Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αφου μπηκε και μπανερ, εγω λεω να το μπουρδελεψουμε τελειως  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Με καταχωριση καθε κοριτσιου ξεχωριστα και κριτικες με τιμη και υπηρεσιες

:thumbsup:
Σωστά φίλε μου ακόρεστε!
Χωρίς όμως να το πολυμπουρδελεψουμε  και με τον δέοντα σεβασμό στο GR-FKK και στην εργασία-λειτούργημα των κοριτσιών.
Τις ξεπέτες όμως τις ξεχέζουμε αναλόγως προς προστασία των συναθηλητών.


:think: Ρε σεις το μπάνερ είνα σε διάφορες γλώσσες πλήν Ελληνικών.
Λέτε να απευθύνεται στους τροϊκανούς?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αφου μπηκε και μπανερ, εγω λεω να το μπουρδελεψουμε τελειως  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Με καταχωριση καθε κοριτσιου ξεχωριστα και κριτικες με τιμη και υπηρεσιες
+1000!! :rockon:
Επισης να υπαρχει κ περιγραφη της καθε κορασιδας!
Καθομουνα κ διαβαζα τοσες σελιδες κ κανεις δεν εχει γραψει π.χ πως ειναι η Μαγδα για την οποια ακουγονται τοσα καλα λογια!
Για τα γουστα μου παντως απο εκει μεσα οι μονες που αξιζουν εμφανισιακα ειναι..
Ντελια..μελαχρινη Ρουμανα κοντα στο 1,70 με μαλλι μεχρι τον κωλο και ισως το πιο ομορφο προσωπο εκει μεσα!Δυστυχως συνοδευεται απο μετριοκακες κριτικες
Μελισσα..αυτη η γκομενα με φανατιζει!!Ο ορισμος του ξεκωλου Β¨ Εθνικης που λατρευει να την καβλαντιζουν οσοι συχναζουν σε Σπυρο Σπυρακο,Ζαζοπουλο,Στανιση,Εμπατη North κ λοιπες καρικατουρες!!Εμφανισιακα οριτζιναλ πουτανακι αλλα την πηρε φιλος μου κ μου πε τα χειροτερα!Κριμα..
Μαρια η Αλβανιδα..η πιο ομορφη και κυριλατη γκομενα εκει μεσα..ντυσιμο,στυλ κ εμφανιση!Μπραβο στο κοριτσι
Και αλλη μια ξανθια ειναι εμφανισιμη..σχετικα ψηλη με δυνατο καμπυλατο κορμι..οσο μπορει να καταλαβει κανεις απο τα κολαν που φοραει..απο φατσα απλα οκ!Πεστε μου οτι αυτη ειναι η Μαγδα :helpplea:
Οι υπολοιπες πιστευω οτι δυσκολα θα στεκονταν στο Μεταξουργειο
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
+1000!! :rockon:
Επισης να υπαρχει κ περιγραφη της καθε κορασιδας!
Καθομουνα κ διαβαζα τοσες σελιδες κ κανεις δεν εχει γραψει π.χ πως ειναι η Μαγδα για την οποια ακουγονται τοσα καλα λογια!
Για τα γουστα μου παντως απο εκει μεσα οι μονες που αξιζουν εμφανισιακα ειναι..
Ντελια..μελαχρινη Ρουμανα κοντα στο 1,70 με μαλλι μεχρι τον κωλο και ισως το πιο ομορφο προσωπο εκει μεσα!Δυστυχως συνοδευεται απο μετριοκακες κριτικες
Μελισσα..αυτη η γκομενα με φανατιζει!!Ο ορισμος του ξεκωλου Β¨ Εθνικης που λατρευει να την καβλαντιζουν οσοι συχναζουν σε Σπυρο Σπυρακο,Ζαζοπουλο,Στανιση,Εμπατη North κ λοιπες καρικατουρες!!Εμφανισιακα οριτζιναλ πουτανακι αλλα την πηρε φιλος μου κ μου πε τα χειροτερα!Κριμα..
Μαρια η Αλβανιδα..η πιο ομορφη και κυριλατη γκομενα εκει μεσα..ντυσιμο,στυλ κ εμφανιση!Μπραβο στο κοριτσι
Και αλλη μια ξανθια ειναι εμφανισιμη..σχετικα ψηλη με δυνατο καμπυλατο κορμι..οσο μπορει να καταλαβει κανεις απο τα κολαν που φοραει..απο φατσα απλα οκ!Πεστε μου οτι αυτη ειναι η Μαγδα :helpplea:
Οι υπολοιπες πιστευω οτι δυσκολα θα στεκονταν στο Μεταξουργειο
δεν την λες κοντη ουτε ψηλη γυρω στα 23-25 δειχνει ομως μεγαλυτερη  σχετικα κοντο μαλλι μαθρο καποιες φορες κοκκινο μικρο βυζι στητο και τουρλωτο κωλο
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
+1000!! :rockon:

Και αλλη μια ξανθια ειναι εμφανισιμη..σχετικα ψηλη με δυνατο καμπυλατο κορμι..οσο μπορει να καταλαβει κανεις απο τα κολαν που φοραει..απο φατσα απλα οκ!Πεστε μου οτι αυτη ειναι η Μαγδα :helpplea:

ξανθια με τακτικο κολλαν και εφηβικο βυζι ==Σιμονα καθεται στο τοιχο δεξια μπενοντας.
.....ξανθια με τζιν πανταλονι ως επι το πλειστον και βυζαρα==Ιωαννα καθεται στο μπαρ παλι δεξια μπενοντας φατσα στη Σιμονα.

και οι δυο ειναι οκ.......
.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
δεν την λες κοντη ουτε ψηλη γυρω στα 23-25 δειχνει ομως μεγαλυτερη  σχετικα κοντο μαλλι μαθρο καποιες φορες κοκκινο μικρο βυζι στητο και τουρλωτο κωλο
Mαλλον δεν λεμε την ιδια! :-
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
ξανθια με τακτικο κολλαν και εφηβικο βυζι ==Σιμονα καθεται στο τοιχο δεξια μπενοντας.


και οι δυο ειναι οκ.......
.
Αν καθεται στην τετραδα..οχι στις 2 πρωτες θεσεις της υποδοχης δεξια..τοτε για την ιδια λεμε!
Thanks!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αν καθεται στην τετραδα..οχι στις 2 πρωτες θεσεις της υποδοχης δεξια..τοτε για την ιδια λεμε!
Thanks!
περισυ που ειχε ξεκινησει ειχε σωμα-πετρα γραμωτο τωρα τα σουβλακια και το καθισιο την μαλακωσαν αλλα λεει ακομα...... Σιμονα

οι δυο πρωτες (κλαουντια--αντρα) ==χεσε μεσα.....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Αν το εξ ντριμ έβαλε την "προσφορά" για μετά τις 12, και με δεδομένο ότι κανείς δεν πάει την γκόμενά του εκεί, ίσως το μπαράκι να αρχίσει να λειτουργεί και μεταμεσονύχτια και να κόψουμε το ξεροσφύρι σε Ψυρρή και λοιπά  :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες οι αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα συχνάζουν ακόμα εκεί;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
, εγώ έχω πάρει το ρίσκο & έχω κάνει ΤΟΝ ΑΘΛΟ... Να περάσω μεταμεσονύχτια ώρα απ' την Ιάσωνος αγκαζέ με 18χρονο ξανθό πιπίνι η οποία μάλιστα ήταν & παρθένα τότε... Και δεν το έκανα από άγνοια...

Ήθελες να την ξεπαρθενέψει άλλος για να οργώσεις μετά σε μαλακό χώμα εεεε???? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια αυτο το τατου, που εχει η Εβελινα στη δεξια νεφραμια, τοχει δει κανενας ολοκληρο
να μου το περιγραψει????
καιγομαι λεμε τι κολημα κι αυτο ρ γμτ.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ΕΧΕΙ διαθεση κανεισ να παιταχτουμε για καφεδακι στο x dreamm ???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

dhmosthenhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγς περασα εχτεσ να δς τη παιζει επικινδινη περιοχη παιδια προπαντοσ για βραδυ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αν το εξ ντριμ έβαλε την "προσφορά" για μετά τις 12, και με δεδομένο ότι κανείς δεν πάει την γκόμενά του εκεί, ίσως το μπαράκι να αρχίσει να λειτουργεί και μεταμεσονύχτια και να κόψουμε το ξεροσφύρι σε Ψυρρή και λοιπά  :rockon:
μην ειστε αφελεις.... το μπαρακι δεν προκειται να λειτουργησει μετα τις 12.... το οτι εριξε τις τιμες στις μεταμεσονυκτιες ωρες αποσκοπει στο να παρει την πελατεια απο τα υπολοιπα ξενοδοχεια με τις μεταμεσονυκτιες πουτανες του δρομου.... να μην χαθει ουτε ευρω σε περιοδο κρισης....
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
μην ειστε αφελεις.... το μπαρακι δεν προκειται να λειτουργησει μετα τις 12.... το οτι εριξε τις τιμες στις μεταμεσονυκτιες ωρες αποσκοπει στο να παρει την πελατεια απο τα υπολοιπα ξενοδοχεια με τις μεταμεσονυκτιες πουτανες του δρομου.... να μην χαθει ουτε ευρω σε περιοδο κρισης....
που εισαι εσυ χαμενος ρε  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom