Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πώς προέκυψε το banner~άκι/διαφημιστικό πάνω δεξιά;;;;
Μας πήρανε χαμπάρι;  :grin:

Προσοχή στην προσφορά του Ξενοδοχείου.....!

Τα 15 ευρώ, ισχύουν για ημιδιαμονή 00.00-07.00 ΜΟΝΟ!!!

Συναγωνιστής από εδώ, δεν το πρόσεξε και παραλίγο να κάνει μανούρα......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Προσοχή στην προσφορά του Ξενοδοχείου.....!

Τα 15 ευρώ, ισχύουν για ημιδιαμονή 00.00-07.00 ΜΟΝΟ!!!

Συναγωνιστής από εδώ, δεν το πρόσεξε και παραλίγο να κάνει μανούρα......
τετοια ωρα αν φτασεις εκει σωος και με γκομενα, και καταφερεις και να τη  :knockinb: :pipa1: :fuck1: ενω σκεφτεσαι απο που θα φυγεις, πρεπει να σου δινουν 150 ευρω οχι να δινεις εσυ 15..

:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τετοια ωρα αν φτασεις εκει σωος και με γκομενα, και καταφερεις και να τη  :knockinb: :pipa1: :fuck1: ενω σκεφτεσαι απο που θα φυγεις, πρεπει να σου δινουν 150 ευρω οχι να δινεις εσυ 15..

Ρε, μην ανησυχείς.... είναι ο Φιμέ απ'έξω και καθαρίζει με διπλάσιο αμμονιαζόλ!!! :cheesy:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
σαν συστηματικος θαμωνας αυτου του χωρου θελω να σημειωσω οτι τελευταια διαπιστωνω απο τα γραφομενα οτι υπαρχει φοβος να "χαλασει η πιατσα" και γι αυτο σημειωνω τα κατωθι και σας παρακαλλω να τα λαβετε σοβαρα υπ οψιν
έχεις πμ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
σαν συστηματικος θαμωνας αυτου του χωρου θελω να σημειωσω οτι τελευταια διαπιστωνω απο τα γραφομενα οτι υπαρχει φοβος να "χαλασει η πιατσα" και γι αυτο σημειωνω τα κατωθι και σας παρακαλλω να τα λαβετε σοβαρα υπ οψιν
1...ενα καφε η αναψυκτικο κλπ θα πρεπει να κατσετε να το πιειτε.
2...οταν σας γιαλισει καποιο τεμαχιο, καντε του νοημα και θα ερθει να κατσει διπλα σας να τα πειτε.
3...δεν ειναι υποχρεωτικο να την κερασετε κατι. αν για λογους κοινωνικους θελετε να κερασετε συνηθως παραγγελνουν ρεντ μπουλ (5 ευρα) η χυμο πορτοκαλι(6 ευρα).
4....η αμοιβη ειναι στανταρτ 50 ευρω (δεν την εχω παζαρεψει ποτε και δεν ξερω αν γινεται αλλη καλλιτερη τιμη),για μιση ωρα στο δωματιο.
5...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!οι υπηρεσιες δεν κοστολογουνται αλλα προσφερονται απο την θεραπενιδα στην προσπαθεια της να "κλεισει"το ντηλ.Αν δεν σας ικανοποιουν οι υπηρεσιες, δεν πειραζει προχωρηστε στην επομενη.(δοξα τω Πανα σιγουρα υπαρχουν μεσα εκει τουλαχιστον 16 τεμαχια!!!
6...μη προσπαθειτε να απολαυσετε υπηρεσιες με προσφορα επι πλεον χρηματων διοτι ποιο πολλα θα πληρωσετε-δεν θα ικανοποιηθειται διοτι θα την βαλετε να κανει κατι με το ζορι αρα θαναι λειψο- και το σημαντικοτερο τις κακομαθαινετε και θα ξεκινησουν την απαιτηση εξτρα αμοιβων και για το αν θα προσφερουν το αριστερο βυζι η το δεξιο η και τα δυο!!!!!
7...αν γινεται τακτικοι τοτε υπαρχει παζαρι για δευτερο μισαωρο και δευτερο "γυρο"αντι 100 στα 70 η 80 ευρα.
8...επισης και το διπλο ταμπλω μπορει να το πετυχετε με 80..


να εχετε στο νου παντα οτι αυτο που ζητατε το προσφερει στα 50 ευρα μια αλλη μετα χαρας,με περισσοτερη πειρα και με απολυτη ικανοποιηση....

ΚΩΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ........

ΤΑ ΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.






:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:  :fuck2:

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

Αυτή ή πιάτσα δέν χαλάη άγαπητε .......... έλεγχεται γιά να μήν χαλαση !!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μου αρεσουν οι ελενχομενες πιατσες!!!!!!
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Αυτή ή πιάτσα δέν χαλάη άγαπητε .......... έλεγχεται γιά να μήν χαλαση !!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Χαλάσει - δεν χαλάσει, τουλάχιστον να μην γίνει gay bar πάλι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Βέβαι να τονίσω ότι πρίν 4 χρόνια μέ πήρε άπό τό χέρι καί
μέ πήγε ό τεράστιος giorgospapa άσχέτως έαν τώρα είμαστε ....[size=15pt] στά κόκκινα [/size] :tickedoff: :tickedoff:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
τετοια ωρα αν φτασεις εκει σωος και με γκομενα, και καταφερεις και να τη  :knockinb: :pipa1: :fuck1: ενω σκεφτεσαι απο που θα φυγεις, πρεπει να σου δινουν 150 ευρω οχι να δινεις εσυ 15..

:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:

Ναι και μάλιστα εκείνη την ώρα δεν έχει & γυναίκες το X-DREAM... Αλλά τί μου λέτε ρε παιδιά, εγώ έχω πάρει το ρίσκο & έχω κάνει ΤΟΝ ΑΘΛΟ... Να περάσω μεταμεσονύχτια ώρα απ' την Ιάσωνος αγκαζέ με 18χρονο ξανθό πιπίνι η οποία μάλιστα ήταν & παρθένα τότε... Και δεν το έκανα από άγνοια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

Ήμασταν μαζί σε μια μουσική σκηνή στο Μεταξουργείο & θέλαμε να συνεχίσουμε για ποτό Ψυρρή.. Και δε θέλαμε να πληρώσουμε κερατιάτικα στο ταξί που θα μας έκανε κύκλους για 5 δρόμους... Και μια & ούτως ή άλλως θα περνούσαμε μέσα απ' την κόλαση, είπα σαν άσκηση θάρρους όπως λες να περάσουμε κατ' ευθείαν μέσα απ' τον πύρινο δρόμο :2funny: Βέβαια το γκομενάκι δεν ήξερε τί την περίμενε εκεί, μόνο που δεν κατουρήθηκε απ' το φόβο :) Η πλάκα είναι ότι περνώντας έξω από ένα απ' τα σπιτάκια βγαίνει ένας τύπος & λέει "η πουτάνα η μαύρη δεν έδινε κώλο" & το γκομενάκι άλλαξε 20 χρώματα :2funny:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
περνώντας έξω από ένα απ' τα σπιτάκια βγαίνει ένας τύπος & λέει "η πουτάνα η μαύρη δεν έδινε κώλο" & το γκομενάκι άλλαξε 20 χρώματα :2funny:
Αυτά είναι σκηνικά απείρου κάλλους... Κάτι τέτοια θυμάσαι και λιγώνεσαι απ'τα γέλια :cheesy:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κύριοι στο θέμα μας παρακαλώ!

Προτείνω να γράφουμε τις μας κριτικές εδώ, μιας και δεν υπάρχει αντίστοιχο link.

Πχ
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης __-__-2010  
Όνομα κοπέλας .............
Προκαταρκτικά .....
Υπηρεσίες κοπέλας ........
                 ........
                 ........
                 ........
ώρα  επίσκεψης .........
Κόστος επίσκεψης  .........
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κύριοι στο θέμα μας παρακαλώ!

Προτείνω να γράφουμε τις μας κριτικές εδώ, μιας και δεν υπάρχει αντίστοιχο link.

Πχ
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης __-__-2010 
Όνομα κοπέλας .............
Προκαταρκτικά .....
Υπηρεσίες κοπέλας ........
                  ........
                  ........
                  ........
ώρα  επίσκεψης .........
Κόστος επίσκεψης  .........
Αφου μπηκε και μπανερ, εγω λεω να το μπουρδελεψουμε τελειως  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Με καταχωριση καθε κοριτσιου ξεχωριστα και κριτικες με τιμη και υπηρεσιες
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Ρε παιδιά λέτε διθυραμβικά σχόλια γι' αυτήν την Αλβανίδα τη Μαρία & μου έχετε εξιτάρει την περιέργεια εμένα που έχω κόλλημα με τις Αλβανίδες :)
φιλε τα γουστα του καθενος ειναι συγκεκριμενα απλα πολλοι που πηγαινουμε εκει μαλλον εχουμε τα ιδια :) :)  παντως ειναι μια καλη επιλογη διοτι τιμαει τα χρηματα που παιρνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom