Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
24 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.


Ααααααα πρωταπριλιάτικο ήταν????
Δηλαδή η Μάγδα ΜΟΥ θα είναι στο πόστο της σήμερα, αύριο?
Δεν θα είναι απασχολημένη με ετοιμασίες?
Ε να πα να γαμηθεί η Χαλκιδική και τα βουνά, και φεύγω για Μαν ρέει!
Τρεις άντε τέσσερις είμαι στο Πορνομέγαρο.
Υ.Γ.  αξίζει η Αλεξάνδρα, με τις τεράστιες θηλές ,(όχι ρόγες) μάλλον την «σκλαβώνει» η πράα – ευγενική συμπεριφορά και τα γούτσου-γούτσου!
Αρτυθείτε αγαπητέ ερυθρόδερμε διότι τα χρόνια φεύγουν και τι μένει τελικά?

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Παρα-έγινε γνωστό το στέκι και μάλλον θα υπάρξουν δραματικές εξελίξεις.....

Έτσι είναι η «ελεύθερη» αγορά!
Τα παραδοσιακά μπακάλικα η γίνονται σουπερ μάρκετ η απαξιώνονται και πάνε στο λουκέτο!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλημέρα και καλό μήνα...!!!

Χθες είχε και δύο ακόμα νέες παρουσίες, κατ' εμέ... ρώτησα για ονόματα αλλά δεν ήξεραν οι παλαιότερες να μου πουν...  :( :( :(
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα και καλό μήνα...!!!

Χθες είχε και δύο ακόμα νέες παρουσίες, κατ' εμέ... ρώτησα για ονόματα αλλά δεν ήξεραν οι παλαιότερες να μου πουν...  :( :( :(

μήπως οι "δύο ακόμα νέες παρουσίες" εμφανίστηκαν παρέα με την Ολλανδέζα φίλη σου ;  :think:


:2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
μήπως οι "δύο ακόμα νέες παρουσίες" εμφανίστηκαν παρέα με την Ολλανδέζα φίλη σου ;  :think:


:2funny: :2funny: :2funny:
Χθες αρκέστηκα σε ένα ουισκάκι... σήμερα όμως μάλλον θα φλερτάρω με αρκετές Ολλανδές...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Αρτυθείτε αγαπητέ ερυθρόδερμε διότι τα χρόνια φεύγουν και τι μένει τελικά?
...

Κύριε Λαγαρέ
επειδή κι άλλες φορές έχετε εκφράσει την υπαρξιακή σας αγωνία ("πεθαίνουν οι άνθρωποι", "αδειάζουν τα χαρακώματα από τους παλιούς", κτλ), επιτρέψτε μου να θέσω υπόψη σας την τοποθέτηση που είχε ο Αϊνστάιν επί του θέματος και την οποία ανακαλώ ως ψυχοθεραπευτικό όπλο όταν με κυριεύει η ματαιότης της εφήμερης ύπαρξής μας:
Τον επισκέφθηκε λοιπόν ο δημοσιογράφος λίγους μήνες πριν αποβιώσει και τον ρώτησε τι έχει να πει που όλα έδειχναν ότι το τέλος του ήταν κοντά.
Είπε λοιπόν:
"Η γήρανση και ο θάνατος είναι φυσικά πράγματα. Και ό,τι είναι φυσικό πράγμα, είναι και καλό πράγμα".
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κύριε Λαγαρέ
επειδή κι άλλες φορές έχετε εκφράσει την υπαρξιακή σας αγωνία ("πεθαίνουν οι άνθρωποι", "αδειάζουν τα χαρακώματα από τους παλιούς", κτλ), επιτρέψτε μου να θέσω υπόψη σας την τοποθέτηση που είχε ο Αϊνστάιν επί του θέματος και την οποία ανακαλώ ως ψυχοθεραπευτικό όπλο όταν με κυριεύει η ματαιότης της εφήμερης ύπαρξής μας:
Τον επισκέφθηκε λοιπόν ο δημοσιογράφος λίγους μήνες πριν αποβιώσει και τον ρώτησε τι έχει να πει που όλα έδειχναν ότι το τέλος του ήταν κοντά.
Είπε λοιπόν:
"Η γήρανση και ο θάνατος είναι φυσικά πράγματα. Και ό,τι είναι φυσικό πράγμα, είναι και καλό πράγμα".

Τεράστιος ο Αϊνστάιν και σωστά το τοποθέτησε,  όμως για ένα  μέτριο σαν και μένα που στα 60 του βόσκει στα «λιβάδια» του Μαν Ρέει, τέτοιες σκέψεις και αναφορές είναι αναπόφευκτες.
Συγγνώμη που όταν με «πιάνει» γίνομαι κουραστικός.
Καλό μήνα!
Υ.Γ. Το πρωταπριλιάτικο σας,  επέδρασε ποικιλοτρόπως μέσα μου με τελικό αποτέλεσμα την απόφαση να παραστώ τις απογευματινές ώρες στο Πορνομέγαρο!
Και αν έχει επιστρέψει η Μάγδα…………………………………..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κύριε Λαγαρέ
επειδή κι άλλες φορές έχετε εκφράσει την υπαρξιακή σας αγωνία ("πεθαίνουν οι άνθρωποι", "αδειάζουν τα χαρακώματα από τους παλιούς", κτλ),
θα υπενθυμισω ενα στιχακι απο το τραγουδι του Δ. Τσακνη "Νοεμβρης 90¨" που ταιριαζει γαντι στους ανδρες της "σειρας μας"

"ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΞΩΦΛΗΣΑΜΕ...."

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
θα υπενθυμισω ενα στιχακι απο το τραγουδι του Δ. Τσακνη "Νοεμβρης 90¨" που ταιριαζει γαντι στους ανδρες της "σειρας μας"

"ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΞΩΦΛΗΣΑΜΕ...."

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ειδικά εσείς κύριε, όχι απλά δεν έχετε ξοφλήσει, αλλά έχετε πολύ πορνομέλλον μπροστά σας.

Ελπίζω να διαβάσατε τα σχόλια για την Αλεξάνδρα και το πόσο GFE είναι.

Κύριε λάγαρε στο ίδρυμα θα εξορμήσουμε κι άλλοι τις απογευματινές προς βραδυνές ώρες.

Καλό βόλι σε όλους μας και καλά να περάσουμε στο λατρεμένο Amnezia, που επεκτείνεται επιθετικά προς διπλανά οικόπεδα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
θα υπενθυμισω ενα στιχακι απο το τραγουδι του Δ. Τσακνη "Νοεμβρης 90¨" που ταιριαζει γαντι στους ανδρες της "σειρας μας"

"ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΞΩΦΛΗΣΑΜΕ...."

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ξεκινώντας άπό μιά χρονική άφετηρία 24 χρόνων , είμαστε σέ θέση πια νά τεκμηριώσουμε μια εύρύτατη ποικιλία άνθρώπινης σεξουαλικότητας στήν περιοχή τού Μεταξιού
καί δή στή Βάθης........

Όμοφυλοφιλία, πορνεία , έμφατικά όχι τό άρχαιότερο έπάγγελμα,
παρενδυσία άνδρική ή γυναικεία , τρανσεξουαλικότητα, όρμονοθεραπεία, σαδομαζοχισμός, άντισύλληψη, ίδέες περί φυλετικής καθαρότητας, σέξ ώς άναψυχή, άλλά και ώς υπερβατική πνευματική έμπειρία.......

Καί ένα μικρό κουιζάκι γιά τούς έξπέρ τού είδους ......

Τί είναι τό Σίλφιο ???
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Τί είναι τό Σίλφιο ???
Γαμάτο μαζεδοπωλείο, με ζωντανή μουσική (απίστευτες φωνές), μόνιμο κέφι, θελκτικές παρουσίες, εντός περιοχής του Ψυρρή, όπου τας Κυριακάς καταμεσήμερο, γίνεται παραγματική μάχη (του μουνιού!) :cheesy:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
Γαμάτο μαζεδοπωλείο, με ζωντανή μουσική (απίστευτες φωνές), μόνιμο κέφι, θελκτικές παρουσίες, εντός περιοχής του Ψυρρή, όπου τας Κυριακάς καταμεσήμερο, γίνεται παραγματική μάχη (του μουνιού!) :cheesy:

Αγαπητέ προσέξτε τήν όρθογραφία τής λέξης ...... :headbang:

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
θα υπενθυμισω ενα στιχακι απο το τραγουδι του Δ. Τσακνη "Νοεμβρης 90¨" που ταιριαζει γαντι στους ανδρες της "σειρας μας"

"ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΞΩΦΛΗΣΑΜΕ...."

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Με άλλα λόγια:
Μαλλιά μπαμπάκι, ψωλή φαρμάκι!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Μου φαίνεται ότι πρέπει να κάνω join to the club....
Είμαι 52 χρονών, χωρίς μαλλιά μπαμπάκι αλλά με ψωλή φαρμάκι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom