Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Το θρεντ του Πορνομέγαρου έχασε τη δημοτικότητα του? 
Είναι μέρες τώρα που σπανίζουν τα νέα πόστς.
Τι να συμβαίνει άραγε????
Μήπως έχετε βρει νέες φωλιές και τις κρατάτε μυστικές?
Μήπως τα λεφτά άλλαξαν χέρια ?
Μήπως η εξάρτηση που με ταλαιπωρεί φούντωσε?
Απουσιάζει και ο Αγιάννα !
Θα προσέλθω για επιτόπια έρευνα…….
Θα τσεκάρω και το τοσταδικο με τα κινέζικα που ανάφερε ο Πύραυλος!
Άμα πετυχω Μάγδα θα …..θα …….και θα!
Και η ερώτηση ………..
Το τατού της Εβελίνας, ακόμα δεν βρέθηκε κανείς σύντροφος – τρόφιμος στο Πορνομέγαρο να το περιγράψει με σαφήνεια και με όλες του τις λεπτομέρειες?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μανάρι  μου  πάμε  , γαμάμε  , φεύγουμε .
Δε  λες  πάλι καλά  που  βάλαμε  τέλος  στην αρχοντομαλακία και βρήκαμε  την υγειά  μας ?
Πρέπει  ταυτοχρόνως σαν τον Πιέτρο Αρετίνο ,  να  γράφουμε και  συνεχώς  ύμνους ,  για  την καλή  εξάδα  του  μαγαζιού ? (βάζοντας  μέσα  και  τη  σοκολατίτσα  με  το ευφυές τσιμπουκόχειλο και το ευλίγιστο  κωλοτρυπίδι )
Τα  γράψαμε  , τα  διαβάσαμε  , τα  ξαναγράψαμε .
Φρέσκα  κουλούρια  τώρα .
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θα θυμίσω λίγο τον ποιητή, που λέει να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη, γιατί ποιο πολύ αξίζει η διαδρομή και η προσμονή από την άφιξη.
Και εγώ από τότε που διάβασα για Άρτεμις –Βερολίνο (2008-2009), θέλω να πάω και συνέχεια  προγραμματίζω, αλλά τελικά δεν αξιώθηκα και παίρνω υποκατάστατα στο πορνομέγαρο της Βάθης!
Μη το γελάς άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
ενταξει ρε λαγαρε εσυ θες να πας στο βερολινο εγω στην ταυλανδη και ο γουμαν στην πλατεια βαθης .... ευχομαι σε ολους μας να πραγματοποιηθουν τα ονειρα μας.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  θέλω  να  ξαναγυρίσω  στο ΚΑΠΗ  από το οποίο με  έχουν  αποβάλει  δια  παντός  δίοτι  έβαζα  χέρι  στις  νοσοκόμες .
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Το θρεντ του Πορνομέγαρου έχασε τη δημοτικότητα του? 
Είναι μέρες τώρα που σπανίζουν τα νέα πόστς.
Τι να συμβαίνει άραγε????
Μήπως έχετε βρει νέες φωλιές και τις κρατάτε μυστικές?
Μήπως τα λεφτά άλλαξαν χέρια ?
Μήπως η εξάρτηση που με ταλαιπωρεί φούντωσε?
Απουσιάζει και ο Αγιάννα !
Θα προσέλθω για επιτόπια έρευνα…….
Θα τσεκάρω και το τοσταδικο με τα κινέζικα που ανάφερε ο Πύραυλος!
Άμα πετυχω Μάγδα θα …..θα …….και θα!
Και η ερώτηση ………..
Το τατού της Εβελίνας, ακόμα δεν βρέθηκε κανείς σύντροφος – τρόφιμος στο Πορνομέγαρο να το περιγράψει με σαφήνεια και με όλες του τις λεπτομέρειες?

Ναι ενώ όταν γίνονταν καθημερινά posts ήταν για την πληροφόρησή μας...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
συναγωνιστές, απο θεσσαλονίκη είμαι, θέλω στο άμεσο μελλον να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα.μια ερώτηση, γενικότερα οι κοπέλες έρχονται και σου μιλάνε όπως στα κωλόμπαρα, ή εσύ "σταμπάρεις" κάτι και κάνεις κίνηση. ρωτάω, γιατί απ' ότι διαβάζω πρέπει να είναι αρκετά "καθως πρέπει" σε σχέση με άλλα μαγαζιά. και ακόμη κάτι: η γειτονιά είναι επικίνδυνη το βράδυ??
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
συναγωνιστές, απο θεσσαλονίκη είμαι, θέλω στο άμεσο μελλον να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα.μια ερώτηση, γενικότερα οι κοπέλες έρχονται και σου μιλάνε όπως στα κωλόμπαρα, ή εσύ "σταμπάρεις" κάτι και κάνεις κίνηση. ρωτάω, γιατί απ' ότι διαβάζω πρέπει να είναι αρκετά "καθως πρέπει" σε σχέση με άλλα μαγαζιά. και ακόμη κάτι: η γειτονιά είναι επικίνδυνη το βράδυ??

Το δεύτερο, οι κοπέλες πίνουν τον καφέ τους σαν πελάτισσες :) Ναι αν πας βράδυ καλό είναι να πας με παρέα παρ' ότι η περιοχή είναι πιο "άδεια" από άλλες.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
συναγωνιστές, απο θεσσαλονίκη είμαι, θέλω στο άμεσο μελλον να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα.μια ερώτηση, γενικότερα οι κοπέλες έρχονται και σου μιλάνε όπως στα κωλόμπαρα, ή εσύ "σταμπάρεις" κάτι και κάνεις κίνηση. ρωτάω, γιατί απ' ότι διαβάζω πρέπει να είναι αρκετά "καθως πρέπει" σε σχέση με άλλα μαγαζιά. και ακόμη κάτι: η γειτονιά είναι επικίνδυνη το βράδυ??

:2funny: :2funny: :2funny:
Καμία σχέση τύπε. Μπροστά του τα κωλόμπαρα είναι παρθεναγωγία.
Στιλ σουβλατζίδικο "πίασε 2 απ' ολα" είναι η φάση.
Βέβαια η φαντασία του καθενος οργιάζει και μπορει να φαντάζεται οτι βρίσκεται στο bar του Rich και να βγάζει γκόμενα...  
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny:
Καμία σχέση τύπε. Μπροστά του τα κωλόμπαρα είναι παρθεναγωγία.
Στιλ σουβλατζίδικο "πίασε 2 απ' ολα" είναι η φάση.
Βέβαια η φαντασία του καθενος οργιάζει και μπορει να φαντάζεται οτι βρίσκεται στο bar του Rich και να βγάζει γκόμενα...  

Χαλαρώστε. Το ότι τσιμπάς όποια θες και πας και τη γαμάς δε σημαίνει ότι το μαγαζί είναι περισσότερο λάσπη απ' τα κωλόμπαρα. Αν πάει κάποιος σε αληθινά κωλόμπαρα που βρίσκονται εκεί στην περιοχή κινδυνεύει ακόμα και που θα πατήσει το πόδι του. Και η σωματική του ακεραιότητα και κυρίως η τσέπη του.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Χαλαρώστε. Το ότι τσιμπάς όποια θες και πας και τη γαμάς δε σημαίνει ότι το μαγαζί είναι περισσότερο λάσπη απ' τα κωλόμπαρα. Αν πάει κάποιος σε αληθινά κωλόμπαρα που βρίσκονται εκεί στην περιοχή κινδυνεύει ακόμα και που θα πατήσει το πόδι του. Και η σωματική του ακεραιότητα και κυρίως η τσέπη του.
ασε μας ρε προμοτορακο γουμαν.... δηλαδη στο μανρει δεν κινδυνευεις???? αααα επι της ευκαιρειας την προηγουμενη εβδομαδα εκλεισαν 2 χρονια απο το μεγαλο πεσιμο.....
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Το μαγαζί είναι κυριλε φιλαράκι, ωραίος χώρος ωραία μουσική και πληρώνεις ότι παίρνεις. Καμία σχέση με κάτι κωλόμπαρα του αισχύστου είδους που πληρώνεις σαν μαλακας και στο τέλος αφού έχεις δώσει του κόσμου τα λεφτά καταλήγεις να τον παίζεις αντί να γαμας. Θεσσαλονικιε κατεβα αθήνα και μην αγχώνεσαι θα περάσεις σούπερ. Και αν διαλέξεις και στάνταράκι ακόμα καλύτερα
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Το μαγαζί είναι κυριλε φιλαράκι, ωραίος χώρος ωραία μουσική και πληρώνεις ότι παίρνεις. Καμία σχέση με κάτι κωλόμπαρα του αισχύστου είδους που πληρώνεις σαν μαλακας και στο τέλος αφού έχεις δώσει του κόσμου τα λεφτά καταλήγεις να τον παίζεις αντί να γαμας. Θεσσαλονικιε κατεβα αθήνα και μην αγχώνεσαι θα περάσεις σούπερ. Και αν διαλέξεις και στάνταράκι ακόμα καλύτερα
οτι πεις.... απλα οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγώ  θέλω  να  ξαναγυρίσω  στο ΚΑΠΗ  από το οποίο με  έχουν  αποβάλει  δια  παντός  δίοτι  έβαζα  χέρι  στις  νοσοκόμες .

Αν επιστρέψεις εκεί, συνοδευόμενος από τη Τζοάννα, θα γίνεις δεκτός μετά Βαϊων και Κλάδων! ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ασε μας ρε προμοτορακο γουμαν.... δηλαδη στο μανρει δεν κινδυνευεις???? αααα επι της ευκαιρειας την προηγουμενη εβδομαδα εκλεισαν 2 χρονια απο το μεγαλο πεσιμο.....

Όχι, το Man Ray είναι αρκετά κυριλέ. Μόνο στο δρόμο απ' έξω μπορεί να κινδυνεύσεις.
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ  θέλω  να  ξαναγυρίσω  στο ΚΑΠΗ  από το οποίο με  έχουν  αποβάλει  δια  παντός  δίοτι  έβαζα  χέρι  στις  νοσοκόμες .

Στο δικό μας στην  Καλογρέζα  αποβάλλουν τις νοσοκόμες με την αιτιολογία ότι προκαλούν-ταράζουν τα πουρά!

Κάνε μεταγραφή.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Εχω πάει πάνω από δέκα φορές στο μαγαζί. Πάντα βράδυ μετά τις 8 και πάντα με τα πόδια . Δεν εχω κινδυνεύσει ποτέ ούτε απέξω ούτε μέσα στο μαγαζί. Βέβαια τα μάτια μου τα εχω δεκατέσσερα και φυλαω τα νώτα μου. Και όλο και κάποιο σουγιαδακι κουβαλώ μαζί μου για παν ενδεχόμενο
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Το μεσημέρι, στη διασταύρωση Καποδιστρίου & Γάμα Σεπτεμβρίου, νεαρές Ανατολικοευρωπαίες έκλειναν το μάτι σε περαστικούς.
Τη νύχτα, στην ίδια γωνία, το μάτι το κλείνουν Αφρικανές.
Τη μέρα οι λευκές, τη νύχτα οι μαύρες.

Στην πλατεία Ανεξαρτησίας, ή αλλιώς Βάθης, ή αλλιώς Βάθη, ή αλλιώς Βάθους, στο Amnezia, ο έγχρωμος βεληγκέκας έκανε ηλιοθεραπεία στην είσοδο.
Στα ενδότερα, γνωστά πρόσωπα, εκδιδόμενα και μη.
Το σκηνικό των 73 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom