έχει η Αθήνα, σ' αυτό το ξενοδοχείο βρήκες να διανυκτερεύσεις;;; Συνήθως εκεί πάμε για άλλα πράγματα & φυσικά για ημιδιαμονή...
o φιλος σκοπο ειχε να ερευνισει το "μαν ρεη"και ετσι οπως τοκανε ειχε οικονομικο ωφελος και θα ηταν ακομα καλλιτερα αν πηγαινε 1 ωρα νωριτερα γιατι θαχε παρει αλλη μια γκομενα το βραδυ στην ιδια τιμη δωματιου.
αν παλι "επρεπε"να διανυκτερευσει σε χοτελ θα χαλαγε 23 στο χντρεμ και αλλα 40-70 σενα αλλο .....
δεν μπορω να πιασω το πνευμα της ενστασης σου.............
:idiot:  :idiot:  :idiot:  :think:  :think:  :think:  :think:
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Προφανώς το ότι είναι επικίνδυνη περιοχή για διανυκτέρευση...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά καλησπέρα και από μένα. Πηγα προχθές στο γνωστό ξενοδοχείο για διανυκτέρευση. Πηγα αργά και έτσι την ώρα εκείνη έκλεινε το μπαρ. Την άλλη μέρα το πρωί κατέβηκα κατά τις 11 ήπια το καφεδάκι μου και σε καμιά ώρα άρχισαν να καταφθάνουν τα τεμάχια. Μέχρι τις 1 είχαν έρθει 12 κομμάτια. Οι περισσότερες ωραία μουνια εκτός από 2-3 μπάζα. Τελικά μετά από πολύ σκέψη πήρα μια μικρή ρουμάνα την ναντίν . Μελαχρινό μωρό απίστευτο κορμί τέλειο με ανύπαρκτο στήθος όμως αλλά με ρώγα κάγκελο. Στο δωμάτιο ήταν απίστευτη. Πίπα τέλεια τον εξαφανίζε στο στόμα της . Ωραίο πήδημα και πολύ στενό μουνακι . Γενικώς όλα πολύ καλά. Κόστος 50 ευρώ το μωρό και 50 το ξενοδοχείο αφού έμεινα για όλο το βράδυ μέχρι τις 3 το μεσημέρι την άλλη μέρα. Και τι μωρό απίστευτο αυτό στην ρεσεψιόν.
εχω την ναντιν μαυρη λιστα απο περισυ δεκ η ιαν διοτι αν και η πιππα ειναι οπως τα λες εχε κατσει στη σταση "μη μου απτου" (δεν φτανεις να πιασεις τπτ)και ακομα και αυτο το λιγο βυζακι πουχει τοχε κλεισει με τα γονατα,και μου την εσπασε.
για πες σε παρακαλω αλλαξε τωρα εχει "ελευθερα πιασιματα"????

 

blond

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω την ναντιν μαυρη λιστα απο περισυ δεκ η ιαν διοτι αν και η πιππα ειναι οπως τα λες εχε κατσει στη σταση "μη μου απτου" (δεν φτανεις να πιασεις τπτ)και ακομα και αυτο το λιγο βυζακι πουχει τοχε κλεισει με τα γονατα,και μου την εσπασε.
για πες σε παρακαλω αλλαξε τωρα εχει "ελευθερα πιασιματα"????
Αν καποιος συναγωνιστης ενδιαφερεται να παμε παρεα για καφεδακι εκει να δουμε τι παιζει ας μου στειλει PM να κανονισουμε!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Προφανώς το ότι είναι επικίνδυνη περιοχή για διανυκτέρευση...

σιγουρα ειναι επικινδυνη περιοχη αλλα εγω δεν πηγα για τσαρκα εξαλλου ολο το βραδυ ημουν στο ξενοδοχειο και οχι εξω οποτε ολα μια χαρα και οικονομικο οφελος ειχα γιατι δεν νοικιασα δυο ξενοδοχεια και πολυ καθαρο και γαματο ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom