Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εγω εχω σκοπο το πρωτο μου βημα να το κανω με την Αλεξανδρα :kissass:

Τι λενε οι εμπειρωτεροι  :think:
Δεν εχω διαβασει κατι αρνητικο για την εν λογω κορασιδα  :dunno:
Χωρίς να ξέρω πολλά... από πληροφορίες που έχω...

Κυμαίνεται σε gfe ρυθμούς... και μου την χαρακτήρισαν ως παθιάρα... βέβαια ο "συναγωνιστής" που μου τα έλεγε ήταν λίγο πιο πιωμένος από μένα εκείνη την μέρα...

Σήμερα την έκανε νωρίς πάντως...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παίδες πήγα κατά τις 20:30 σήμερα με πρόθεση να πάρω τις δύο αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα μαζί αλλά τελικά πήρα μόνη της την Ιωάννα γιατί η Μικαέλα νταραβεριζόταν πολλή ώρα μ' ένα καψούρι στους καναπέδες με τον οποίο ανέβηκε κιόλας μετά πάνω... Ρε παιδιά τί βολικό πλάσμα είναι αυτή η Ιωάννα! Εκεί που τα συζητούσαμε για την τιμή τη ρωτάω (κακώς βέβαια) αν θέλει επιπλέον χρήματα για πρωκτικό και μου αρνήθηκε από μόνη της λέγοντάς μου ότι περιλαμβάνεται στην τιμή των 50 ευρώ! Τελικά ακόμη κι αυτά τα ζήτησε μετά το  :fuck1: μου έκανε εντύπωση... Επί του πρακτέου τώρα το γκομενάκι πανέμορφο (αν και η Μικαέλα που την είδα μου άρεσε ακόμη περισσότερο), ΤΡΕΛΟ βυζί για το σώμα της, μόνο ο κώλος της δε μ' άρεσε... Στο δωμάτιο πολύ βολική, δεχόταν κάθε καθοδήγηση, το βασικότερο ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πίπα, το έβαζε ολόκληρο στο στόμα της μέχρι τη ρίζα... 2 φορές τη σταμάτησα για να μη χύσω πρόωρα, έκανα κι ακάποτο βέβαια (Μαλακία; Ίσως...) Όσο για τη συνέχεια πολύ καλές αντοχές, ιδιαίτερα στο πρωκτικό μ' εντυπωσίασε, την κάρφωνα μ' όλη μου τη δύναμη και δε διαμαρτυρόταν... Κατάθεση στα βυζιά τελικά. Το μόνο κακό είναι ότι ήταν ελαφρώς απόμακρη, να δω πότε θα βρω στο Amnezia ένα ζουζουνιάρικο μωρό... Μου είπε να γράψω και γι' αυτή εδώ, τελικά το το διαβάζουν όλες για να μαθαίνουν τί λέει ο κόσμος γι' αυτές...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Α και κάτι άλλο, η Μόνικα σήμερα ήταν μες την κάβλα... Κρίμα να είναι τόσο ξεπέτα απ' ό,τι διαβάζω εδώ. Εγώ δεν την ήξερα φατσικά, καθόταν δίπλα μου εκεί που καθόμουν και όταν τη ρώτησα τ' όνομά της και μου απάντησε "Μόνικα" αμόλησα μελάνι...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Κύριοι,
προ ολίγων ωρών έκανα πρόταση γάμου στη Μάγδα, την οποία δέχθηκε με ενθουσιασμό.
Θα νυμφευθούμε το μεθεπόμενο Σάββατο με τελετή στο Δημαρχείο Αθηνών σε στενό οικογενειακό κύκλο.
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Κύριοι,
προ ολίγων ωρών έκανα πρόταση γάμου στη Μάγδα, την οποία δέχθηκε με ενθουσιασμό.
Θα νυμφευθούμε το μεθεπόμενο Σάββατο με τελετή στο Δημαρχείο Αθηνών σε στενό οικογενειακό κύκλο.

Αντε και καλους απογονους [αλλα το δημαρχειο νομιζω ειναι υπο καταληψη]
 

Επισκέπτης
Κύριοι,
προ ολίγων ωρών έκανα πρόταση γάμου στη Μάγδα, την οποία δέχθηκε με ενθουσιασμό.
Θα νυμφευθούμε το μεθεπόμενο Σάββατο με τελετή στο Δημαρχείο Αθηνών σε στενό οικογενειακό κύκλο.

Δὲν ἔχετε πεισθεῖ ἔτι διὰ τὴν μεμειωμένην δεκτικότηταν τοῦ ὀργανισμοῦ σας εἰς τὸ οἰνόπνευμα;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κύριοι,
προ ολίγων ωρών έκανα πρόταση γάμου στη Μάγδα, την οποία δέχθηκε με ενθουσιασμό.
Θα νυμφευθούμε το μεθεπόμενο Σάββατο με τελετή στο Δημαρχείο Αθηνών σε στενό οικογενειακό κύκλο.

Το διάβασα αλλά δεν θα σχολιάσω διότι έχω και μια αξιοπρέπεια ,και τα χτυπήματα της ζωής τα δέχομαι σιωπηλός!
Δεν θα παραστώ στην τελετή γιατί θα είμαι στη Χαλκιδική…..
Εύχομαι βίο ανθόσπαρτο και καλούς απογόνους!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Κύριοι,
προ ολίγων ωρών έκανα πρόταση γάμου στη Μάγδα, την οποία δέχθηκε με ενθουσιασμό.
Θα νυμφευθούμε το μεθεπόμενο Σάββατο με τελετή στο Δημαρχείο Αθηνών σε στενό οικογενειακό κύκλο.

Χαχαχαχαχα.. :2funny: :2funny: :2funny:
Το καλύτερο πρωταπριλιάτικο  :2funny: :2funny: Ξέχασες να αναφέρεις τον κουμπάρο κύριον Μπακάλη!!!!!!!
Εύγε και καλό μήνα  :boff: :tooth: :tooth: :tooth:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Παίδες πήγα κατά τις 20:30 σήμερα με πρόθεση να πάρω τις δύο αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα μαζί αλλά τελικά πήρα μόνη της την Ιωάννα γιατί η Μικαέλα νταραβεριζόταν πολλή ώρα μ' ένα καψούρι στους καναπέδες με τον οποίο ανέβηκε κιόλας μετά πάνω... Ρε παιδιά τί βολικό πλάσμα είναι αυτή η Ιωάννα! Εκεί που τα συζητούσαμε για την τιμή τη ρωτάω (κακώς βέβαια) αν θέλει επιπλέον χρήματα για πρωκτικό και μου αρνήθηκε από μόνη της λέγοντάς μου ότι περιλαμβάνεται στην τιμή των 50 ευρώ! Τελικά ακόμη κι αυτά τα ζήτησε μετά το  :fuck1: μου έκανε εντύπωση... Επί του πρακτέου τώρα το γκομενάκι πανέμορφο (αν και η Μικαέλα που την είδα μου άρεσε ακόμη περισσότερο), ΤΡΕΛΟ βυζί για το σώμα της, μόνο ο κώλος της δε μ' άρεσε... Στο δωμάτιο πολύ βολική, δεχόταν κάθε καθοδήγηση, το βασικότερο ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πίπα, το έβαζε ολόκληρο στο στόμα της μέχρι τη ρίζα... 2 φορές τη σταμάτησα για να μη χύσω πρόωρα, έκανα κι ακάποτο βέβαια (Μαλακία; Ίσως...) Όσο για τη συνέχεια πολύ καλές αντοχές, ιδιαίτερα στο πρωκτικό μ' εντυπωσίασε, την κάρφωνα μ' όλη μου τη δύναμη και δε διαμαρτυρόταν... Κατάθεση στα βυζιά τελικά. Το μόνο κακό είναι ότι ήταν ελαφρώς απόμακρη, να δω πότε θα βρω στο Amnezia ένα ζουζουνιάρικο μωρό... Μου είπε να γράψω και γι' αυτή εδώ, τελικά το το διαβάζουν όλες για να μαθαίνουν τί λέει ο κόσμος γι' αυτές...

Επιτέλους!!! Έγραψες και "έγραψες"... Κύριε xpapad διαβάσατε? Έσπασε το ρόδιον ο παίχτης και οφείλουμε να ανακαλέσουμε τα αρνητικά μας σχόλια του πρόσφατου παρελθόντως.
Και μία παρατήρηση. Απόφεύγετε να γράφετε κατά παραγγελίαν...φαίνεσθε σαν να εξυπηρετείτε άλλους σκοπούς και επιπλέον αποκαλύπτετε την ταυτότητά σας στις κορασίδες, που με τον ένα ή τον άλλο τρόπο γνωρίζουν τα γραφόμενά μας και τους συντάκτες αυτών. Ας μη τους δίνουμε μασημένη τροφή.
Τα σέβη μου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
Ρε παιδιά τί βολικό πλάσμα είναι αυτή η Ιωάννα! Εκεί που τα συζητούσαμε για την τιμή τη ρωτάω (κακώς βέβαια) αν θέλει επιπλέον χρήματα για πρωκτικό και μου αρνήθηκε από μόνη της λέγοντάς μου ότι περιλαμβάνεται στην τιμή των 50 ευρώ!

Όταν θά σού μιλάω γιά τήν έν λόγο κορασίδα , νά μού έχεις έμπιστοσύνη.....

Μκκκκκκκκράν μπροστά σέ όλα ..... άπό όλες !!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!

[move][size=19pt]
Μά σέ όλα !![/size]
[/move]
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Χαχαχαχαχα.. :2funny: :2funny: :2funny:
Το καλύτερο πρωταπριλιάτικο  :2funny: :2funny: Ξέχασες να αναφέρεις τον κουμπάρο κύριον Μπακάλη!!!!!!!
Εύγε και καλό μήνα  :boff: :tooth: :tooth: :tooth:

Καλό μήνα, και του χρόνου, χρόνια πολλά, καύλες πολλές, γαμήσια καλά!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Εγω εχω σκοπο το πρωτο μου βημα να το κανω με την Αλεξανδρα :kissass:

Τι λενε οι εμπειρωτεροι  :think:
Δεν εχω διαβασει κατι αρνητικο για την εν λογω κορασιδα  :dunno:
Αρχηγόπουλο, όπλισε τη φαρέτρα σου και βουρ στην Αλεξάνδρα. Επιβεβαιωμένες μου πληροφορίες, αναφέρονται σε ένα VFM GFE που δίνεται σε άτομα όπως εσύ. Εννοώ που σέβονται την κοπέλα που θα συνεδριαστούν. Προσωπική εμπειρία δεν έχω, διότι είμαι της slim line και αποφεύγω τις περιφερειακές (οδούς).
Και μιας και θα πάτε ας δώσετε στίγμα εντός του Σ/Κ μήπως γίνουμε όλοι μιά παρέα στο μαγαζί...prive θα το κάνουμε με pitsirikia, agianes, λαγάρια, Άγιους, Μήτσους, Τυρολέζους, Πυραυλάκατους και άλλους ευσεβείς συνδαιτημόνες!
Μας λείπει κι ο θείος Πουρίνιο και μιά σοκολατόφατσα μελαγχολεί :'(
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
agiana άναπολώ τίς ένδοξες χρονιές τού x-drim  :think:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αρχηγόπουλο, όπλισε τη φαρέτρα σου και βουρ στην Αλεξάνδρα.

Επιβεβαιώνω ότι η Αλεξάνδρα είναι πολύ καλή στο κρεβάτι.
Στο σώμα - από την μέση και κάτω - λίγο τα χαλάει, αλλά η καβλόφατσα της είναι τέλεια για πίπες.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
Παρα-έγινε γνωστό το στέκι και μάλλον θα υπάρξουν δραματικές εξελίξεις.....

Tό ξέρω σύντροφε....... άν καί δέν τό εύχομαι  :think:

Έχω κέφια ό βάζελος μού έβαλε γέλιο στά χείλια  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom