Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όχι, ήμουν περαστικός.
Προχθές ήμουν καθ' οδόν προς εξερεύνηση του εσωτερικού κόσμου της Μαργαρίτας (Φ84Α). Θα ανεβάσω κριτική αργότερα.
Χθες ήμουν μεθ' ενός φίλου, ο οποίος πεινούσε υπερβολικά. Αφού έφαγε όλα τα μήλα που του προσέφερε η σερβιτόρα κι εξακολουθούσε να πεινά, τελικά προσφύγαμε σε παρακείμενο ταχυφαγείο...
Το συμπέρασμα είναι ότι η πείνα κατανικά τη λίμπιντο.
φατσα απεναντι απο χχχντρημ  κλασικο "μαγερικο"(παστιτσιο-μακαρονι με τας κεμπαπ-αρνι γιουβετσι)με συνοδεια μπυρας,και με 3-4 μεγαλοκοπελες για ντεκορ αφαιρει την πεινα και επιτρεπει την αναπτυξη της λιμπιντοκαβλας με 8-10 ευρα
πρωτα απο κει τα μεσημερια......
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Ναι ρε παιδιά καμία από το μπαρ κάνει χυσιμο στο πρόσωπο; αν ξέρετε δώστε τα φώτα σας
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ναι ρε παιδιά καμία από το μπαρ κάνει χυσιμο στο πρόσωπο; αν ξέρετε δώστε τα φώτα σας

Πείτε ρε οι παλιοί. Για χύσιμο στο στόμα έχετε πει, για χύσιμο στο πρόσωπο όμως;
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
... ο οποίος ενδέχεται με τα πτωχά του Ελληνικά να νομίσει το αντίστροφο και τελικά ο ερωτών να τα πάρει στη μάπα από τον έγχρωμο...

Παίζει κι αυτό...



Πείτε ρε οι παλιοί. Για χύσιμο στο στόμα έχετε πει, για χύσιμο στο πρόσωπο όμως;

Καλά ρε, εσύ με 1800 ποστ τι είσαι, νέος?

Πάντως το στόμα στο πρόσωπο είναι (λέω εγώ).
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Καλά ρε, εσύ με 1800 ποστ τι είσαι, νέος?
Πάντως το στόμα στο πρόσωπο είναι (λέω εγώ).

Παλιοί πελάτες του X-Dream εννοώ ρε... Όσο για το άλλο που λες για στόμα - πρόσωπο υπάρχει ουσιώδης διαφορά. Άλλο να τελειώνεις με πίπα μες το στόμα & άλλο στο πρόσωπο.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
φατσα απεναντι απο χχχντρημ  κλασικο "μαγερικο"(παστιτσιο-μακαρονι με τας κεμπαπ-αρνι γιουβετσι)με συνοδεια μπυρας,και με 3-4 μεγαλοκοπελες για ντεκορ αφαιρει την πεινα και επιτρεπει την αναπτυξη της λιμπιντοκαβλας με 8-10 ευρα
πρωτα απο κει τα μεσημερια......
λαγαρε αν πας πρωτα εκει και τιμησεις τα προαναφερωμενα μαλλον για σοδα μετα ρεψιματος σε βλεπω στο απεναντι στεκι.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
λαγαρε αν πας πρωτα εκει και τιμησεις τα προαναφερωμενα μαλλον για σοδα μετα ρεψιματος σε βλεπω στο απεναντι στεκι.... :2funny: :2funny: :2funny:
καμπαρι φιλε μου μετα τσιμπουκοχυσιματος, αααααααχ ξαλαφρωσα!!

:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:

 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Δώστε τα φώτα σας βρε παιδιά. Λέτε να προτείνω στην μαγδα να την χυσω στο πρόσωπο η θα φάω φόλα; η σε καμία άλλη;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
την Παρασκευη γυρω στις 15:30--16:00 καποιος απολαυσε "διπλο" με μαγδα σιμονα!
αν ειναι συνφορουμιτης-συναγωνιστης πρεπει να ποσταρει και να αναφερει τα της εμπειριας του.

το παιγνιδι προεκταθηκε και μεταξυ τους?????????

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Δώστε τα φώτα σας βρε παιδιά. Λέτε να προτείνω στην μαγδα να την χυσω στο πρόσωπο η θα φάω φόλα; η σε καμία άλλη;
μια δοκιμη κανε και πες μας ...αλλωστε για ολα υπαρχει η πρωτη φορα :grin: :grin:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια αυτο το τατου, που εχει η Εβελινα στη δεξια νεφραμια, τοχει δει κανενας ολοκληρο
να μου το περιγραψει????
καιγομαι λεμε τι κολημα κι αυτο ρ γμτ.

μηπως υπαρχει αυτοπτης??????????????????????

:helpplea:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δώστε τα φώτα σας βρε παιδιά. Λέτε να προτείνω στην μαγδα να την χυσω στο πρόσωπο η θα φάω φόλα; η σε καμία άλλη;
Οταν θα κανειs συμφωνια μαζι τηs,  προτεινε το ...Τι ειχεs, τι εχασεs
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
582
Πόντοι
86
Θα τις το προτείνω μάγκες και βλέπουμε. Πάντως αν κάποιος συναγωνιστης έχει χύσει κάποια στο πρόσωπο ας δώσει πληροφορίες.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δώστε τα φώτα σας βρε παιδιά. Λέτε να προτείνω στην μαγδα να την χυσω στο πρόσωπο η θα φάω φόλα; η σε καμία άλλη;
για ρωτα το μικρο κατσαρομαλικο που καθεται κοντα στην ναντιν(δεν μουρχεται ονομα) πρεπει να ενδιδει!

:cum:  :cum:  :cum:  :cum:  :cum:  :cum:  :cum:  :cum:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Θα τις το προτείνω μάγκες και βλέπουμε. 
Η συμφωνια για τις παρεχομενες υπηρεσιες να γινεται παντα πριν, οπου εχεις εσυ το πανω χερι στη διαπραγματευση (προσφερε μου περισσοτερα για να σε προτιμησω). Μετα, και αφου εχει γλιστρησει το πορτοκαλι χαρτονομισμα απο την πορτοφολα, ειναι πλεον αργα για απαιτησεις, το πανω χερι το'χει αλλος.

Οκ, ειναι σπαστικο να γινεται αναλυση και περιγραφη του ματς εκ των προτερων, λες και παραγγελνεις σαντουιτς στα εβερεστ (τυρι, ζαμπον, λουκανικο, μαγιονεζα...) :grin: :grin: :grin:
αλλα παιρνεις αυτο που θες  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η συμφωνια για τις παρεχομενες υπηρεσιες να γινεται παντα πριν, οπου εχεις εσυ το πανω χερι στη διαπραγματευση (προσφερε μου περισσοτερα για να σε προτιμησω). Μετα, και αφου εχει γλιστρησει το πορτοκαλι χαρτονομισμα απο την πορτοφολα, ειναι πλεον αργα για απαιτησεις, το πανω χερι το'χει αλλος.

Οκ, ειναι σπαστικο να γινεται αναλυση και περιγραφη του ματς εκ των προτερων, λες και παραγγελνεις σαντουιτς στα εβερεστ (τυρι, ζαμπον, λουκανικο, μαγιονεζα...) :grin: :grin: :grin:
αλλα παιρνεις αυτο που θες  ;)

Προσυπογραφω......... :thumbsup: :thumbsup:
Κατι αναλογο πρεπει να γινεται και στα λαδο-ιδρυματα , αλλα διαβαζω πολλεs ηττεs και δεν ειναι καιροs για πεταμενα ευρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom