Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
τί είναι αύτό ρέ παιδιά ??????
www.imagerous.com/] [/quote[/URL]]
αγαπημένο παιχνίδι γυναικών....  :grin:

Πραγματικά έχει ώραίο κώλο , καί πολύ
μαλακό στήν διείσδυση ,θά νομίζης ότι γαμάς
πολύ στενό μουνάκι  ;) ;)

περιγραφικότατο, σα να το αισθάνομαι στο επίμαχο σημείο, ένα πράγμα...  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αρχηγόπουλο, όπλισε τη φαρέτρα σου και βουρ στην Αλεξάνδρα. Επιβεβαιωμένες μου πληροφορίες, αναφέρονται σε ένα VFM GFE που δίνεται σε άτομα όπως εσύ. Εννοώ που σέβονται την κοπέλα που θα συνεδριαστούν. Προσωπική εμπειρία δεν έχω, διότι είμαι της slim line και αποφεύγω τις περιφερειακές (οδούς).


Ο ινδιανος οπλισε την φαρετρα του, στοχευσε και το βελος του, κεντραρε την Αλεξανδρα, την οποια ειχε βαλει στο στοχαστρο εδω και μερες.

Οντως αρκετα καλη επιλογη, σε gfe κλιμα, οπως σωστα ειχαν τονισει οι εμπειροτεροι συναγωνιστες τους οποιους ευχαριστω.

Για οσους δεν βαριουνται λεπτομεριες στην κριτικη μου:


Ειμαι αναποφασιστος για τον επομενο στοχο, ο οποιος θα ειναι μεταξυ της Μιχαελας ή της Ιωαννας.........
Προτασεις/συμβουλες,  δεκτες/αναγκαιες........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
kaμια κολαρα που να τον δινει;;δεν εννοω σε παχος στρογγυλοποιημενη εννοω
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Ρε παιδια, μπορει να ειμαι μαλακας, αλλα πραγματικα δεν εχω καταλαβει ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ σχετικα με το τι παιζει εκει περα μεσα...
Κωλομπαρο ειναι αυτο?
Και γαμας τοσο ευκολα? Χωρις κερασματα και μαλακειες?
Εγω γενικα ειμαι ασχετος απο τετοια μερη, κι ουτε ηξερα την υπαρξη του συγκεκριμενου
Απλα ειδα τωρα μια κριτικη του Cheyenne και μπηκα εδω για τις περαιτερω διευκρινησεις....

ΥΓ Πιστευα οτι τα κωλομπαρα ειναι μερη οπου αρχιζεις μπουρου-μπουρου με κατι πουτανακια, μετα πινεις κατι ποτα και μετα ΑΝ τυχει γαμας κιολας...Αλλα η κριτικη του Cheyenne περι ελλειψης social time και ψυχρου επαγγελματισμου,κυριολεκτικα με εκανε να δω με ΘΕΤΙΚΟΤΕΡΟ ματι την ολη φαση! (αν και αυτος το ανεφερε με αρνητικη χροια)
Αληθεια,ποιες ειναι οι χρεωσεις εκει για να ριξεις εναν? Ποια τα συν και τα πλην σε σχεση με τα στουντιο? Δωστε μας λιγες παραπανω πληροφοριες/αποψεις επι του θεματος
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μελετάτε τας γραφάς ……..
Όλα περιγράφονται στις προηγούμενες σελίδες!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ο ινδιανος οπλισε την φαρετρα του, στοχευσε και το βελος του, κεντραρε την Αλεξανδρα, την οποια ειχε βαλει στο στοχαστρο εδω και μερες.

Οντως αρκετα καλη επιλογη, σε gfe κλιμα, οπως σωστα ειχαν τονισει οι εμπειροτεροι συναγωνιστες τους οποιους ευχαριστω.

Για οσους δεν βαριουνται λεπτομεριες στην κριτικη μου:


Ειμαι αναποφασιστος για τον επομενο στοχο, ο οποιος θα ειναι μεταξυ της Μιχαελας ή της Ιωαννας.........
Προτασεις/συμβουλες,  δεκτες/αναγκαιες........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αφού πρώτα καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα μπουρδέλα, μετά καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα στούντιο, τώρα ξεκινησατε να καταγαμάτα τα θήλεα στα μπαρς, πείτε μας τι θααπομείνει για να καταγαμήσετε μετά από αυτά.
Πεζοδρόμιο;
Στα όρθια;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αφού πρώτα καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα μπουρδέλα, μετά καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα στούντιο, τώρα ξεκινησατε να καταγαμάτα τα θήλεα στα μπαρς, πείτε μας τι θααπομείνει για να καταγαμήσετε μετά από αυτά.
Πεζοδρόμιο;
Στα όρθια;

Όλο και κάποιο μοναστήρι θα βρεθεί στη ρότα του…….
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Κάποια στιγμή, χθες το απόγευμα, σε παράταξη κατευθύνθηκαν στην τουαλέτα Μελίσσα, Μόνικα και Ντέλια. Τελικά φαίνεται ότι οι κοπέλες κάνουν παρέα ανάλογα με την απόδοση που έχουν στο κρεβάτι...

Γιατί ρε Αλινάκι να μη μιλάς Ελληνικά και τα Αγγλικά σου να είναι πρώτης προκαταρκτικής Στρατηγάκη ; Γιατί ;;;
Αν ανέβουμε στο δωμάτιο πως θα συνεννοηθούμε ρε κορίτσι μου ;
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
16
Like
2.704
Πόντοι
4.125
Χθες πηγα το βραδυ με παρεα 2 φιλων στο ιδρυμα.Μας την επεσαν η Μελισα και η Ιζαμπελα απο την αριστερη πλευρα.Για Μελισα δεν ξερω τι παιζει αν και ειναι ωραια γκομενα ειχα διαβασει εδω ασχημα πραγματα και δεν την πηρα.Περιμενα να δω την Ιωαννα που εχω ακουσει διθυραμβους.Τι σκατομπαζο ηταν αυτο ρε γμτ...αυτη ειναι η μουναρα που λετε?Χαλι μαυρο...τελικα πηρα με το φιλο παρτουζα την Ιζαμπελα.Οκ αλλα δεν τρελαθηκα κιολας μια διεκπεραιωτικη συνουσια
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Χθες πηγα το βραδυ με παρεα 2 φιλων στο ιδρυμα.Μας την επεσαν η Μελισα και η Ιζαμπελα απο την αριστερη πλευρα.Για Μελισα δεν ξερω τι παιζει αν και ειναι ωραια γκομενα ειχα διαβασει εδω ασχημα πραγματα και δεν την πηρα.Περιμενα να δω την Ιωαννα που εχω ακουσει διθυραμβους.Τι σκατομπαζο ηταν αυτο ρε γμτ...αυτη ειναι η μουναρα που λετε?Χαλι μαυρο...τελικα πηρα με το φιλο παρτουζα την Ιζαμπελα.Οκ αλλα δεν τρελαθηκα κιολας μια διεκπεραιωτικη συνουσια


Μελισα Ιωάννα!
Σώμα παρεμφερές θα έλεγα.
Τατού στο νεφρό η Μ στον ώμο η Ι
Μελαχρινή-Κλεοπατρε η Μ ξανθιά η Ι.
Βυζί νο 2 πνιγμένο για να δείχνει η Μ νο 2,5-3 στρωτό η Ι.
Φάτσα πουτανιζε-επιθετική ηΜ χαμογελαστή-αθώα η Ι
Δεν  γίνεται ο ίδιος άνθρωπος να λέει τη μια γκομενάρα
και την άλλη μπάζο.
Μάλλον κάποια «άλλη» εννοείς, η σιχαίνεσαι τις ξανθιές.
Τη Μιχαελα πως την κόβεις??
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Θα τον καψει η αριστερή πλευρά αυτόν . Δεν διαβάζουν ρε πούστη μου εδώ μέσα να ενημερώνονται
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αφού πρώτα καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα μπουρδέλα, μετά καταγαμήσατε τα θήλεα σε όλα τα στούντιο, τώρα ξεκινησατε να καταγαμάτα τα θήλεα στα μπαρς, πείτε μας τι θααπομείνει για να καταγαμήσετε μετά από αυτά.
Πεζοδρόμιο;
Στα όρθια;
μπουρδελα - studio - bar τα θεωρω ανοδικη πορεια.
Το πεζοδρομιο και στα ορθια ειναι πτωτικη......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Και σας διαβεβαιω οτι ειμαι ανθρωπος που κοιταζει εμπρος......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο αγαπημενος μου χωρος δρασης παραμενουν τα studio, ομως παντα κατι το αξιολογο καινουργιο ειναι προκληση.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μελισα Ιωάννα!

χαμογελαστή-αθώα η Ι

αυτό είναι το μεγάλο πλεονέκτημα της Ιωάννας σε σχέση με πολλές από τις κοπέλες του Amnezia. Η αθωότητα της, η οποία σε συνδυασμό με τη συμπεριφορά της κάνουν τη διαφορά.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μπουρδελα - studio - bar τα θεωρω ανοδικη πορεια.
Το πεζοδρομιο και στα ορθια ειναι πτωτικη......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Και σας διαβεβαιω οτι ειμαι ανθρωπος που κοιταζει εμπρος......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο αγαπημενος μου χωρος δρασης παραμενουν τα studio, ομως παντα κατι το αξιολογο καινουργιο ειναι προκληση.

Γιατι αδικειs τιs λαικεs αγορεs, τα σουπερμαρκετs, τα χασαπικα, τα εμπορικα ,τα ψιλικαντζιδικα κτλ.....
Πρεπει να εκμεταλλευτουμε ολα τα ποστα :grin: :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μπουρδελα - studio - bar τα θεωρω ανοδικη πορεια.
Το πεζοδρομιο και στα ορθια ειναι πτωτικη......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Και σας διαβεβαιω οτι ειμαι ανθρωπος που κοιταζει εμπρος......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο αγαπημενος μου χωρος δρασης παραμενουν τα studio, ομως παντα κατι το αξιολογο καινουργιο ειναι προκληση.

ο κύριος Cheyenne δεν κοιτάζει μόνο, αλλά είναι και μπροστά. Όταν οι άλλοι είχαμε "σταμπάρει" τα στάνταρ του ιδρύματος, αυτός ήδη είχε κάνει την κορυφαία επιλογή με την Αλεξάνδρα ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθες πηγα το βραδυ με παρεα 2 φιλων στο ιδρυμα.Μας την επεσαν η Μελισα και η Ιζαμπελα απο την αριστερη πλευρα.Για Μελισα δεν ξερω τι παιζει αν και ειναι ωραια γκομενα ειχα διαβασει εδω ασχημα πραγματα και δεν την πηρα.Περιμενα να δω την Ιωαννα που εχω ακουσει διθυραμβους.Τι σκατομπαζο ηταν αυτο ρε γμτ...αυτη ειναι η μουναρα που λετε?Χαλι μαυρο...τελικα πηρα με το φιλο παρτουζα την Ιζαμπελα.Οκ αλλα δεν τρελαθηκα κιολας μια διεκπεραιωτικη συνουσια

Όπως αναφέρει και ο κ.Λαγαρός... Μελίσα και Ιωάννα: πρόκειται για δύο εντελώς διαφορετικές κοπέλες... για τελείως διαφορετικά γούστα... και από εμφάνιση επίσης η καθεμιά έχει τη χάρη της...
Για μένα η Ιωάννα είναι πιο γλυκιά και πονηρή... ενώ η Μελίσα είναι πιο "σκυλέ"...!!!

Πάντως, νομίζω, ότι ο μπαχτσές έχει για όλα τα γούστα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατι αδικειs τιs λαικεs αγορεs, τα σουπερμαρκετs, τα χασαπικα, τα εμπορικα ,τα ψιλικαντζιδικα κτλ.....
Πρεπει να εκμεταλλευτουμε ολα τα ποστα :grin: :grin:
Ουδεποτε αδικησα κανενα, και ειμαι ανοιχτοε σε ολα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και φυσικα δεν ξεχνω τις "ριζες μου", το μπουρδελακι της οδου Νοταρα (το οποιο εκλεισε με τους σεισμους του 1999) οταν το 1978, εκανα το πρωτο μου βημα , στον μαραθωνιο που πλεον διανυω...

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom