Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Όχι ρε πούστη μου μην κάνετε τέτοιες βλακείες. Μην παίζετε μ' αυτα τα πράγματα. Κρίμα να πληρώνετε μια μαλακία για μια ζωή ρε συναγωνιστές.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Είχα δίλημμα αν θα έπρεπε να αναφερθώ στη συγκεκριμένη ή όχι. Τελικά κατέληξα ότι αν είναι μία φορά σημαντικό να γνωρίζουμε αν κάποια είναι καλή στο κρεβατι, είναι δέκα φορές πιο σημαντικό να έχουμε στα υπόψη αν είναι "επιρρεπής" στο ακαπέλα  :fuck1:. Κι ένας λόγος παραπάνω για τη συγκεκριμένη καθώς, λόγω των αποθεωτικών κριτικών, θα την έχουν αναζητήσει πάρα πολλοί συνάδελφοι. Ας τοποθετηθούν με τις γνώσεις τους και άλλοι συναθλητές που ξέρουν πολλά περισσότερα πρόσωπα και πράγματα από εμένα. Και για να μην είμαι άδικος με τη Μάγδα, ξέρω ότι και η Χριστίνα κάνει το ίδιο, καθώς και άλλη μία, το όνομα της οποίας μου διαφεύγει, που έχει φύγει από το Μαν Ρέι και μέχρι πριν από λίγο καιρό (ίσως ακόμα; δεν ξέρω) εργαζόταν στον λαβύρινθο της Φωκαίας.


 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
16
Like
2.718
Πόντοι
4.125
Θα εκτιμουσα μια περιγραφη Μαγδας-Ιωαννας καθως και τις ωρες που δουλευουν και πως θα τις αναγνωρισω.Ευχαριστω
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Μελετάτε τας γραφάς …………….
Όλα έχουν περιγραφεί!
Ουδέν κρυφό εκ του φόρουμ……
:tits2:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
-
 

Συνημμένα

  • vathis1.jpg
    vathis1.jpg
    46,5 KB · Εμφανίσεις: 38

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Καλημέρα. Επίσκεψη Παρασκευή βράδυ με το γνωστό φίλο μου συναγωνιστή. Ρεβέκκα εκείνος (στανταράκι), Άννα εγώ. Η Άννα δεν κάνει πρωκτικό αλλά στα λοιπά με ικανοποίησε η συμμετοχή της. Έχει τα πιασιματάκια της αλλά το μικρό της ηλικίας της το καλύπτει. Ο συναγωνιστής ενθουσιασμένος με τη Ρεββέκα. Την επόμενη φορά θα πάρω κι εγώ Ρεβέκκα.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Για δώσε περισσότερες πληροφορίες για αννα φίλε. Σε ποια πλευρά κάθετε; χαρακτηριστικά.
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Αννα, μελαχρινη, Ρουμάνα, no greek, very good english, 165-170 γεματούλα, σφιχτή, ωραίο βυζί 2-2,5. Καθαρή, ωραίο δέρμα. Ωραία μάτια (δε ξέρω αν είναι φακοί). Πάντως ωραίο χρώμα. Κάθεται αριστερά μπροστά από Dj.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Οι τιμές είναι 50 ευρώ για μια εκτόνωση και 23 το ξενοδοχείο. Αλλά αν θέλετε για περισσότερο από μια εκτόνωση κάντε παζάρια με τα κορίτσια. Θα πέσει η τιμή σίγουρα
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αννα, μελαχρινη, Ρουμάνα, no greek, very good english, 165-170 γεματούλα, σφιχτή, ωραίο βυζί 2-2,5. Καθαρή, ωραίο δέρμα. Ωραία μάτια (δε ξέρω αν είναι φακοί). Πάντως ωραίο χρώμα. Κάθεται αριστερά μπροστά από Dj.

Εϊναι Άνα (με ένα "ν").
Και για την ακρίβεια, είναι Άνα-Μαρία.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αγαπημένοι φίλοι δεν γνωρίζω αν γαμάτε η όχι ,αυτό που με θλίβει είναι ότι χανόμαστε……

Τουλάχιστον γαμάτε να μείνει η χαρά………. :dancing:



 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Αγαπημένοι φίλοι δεν γνωρίζω αν γαμάτε η όχι ,αυτό που με θλίβει είναι ότι χανόμαστε……

Τουλάχιστον γαμάτε να μείνει η χαρά………. :dancing:

Η γνωστή ρήσις τείνει να μεταλλαχθεί ως: " Χαθείτε γιατί γαμιόμαστε...." :(
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ήρθε λοιπόν η ώρα για την "πρώτη φορά". Απογευματινή επίσκεψη μετά εκλεκτών συναγωνιστών. Σήμερα η μουσική ήταν σε ανεκτά επίπεδα, οπότε μπορούσαμε να πούμε και καμιά κουβέντα. Τα κορίτσια, γι' άλλη μια φορά περίπου 15, για όλα τα γούστα. Το προσωπικό ευγενέστατο.

Μετά από δυο επισκέψεις στο μαγαζί, έπρεπε κι εγώ να κάνω την αρχή και να τιμήσω μια κοπέλα. Τα απωθημένα μου πολλά. Η Ρεββέκα όμως το μεγαλύτερο. Κοντούλα, με έκφυλο προσωπάκι και ένα κωλαράκι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος για να μην σας κουράζω.

Χαμόγελο όλη την ώρα, διάθεση να σε ικανοποιήσει με κάθε τρόπο. Καμία βιασύνη, μάλιστα μου την είπε, γιατί ήμουν κάπως αγχωμένος. Πεντακάθαρη, με ντους πριν και μετά τη μάχη. Πίπα, πότε με ρυθμό σιγανό, πότε με deepthroat. Πολύ ωραία στησίματα, ωραίο ανέβασμα από πάνω και επειδή ήμουν πολύ φορτωμένος, τελείωμα με επανάληψη πίπας.

Τέλος, να πω ότι κατά την έξοδο από το μαγαζί, ενημερωθήκαμε ότι το πάρκινγκ απέναντι από το μαγαζί προσφέρεται για παρκάρισμα. Σημαντικό, λόγω επικινδυνότητας της περιοχής.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Αγαπητε dimit31,ευγε..βλεπω διευρυνατε κι αλλο τους οριζοντες σας..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
:rockon:

πέρασα καλά...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Προ ολίγου, η Ρωξάνη προσπαθούσε να αποσπάσει δια της βίας αντικείμενο από την χείρα άλλου θήλεος.

Ξεκαρδισμένες από τα γέλια αμφότερες.

Η υπεροχή της ρώμης της Ρωξάνης ήταν πασίδηλη.

Ο bakalhs σχολίασε "άνισος αγών".

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom