Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περί αφροδισίων νοσημάτων στην πλατεία Βάθους.

Πολλοί Γραικύλοι θεωρούν μιαρά την εν λόγω πλατεία και τους παρεπιδημούντες σε αυτήν, ενώ άλλοι τη θεωρούν ως Αλλού Φαν Παρκ, όπου το πιο δημοφιλές παιχνίδι είναι το κυνήγι της κωλοτρυπίδας.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Περί αφροδισίων νοσημάτων στην πλατεία Βάθους.

Πολλοί Γραικύλοι θεωρούν μιαρά την εν λόγω πλατεία και τους παρεπιδημούντες σε αυτήν, ενώ άλλοι τη θεωρούν ως Αλλού Φαν Παρκ, όπου το πιο δημοφιλές παιχνίδι είναι το κυνήγι της κωλοτρυπίδας.


Περιμένω οδηγίες –συμβουλές –κατευθύνσεις για τα Κινέζικα ….
Γρηγορείτε !!!!
(γιατί με βλέπω πάλι στο Μαν ρέει και στα γνώριμα στέκια  )
Μάγδα……..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περιμένω οδηγίες –συμβουλές –κατευθύνσεις για τα Κινέζικα ….
Γρηγορείτε !!!!
(γιατί με βλέπω πάλι στο Μαν ρέει και στα γνώριμα στέκια  )
Μάγδα……..

Μια ιδέα είναι να δωρίσετε μια κινέζικη παραδοσιακή φορεσιά στη Μάγδα που θα φοράει κάθε φορά που θα την καταγαμάτε.
Στην απέναντι μεριά της πλατείας έχει ένα μαγαζί που πουλάει τέτοια ρούχα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Παρακαλούνται όσοι συναγωνιστές ακούσουν τη λέξη ΓΛΟΜΠΕΟΣ εντός του εντευκτηρίου, να προσέρχονται για τις απαραίτητες συστάσεις. ;)
Οι ντροπαλοί και κρυψίνοι να κάθονται στην αριστερά πτέρυγα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Κύριε Πύραυλε!
Και πάλι υποκλίνομαι στις γνώσεις το ύφος και το ήθος σας.
Ταπεινά ώς αρχάριος μαθητής σας. :dunno:

Σας ευχαριστώ πολύ, κανα καλό αιδοιάκι θα μου προτείνετε;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Xθεσινη καταθεση στην Μελισσα...το προστυχο μελαχρινο ξεκωλο με το μακρυ κλεοπατρε μαλλι,το τατου πανω απο τον κωλο κ το piercing πανω απο τα τσιμπουκοχειλα της για αυτους που δεν την ξερουν!Α ναι κ τις βυζαρες που ειναι ετοιμες να φωναξουν βοηθεια χρειαζομαστε λιγο αερα εξαιτιας αυτων που λεει οτι ¨φοραει¨!Ενα μελαχρινο εκφυλο πουτανι β΄ εθνικης για τον εξω κοσμο!
Για τον κοσμο του amnesia ισως οτι πιο σεξυ κυκλοφορει..μεχρι να βγαλει τα ρουχα της!!
Κορμι λοιπον..
Απο την μεση κ πανω πολυ καλο!Βυζι 2,5-3 καλοφτιαγμενο..too good to be true...με ωραια πεταχτη ρωγα!Απο την μεση κ κατω το σκηνικο χαλαει αποτομα κ εμφανιζεται ενα μικρο πλακουτσωτο κακοσχηματισμενο κωλαρακι που στο περασμα του καταστρεφει τα παντα!! :-
Στα του ματς..
Τσιμπουκι επιφανειακο,ανευ τεχνικης αλλα με πολλες εναλλαγες θεσεων..καθοταν απο εδω καθοταν απο εκει κατι την προβληματιζε δεν ξερω.. κ με πολλα διαλειμματα για διαφημισεις ενδιαμεσα!Ρε την πουτ... εκει που επιανε ρυθμο ξαφνικα σταματαγε κ ελεγε ασυναρτησιες!Γλωσσα δεν εβαζε μεσα της :P
Ληξη πιπας κ ξεκαθαριζει οτι απο πανω δεν ανεβαινει!Παει κ αυτο
Ιεραποστολικο για κλαμματα..χερια μπροστα,ασχημη θεση του κορμιου της επιτηδες κλπ
Πισωκολλητο..αμαρτια τοσο ωραιο ξεκωλο να εχει τοσο μαπα κωλο!
Στηθηκε οσο καλυτερα μπορουσε αλλα..ξενερα!!
Aπο τις γυναικες που δεν ειναι ελκυστικες οταν ειναι μπρουμυτα δυστυχως
Κ δωστου ξανα πιπα κ απλα λιγο πριν το τελος εβγαλα την καποτα και της τα ¨εδωσα¨ στις  :tits: της!
Εν ολιγοις..οσο κ να τριψεις μια κουραδα δεν προκειται να γυαλισει ποτε!Η Μελισσα ¨γυαλιζει¨ αλλα αν την τριψεις...



 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Xθεσινη καταθεση στην Μελισσα...το προστυχο μελαχρινο ξεκωλο με το μακρυ κλεοπατρε μαλλι,το τατου πανω απο τον κωλο κ το piercing πανω απο τα τσιμπουκοχειλα της για αυτους που δεν την ξερουν!Α ναι κ τις βυζαρες που ειναι ετοιμες να φωναξουν βοηθεια χρειαζομαστε λιγο αερα εξαιτιας αυτων που λεει οτι ¨φοραει¨!Ενα μελαχρινο εκφυλο πουτανι β΄ εθνικης για τον εξω κοσμο!
Για τον κοσμο του amnesia ισως οτι πιο σεξυ κυκλοφορει..μεχρι να βγαλει τα ρουχα της!!
Κορμι λοιπον..
Απο την μεση κ πανω πολυ καλο!Βυζι 2,5-3 καλοφτιαγμενο..too good to be true...με ωραια πεταχτη ρωγα!Απο την μεση κ κατω το σκηνικο χαλαει αποτομα κ εμφανιζεται ενα μικρο πλακουτσωτο κακοσχηματισμενο κωλαρακι που στο περασμα του καταστρεφει τα παντα!! :-
Στα του ματς..
Τσιμπουκι επιφανειακο,ανευ τεχνικης αλλα με πολλες εναλλαγες θεσεων..καθοταν απο εδω καθοταν απο εκει κατι την προβληματιζε δεν ξερω.. κ με πολλα διαλειμματα για διαφημισεις ενδιαμεσα!Ρε την πουτ... εκει που επιανε ρυθμο ξαφνικα σταματαγε κ ελεγε ασυναρτησιες!Γλωσσα δεν εβαζε μεσα της :P
Ληξη πιπας κ ξεκαθαριζει οτι απο πανω δεν ανεβαινει!Παει κ αυτο
Ιεραποστολικο για κλαμματα..χερια μπροστα,ασχημη θεση του κορμιου της επιτηδες κλπ
Πισωκολλητο..αμαρτια τοσο ωραιο ξεκωλο να εχει τοσο μαπα κωλο!
Στηθηκε οσο καλυτερα μπορουσε αλλα..ξενερα!!
Aπο τις γυναικες που δεν ειναι ελκυστικες οταν ειναι μπρουμυτα δυστυχως
Κ δωστου ξανα πιπα κ απλα λιγο πριν το τελος εβγαλα την καποτα και της τα ¨εδωσα¨ στις  :tits: της!
Εν ολιγοις..οσο κ να τριψεις μια κουραδα δεν προκειται να γυαλισει ποτε!Η Μελισσα ¨γυαλιζει¨ αλλα αν την τριψεις...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Xθεσινη καταθεση στην Μελισσα...το προστυχο μελαχρινο ξεκωλο με το μακρυ κλεοπατρε μαλλι,το τατου πανω απο τον κωλο κ το piercing πανω απο τα τσιμπουκοχειλα της για αυτους που δεν την ξερουν!Α ναι κ τις βυζαρες που ειναι ετοιμες να φωναξουν βοηθεια χρειαζομαστε λιγο αερα εξαιτιας αυτων που λεει οτι ¨φοραει¨!Ενα μελαχρινο εκφυλο πουτανι β΄ εθνικης για τον εξω κοσμο!
Για τον κοσμο του amnesia ισως οτι πιο σεξυ κυκλοφορει..μεχρι να βγαλει τα ρουχα της!!
Κορμι λοιπον..
Απο την μεση κ πανω πολυ καλο!Βυζι 2,5-3 καλοφτιαγμενο..too good to be true...με ωραια πεταχτη ρωγα!Απο την μεση κ κατω το σκηνικο χαλαει αποτομα κ εμφανιζεται ενα μικρο πλακουτσωτο κακοσχηματισμενο κωλαρακι που στο περασμα του καταστρεφει τα παντα!! :-
Στα του ματς..
Τσιμπουκι επιφανειακο,ανευ τεχνικης αλλα με πολλες εναλλαγες θεσεων..καθοταν απο εδω καθοταν απο εκει κατι την προβληματιζε δεν ξερω.. κ με πολλα διαλειμματα για διαφημισεις ενδιαμεσα!Ρε την πουτ... εκει που επιανε ρυθμο ξαφνικα σταματαγε κ ελεγε ασυναρτησιες!Γλωσσα δεν εβαζε μεσα της :P
Ληξη πιπας κ ξεκαθαριζει οτι απο πανω δεν ανεβαινει!Παει κ αυτο
Ιεραποστολικο για κλαμματα..χερια μπροστα,ασχημη θεση του κορμιου της επιτηδες κλπ
Πισωκολλητο..αμαρτια τοσο ωραιο ξεκωλο να εχει τοσο μαπα κωλο!
Στηθηκε οσο καλυτερα μπορουσε αλλα..ξενερα!!
Aπο τις γυναικες που δεν ειναι ελκυστικες οταν ειναι μπρουμυτα δυστυχως
Κ δωστου ξανα πιπα κ απλα λιγο πριν το τελος εβγαλα την καποτα και της τα ¨εδωσα¨ στις  :tits: της!
Εν ολιγοις..οσο κ να τριψεις μια κουραδα δεν προκειται να γυαλισει ποτε!Η Μελισσα ¨γυαλιζει¨ αλλα αν την τριψεις...

Ευχαριστούμε για το διαφωτιστικό ρεπορτάζ.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Παιδιά μίχαελα.  Όλα τα λεφτά . Τι να πει κανείς. 15 χρόνια μπούρδελοκαριέρα τέτοια πίπα δεν μου έχουν ξαναπάρει. Και όχι μόνο. Συμμετοχή φοβερή. Ευγενική και πολύ εντάξει παιδί. Μην πετάτε τα λεφτά σας σε μελισσα κλπ. Είπαμε στάνταρακια. Μίχαελα, ιωάννα, μαγδα, ναντίν και βλέπουμε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά μίχαελα.  Όλα τα λεφτά . Τι να πει κανείς. 15 χρόνια μπούρδελοκαριέρα τέτοια πίπα δεν μου έχουν ξαναπάρει. Και όχι μόνο. Συμμετοχή φοβερή. Ευγενική και πολύ εντάξει παιδί. Μην πετάτε τα λεφτά σας σε μελισσα κλπ. Είπαμε στάνταρακια. Μίχαελα, ιωάννα, μαγδα, ναντίν και βλέπουμε

Σωστός. Συναγωνιστή έκανες ακάποτη πίπα με τη Μικαέλα ή όχι; Εγώ θέλω οσονούπω να πάω και να πάρω τη Μικαέλα ντούο με την αδερφή της.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
οσο κ να τριψεις μια κουραδα δεν προκειται να γυαλισει ποτε
Οι Mythbusters έχουν αποδείξει το αντίθετο!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.446
Κριτικές
61
Like
42.618
Πόντοι
22.785
Κουράστηκα νά όμιλώ γιά τίς στάνταρ κορασσσσίδες , πολλοί θά μέ
περάσουνε γιά prommmmmosion ......

Μήν ψάχνετε γιά κάτι άλλο στόν χώρο αύτό , τά standaraaaakia
είναι 5 όνόματα ........όπως άναφέρανε άξιοι συναγωνιστές !!!!!!!!!

amjik ...... Τά σέβη μου
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κουράστηκα νά όμιλώ γιά τίς στάνταρ κορασσσσίδες , πολλοί θά μέ
περάσουνε γιά prommmmmosion ......

Μήν ψάχνετε γιά κάτι άλλο στόν χώρο αύτό , τά standaraaaakia
είναι 5 όνόματα ........όπως άναφέρανε άξιοι συναγωνιστές !!!!!!!!!

amjik ...... Τά σέβη μου


Άντε να είναι 6-7 ……….
10 δεν γίνονται όσο και να το παλέψεις!
Και εγώ από την αγωνία μου μη πάνε τα πενηντάρια από δω και από εκεί (χαμένα) και δεν πάνε στο «σπίτι» η άντε μέχρι Σιμονα-Ρωξάνη προμοτορας κατάντησα!
Τις αγάπησα τις συγκάτοικες ο «αισθηματίας» τι να κάνω?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Σωστός. Συναγωνιστή έκανες ακάποτη πίπα με τη Μικαέλα ή όχι; Εγώ θέλω οσονούπω να πάω και να πάρω τη Μικαέλα ντούο με την αδερφή της.
ακομα ρε συναθλητη δεν εχεις παει??? αντε απο το 2009 θες να πας.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16

Θα θυμίσω λίγο τον ποιητή, που λέει να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη, γιατί ποιο πολύ αξίζει η διαδρομή και η προσμονή από την άφιξη.
Και εγώ από τότε που διάβασα για Άρτεμις –Βερολίνο (2008-2009), θέλω να πάω και συνέχεια  προγραμματίζω, αλλά τελικά δεν αξιώθηκα και παίρνω υποκατάστατα στο πορνομέγαρο της Βάθης!
Μη το γελάς άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.446
Κριτικές
61
Like
42.618
Πόντοι
22.785
Θα θυμίσω λίγο τον ποιητή, που λέει να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη, γιατί ποιο πολύ αξίζει η διαδρομή και η προσμονή από την άφιξη.
Και εγώ από τότε που διάβασα για Άρτεμις –Βερολίνο (2008-2009), θέλω να πάω και συνέχεια  προγραμματίζω, αλλά τελικά δεν αξιώθηκα και παίρνω υποκατάστατα στο πορνομέγαρο της Βάθης!
Μη το γελάς άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
Δέν τό γελάμε............χα χα χα

Ωστόσο, νά έχεις ύπόψη σου ότι οί γενικεύσεις τύπου "άβυσσος ή ψυχή ???? είναι καλές μόνο για καψουροτράγουδα τύπου Στράτου Διονυσίου.χα χα χα χα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom