Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 712K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η συμφωνια για τις παρεχομενες υπηρεσιες να γινεται παντα πριν, οπου εχεις εσυ το πανω χερι στη διαπραγματευση (προσφερε μου περισσοτερα για να σε προτιμησω). Μετα, και αφου εχει γλιστρησει το πορτοκαλι χαρτονομισμα απο την πορτοφολα, ειναι πλεον αργα για απαιτησεις, το πανω χερι το'χει αλλος.

Οκ, ειναι σπαστικο να γινεται αναλυση και περιγραφη του ματς εκ των προτερων, λες και παραγγελνεις σαντουιτς στα εβερεστ (τυρι, ζαμπον, λουκανικο, μαγιονεζα...) :grin: :grin: :grin:
αλλα παιρνεις αυτο που θες  ;)
Προσυπογραφω......... :thumbsup: :thumbsup:
Κατι αναλογο πρεπει να γινεται και στα λαδο-ιδρυματα , αλλα διαβαζω πολλεs ηττεs και δεν ειναι καιροs για πεταμενα ευρα
:thumbsup: Ακριβώς!
Εχω φάει ήδη χοντρή φόλλα εκεί τον Αυγουστο. Σε σημειο που θα προτιμούσα να πληρώσω μόνο το δωμάτιο και να κανω παιχνίδι με την  :jerking: μου .
Ενας ήδη ητημένος, που θα το σκεφτεί και θα το ψάξει πολύ αν ξαναπάει εκεί.!!!
Και πραγματικά κρίμα για τον ωραίο χώρο του μπάρ και τα πολύ ωραία δωμάτια του xdream.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
:thumbsup: Ακριβώς!
Εχω φάει ήδη χοντρή φόλλα εκεί τον Αυγουστο. Σε σημειο που θα προτιμούσα να πληρώσω μόνο το δωμάτιο και να κανω παιχνίδι με την  :jerking: μου .
Ενας ήδη ητημένος, που θα το σκεφτεί και θα το ψάξει πολύ αν ξαναπάει εκεί.!!!
Και πραγμτικά κρίμα για τον ωραίο χώρο του μπάρ και τα πολύ ωραία δωμάτια του xdream.
δωσε καμια πληροφορια για τη φολλα φιλε μου να την αποφευγουν οι συναθλητες!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η συμφωνια για τις παρεχομενες υπηρεσιες να γινεται παντα πριν, οπου εχεις εσυ το πανω χερι στη διαπραγματευση (προσφερε μου περισσοτερα για να σε προτιμησω). Μετα, και αφου εχει γλιστρησει το πορτοκαλι χαρτονομισμα απο την πορτοφολα, ειναι πλεον αργα για απαιτησεις, το πανω χερι το'χει αλλος.

Οκ, ειναι σπαστικο να γινεται αναλυση και περιγραφη του ματς εκ των προτερων, λες και παραγγελνεις σαντουιτς στα εβερεστ (τυρι, ζαμπον, λουκανικο, μαγιονεζα...)
αλλα παιρνεις αυτο που θες

Kebaaap,

Είσαι πρώτος.

Έτσι ακριβώς.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
μαγκες υπαρχει ανεση χρονου η μολις μπενετε στο δωματιο σας λενε εχουμε 15 λεπτα οπως κανουν κατι πουτανακια στην γ σεπτεμβριου ?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Α μάλιστα... Αναφέρεσαι στα μαγαζιά - απάτη.
Νταξει μωρε.....Ελλαδα ειναι εδω ξερειs πωs γινεται
Αλλοτε δεν εχουμε λαδι, αλλοτε μαs σωνεται το μασαζ, αλλοτε απεργει το σεξ :grin: :grin: :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δωσε καμια πληροφορια για τη φολλα φιλε μου να την αποφευγουν οι συναθλητες!
Πάει καιρός και δεν θυμάμαι όνομα.
Καστανό μακρύ μαλλί κατσαρό μικρό βυζί γαμψή μύτη , Ρουμανία είχε πέι. Μέχρι να τα πάρει μες στην καλή χαρά, μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο άρχισε τα τρελά μη φιλας βυζί, μη εδώ μη εκεί η απόλυτη ξενέρα. :headbang:
Όταν την ξαναπετύχω θα πώ όνομα κλπ. ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δώστε τα φώτα σας βρε παιδιά. Λέτε να προτείνω στην μαγδα να την χυσω στο πρόσωπο η θα φάω φόλα; η σε καμία άλλη;

Στο πρόσωπο...δεν γνωρίζω. Αλλά στο στόμα δεν θα πει όχι! Εκτός κι αν έχει αλλάξει το μενού των υπηρεσιών.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
οι παλαιοι ξερουν που μπορουμε να βρουμε τη χριστινα που δουλευε εκει??? το ρουμανακι το πιτσιρικακι που ηταν κολλητη και συγκατοικος της στελλας της αλβανιδας???? τωρα δεν δουλευει καμια απο αυτες εκει....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πάει καιρός και δεν θυμάμαι όνομα.
Καστανό μακρύ μαλλί κατσαρό μικρό βυζί γαμψή μύτη , Ρουμανία είχε πέι. Μέχρι να τα πάρει μες στην καλή χαρά, μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο άρχισε τα τρελά μη φιλας βυζί, μη εδώ μη εκεί η απόλυτη ξενέρα. :headbang:
Όταν την ξαναπετύχω θα πώ όνομα κλπ. ;)
Γαμψή μύτη και μεγαλη ξεπετα, ειναι και η Αννα η Ρουμανα που δουλευε σε σπιτακια.
Την εχω παρει και φυλης και μεταξουργειο και της εχω και κριτικη  :P :P


Από πανω προς τα κατω η 15η κριτική ειναι.

Αλλά ισως δεν λες αυτην, γιατι εχει ισιο μαλλι συνηθως. Παντως δουλευει σταθερα χντριμ και πριν 20 μερες που ειχα περασει για καφέ  :tits: .
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Στο πρόσωπο...δεν γνωρίζω. Αλλά στο στόμα δεν θα πει όχι! Εκτός κι αν έχει αλλάξει το μενού των υπηρεσιών.



Δεν θα πει κι αμέσως ναι. Αλλά αν θέλεις τέτοιες υπηρεσίες τα κορίτσια συνήθως δεν το αρνούνται. Δοκίμασε στις δύο αδερφές (Μικαέλλα - Ιωάννα)στην αλβανίδα Ιωάννα και σε μια άλλη ξανθιά ρουμάνα που δεν θυμάμαι το όνομά της αλλά κάθεται εκεί με τις δύο αδερφές. Αυτές δίνουν και ''κουλούρι''
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δεν θα πει κι αμέσως ναι. Αλλά αν θέλεις τέτοιες υπηρεσίες τα κορίτσια συνήθως δεν το αρνούνται. Δοκίμασε στις δύο αδερφές (Μικαέλλα - Ιωάννα)στην αλβανίδα Ιωάννα και σε μια άλλη ξανθιά ρουμάνα που δεν θυμάμαι το όνομά της αλλά κάθεται εκεί με τις δύο αδερφές. Αυτές δίνουν και ''κουλούρι''

στην αλβανίδα Ιωάννα????????

μιχαελλα   δινει κουλουρι??????????

τι εγινε εμεινα τοσο πισω?    :think:  :idiot:  :think:  :idiot:  :think:  :idiot:  :think:  :idiot:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
την Παρασκευη γυρω στις 15:30--16:00 καποιος απολαυσε "διπλο" με μαγδα σιμονα!
αν ειναι συνφορουμιτης-συναγωνιστης πρεπει να ποσταρει και να αναφερει τα της εμπειριας του.

το παιγνιδι προεκταθηκε και μεταξυ τους?????????

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:



9 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

διαβαζουν,διαβαζουν,να γραφανε και κατι......... :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom