Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε μάγκες θα σας ξαναρωτήσω κάτι που δεν είχα πάρει απάντηση. Λέτε κάποια ονόματα εδώ μέσα που είναι εγγύηση ότι θα περάσουμε καλά στο δωμάτιο & κατά πάσα πιθανότητα δε θα μας βγουν μούφα. Πώς σκατά όμως θα τις ανακαλύψουμε εμείς οι πρωτάρηδες αυτές εκεί μέσα ανάμεσα σε 20 - 25 γυναίκες που βρίσκονται ή πηγαινοέρχονται σε ώρα αιχμής στο μαγαζί με δεδομένο ότι ισχύει η γνωστή εχεμύθεια από πλευράς μαγαζιού;;; Γκαρσόνια - barwoman και λοιποί κάνουν τους Κινέζους όταν τους ρωτήσεις ονόματα... Για λύστε μου την απορία!
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Ρε μάγκες θα σας ξαναρωτήσω κάτι που δεν είχα πάρει απάντηση. Λέτε κάποια ονόματα εδώ μέσα που είναι εγγύηση ότι θα περάσουμε καλά στο δωμάτιο & κατά πάσα πιθανότητα δε θα μας βγουν μούφα. Πώς σκατά όμως θα τις ανακαλύψουμε εμείς οι πρωτάρηδες αυτές εκεί μέσα ανάμεσα σε 20 - 25 γυναίκες που βρίσκονται ή πηγαινοέρχονται σε ώρα αιχμής στο μαγαζί με δεδομένο ότι ισχύει η γνωστή εχεμύθεια από πλευράς μαγαζιού;;; Γκαρσόνια - barwoman και λοιποί κάνουν τους Κινέζους όταν τους ρωτήσεις ονόματα... Για λύστε μου την απορία!
  ρωτα μια απο τις κοπελες.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Νά σού πώ , όταν θέλω κώλο είναι ή πρώτη μου έπιλογή ,
ΚΑΊ κατά τήν πρωσοπική μου ταπινή μου άποψη ..... ΞΕΡΗ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΗ
παιδια η μαρια ειναι οντως πολυ ωραια κοπελα εμφανησιακα και πολυ καλη στο δωματιο αλλα εγω δεν εχω δοκιμασει κωλο με αυτην και δεν ξερω να βοηθησω και ειχα την εντυπωση οτι δεν δινει.... αλλα για να το λες  ετσι θα ειναι .... θα δοκιμασω και εγω με αυτην και θα πω εντυπωσεις
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
παιδια η μαρια ειναι οντως πολυ ωραια κοπελα εμφανησιακα και πολυ καλη στο δωματιο αλλα εγω δεν εχω δοκιμασει κωλο με αυτην και δεν ξερω να βοηθησω και ειχα την εντυπωση οτι δεν δινει.... αλλα για να το λες  ετσι θα ειναι .... θα δοκιμασω και εγω με αυτην και θα πω εντυπωσεις

Ρε παιδιά λέτε διθυραμβικά σχόλια γι' αυτήν την Αλβανίδα τη Μαρία & μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια εμένα που έχω κόλλημα με τις Αλβανίδες :)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
agiana κάνε είσοδο καί δώσε πληροφορίες στόν κόσμο καθ ότιν
τακτικότατος πελάτης ....... καί δή στό βαρύ πυροβολικό
τού ένδιαιτήματος  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
agiana κάνε είσοδο καί δώσε πληροφορίες στόν κόσμο

Μην ακούω διθυράμβους για κυρίες.......!!! Τη δουλειά τους κάνουν και λαμβάνουν ένα σημαντικό ποσό γι'αυτό που κάνουν!!! Απλά, κάποιες προσφέρουν το όλο πακέτο καλύτερα από κάποιες άλλες!

Πάμε εκεί, τις ενημερώνουμε για το τι ψάχνουμε και τι θέλουμε, συμφωνούμε τις υπηρεσίες και το χρόνο που θα μας διαθέσουν, και βέβαια, παίρνουμε και γνώμες από άλλους συναγωνιστές που γνωρίζουν.

Τα 50 ευρώ της κοπέλας + το ξενοδοχείο είναι ήδη αρκετά αυτή την εποχή, για να κάνουμε καταδρομικές ενέργειες προκειμένου να χτυπήσουμε φλέβα.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
για την εβελινα υπαρχει κανενα σχολιο-πληροφορια ???????
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
Ρε μάγκες θα σας ξαναρωτήσω κάτι που δεν είχα πάρει απάντηση. Λέτε κάποια ονόματα εδώ μέσα που είναι εγγύηση ότι θα περάσουμε καλά στο δωμάτιο & κατά πάσα πιθανότητα δε θα μας βγουν μούφα. Πώς σκατά όμως θα τις ανακαλύψουμε εμείς οι πρωτάρηδες αυτές εκεί μέσα ανάμεσα σε 20 - 25 γυναίκες που βρίσκονται ή πηγαινοέρχονται σε ώρα αιχμής στο μαγαζί με δεδομένο ότι ισχύει η γνωστή εχεμύθεια από πλευράς μαγαζιού;;; Γκαρσόνια - barwoman και λοιποί κάνουν τους Κινέζους όταν τους ρωτήσεις ονόματα... Για λύστε μου την απορία!
θά πας μεσημέρι είναι η καλύτερη ώρα 1 μέ 4
καί θά ρωτήσεις τίς κοπέλες πού δουλεύουν γι αυτά τά ονόματα....
τηλέφωνα γιά λόγους ευνόητους δέν θά δώσω...
άν δούν ότι είσαι σωστός θά σού δώσουν αυτές τά τηλεφωνά τους....
όχι όμως όλες
άποψη μου είναι ότι είναι καλή γκαβάτσα η καφετέρια διότι σού παρέχει τήν δυνατότητα νά διάλέξεις ανάμεσα από πολλές...
υπάρχει κάποια επιλογή διότι δέν έχει μέσα πρεζοπουτάνες,βρωμιάρες καί κακοντυμένες....
τό αυτοκίνητο θά τό αφήσεις στό πάρκινγκ ακόμα καί χωρίς νά μαμίσεις αλλά θά πιείς έστω έναν καφέ..
ΠΟΤΕ έξω ...δέν υπάρχει χειρότερο σημείο στήν αθήνα
αυτό  ΕΙΝΑΙ καί τό μεγάλο μειονέκτημα...
θά πληρώσεις 50 τήν κοπέλα σύν 23 τό ξενοδοχείο  γιά 3 ώρες πού είναι δίπλα πού είναι πολύ καλύτερα από πολλά άλλα στήν περιοχή...
καί θά πληρώσεις άλλα 10 γιά παρτούζα η γιά άλλη μιά πού θά καλέσεις...γιά τό τριορο πού έχεις πληώσει γιά 23 ευρώ
τό καλύτερο είναι νά πάρεις μία καί αφού τελειώσεις κρατάς τό κλειδί πάς στήν καφετέρια πίνεις τό ποτάκι σου χαλαρώνεις καί μετά διαλέγεις μέ τήν ησυχία σου άλλη μία καί πληρώνεις όπως εγραψα σύν 10 ευρώ...σύνολο 133 ευρώ....
γιά παρούζα ,λεσβιακό  στήν αναδουλειά μπορεί νά γίνει από μερικές ειδική συμωνία γιά ογδοντάρι μέ περισσότερες πιθανότητες νά δεχθούν άν είσαι πελάτης..
τό προσωπικό δέν θά δώσει πληροφορίες ΄
διότι τό μαγαζί είναι κλαμπάκι καί οι κοπέλες είναι εκεί γιά νά ακούσουν μουσική καί νά πιούν τό ποτό τους όπως σέ όλα τά μαγαζιά...
ΠΡΟΣΟΧΗ όπως έχω γράψει καί ποιο παλιά μήν τής κακόμάθετε μέ εκδηλώσεις λατρείας  εξτρα αμοιβές κλπ
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μην ακούω διθυράμβους για κυρίες.......!!! Τη δουλειά τους κάνουν και λαμβάνουν ένα σημαντικό ποσό γι'αυτό που κάνουν!!! Απλά, κάποιες προσφέρουν το όλο πακέτο καλύτερα από κάποιες άλλες!

Πάμε εκεί, τις ενημερώνουμε για το τι ψάχνουμε και τι θέλουμε, συμφωνούμε τις υπηρεσίες και το χρόνο που θα μας διαθέσουν, και βέβαια, παίρνουμε και γνώμες από άλλους συναγωνιστές που γνωρίζουν.

Τα 50 ευρώ της κοπέλας + το ξενοδοχείο είναι ήδη αρκετά αυτή την εποχή, για να κάνουμε καταδρομικές ενέργειες προκειμένου να χτυπήσουμε φλέβα.
Ακριβώς φίλε και χρειάζεται προσοχή!
Εγώ πέρασα τον Αυγουστο μεσημεριανές ώρες!
Μου χτύπησε ενα καυλάκι μακριά καστανά κατσαρομάλα ρουμανα είπε μάλλον αλβανάκι.
Πλήρωσα 100+23 για 1 ώρα και δύο απανωτα.
Μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο-πολύ καλός ο χώρος δεν λέω- μου εσπασε τα αρχίδια.
Μη και μη και μη και μη. Γαργαλιέμαι πιο απαλά όχι βυζί γλύψεις.... Μου τάπρηξε κανονικά. ΞΕΠΕΤΑ με κεφαλαία.
Ειδα και έπαθα. Ότι χειρότερο έχω πάρει.
Μετάνοιωσα τσάμπα μου την έσπασε η καριόλα και κοίταγε πως να φύγει.
Της έριξα ένα με το ζόρι , της λέω η συμφωνία ήταν για 1 ώρα . Τελικά την παράτησα και περίμενε στο δωμάτιο  για το υπόλοιπο του χρόνου.
Τον ίδιο μήνα στον δρόμο είχα πάρει με 20αράκι + 10 στο απέναντι Ξενοδ κάποια Ιζαμπέλλα Πωλονίδα κάνει πιάτσα στον δρόμο. Πολύ καλή, δεν βιάζεται και την βρίσκει και αυτή. Σώματάκι φοβερό βύζοι το κάτι άλλο. Στάσεις όσες θέλεις σαν το τρόλευ Πατήσια Παγκράτι.
Δεν την ξαναείδα απο τότε.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
σαν συστηματικος θαμωνας αυτου του χωρου θελω να σημειωσω οτι τελευταια διαπιστωνω απο τα γραφομενα οτι υπαρχει φοβος να "χαλασει η πιατσα" και γι αυτο σημειωνω τα κατωθι και σας παρακαλλω να τα λαβετε σοβαρα υπ οψιν
1...ενα καφε η αναψυκτικο κλπ θα πρεπει να κατσετε να το πιειτε.
2...οταν σας γιαλισει καποιο τεμαχιο, καντε του νοημα και θα ερθει να κατσει διπλα σας να τα πειτε.
3...δεν ειναι υποχρεωτικο να την κερασετε κατι. αν για λογους κοινωνικους θελετε να κερασετε συνηθως παραγγελνουν ρεντ μπουλ (5 ευρα) η χυμο πορτοκαλι(6 ευρα).
4....η αμοιβη ειναι στανταρτ 50 ευρω (δεν την εχω παζαρεψει ποτε και δεν ξερω αν γινεται αλλη καλλιτερη τιμη),για μιση ωρα στο δωματιο.
5...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!οι υπηρεσιες δεν κοστολογουνται αλλα προσφερονται απο την θεραπενιδα στην προσπαθεια της να "κλεισει"το ντηλ.Αν δεν σας ικανοποιουν οι υπηρεσιες, δεν πειραζει προχωρηστε στην επομενη.(δοξα τω Πανα σιγουρα υπαρχουν μεσα εκει τουλαχιστον 16 τεμαχια!!!
6...μη προσπαθειτε να απολαυσετε υπηρεσιες με προσφορα επι πλεον χρηματων διοτι ποιο πολλα θα πληρωσετε-δεν θα ικανοποιηθειται διοτι θα την βαλετε να κανει κατι με το ζορι αρα θαναι λειψο- και το σημαντικοτερο τις κακομαθαινετε και θα ξεκινησουν την απαιτηση εξτρα αμοιβων και για το αν θα προσφερουν το αριστερο βυζι η το δεξιο η και τα δυο!!!!!
7...αν γινεται τακτικοι τοτε υπαρχει παζαρι για δευτερο μισαωρο και δευτερο "γυρο"αντι 100 στα 70 η 80 ευρα.
8...επισης και το διπλο ταμπλω μπορει να το πετυχετε με 80..


να εχετε στο νου παντα οτι αυτο που ζητατε το προσφερει στα 50 ευρα μια αλλη μετα χαρας,με περισσοτερη πειρα και με απολυτη ικανοποιηση....

ΚΩΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ........

ΤΑ ΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.






:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
σαν συστηματικος θαμωνας αυτου του χωρου θελω να σημειωσω οτι τελευταια διαπιστωνω απο τα γραφομενα οτι υπαρχει φοβος να "χαλασει η πιατσα" και γι αυτο σημειωνω τα κατωθι και σας παρακαλλω να τα λαβετε σοβαρα υπ οψιν
1...ενα καφε η αναψυκτικο κλπ θα πρεπει να κατσετε να το πιειτε.
2...οταν σας γιαλισει καποιο τεμαχιο, καντε του νοημα και θα ερθει να κατσει διπλα σας να τα πειτε.
3...δεν ειναι υποχρεωτικο να την κερασετε κατι. αν για λογους κοινωνικους θελετε να κερασετε συνηθως παραγγελνουν ρεντ μπουλ (5 ευρα) η χυμο πορτοκαλι(6 ευρα).
4....η αμοιβη ειναι στανταρτ 50 ευρω (δεν την εχω παζαρεψει ποτε και δεν ξερω αν γινεται αλλη καλλιτερη τιμη),για μιση ωρα στο δωματιο.
5...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!οι υπηρεσιες δεν κοστολογουνται αλλα προσφερονται απο την θεραπενιδα στην προσπαθεια της να "κλεισει"το ντηλ.Αν δεν σας ικανοποιουν οι υπηρεσιες, δεν πειραζει προχωρηστε στην επομενη.(δοξα τω Πανα σιγουρα υπαρχουν μεσα εκει τουλαχιστον 16 τεμαχια!!!
6...μη προσπαθειτε να απολαυσετε υπηρεσιες με προσφορα επι πλεον χρηματων διοτι ποιο πολλα θα πληρωσετε-δεν θα ικανοποιηθειται διοτι θα την βαλετε να κανει κατι με το ζορι αρα θαναι λειψο- και το σημαντικοτερο τις κακομαθαινετε και θα ξεκινησουν την απαιτηση εξτρα αμοιβων και για το αν θα προσφερουν το αριστερο βυζι η το δεξιο η και τα δυο!!!!!
7...αν γινεται τακτικοι τοτε υπαρχει παζαρι για δευτερο μισαωρο και δευτερο "γυρο"αντι 100 στα 70 η 80 ευρα.
8...επισης και το διπλο ταμπλω μπορει να το πετυχετε με 80..


να εχετε στο νου παντα οτι αυτο που ζητατε το προσφερει στα 50 ευρα μια αλλη μετα χαρας,με περισσοτερη πειρα και με απολυτη ικανοποιηση....

ΚΩΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ........

ΤΑ ΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.






:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!
συμφωνω μαζι σου  :rockon: :rockon: :rockon: οποιος δεν παει να ψαχθει για οτι γουσταρει παντα θα λεει αερολογιες.... μια δοκιμη θα σας πεισει
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Πώς προέκυψε το banner~άκι/διαφημιστικό πάνω δεξιά;;;;
Μας πήρανε χαμπάρι;  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom