Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μακάρι να είχε και μια υποτυπώδη πισίνα, ντεκόρ Χαβάης και τα μωρά με μαγιώ....Ο ζύθος να ρέει άφθονος και οι συμπαίχτες να απολαμβάνουν τα .....αντρικά προνόμια!

Το μυαλό σου στα FKK εσένα......
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε συναγωνιστές που ακριβώς θα γίνει το καλοκαιρινό μαγαζί σε ποιο σημείο ακριβώς του μαγαζιού ;
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
μα,στον εξωτικο περιβολο της αλεας...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
εχει η πλατεια μυστικα.......

στο πρωην παρκινγκ Κισσος!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ήρθε η ώρα για το μεσημεριανό καφεδάκι με συνοδεία σιγαρέτων και όμορφες παρουσίες γύρω μου...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ήρθε η ώρα για το μεσημεριανό καφεδάκι με συνοδεία σιγαρέτων και όμορφες παρουσίες γύρω μου...  :2funny: :2funny: :2funny:
να φορεσεις και τσιγκινο σωβρακακι, σε λιγο θα σκασει ο γουμαν για τις αδερφες και πρεπει να εχει πολλες καυλες.... γι αυτο φορα το τσιγκινο μην εχουμε κανενα απροοπτο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
επισκεψη πρωτη φορα απογευμα, αρχικα χαρηκα που βρηκα να παρκαρω στα 50μ, μετα εκανα το σταυρο μου που εφτασα και εφυγα σωος με τις φατσες που συναντησα στη διαδρομη.

Το μπαρ ομορφο, με καμμια 20αρια γυναικες, οσο εβλεπε το ματι μου μετριοτης, λιγοτεροι αντρες. Καθησα κοντα σε καποια Μονικα με ομορφο πρόσωπο αλλα σωμα χαλαρο επιμελως κρυπτομενο σε στενα ρουχα.

Εμμονη της να παμε επανω, και δικη μου περιεργεια να τεκμηριωσω την αρμονικη συνεργασια μπαρ-ξενοδοχειο.

Ακολουθησε 15 λεπτη ξεπετα εκμεταλευομενη με την εμπειρια της την συγκινησιακη μου φορτιση
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
επισκεψη πρωτη φορα απογευμα, αρχικα χαρηκα που βρηκα να παρκαρω στα 50μ, μετα εκανα το σταυρο μου που εφτασα και εφυγα σωος με τις φατσες που συναντησα στη διαδρομη.

Το μπαρ ομορφο, με καμμια 20αρια γυναικες, οσο εβλεπε το ματι μου μετριοτης, λιγοτεροι αντρες. Καθησα κοντα σε καποια Μονικα με ομορφο πρόσωπο αλλα σωμα χαλαρο επιμελως κρυπτομενο σε στενα ρουχα.

Εμμονη της να παμε επανω, και δικη μου περιεργεια να τεκμηριωσω την αρμονικη συνεργασια μπαρ-ξενοδοχειο.

Ακολουθησε 15 λεπτη ξεπετα εκμεταλευομενη με την εμπειρια της την συγκινησιακη μου φορτιση
Γιατί ρε μάστορα?????????????? Τόσο μελάνι έχει χυθεί σ'αυτό το νήμα κι εσύ πετάς έτσι απλά τα δυσεύρετα ευρά σου?
Κατ'αρχήν το όχημα πάντα απέναντι στο δωρεάν parking για να είναι και ασφαλές (ελέγχεται από τον πορτιέρη).
Σχετικά με τις επιλογές κοριτσιών, βέβαια, κι εγώ πήρα το βάφτισμα με την ξενερωΜανταλίνα και μετά το σχετικό "βερνίκι" που την πέρασα πρέπει (?) να βελτιώθηκε...τη κασκαντεριά όμως μόνον μια φορά έχουμε δικαίωμα να κάνουμε. Γι'αυτό λοιπόν την επόμενη φορά, βαδίζουμε στα σίγουρα και επιλέγουμε στην παλάμη της μιάς χειρός, άντε και 2 δάχτυλα ακόμη. Δεν προμοτάρουμε απλά προστατεύουμε τους νέους από τις κακοτοπιές!!! :uglystupid:
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
16
Like
2.712
Πόντοι
4.125
Για πειτε 4-5 στανταρακια.Μονο την Ιωαννα και τη Μαγδα εχω ακουσει.Αλλες?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Χτες ο Κλουζω επί τω έργω!
Άφιξη περί 14:00 .
Κύριοι η άνοιξη μπήκε και στο Μαν ρέει όπου φορέθηκαν και τα πρώτα μίνι φουστάκια
Κλαούντια – Άντρα έξω ο κωλος (για την β φόρα παρτίδα και η κυτταρίτιδα)!
Ιωάννα εντυπωσιακή (μακρυπόδαρη) δεν χρειάζεται να βγάλει κωλο!
Εκκωφαντικά απούσα η Μάγδα!
Το πρωτοφανές χθες ήταν η άνετη επικράτηση της αριστεράς!
Δεξιά – Αριστερά σημειώσατε 2  !!
Αυτό δεν ξανάγινε ρε παιδιά.. από την δεξιά η Ιωάννα και η Λωρένα πήγαν ένα δρομολόγιο και οι άλλες 0.
[size=10pt][size=10pt]Από την άλλη η Μόνικα πήγε 3 η 4 και το ένα πρέπει να ήταν νέο ξεπετορεκορ ,επέστρεψε στα 17 λεπτά![/size][/size]

διαβαστε ρε μια δυο σελιδες ....σιγουρα θα σχολιαζουν τις ξεπετες Κλαουντια -- Μονικα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω εχω σκοπο το πρωτο μου βημα να το κανω με την Αλεξανδρα :kissass:

Τι λενε οι εμπειρωτεροι  :think:
Δεν εχω διαβασει κατι αρνητικο για την εν λογω κορασιδα  :dunno:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Εγω εχω σκοπο το πρωτο μου βημα να το κανω με την Αλεξανδρα :kissass:

Τι λενε οι εμπειρωτεροι  :think:
Δεν εχω διαβασει κατι αρνητικο για την εν λογω κορασιδα  :dunno:

για βοηθείστε συναγωνιστές...την κοιτάζει, αλλά το βήμα δεν το κάνει...όποιος μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία για την όμορφη κορασίδα, ευπρόσδεκτος !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
για βοηθείστε συναγωνιστές...την κοιτάζει, αλλά το βήμα δεν το κάνει...όποιος μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία για την όμορφη κορασίδα, ευπρόσδεκτος !
Στην χειροτερη να το παιξω καμικαζι και οτι βγει........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για πειτε 4-5 στανταρακια.Μονο την Ιωαννα και τη Μαγδα εχω ακουσει.Αλλες?
διαβαστε ρε μια δυο σελιδες ....σιγουρα θα σχολιαζουν τις ξεπετες Κλαουντια -- Μονικα!
για βοηθείστε συναγωνιστές...την κοιτάζει, αλλά το βήμα δεν το κάνει...όποιος μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία για την όμορφη κορασίδα, ευπρόσδεκτος !
Στην χειροτερη να το παιξω καμικαζι και οτι βγει........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μιας και όποιος προσπαθήσει να διαβάσει 200+ σελίδες η έχυσε η έχασε... :2funny:
Ταπεινά προτείνω και για λόγους πρακτικότητας να συμπληρωνουμε τον παρακάτω πίνακα.

ΠΧ


:rockon: Στανταρακια:
Ιωάννα+πρωκτικό
Μάγδα
...
κλπ   
             




:huh: Ξεπέτες:
Κλαούντια
Μονικα
......
κλπ


:thumbsup:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Άσμα...!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Αρκετός κόσμος σήμερα το βράδυ... αλλά κάπως μαζεμένος... δεν έγινε τζέρτζελο όπως χθες... αλλά με τον φίλο μου ΑΡΧΟΝΤΑ (  :2funny: :2funny: :2funny: ) είπαμε πως αύριο/σήμερα θα το κάψουμε  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom