Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Η Αντριάνα έχει αποχωρήσει εδώ και λίγο καιρό, καθώς όπως πληροφορήθηκα έμεινε έγκυος (όχι από συναγωνιστή  :grin:). Τη Ρωξάνη δεν την έχω πάρει, την ξερει όμως ένας φίλος και μου έχει πει τα καλύτερα. Η Κλαούντια καινούργια θα είναι, δεν την ξέρω..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ποια ειναι η Αντριαννα? θεα κιολας? ξανθια? μελαχρινη? κοντη? ψηλη?
στις τελευταιες καταδρομικες δεν εθεαθη καποια θεα... δυστυχως αγνοησα τις συμβουλες του παικτουρα και αντι να δοκιμασω Μικαελα ή Ιωαννα... πηρα ενα κοκκινομαλικο αλβανο-πιπινοειδες ονοματι Κλαουντια... πεταμενα λεφτα...
επανερχομαι!!!  Αντριαννα? εχω ακουσει και για μια Ρωξανη...
για ριξτε καμια περιγραφη γνωστες...
Έχεις ακουσει καλα λογια για την Ρωξάνη??

Η Ρωξάνη που θα αναφερω εγω ειναι ψηλη μελαχροινη ρουμανα νταρντανοειδες, αλλά άβυζη.
Την συγκεκριμενη λοιπον την εχω παρει στην φυλης και ηταν απο τις χειροτερες ξεπετες που κυκλοφορουν.
Αγγαρεία και βαρεμάρα... Έδινε και κωλο. Τωρα αν στο χοτελι ειναι πιο θερμη δεν ξερω, αλλά για την συγκεκριμενη εχω επιφυλαξεις.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Έχεις ακουσει καλα λογια για την Ρωξάνη??

Η Ρωξάνη που θα αναφερω εγω ειναι ψηλη μελαχροινη ρουμανα νταρντανοειδες, αλλά άβυζη.
Την συγκεκριμενη λοιπον την εχω παρει στην φυλης και ηταν απο τις χειροτερες ξεπετες που κυκλοφορουν.
Αγγαρεία και βαρεμάρα... Έδινε και κωλο. Τωρα αν στο χοτελι ειναι πιο θερμη δεν ξερω, αλλά για την συγκεκριμενη εχω επιφυλαξεις.
λες να'ναι η ιδια? ποιος θα ριξει φως?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
λες να'ναι η ιδια? ποιος θα ριξει φως?
Την Ρωξανη που εχω παρει στην φυλης, την εχω δει στο x-dream και ειναι 100% αυτή που λεω.
Λογικά αφου λενε για Ρωξάνη στο x-dream αυτή θα ειναι, δεν πιστευω να έχουν βαφτίσει άλλη κοπέλα ρωξάνη και αυτήν αλλιώς για να κανουν αλλαξοκωλιές  :grin: .
Όποιος την εχει παρει ας μας διαφωτισει για τις εδω υπηρεσιες της...

Επίσης παιζει και αλλη που μοιαζει πολυ με κοπελα με θητεια σε φυλης και μεταξουργειο, αλλά δεν ειμαι σιγουρος για αυτην.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Την Ρωξανη που εχω παρει στην φυλης, την εχω δει στο x-dream και ειναι 100% αυτή που λεω.
Λογικά αφου λενε για Ρωξάνη στο x-dream αυτή θα ειναι, δεν πιστευω να έχουν βαφτίσει άλλη κοπέλα ρωξάνη και αυτήν αλλιώς για να κανουν αλλαξοκωλιές  :grin: .
Όποιος την εχει παρει ας μας διαφωτισει για τις εδω υπηρεσιες της...

Επίσης παιζει και αλλη που μοιαζει πολυ με κοπελα με θητεια σε φυλης και μεταξουργειο, αλλά δεν ειμαι σιγουρος για αυτην.
δεν θυμαμαι αν την ελεγαν ρωξανη αλλα εχει θητεια στα μπουρδελα η συγκεκριμενη
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες ας δώσει κάποιος πληροφορίες για το τσιγγανάκι την Εσμεράλντα που αναφέρθηκε εδώ!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Πρέπει να είναι η Ρωξάνη που ο Ακόρεστος λέει ότι είχε δει στη Φυλής. Ρουμάνα νταρντάνα με μικρά βυζιά. Δεν την έχω πάρει, ένας κολλητός - θαμώνας, έμπειρος μάλιστα, λέει ότι είναι καλή. Ποιος ξερει, εκεί υπάρχουν αρκετές καλές και τύποι μόνιμοι. Ίσως να παίζει ρόλο ο ανταγωνισμός. Ο ίδιος κολλητός λέει ότι η Εσμεράλντα έχει φύγει (έχω να πατήσω κάποιο καιρό και μου έχει λείψει :rockon:)..
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Πρέπει να είναι η Ρωξάνη που ο Ακόρεστος λέει ότι είχε δει στη Φυλής. Ρουμάνα νταρντάνα με μικρά βυζιά. Δεν την έχω πάρει, ένας κολλητός - θαμώνας, έμπειρος μάλιστα, λέει ότι είναι καλή. Ποιος ξερει, εκεί υπάρχουν αρκετές καλές και τύποι μόνιμοι. Ίσως να παίζει ρόλο ο ανταγωνισμός. Ο ίδιος κολλητός λέει ότι η Εσμεράλντα έχει φύγει (έχω να πατήσω κάποιο καιρό και μου έχει λείψει :rockon:)..
να εισαι σιγουρος οτι ο ανταγωνισμος μεταξυ τους ειναι μεγαλος ...μολις πας με 2-3 απο εκει μεσα θα καταλαβεις :-* :-* :-*
 

RAB

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας ρε παιδες!!!Μηπως παιζει καν τηλ. απο τα γνωστα τουμπανα τις Πλ.Βαθη??
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Whomam... megale... gamises telika; ante pes
:boobies:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Whomam... megale... gamises telika; ante pes
:boobies:

Όχι ακόμα ρε μάγκα δεν έχω φράγκα αυτές τις μέρες... Την Τρίτη έρχεται ένας φίλος μου από επαρχία αρραβωνιασμένος & θα τον πάω να γαμήσει εκεί & θα κόψω κίνηση & εγώ θα πάω από την άλλη βδομάδα...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Μην ξεχάσεις να πεισ wholic  :rockon:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γαμώ :rockon:  :pipa2: Ωραίο το ανθρωπάκι :pipa2:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Έλα δωστε καμια ενημερωση για το ξενοδοχειο  :boobies: :boobies:

Έμαθα ότι πηγε μεγαλη παρεα απο το σαιτ και περασε γκωλον-ζάχαρη! Γραψτε τιποτα χυστες  0:) :zfuck:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Έμαθα ότι πηγε μεγαλη παρεα απο το σαιτ και περασε γκωλον-ζάχαρη!
Ναι είχε Fashion TV και βλέπαμε καμιά ωραία.
URL]]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom