Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
εχω την ναντιν μαυρη λιστα απο περισυ δεκ η ιαν διοτι αν και η πιππα ειναι οπως τα λες εχε κατσει στη σταση "μη μου απτου" (δεν φτανεις να πιασεις τπτ)και ακομα και αυτο το λιγο βυζακι πουχει τοχε κλεισει με τα γονατα,και μου την εσπασε.
για πες σε παρακαλω αλλαξε τωρα εχει "ελευθερα πιασιματα"????

εγω περασα που ωραια με την  ναντιν φιλε μου και ελευθερα πιασιματα και χαμογελαστη και μια χαρα ολα. εχεις να μου πεις για καποια αλλη για να κανω μια επισκεψη την αλλη εβδομαδα . η μαγδα ειναι οντως τοσο καλη οσο λεγετε?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
εγω περασα που ωραια με την  ναντιν φιλε μου και ελευθερα πιασιματα και χαμογελαστη και μια χαρα ολα. εχεις να μου πεις για καποια αλλη για να κανω μια επισκεψη την αλλη εβδομαδα . η μαγδα ειναι οντως τοσο καλη οσο λεγετε?
μαγδα--μαρια--ιωαννα--σιμονα

τα παντα-ολα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits:Κανα τεμαχιο εμπροσθοβαρες 6+ παιζει στην πιατσα συναδελφοι και αν ναι ποτε μπορει να το πετυχει καποιος
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Δυστυχώς δεν το προλάβαμε εμείς σ' αυτήν τη φάση... Τώρα έχει κυριλέψει... Ευτυχώς όμως τα μουνιά είναι στη θέση τους :)

Hταν πολύ ζεστό τό μαγαζί κάποτε ..... τώρα κρύωσε πολύ , γάμμμματα !!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πρωτιμώ τά μαυρα μαλάκια  ;) ;) ;) ;)
Αν και γενικά τα μαυρα με ψυχοπλακώνουν αυτό τον καιρό :tickedoff:, ας είναι τουλάχιστον βυζαρούκλικο ορεξάτο και καυλιάρικο!!!
Μολόγα!  ;) :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom