Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
ρε τον μακρυμάλλη...ευτυχώς έπεσε το μάτι μου και μαζέψαμε τρεις μπύρες από το πάτωμα   :rockon:

ωραία αυτή η καινούργια η Αλίνα, αλλά εμένα όλες ωραίες μου φαίνονται εκεί μέσα   :S

θέλω να τις "αγαπήσω" όλες  :dancing:

Είσαι παθιάρης και γρήγορος ή μήπως αίσθησιακός και πρόστυχος???

Όπως καί να έχει, θα κριθείς, όπότε μήν κρύβεσαι!!!!!!!

Με λίγα λόγια είσαι άπό τούς παλιούς άντρες, ό βαρύς, ό πρόστυχος πού λέμε, πού το σέξ είναι καί λίγο ένδειξη άρρενωπότητας για σένα.............
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Επιτέλους!!! Έγραψες και "έγραψες"... Κύριε xpapad διαβάσατε? Έσπασε το ρόδιον ο παίχτης και οφείλουμε να ανακαλέσουμε τα αρνητικά μας σχόλια του πρόσφατου παρελθόντως.
Και μία παρατήρηση. Απόφεύγετε να γράφετε κατά παραγγελίαν...φαίνεσθε σαν να εξυπηρετείτε άλλους σκοπούς και επιπλέον αποκαλύπτετε την ταυτότητά σας στις κορασίδες, που με τον ένα ή τον άλλο τρόπο γνωρίζουν τα γραφόμενά μας και τους συντάκτες αυτών. Ας μη τους δίνουμε μασημένη τροφή.
Τα σέβη μου.

Συναγωνιστή το ρόδι το είχα σπάσει με την Ντέλια (δυστυχώς...) τον Οκτώβριο που με πλάνεψε με την ομορφιά της... Όσο για το ότι καρφώνομαι σε πληροφορώ ότι το συζήτησα με την Ιωάννα και μου είπε ότι τουλάχιστον τους μισούς που γράφουν εδώ μέσα γνωρίζει και ποιοι είναι στην πραγματικότητα, με ρώτησε για το παρατσούκλι μου εδώ κι όταν της το είπα θυμήθηκε ότι είχα γράψει πως θα πήγαινα την Πέμπτη απ' το μαγαζί :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Όταν θά σού μιλάω γιά τήν έν λόγο κορασίδα , νά μού έχεις έμπιστοσύνη.....

Μκκκκκκκκράν μπροστά σέ όλα ..... άπό όλες !!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!

[move][size=19pt]
Μά σέ όλα !![/size]
[/move]

Ναι το θυμάμαι που μου το είχες πει... Βέβαια και τη Μικαέλα εκθείαζες ή εσύ ή ο Agiana, δε θυμάμαι...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
το λεγόμενο και "ψυχεδελικό"...
σωστός!  :thumbsup:


Όλοι έχουμε δύο είδών σαρκικές φαντασιώσεις..........

Πάρε μία...... γδύσε την κι έπειτα βγάλε τό μεταξωτό σου μποξεράκι, καί δέστο στόν δικό της λαιμό.

Καθώς ή μεταξωτή θηλιά θά άγκαλιάζει τό λαιμό της, θα νιώσει άπρόσμενα έρωτικά. ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Τι ώρα έγιναν τα ωραία?
Εγώ αποχώρισα κατά τις 7!
Μέχρι τότε σημαντικές παρατηρήσεις…….
Η Πηνελόπη στο μπουφέ.
Η εβελινα στο σέρβις.
Ο Σάκης στη γύρα P.R.
Η Μάγδα απούσα! (το στραγγίζει εντελώς ρε παιδί μου)!
Η Χριστίνα σε υστερία πείραζε πάνω από μια ώρα την Εβελινα τον Σάκη την Πηνελόπη και την Ρωξάνη γελώντας ακατάπαυστα και δυνατά.
Συναθλητής εκνευρίστηκε και σχολίασε στην Άντρα «καλό το καλαμπούρι αλλά έχει και όριο».
Δυο συναθλητές που κάθονταν στα σκαμπό προ του WC επέλεξαν Μόνικα (α ρε παλτό που θάφαγε ο ατυχής) ο ένας για «πάνω», και κέρασμα με  πίτσι πίτσι ο άλλος με Λωρενα.
Δεν ξέρω αν «ολοκλήρωσε»!
Προσοχή σύντροφοι παρούσα και η δεξιά Μόνικα χθες (έχω να τη δω από το Δεκέμβριο μαζί με τη Μαρία) μην τις μπερδεύουμε η δεξιά είναι μελαχρινή και είναι ο.κ.
Μάλλον η διεύθυνση απαγόρεψε την κατανάλωση ντιλιβερι εντός οπότε σταδιακά τα κορίτσια ντύνονταν και πήγαιναν για φαί καθ ομάδες!
Σε κέφια (κάβλες?) και η Εβελινα ,την πλήρωσε ο Σάκης!
Υπήρξε κινητικότητα προς τα άνω κυρίως από αριστερά.
Τι διάλο δεν διαβάζουν η πεισματώνουν με τις ανταποκρίσεις και προσπαθούν να τις διαψεύσουν?
Σιμονα-Ιωάννα-Μιχαελα-Αλεξάνδρα-Λωρενα-Χριστίνα =  κεσάτια!
Για δεύτερη φορά η αριστερά επικράτησε και μάλιστα με ευρύ σκορ!

Όπα... Εκτός απ' τη Μόνικα στην αριστερή πτέρυγα που είναι ξεπέτα υπάρχει και Μόνικα στη δεξιά που είναι Ο.Κ.;;; Και την πιστόλιασα τις προάλλες που μου κωλοτριβόταν την ώρα που - δήθεν - χόρευε :headbang: :headbang: :headbang: Ρε συναγωνιστές εγώ γι' αυτή είπα ότι είναι μουνάρα, τις προάλλες που πήγα στο μαγαζί φορούσε ένα ντεκολτέ οι βυζάρες έξω μου βγήκαν τα μάτια :o :o :o



 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Ναι το θυμάμαι που μου το είχες πει... Βέβαια και τη Μικαέλα εκθείαζες ή εσύ ή ο Agiana, δε θυμάμαι...

Άγαπητέ ότι σού λέω είναι καρατσεκαρισμένο άπο πάρα πολυ καιρό..

Ή Μικαέλα ήτο ή δεύτερη κορασίδα πού πήρα πρίν τέσσερα
χρόνια στό έν λόγο ίδρυμα , καί στή συνέχεια ήταν
άπό τίς έξέχουσες έπιλογές μου ......

Εν άρχή ήτο.......Τά σέβη μου !!!!!!!!1
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άγαπητέ ότι σού λέω είναι καρατσεκαρισμένο άπο πάρα πολυ καιρό..

Ή Μικαέλα ήτο ή δεύτερη κορασίδα πού πήρα πρίν τέσσερα
χρόνια στό έν λόγο ίδρυμα , καί στή συνέχεια ήταν
άπό τίς έξέχουσες έπιλογές μου ......

Εν άρχή ήτο.......Τά σέβη μου !!!!!!!!1

Τη Μικαέλα θα την τιμήσω το συντομότερο, την Πέμπτη που πήγα σκάλωσα με την πάρτη της, αρχικά ήθελα να τις πάρω και τις δύο αλλά η Μικαέλα ήταν καβατζωμένη με πελάτη για πολλή ώρα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Όλοι έχουμε δύο είδών σαρκικές φαντασιώσεις..........

Πάρε μία...... γδύσε την κι έπειτα βγάλε τό μεταξωτό σου μποξεράκι, καί δέστο στόν δικό της λαιμό.

Καθώς ή μεταξωτή θηλιά θά άγκαλιάζει τό λαιμό της, θα νιώσει άπρόσμενα έρωτικά. ;)
Iδιαιτερα επικινδυνο σημειο για κεινην.....Ποιοs τηs δινει εγγυησειs οτι θα ξερειs ποτε να σταματησειs να σφιγγειs???????
 

Συνημμένα

  • 000.jpg
    000.jpg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 25

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Iδιαιτερα επικινδυνο σημειο για κεινην.....Ποιοs τηs δινει εγγυησειs οτι θα ξερειs ποτε να σταματησειs να σφιγγειs???????

Είναι γνωστό ότι όρισμένα άντικείμενα άποτελούν φαλλικά σύμβολα και έγείρουν έρωτικές φαντασιώσεις........

Είμαι ύπέρ role playing games καί δέν σταματώ χα χα χα.......
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
σε πληροφορώ ότι το συζήτησα με την Ιωάννα και μου είπε ότι τουλάχιστον τους μισούς που γράφουν εδώ μέσα γνωρίζει και ποιοι είναι στην πραγματικότητα,
μας πήρανε χαμπάρι...  :S :S :S
Ιωάννα {και λοιπές κορασίδες}, αν διαβάζεις{ετε}, πολλά φιλιά από μένα....  :kissass: :kissass: :kissass:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Τη Μικαέλα θα την τιμήσω το συντομότερο, την Πέμπτη που πήγα σκάλωσα με την πάρτη της, αρχικά ήθελα να τις πάρω και τις δύο αλλά η Μικαέλα ήταν καβατζωμένη με πελάτη για πολλή ώρα...

Mία μία άγαπητέ, διότι μέ μία φορά γιά άρχή
δέν θά σού δώση κώλο !!!!!!!!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Mία μία άγαπητέ, διότι μέ μία φορά γιά άρχή
δέν θά σού δώση κώλο !!!!!!!!!!

Όπα για δώσε διευκρινίσεις... Η Μικαέλα δίνει γενικά κώλο αλλά όχι την πρώτη φορά; Γενικά ο κώλος της είναι ωραιότερος απ' της Ιωάννας;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Όπα για δώσε διευκρινίσεις... Η Μικαέλα δίνει γενικά κώλο αλλά όχι την πρώτη φορά; Γενικά ο κώλος της είναι ωραιότερος απ' της Ιωάννας;

Φυσικά καί δίνη , πρέπη νά σέ γνωρίση πρώτα
καί μετά όλα καλά.....
Πραγματικά έχει ώραίο κώλο , καί πολύ
μαλακό στήν διείσδυση ,θά νομίζης ότι γαμάς
πολύ στενό μουνάκι  ;) ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φυσικά καί δίνη , πρέπη νά σέ γνωρίση πρώτα
καί μετά όλα καλά.....
Πραγματικά έχει ώραίο κώλο , καί πολύ
μαλακό στήν διείσδυση ,θά νομίζης ότι γαμάς
πολύ στενό μουνάκι  ;) ;)

Της Ιωάννας πάντως ήταν σφιχτός, εμφανισιακά δε μ' άρεσε, ίσως το μοναδικό στοιχείο πάνω της που δε ενθουσίασε, ήταν λίγο πλακουτσός... Πάντως την Ιωάννα πρώτη φορά την πήρα προχθές και δεν είχε κανένα πρόβλημα να δώσει κώλο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Της Ιωάννας πάντως ήταν σφιχτός, εμφανισιακά δε μ' άρεσε, ίσως το μοναδικό στοιχείο πάνω της που δε ενθουσίασε, ήταν λίγο πλακουτσός... Πάντως την Ιωάννα πρώτη φορά την πήρα προχθές και δεν είχε κανένα πρόβλημα να δώσει κώλο.

Κάτι σαν το paintball ένα πράγμα δηλαδή  :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Εγώ την μίκαελα την εχω πάρει 2 φορές και δεν έδωσε κώλο σε καμία από τις δύο αν και της το ζήτησα. Γιατί άραγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom