Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε τυπε ξεχασα να σε ρωτησω πριν  :idiot:
Το ξανθούλι ηταν εκει? :smitten:
Ναι πήγε πάνω με δυο τύπους. Λες να πηδιόντουσαν; http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_050.gif[/img[/URL]]

[move]Όχι ρε δε το είδα το μπαζάκι [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_051.gif[/move[/URL]]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ναι πήγε πάνω με δυο τύπους. Λες να πηδιόντουσαν; http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_050.gif[/img[/URL]]

[move]Όχι ρε δε το είδα το μπαζάκι [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_051.gif[/move[/URL]]
Μεχρι να δω τη δευτερη σειρα, κοντεψα να παθω εμφραγμα  :tickedoff: :tickedoff:

Η κοπελα ειν αγνή  :uzi:
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
πετυχαίνω  μερικές φορές ενα μελαχροινό μαγκάκι σκουρόχρωμο που φοράει σχεδόν πάντα τζην και ραντάκι με κάτι βυζάρες που είναι έτοιμες να το σκίσουν....περπατάει μαγκιώρικα κάνει τη διαδρομή βάθης - χαλκοκονδύλη και που και που τα λέει με τα ζάκια εκει γύρω,έχει καστανό σπαστό μακρύ μαλλί το ατού της είναι τα μεγάλα της βυζιά και βγάζει ένα νταηλίκι γενικά.δεν ξέρω αν κάνει χρήση έχει και ένα τατουαζ στο χέρι αν έχω προσέξει καλά,συναγωνιστές που κυκλοφορούν εκεί γύρω θα έχουν κατααλάβει ποια περιγράφω,έχει πάει κανέις μαζί της?ξέρει κανείς όνομα,εθνικότητα?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε μάγκες σήμερα πήγα πρώτη φορά στη γνωστή καφετέρια τί παράδεισος είναι εκεί!!! Και πολύ κυριλέ το μαγαζάκι, δεν το περίμενα... Πάντως μάλλον έχει γίνει ανακαίνιση γιατί τηλεοράσεις που λέτε δεν είδα & μουσική δεν έπαιζε ελληνική αλλά ξένη. Πήρα μια Ντένια (;) 25χρονη Ρουμάνα γιατί με κάρφωνε συνέχεια απ' την ώρα που μπήκα, έτσι κι έτσι από γαμήσι, ήταν λίγο μη μου άπτου, να φανταστείτε πήγαινα να της πιάσω τα βυζιά & μου έλεγε "σιγά γιατί έχουν ακόμη γάλα έχω ένα νεογέννητο" (να γελάσω ή να κλάψω;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Πάντως ρε παιδιά έχω ένα θεματάκι, για βοηθήστε εσείς οι παλιότεροι που πηγαίνετε από παλιά στην εν λόγω καφετέρια... Πηγαίνοντας είχα στο μυαλό μου 3-4 ονόματα "σιγουράκια" (Μαρία, Μικαέλα, Ιωάννα κ.λπ.), απ' τη στιγμή που μπήκα όμως δε βρήκα τρόπο να τσεκάρω αν οι συγκεκριμένες ήταν εκεί... Το γκαρσόνι που τον ρώτησα διακριτικά μου έκανε τον Κινέζο, εχεμύθεια & έτσι... Πώς θα τις βρω τις συγκεκριμένες ποιες είναι;;; Επίσης πείτε μου ποιο είναι το καλύτερο μέρος για να καθήσεις στο μαγαζί γιατί αυτό το μπαρ στη μέση κόβει πολλή θέα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Και κάτι τελευταίο, είδα μια ΤΟΥΜΠΑΝΑΡΑ Ρουμάνα με ΒΥΖΑΡΕΣ την Αντριάνα, την έχει πάρει κανείς για να μου πει εντυπώσεις;;;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Παρθενικη επισκεψη στην εν λογω καφετερια σημερα το πρωι παρεα με τον Chris1971!
Χαιρεσαι να πινεις τον καφε σου βρε αδερφε!!Αυτο ειναι το μονο σιγουρο
Και την Fashion tv σου θα δεις και το Αλ Τζαζιρα σου και γυρω στα 15 μωρα..ενταξει οι περισσοτερες δεν ηταν κ τοσο μωρα.. θα σε γλυκοκοιταζουν σαν ξερολουκουμο :P
Απο τα 10-15 τεμαχια τιποτα το αξιοσημειωτο αν εξαιρεσουμε..
1)Μαυρομαλλικο με μαλλι αλα Κλεοπατρα κ εντονα βαμμενα χειλη!Αν δεν ειχε τοσο στραβο στομα κ τοσο χαλασμενα δοντια ισως να ηταν μια καλη επιλογη για την Φυλης
2)Μελαχρινο με ωραια ζυγωματικα προσωπου και καλο ψιλοτουμπανε κορμι η οποια μια που εμπαινε στο καφε κ μια που την επαιρναν!Η ωραιοτερη εκει μεσα για τα γουστα μου αλλα απο τους χρονους της μου φανηκε ολιγον τι ξεπετα..40 λεπτα εκατσα στο καφε κι η καρια προλαβε κ πηγε με 3!Ρε την πουτανα
Ειχε κι αλλα δυο εμφανισιμα ξανθα κ αυτο ηταν ολο!
Οι υπολοιπες ηταν για να τις κλαινε οι ρεγγες!
Την επομενη φορα θα μαθω κ ονοματα που θα παει?! :rolleyes:



 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πάντως ρε παιδιά έχω ένα θεματάκι, για βοηθήστε εσείς οι παλιότεροι που πηγαίνετε από παλιά στην εν λόγω καφετέρια... Πηγαίνοντας είχα στο μυαλό μου 3-4 ονόματα "σιγουράκια" (Μαρία, Μικαέλα, Ιωάννα κ.λπ.), απ' τη στιγμή που μπήκα όμως δε βρήκα τρόπο να τσεκάρω αν οι συγκεκριμένες ήταν εκεί... Το γκαρσόνι που τον ρώτησα διακριτικά μου έκανε τον Κινέζο, εχεμύθεια & έτσι... Πώς θα τις βρω τις συγκεκριμένες ποιες είναι;;; Επίσης πείτε μου ποιο είναι το καλύτερο μέρος για να καθήσεις στο μαγαζί γιατί αυτό το μπαρ στη μέση κόβει πολλή θέα...
Μη ανακατευεις τριτους (γκαρσονια-μπαρ γουμαν κλπ)απλα κανε νοημα σ οποια θες και θα ερθει να κατσει κοντα σου να τα πειτε λεπτομερως. Δεν χρειαζεται να την κερασεις τπτ αλλα και να το κανεις οι τιμες ειναι καφετεριας 5-6-7 ευρα. το καναπεδακι διπλα στις τουαλετες ειναι το στρατηγικο σημειο ολες θα περασουν απο εκει 2 και 3 φορες το μισαωρο.δεν κατουρανε μονο αλλα εχουν και τα λοκερς τους μεσα εκει!!!
αντε και καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μη ανακατευεις τριτους (γκαρσονια-μπαρ γουμαν κλπ)απλα κανε νοημα σ οποια θες και θα ερθει να κατσει κοντα σου να τα πειτε λεπτομερως. Δεν χρειαζεται να την κερασεις τπτ αλλα και να το κανεις οι τιμες ειναι καφετεριας 5-6-7 ευρα. το καναπεδακι διπλα στις τουαλετες ειναι το στρατηγικο σημειο ολες θα περασουν απο εκει 2 και 3 φορες το μισαωρο.δεν κατουρανε μονο αλλα εχουν και τα λοκερς τους μεσα εκει!!!
αντε και καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
σωστα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ελα  ντε.  απιστευτο αλλα αληθινο.
Αυτο λεω κι εγω.....Εδω εχουμε παει εμειs με μικρο....βιογραφικο και ακουω οτι αυτοs καθολου...
Ειχα και τον agiana μαζι,  αλλα ειχε γυναικα σερβιτορο, τωρα λεει αντρα, παιζανε οι τηλεορασειs, τωρα οχι........αλλαξανε οι εποχεs...Παντωs ειχε καλα κομματια τοτε, τα περισσοτερα δλ
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
δοκιμαστικαν και δεν προκριθηκαν...........

ναντιν--ντελια-κλαουντια-μονικα-μιλενα-ελενα

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:


προκρινονται μετ επαινων...........

μαρια-μαγδα-ιωαννα-σιμονα-αλεξανδρα-μιχαελα
:pipa2: :fuck2: :pipa2: :fuck2: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αρα η Μαγδα  υπαρχει ακομα!!!!!!!!!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
   :rockon:  πωs kai ετσι?   εκει μεσα αυτεs που εχει, νομιζω οτι δεν ειναι για τα γουστα σου( εκτοs και αν αλλαξεs λιγο) ;)
Απο περιεργεια κ μονο πηγα :thumbsup:
Eχει παντως την πλακα του δεν μπορω να πω..
Αλλα ως εκει τουλαχιστον για μενα!
Υ.Γ Οποτε βρεθεις εκει γυρω ενημερωσε να πιουμε καφε! :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εχει κανει σχολη στις "υπηρεσιες"και θα το καταλαβεις αμεσως αν πας με μαθητρια της.....

ειναι το ιερο τοτεμ του μαγαζιου.
Ετσι ε????  Θα επιστρατευσω τα γνωστα λαμογια (agiana+amjik) και θα παω,  γιατι μονοs κλασομεντε
Μου κεντρισεs την περιεργεια για την.....σχολη..Παντα μου αρεσαν τα ΤΕΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom