Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Έλα ρε φίλε, είναι πάνω στην πλατεία Βάθης, ακριβώς δίπλα στο x dream hotel. Πήγαινε μετά τη μία το μεσημέρι έως τις 9 το βράδυ (θα βρεις και στις 11 αλλά λίγες και κουρασμένες)...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ωραία γκομενάκια, και γαμώ, για το ντύσιμο σχολίασα παραπάνω... Πάντως, την έχω καταβρει εκεί. Μ'ένα 100άρικο γαμάς με το πάσο σου, πίνεις και τις μπιρίτσες σου. Από το να φέρεις καμιά στο σπίτι που δεν την ξέρεις και σου βγει φόλα...
εγω δεν βλεπω και καμμια διαφορα στο ντυσιμο.  οπωs ντυνονται εντελωs ξεκολλε oi γκομενεs , ετσι ακριβωs  ντυνονται και αυτεs.  ετσι απαιτει η μοδα σημερα.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Έλα ρε φίλε, είναι πάνω στην πλατεία Βάθης, ακριβώς δίπλα στο x dream hotel. Πήγαινε μετά τη μία το μεσημέρι έως τις 9 το βράδυ (θα βρεις και στις 11 αλλά λίγες και κουρασμένες)...
για οσουs μπορουν  απο τιs 11 το πρωι.  η καλυτερη ωρα.  εχουν ξυπνησει για τα καλα,  εχουν πιει το καφεδακι και ειναι φρεσκεs και με ορεξη για δουλεια.  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. Από το να φέρεις καμιά στο σπίτι που δεν την ξέρεις και σου βγει φόλα...


[/quote] οσο για αυτο  καμμια αντιρρηση.   εξ αλλου  ουτε αδιαφορεs ειναι στο δωματιο . το αντιθετο μαλιστα.  και οταν σε γνωρισουν και πεσει και τηλεφ.  για να τιs ξαναβρειs ,ειναι ακομη  πολυ καλυτερα.   οταν χτυπαει το κινητο τουs απο πελατη μεσα στην τρελλη χαρα ειναι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
εγω δεν βλεπω και καμμια διαφορα στο ντυσιμο.  οπωs ντυνονται εντελωs ξεκολλε oi γκομενεs , ετσι ακριβωs  ντυνονται και αυτεs.  ετσι απαιτει η μοδα σημερα.  

Καλά ρε συναγωνιστή κι εσύ πώς περίμενες να ντύνονται δηλαδή με τουαλέτες; Ίσα - ίσα που καλά κάνουν & ντύνονται έτσι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εξ αλλου  ουτε αδιαφορεs ειναι στο δωματιο . το αντιθετο μαλιστα.  και οταν σε γνωρισουν και πεσει και τηλεφ.  για να τιs ξαναβρειs ,ειναι ακομη  πολυ καλυτερα.   οταν χτυπαει το κινητο τουs απο πελατη μεσα στην τρελλη χαρα ειναι.

Πάντως, κι εκεί έχει πέσει η δουλειά. Το χρήμα(για τους περισσότερους) δεν βγαίνει πλέον εύκολα, και δύσκολα ξοδεύεται. Αυτά, από λεγόμενα των ιδίων των κορασίδων.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Πάντως, κι εκεί έχει πέσει η δουλειά. Το χρήμα(για τους περισσότερους) δεν βγαίνει πλέον εύκολα, και δύσκολα ξοδεύεται. Αυτά, από λεγόμενα των ιδίων των κορασίδων.

Κατά μία άποψη όμως αυτό συμφέρει όλους εμάς που ούτως ή άλλως θα κάνουμε οικονομία για να τα σκάσουμε τουλάχιστον μια φορά το μήνα εκεί. Γιατί οι κοπέλες θα είναι πιο δεκτικές...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλά ρε συναγωνιστή κι εσύ πώς περίμενες να ντύνονται δηλαδή με τουαλέτες; Ίσα - ίσα που καλά κάνουν & ντύνονται έτσι.
 δεν κατηγορησα το ντυσιμο τουs.  το αντιθετο μαλιστα  υποστηριξα.  ισα-ισα αφου ειναι μικρεs και ομορφουλεs πρεπει να ντυνονται ετσι.  μαλλον δεν καταλαβεs κατι καλα.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
το σαββατο ειδα εξω απο τον ΓΕΡΜΑΝΟ παλι την μικρα πολυ ομορφη αλβανιs, γοβα στιλετο ,μαυρο μονακι ,και ενα μπλουζακι εφαρμοστο και να φαινετε η βυζοχαραρδα,αλλα πηγαινα σπιτι δυστηχωσ.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το σαββατο ειδα εξω απο τον ΓΕΡΜΑΝΟ παλι την μικρα πολυ ομορφη αλβανιs, γοβα στιλετο ,μαυρο μονακι ,και ενα μπλουζακι εφαρμοστο και να φαινετε η βυζοχαραρδα,αλλα πηγαινα σπιτι δυστηχωσ.

Έπρεπε να κάνεις μία μικρή παράκαμψη στο δρομολόγιό σου......! Seize the day!
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Έπρεπε να κάνεις μία μικρή παράκαμψη στο δρομολόγιό σου......! Seize the day!
την εχεισ δει αυτη που σου περιγραφω ? ωραιο μου....ι αλλα δεν ξερω στο :knockinb: πωσ συμπεριφερετε, το παιζει και ψιλομαγκακι
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
επειδη εχω παρει την ιωαννα και μονη της και με την ξαδερφιτης αξιζουν με χιλια ειδικα μαζι.Παντως μετα την ανακαινηση εχει καλυτερο υλικο για εξερευνηση.Στα μειον του ολου θεματος η περιοχη
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
κατεβηκα εχθες το απογευμα μια βολτα στο xdream στην πλατεια βαθης για να βρω την ιωαννα αλλα ματαια.Εκατσα να πιω ενα καφεδακι στο τραπεζακι απεναντι απο το ασανσερ για να βλεπω τι τεμαχια υπαρχουν διαθεσιμα.Δεν μου εκανε κλικ κατι και μιση ωρα αργοτερα αποχωρησα.Αν ξερει κανεις ποτε επιστρεφει η ιωαννα ας γραψει γιατι ο σερβιτορος μου ειπε οτι λειπει διακοπες.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
και απο σερβις τι παιζει ρε παιδες(να πω τη μαυρη αληθεια ποτε δεν εχω παρει απο το δρομο)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες θέλω τρεις πληροφορίες, όποιος φιλοτιμηθεί να μου απαντήσει θα του είμαι ευγνώμων. Πρώτον αν η Ιωάννα η αδερφή της Μικαέλας & η Μαρία η Αλβανίδα έχουν μεγάλα βυζιά. Δεύτερον Μαρία Αλβανίδα & Ιωάννα - Μικαέλα τί ώρες & μέρες (καθημερινές, σαββατοκύριακα) συχνάζουν στο μπαράκι. Και τρίτον άκουσα για κάτι τσιγγανες ότι έσκασαν μύτη στο μπαρ, αξίζουν; Όποιος δε θέλει για ευνόητους λόγους να μου απαντήσει εδώ ας μου στείλει pm.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σου και πάλι. Λοιπόν, και οι τρεις έχουν μεγάλα βυζιά, η Μαρία μάλλον τα πιο μικρά αλλά καλά είναι. Από τη 1 το μεσημέρι μέχρι τις 8 το βράδυ είναι σίγουρα. Αν δεν έχει πάει καλά η δουλειά, είναι μέχρι τις 11.30. Τα καινούργια τσιγγανάκια δεν τα έχω δει αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα. Μη φανταστείς τίποτα τσεμπέρια στο κεφάλι, απλά είναι ένα τόνο πιο μελαχρινές από τις άλλες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Γεια σου και πάλι. Λοιπόν, και οι τρεις έχουν μεγάλα βυζιά, η Μαρία μάλλον τα πιο μικρά αλλά καλά είναι. Από τη 1 το μεσημέρι μέχρι τις 8 το βράδυ είναι σίγουρα. Αν δεν έχει πάει καλά η δουλειά, είναι μέχρι τις 11.30. Τα καινούργια τσιγγανάκια δεν τα έχω δει αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα. Μη φανταστείς τίποτα τσεμπέρια στο κεφάλι, απλά είναι ένα τόνο πιο μελαχρινές από τις άλλες.

Ναι ρε συ κλασσικές τσιγγανορουμάνες θα είναι :) Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Ναι ρε συ κλασσικές τσιγγανορουμάνες θα είναι :) Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
οι κοπελες ειναι στο bar απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 11-12 το βραδυ ...για μεγαλα βυζια απο αυτες που ανεφερες εχει η μικαελα μετα η ιωαννα και λιγο πιο μικρα η μαρια.... μια αλλη καλη σε ολα τα προσφερομενα ειναι η μαγδα αλλα δεν εχει μεγαλα βυζια ...εχει κοπελες για ολα τα γουστα και σου προτεινω να πας μια φορα για καφε για να δεις τι σου αρεσει γιατι καθενας μας εχει διαφορετικα γουστα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Γούστα είναι αυτά. Η Μικαέλα και η Αντριάνα μου αρέσουν περισσότερο. Την Αντριάνα μάλιστα δεν την έχω πάρει - ούτε την Εσμεράλντα το τσιγγανάκι. Ξέρεις τίποτις;
ποια ειναι η Αντριαννα? θεα κιολας? ξανθια? μελαχρινη? κοντη? ψηλη?
στις τελευταιες καταδρομικες δεν εθεαθη καποια θεα... δυστυχως αγνοησα τις συμβουλες του παικτουρα και αντι να δοκιμασω Μικαελα ή Ιωαννα... πηρα ενα κοκκινομαλικο αλβανο-πιπινοειδες ονοματι Κλαουντια... πεταμενα λεφτα...
επανερχομαι!!!  Αντριαννα? εχω ακουσει και για μια Ρωξανη...
για ριξτε καμια περιγραφη γνωστες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom