Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Δεν έλκομαι να εισέλθω στο κατάστημα.

Αγαπώ πλέον τις Κινέζες, τρελά!

Απέναντι, εκεί που ξεκινάει η Αχαρνών, στο ταχυφαγείο, περιστασιακά εκδίδονται Κινέζες που γυαλίζουν περισσότερο από τις Ρουμάνες.
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έλκομαι να εισέλθω στο κατάστημα.

Αγαπώ πλέον τις Κινέζες, τρελά!

Απέναντι, εκεί που ξεκινάει η Αχαρνών, στο ταχυφαγείο, περιστασιακά εκδίδονται Κινέζες που γυαλίζουν περισσότερο από τις Ρουμάνες.

Περιγράψτε παρακαλώ……
Κινέζες γεροκαλντεριμιτζουδες η καθαρές ευθυτενείς νεαρές???



Μάθημα κινεζικών Νο 1: Νι-χάο; = γειά, τι κάνεις;
Μάθημα κινεζικών Νο 2: Σέι-σέι = ευχαριστώ
Μάθημα κινεζικών Νο 3: Πάιου-σέι-σέι = παρακαλώ
Μάθημα κινεζικών Νο 4: τέλι-γκόλι = θέλεις να με σοδομήσεις;


Μιας και θέλω και να τη σοδομισω και να τη γομορισω  και να τι γραμμοβιντσισω και να την γοργοποταμισω και  να τη σαλαμινομαχισω και και και ….
Ξύπνησε  μέσα μου το επικό ελληνικό χτηνος…… να χαρείς πες κωδικούς πεσίματος μη πω καμιά μαλακια σε καμιά που έχει πάει για τυρόπιτα και με βαρόνε 10 κινέζοι καμιά ώρα!

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Μάθημα κινεζικών Νο 1: Νι-χάο; = γειά, τι κάνεις;
Μάθημα κινεζικών Νο 2: Σέι-σέι = ευχαριστώ
Μάθημα κινεζικών Νο 3: Πάιου-σέι-σέι = παρακαλώ
Μάθημα κινεζικών Νο 4: τέλι-γκόλι = θέλεις να με σοδομήσεις;
...

Εύγε κυρ-Κώστα!
Μέσα στο έρεβος της νύχτας, καταφέρατε να αφομοιώσετε τα 4 μαθήματα που είχα δημοσιεύσει 29 λεπτά πριν!

Η επιμέλειά σας συναγωνίζεται τις καύλες σας...
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Εύγε κυρ-Κώστα!
Μέσα στο έρεβος της νύχτας, καταφέρατε να αφομοιώσετε τα 4 μαθήματα που είχα δημοσιεύσει 29 λεπτά πριν!

Η επιμέλειά σας συναγωνίζεται τις καύλες σας...

Ναι όντως είμαι επιμελής και μελετηρός…..
Το μέγα πρόβλημα το έχω με το έντερο, και εξηγούμαι :
Όταν καταναλώνω ζωικό (κοκορέτσι), πάντα σκέπτομαι τις χοληστερίνες τα τρυγλικεριδια ,και ότι καλλίτερα θα ήταν να είχα ένα  γυναίκειο εύκαιρο ώστε να τα αποφύγω και να ασκηθώ επί κωλου!
Όταν έχω το γυναικείο μπροστά μου ορθάνοικτο, ε τότε  σκέπτομαι τις νουτέλες τις μερέντες,και ότι ποιο καλά να έτρωγα ένα κοκορέτσι (παλιότερα και σπληνάντερο)!
Μόνο η Μάγδα και η Ιωάννα μου διώχνουν την λαιμαργία!
Θέλω να δω τι θα γίνει και με την κίτρινη φυλή!
Αναμένω ενδελεχή αναφορά δια τας πιατσάρουσες εις το ταχυφαγείο εκπροσώπους της!

Ημέτερος………..
:-*
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τις καλημέρες μου σε όλους.....

τι γίνεται ρε παιδιά το εγκαταλείψατε το πορνομέγαρο ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467

Τα 3-4 γνωστά ονόματα (μην επαναλαμβανόμεθα), που γνωρίζεις ότι αν προτιμηθούν, θα έχουν πιάσει τόπο τα χρήματά σου.

Mάγδα Ιωαννα Μικαέλα Αλεξάνδρα Μόνικα Τζοάνα ..........
ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΑΡΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!
;)
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Τα 3-4 γνωστά ονόματα (μην επαναλαμβανόμεθα), που γνωρίζεις ότι αν προτιμηθούν, θα έχουν πιάσει τόπο τα χρήματά σου.
εγω κανα διο γνωριζω . μαγδα , ιωαννα , μικαελα , για ΒΟΗΘΑΓΕ και παραπανω
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τα 3-4 γνωστά ονόματα (μην επαναλαμβανόμεθα), που γνωρίζεις ότι αν προτιμηθούν, θα έχουν πιάσει τόπο τα χρήματά σου.

Πραγματικά και εγώ αμελώ να ενημερώσω για τις «επισκέψεις» μου με τα τοπ πόρν του Μαν ρέει αλλά με μεγάλη αγωνία περιμένω να διαβάσω ανταποκρίσεις για τη χωματερή αριστερά…….
Μετά δε  και το πόστ  του ΠΙΑΤΣΑ έχω περιέργεια να μάθω τι του έλαχε!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αλεξανδρα ??  για περιεγραψε λιγο !!

Γελαστό, φωτεινό προσωπάκι, ξανθούλα, με όχι μεγάλα μπαλκόνια. ϊσως ελάχιστα παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια, αλλά δεν σε χαλάει. Τόπος επώασης, δεξιά (όπως μπαίνουμε).
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
τζοανα ? η μαυρη ?? οχι ... δεν παω με μαυρες . αλεξανδρα ?? μονικα ? για περιεγραψε λιγο !!

Τι να περιγράψω αγαπητέ; Οι επιδόσεις τους θεωρούνται από αρκετούς συναγωνιστές αξιέπαινες. Τώρα όσο για την εμφάνιση τούς, νομίζω ότι καλλίτερο θα είναι να τις δείτε, γιατί ως γνωστόν μερικά πράγματα είναι και θέμα γούστου.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Τι να περιγράψω αγαπητέ; Οι επιδόσεις τους θεωρούνται από αρκετούς συναγωνιστές αξιέπαινες. Τώρα όσο για την εμφάνιση τούς, νομίζω ότι καλλίτερο θα είναι να τις δείτε, γιατί ως γνωστόν μερικά πράγματα είναι και θέμα γούστου.
μα εχω  παει αρκετές φορεε στο εν λογω ιδρυμα , αλλα αδύνατό να φορέσω ταμπέλες που να λενε ζητω τισ παρακατω κοπελες !!!! οι υπόλοιπές τον πουλο !! .ιωαννα και μικαελα αλλα κια μαγδα εχω βρεθει μαζι τους και οι εμπιριες μου ηταν τουλαχιστον απολαθστικες . ελεγα μπασ και τις εμπλουτισω αν μου προσφερατε γνωση !!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Γελαστό, φωτεινό προσωπάκι, ξανθούλα, με όχι μεγάλα μπαλκόνια. ϊσως ελάχιστα παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια, αλλά δεν σε χαλάει. Τόπος επώασης, αριστερά (όπως μπαίνουμε).

Θα προσέθετα, μεγάλες θηλές  και μπούτια χοντρά ισα με της Ρωξάνης, ενώ δεν είναι στη κατηγορία της (σωματικά).
Δυσφορεί στο cim και κωλο νο μου χει πει πριν κανά χρόνο…..
Δεν ξέρω τι ισχύει σήμερα!
Α  σταβλίζεται στα δεξιά μαζί με τη Λωρένα (τελευταία σκαμπό πριν το πρώτο τραπέζι).
Μήπως είναι και άλλη Αλεξάνδρα από αριστερά?
:think:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
μα εχω  παει αρκετές φορεε στο εν λογω ιδρυμα , αλλα αδύνατό να φορέσω ταμπέλες που να λενε ζητω τισ παρακατω κοπελες !!!! οι υπόλοιπές τον πουλο !! .ιωαννα και μικαελα αλλα κια μαγδα εχω βρεθει μαζι τους και οι εμπιριες μου ηταν τουλαχιστον απολαθστικες . ελεγα μπασ και τις εμπλουτισω αν μου προσφερατε γνωση !!

Προχώρα με Σιμονα, και Ρωξάνη αν αντέχεις τα βαρέα!
Έπεται η Ναντιν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom