Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
εξαιρετικά!
τουλάχιστον οι εορταστικές εκδηλώσεις "κορυφώθηκαν";  ;)
Ναι, φυσικά! Εκτός έδρας.. :2funny: :2funny: :2funny:
Οι "αγάπες" μας ήταν ΚΡ!  :headbang:

Σήμερα προβλέπεται ηρεμία... μόνο καφές... (δεν μου έμειναν και λεφτά για κάτι παραπάνω...)  :2funny: :2funny: :2funny:
Τα σκόρπαγες χθές...ευτυχώς ο μακρυμάλλης στα μάζευε από κάτω... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Ήταν "τρύπιες" οι τσέπες μου...  :2funny: :2funny: :2funny:
Ευτυχώς γυρίσαμε όλοι σώοι! Την είχα μιά σχετική αγωνία....
Κλείνοντας τη πόρτα του σπιτιού μου, η μέρα χάραζε..Την επόμενη φορά, η βραδυνή έξοδος με τη Γλομποπαρέα, θα έχει ως απαραίτητο αξεσουάρ τα γυαλιά ηλίου!  :sunglasses: :cool2:
Υ.Γ. Λιώνουν για πάρτη σου Ολλανδέζες και ψηλές ξανθομαλούσες..(!!!!) ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ευτυχώς γυρίσαμε όλοι σώοι! Την είχα μιά σχετική αγωνία....
Κλείνοντας τη πόρτα του σπιτιού μου, η μέρα χάραζε..Την επόμενη φορά, η βραδυνή έξοδος με τη Γλομποπαρέα, θα έχει ως απαραίτητο αξεσουάρ τα γυαλιά ηλίου!  :sunglasses: :cool2:
Υ.Γ. Λιώνουν για πάρτη σου Ολλανδέζες και ψηλές ξανθομαλούσες..(!!!!) ;)
:think: :think: :think: Στείλε μου επεξηγηματικό πμ...
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
αν και φαν της ,οπως μπαινεις, δεξιας πλευρας εχω αρχισει να τις βαριεμαι ολο κατι με τρωει να δοκιμασω και την αντιπερα οχθη εκτος την ρεβεκα που την εχω παρει .Απο τη μια οι δεξιες λογω της προτιμησης μας το παιζουν αδιαφορες απο την αλλη οι αριστερες με την πεινα που εχουν με το που μπει καποιος τον γδεινουν με τα ματια δεν ξερω λεω να κανω κανενα κασκαντεριλικι ελπιζω να μην  :headbang:αλλα να  :rockon:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
αν και φαν της ,οπως μπαινεις, δεξιας πλευρας εχω αρχισει να τις βαριεμαι ολο κατι με τρωει να δοκιμασω και την αντιπερα οχθη εκτος την ρεβεκα που την εχω παρει .Απο τη μια οι δεξιες λογω της προτιμησης μας το παιζουν αδιαφορες απο την αλλη οι αριστερες με την πεινα που εχουν με το που μπει καποιος τον γδεινουν με τα ματια δεν ξερω λεω να κανω κανενα κασκαντεριλικι ελπιζω να μην  :headbang:αλλα να  :rockon:
Προσεκτικά στο ναρκοπέδιο. Θέλει υπομονή και καθοδήγηση απ'το ένστικτό σου. Γεγονός είναι πως η αριστερά είναι σε μιά μόνιμη αμφισβήτηση..πλην της γνωστής 3άδας!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Τα σκόρπαγες χθές...ευτυχώς ο μακρυμάλλης στα μάζευε από κάτω... :2funny: :2funny: :2funny:

ρε τον μακρυμάλλη...ευτυχώς έπεσε το μάτι μου και μαζέψαμε τρεις μπύρες από το πάτωμα  :rockon:

ωραία αυτή η καινούργια η Αλίνα, αλλά εμένα όλες ωραίες μου φαίνονται εκεί μέσα  :S

θέλω να τις "αγαπήσω" όλες  :dancing:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ρε τον μακρυμάλλη...ευτυχώς έπεσε το μάτι μου και μαζέψαμε τρεις μπύρες από το πάτωμα   :rockon:

ωραία αυτή η καινούργια η Αλίνα, αλλά εμένα όλες ωραίες μου φαίνονται εκεί μέσα   :S

θέλω να τις "αγαπήσω" όλες  :dancing:
Εγώ μία ξεχωρίζω... άντε δύο... άντε τρεις...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι ώρα έγιναν τα ωραία?
Εγώ αποχώρισα κατά τις 7!
Μέχρι τότε σημαντικές παρατηρήσεις…….
Η Πηνελόπη στο μπουφέ.
Η εβελινα στο σέρβις.
Ο Σάκης στη γύρα P.R.
Η Μάγδα απούσα! (το στραγγίζει εντελώς ρε παιδί μου)!
Η Χριστίνα σε υστερία πείραζε πάνω από μια ώρα την Εβελινα τον Σάκη την Πηνελόπη και την Ρωξάνη γελώντας ακατάπαυστα και δυνατά.
Συναθλητής εκνευρίστηκε και σχολίασε στην Άντρα «καλό το καλαμπούρι αλλά έχει και όριο».
Δυο συναθλητές που κάθονταν στα σκαμπό προ του WC επέλεξαν Μόνικα (α ρε παλτό που θάφαγε ο ατυχής) ο ένας για «πάνω», και κέρασμα με  πίτσι πίτσι ο άλλος με Λωρενα.
Δεν ξέρω αν «ολοκλήρωσε»!
Προσοχή σύντροφοι παρούσα και η δεξιά Μόνικα χθες (έχω να τη δω από το Δεκέμβριο μαζί με τη Μαρία) μην τις μπερδεύουμε η δεξιά είναι μελαχρινή και είναι ο.κ.
Μάλλον η διεύθυνση απαγόρεψε την κατανάλωση ντιλιβερι εντός οπότε σταδιακά τα κορίτσια ντύνονταν και πήγαιναν για φαί καθ ομάδες!
Σε κέφια (κάβλες?) και η Εβελινα ,την πλήρωσε ο Σάκης!
Υπήρξε κινητικότητα προς τα άνω κυρίως από αριστερά.
Τι διάλο δεν διαβάζουν η πεισματώνουν με τις ανταποκρίσεις και προσπαθούν να τις διαψεύσουν?
Σιμονα-Ιωάννα-Μιχαελα-Αλεξάνδρα-Λωρενα-Χριστίνα =  κεσάτια!
Για δεύτερη φορά η αριστερά επικράτησε και μάλιστα με ευρύ σκορ!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι ώρα έγιναν τα ωραία?
Εγώ αποχώρισα κατά τις 7!
Μετα τις 23:00

Ζησαμε μεγαλες πορνο-στιγμες.........
Συνναγωνιστης εκανε double-scοre με Αντρα και Ρεβεκα.
Προηγηθηκε αλλος με την αγαπημενη του.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η μπυρα ετρεχε ποταμι και τα σφηνακια επεφταν βροχη.
Στο τελος μειναμε μονοι μας χωρις ουτε μια κοπελα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευτυχως που η Κασσανδρας ηταν κοντα και ακολουθησε τσαρκα και καταθεση εκει.......
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μετα τις 23:00

Ζησαμε μεγαλες πορνο-στιγμες.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Η μπυρα ετρεχε ποταμι και τα σφηνακια επεφταν βροχη.
Στο τελος μειναιμε μονοι μας χωρις ουτε μια κοπελα

Ευτυχως που η Κασσανδρας ηταν κοντα και ακολουθησε τσαρκα και καταθεση εκει.......
Ρε συντρόφια μη τις ξενυχτάτε ρε τις ιέρειες θα τις μπαγιατέψετε!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε συντρόφια μη τις ξενυχτάτε ρε τις ιέρειες θα τις μπαγιατέψετε!
Μπα, οι περισσοτερες φυγανε γυρω στις 00:30 - 01:00, μην σου πω καποιες και νωριτερα,  εμεις φυγαμε αργοτερα.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μπα, οι περισσοτερες φυγανε γυρω στις 00:30 - 01:00, μην σου πω καποιες και νωριτερα,  εμεις φυγαμε αργοτερα.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tαλαιπωρειτε  το  εργαζομενο προσωπικο....Εκμεταλλευτεs :cheesy:
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Ως νέος στο συγκεκριμένο σάιτ μια και ο χώρος με βολεύει θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει γνώμη για μια Βερόνικα ρωσίδα γεματούλα  που κάθεται έξω από το μαγαζί μεσημεριανές ώρες. Για ό[ποια βοήθεια ευχαριστώ
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ως νέος στο συγκεκριμένο σάιτ μια και ο χώρος με βολεύει θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει γνώμη για μια Βερόνικα ρωσίδα γεματούλα  που κάθεται έξω από το μαγαζί μεσημεριανές ώρες. Για ό[ποια βοήθεια ευχαριστώ

Καλλίτερα να μπεις στο «μουνοτροφείο» να ψωνίσεις,  γιατί οι ελευθέρας βοσκής στη περιοχή τρώνε πολύ παραισθησιογόνο  μανιτάρι που φύεται άφθονο στα πέριξ………….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom