Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Για την Μελισα το μελαχρινο σκυλι του πολεμου ξερει καποιος κατι περαν του οτι εμφανισιακα ειναι για παααααρα πολλα  :zfuck:?
 

nuniz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες σήμερα πήγα πρώτη φορά στη γνωστή καφετέρια τί παράδεισος είναι εκεί!!! Και πολύ κυριλέ το μαγαζάκι, δεν το περίμενα... Πάντως μάλλον έχει γίνει ανακαίνιση γιατί τηλεοράσεις που λέτε δεν είδα & μουσική δεν έπαιζε ελληνική αλλά ξένη. Πήρα μια Ντένια (;) 25χρονη Ρουμάνα γιατί με κάρφωνε συνέχεια απ' την ώρα που μπήκα, έτσι κι έτσι από γαμήσι, ήταν λίγο μη μου άπτου, να φανταστείτε πήγαινα να της πιάσω τα βυζιά & μου έλεγε "σιγά γιατί έχουν ακόμη γάλα έχω ένα νεογέννητο" (να γελάσω ή να κλάψω;)


μπορει να μου πεισ και μενα καποιος ποια ειναι αυτη η καφετερια?
 

Επισκέπτης
Κι όμως συναγωνιστή δεν είναι ληγμένο το ζήτημα με την ετυμολογία της λέξης, αν γκουγκλάρεις λίγο θα δεις ότι υπάρχουν πολλές απόψεις για το αν το σωστό είναι Βάθης ή Βάθη.

O Βάθης, τού Βάθη (γενική).Πρόκειται γιά γενική κυρίου ονόματος.Δέν μαθαίνουμε ελληνικά μέ γκουγκλαρίσματα. ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Για την Μελισα το μελαχρινο σκυλι του πολεμου ξερει καποιος κατι περαν του οτι εμφανισιακα ειναι για παααααρα πολλα  :zfuck:?
Ας την περιγραψω αναλυτικα μπας κ με βοηθησει καποιος
Καθεται συνηθως μονη της στην μπαρα διπλα απο τον dj!
Mελαχρινο με λουκ αλα Κλεοπατρα(ισιο μακρυ μαλλι με αφελειες στο μετωπο) και καραπουτανιστικο προσωπο!Για τα γουστα μου ο ορισμος του ξεκωλου β΄ Εθνικης!!Φοραει συνηθως κολαν κ μικροτερο νουμερο σουτιεν για να πιεζονται τα βυζια της ωστε να φαινονται μεγαλυτερα!
Μελισα μου ειπε οτι την λενε
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Το μαγαζί ποιό είναι?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Ας την περιγραψω αναλυτικα μπας κ με βοηθησει καποιος
Καθεται συνηθως μονη της στην μπαρα διπλα απο τον dj!
Mελαχρινο με λουκ αλα Κλεοπατρα(ισιο μακρυ μαλλι με αφελειες στο μετωπο) και καραπουτανιστικο προσωπο!Για τα γουστα μου ο ορισμος του ξεκωλου β΄ Εθνικης!!Φοραει συνηθως κολαν κ μικροτερο νουμερο σουτιεν για να πιεζονται τα βυζια της ωστε να φαινονται μεγαλυτερα!
Μελισα μου ειπε οτι την λενε

υπαρχει καμια με βυζι μεγαλο ? δυο φορες εχω παει , πρωινες ωρες  και ολες ηταν 2νουμερο το πολυ 2.5 , , λες να πηγαινω λαθος ωρες ,?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
υπαρχει καμια με βυζι μεγαλο ? δυο φορες εχω παει , πρωινες ωρες  και ολες ηταν 2νουμερο το πολυ 2.5 , , λες να πηγαινω λαθος ωρες ,?

Οι παλιοί κάνουν λόγο για τις αδερφές Μικαέλα - Ιωάννα, εγώ πήγα την περασμένη βδομάδα πρώτη φορά & δεν ήταν εκεί οπότε δεν μπόρεσα να τσεκάρω. Τη μέρα που πήγα ήταν μία Ρουμάνα με τεράστιες βυζάρες ονόματι Αντριάνα.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Ας την περιγραψω αναλυτικα μπας κ με βοηθησει καποιος
Καθεται συνηθως μονη της στην μπαρα διπλα απο τον dj!
Mελαχρινο με λουκ αλα Κλεοπατρα(ισιο μακρυ μαλλι με αφελειες στο μετωπο) και καραπουτανιστικο προσωπο!Για τα γουστα μου ο ορισμος του ξεκωλου β΄ Εθνικης!!Φοραει συνηθως κολαν κ μικροτερο νουμερο σουτιεν για να πιεζονται τα βυζια της ωστε να φαινονται μεγαλυτερα!
Μελισα μου ειπε οτι την λενε
ξεχασες να αναφερεις οτι στριφογυρναει ολη την ωρα πανω στο σκαμπο λες και το πηγε η μαμα του στις κουνιες....για μενα φιλε μου μακρυα βεβαια γουστα ειναι αυτα ....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Την ξερω τη Μελίσα, κανά δυο χρόνια τώρα. Τσιγγανάκι πρέπει να είναι  :rockon: Είναι λίγο κατσίκι, πηδάει από δω κι από κει στο κρεβάτι, αλλά είναι ξηγημενη..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Την ξερω τη Μελίσα, κανά δυο χρόνια τώρα. Τσιγγανάκι πρέπει να είναι  :rockon: Είναι λίγο κατσίκι, πηδάει από δω κι από κει στο κρεβάτι, αλλά είναι ξηγημενη..
μωρε κωλο δινει?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά κανένα τσιγγανάκι συχνάζει στο γνωστό μαγαζί; Είχε αναφερθεί ότι είχαν σκάσει μύτη μερικά τα οποία όμως στη συνέχεια χάθηκαν.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
κανένα τσιγγανάκι συχνάζει;
Πάντως θα κάνω μια εξόρμηση Παρασκευλη πρωί, όχι απαράιτητα για να ψωνίσω αλλά για να δω τι ακριβώς παίζει...
Θα αξιοποιήσω τις πληροφορίες των συναθλητών και θα πράξω ανάλογα....
Για νεότερα θα ενημερώσω...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Η Μελίσα είναι τσιγγανάκι. Μια φορά μου είχε πει, χωρίς να της ζητήσω κάτι εγώ, ότι την επόμενη θα μου έδινε κόλο. Τελικά το πήρε το ποτάμι. Αν πάει κανείς, ας τη ρωτήσει αν στα 50 συμπεριλαμβάνεται ο κόλος. Αν απαντήσει όχι, ας αντιπροτείνει 10 ευρώ έξτρα.  :kissass:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Το xd – θεωρητικα -  για το concept που προσφερει θα λεγε κανεις οτι αξιζει.
Ομως στην πραξη και ακριβο ειναι (50 η κοπελα + 23 το χοτελι) και μπουρούχες σερβιρει και οι περισσοτερες –και απο προσωπικη εμπειρια και απ΄ οτι διαβαζουμε- δεν τιμανε καν το 50αρι.
Οποτε για μενα μαυρο στο μαγαζακι μεχρι νεωτερας. 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Το xd – θεωρητικα -  για το concept που προσφερει θα λεγε κανεις οτι αξιζει.
Ομως στην πραξη και ακριβο ειναι (50 η κοπελα + 23 το χοτελι) και μπουρούχες σερβιρει και οι περισσοτερες –και απο προσωπικη εμπειρια και απ΄ οτι διαβαζουμε- δεν τιμανε καν το 50αρι.
Οποτε για μενα μαυρο στο μαγαζακι μεχρι νεωτερας.   

Ναι αλλά άμα ξέρεις ποιες να "χτυπήσεις" περνάς καλά. Όσο για τις τιμές είναι τιμές studio...
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Ναι αλλά άμα ξέρεις ποιες να "χτυπήσεις" περνάς καλά. Όσο για τις τιμές είναι τιμές studio...


Αν απο τα 15τμχ λενε 1-2 απο εμφανιση και στο κρεβατι ειναι με τις μερες τους,τοτε χεσε μεσα πολυχρονη.
Απο τιμες οντως ισως και πιο φτηνα απο studio, καθως στα 50+23 η ξεσκουφωτη  :pipa1: ειναι στανταρ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Αν απο τα 15τμχ λενε 1-2 απο εμφανιση και στο κρεβατι ειναι με τις μερες τους,τοτε χεσε μεσα πολυχρονη.
Απο τιμες οντως ισως και πιο φτηνα απο studio, καθως στα 50+23 η ξεσκουφωτη  :pipa1: ειναι στανταρ.

Ξεσκούφωτο στο X/D; Ρε μην κάνετε μαλακίες... Όσο για τα τεμάχια εντάξει δε λένε & 1-2 στα 15, είναι αρκετές καλές εκεί μέσα, υπάρχουν & αρκετά μπαζάκια βέβαια.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Η Μάγδα. Και μην σου κάνει την παρθένα....! Τον παίρνει και τον βάζει μοναχή της μέσα.

Ή Μάγδα είναι σταθερή άξία , καί έαν είσαι καί σταθερός πελάτης
σού κάνη άπιστευτα πραγματάκια ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom