Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
φιλαρακο ο xpapad δεν λεει μαλακιες.... ξερει πολλα περισσοτερα απο πολλους εδω μεσα με 20000 μηνυματα που παπαρολογουν.... για την ανακαινιση που θα πραγματοποιηθει στο μαγαζι δεν εχει μιλησει κανεις??? παλι εγω θα σας ανοιξω τα ματια?????????

Ο τρόπος με τον οποίο πετάς τα υπονοούμενα, ακόμη κι αν είναι βάσιμα, διαβάζονται ως αρλούμπες. Απλά είναι τα πράγματα. Αν ξέρεις κάτι και θέλεις να το μοιραστείς μαζί μας, το λες ξεκάθαρα. Γιατί αλλιώς ποιός θα σε πάρει σοβαρά όταν απ'το πουθενά ρίχνεις την ατάκα, για να γίνει τζέρτζελο και μετά εξαφανίζεσαι?
Υ.Γ. Που κολλάει η ανακαίνιση (?) με την "αρρώστια" της Ναντίν?
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
φιλαρακο ο xpapad δεν λεει μαλακιες.... ξερει πολλα περισσοτερα απο πολλους εδω μεσα με 20000 μηνυματα που παπαρολογουν.... για την ανακαινιση που θα πραγματοποιηθει στο μαγαζι δεν εχει μιλησει κανεις??? παλι εγω θα σας ανοιξω τα ματια?????????
Συνάδελφε xpapad, η ανακαίνιση αφορά το μαγαζί ή το... "έμψυχο υλικό" ή απλώς έριξες  μια ντουφεκιά στον αέρα?
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ο τρόπος με τον οποίο πετάς τα υπονοούμενα, ακόμη κι αν είναι βάσιμα, διαβάζονται ως αρλούμπες. Απλά είναι τα πράγματα. Αν ξέρεις κάτι και θέλεις να το μοιραστείς μαζί μας, το λες ξεκάθαρα. Γιατί αλλιώς ποιός θα σε πάρει σοβαρά όταν απ'το πουθενά ρίχνεις την ατάκα, για να γίνει τζέρτζελο και μετά εξαφανίζεσαι?
Υ.Γ. Που κολλάει η ανακαίνιση (?) με την "αρρώστια" της Ναντίν?

Το σάιτ  είναι ένα εργαλείο που βοηθάει  τον κάθε «σύντροφο» (δώστε βάση στην έννοια) να επιλέξει τι θα δοκιμάσει!
Με αυτή την οπτική, είναι χρήσιμο και οικονομικά ωφέλιμο, διότι διαβάζοντας με προσοχή και συχνά ,θα δοκιμάσεις κάτι που ίσως να παρέλειπες (Μάγδα),και θα αποφύγεις κάτι που ίσως να δοκίμαζες (Κλαούντια).
Επίσης είναι μια συντροφιά για τις κρύες νύχτες του χειμώνα!
Όλοι οι θαμώνες του Μαν ρέει  είναι εν δυνάμει ρεπόρτερς  στο σαιτ  και εδώ μπαίνει η ασθένεια των καιρών, δηλαδή το δίλημμα :να γράψω ρεπορτάζ με βάση τι βίωσα (γιατί περί βιώματος πρόκειται) η να γράψω κάτι για ίδιο όφελος?
Α την πουτανα θα την φτιάξω εγώ τώρα……….
Α τους μαλάκες  θα τους δείξω εγώ ποιος είναι ο πονηρός του μπουρδελλου!
Αυτές οι «παιδικές αρρώστιες» πρέπει να θεραπευτούν από τους ίδιους τους ασθενείς!
Οι λοιποι ,,,KEEP WALKING!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Όλοι οι θαμώνες του Μαν ρέει  είναι εν δυνάμει ρεπόρτερς  στο σαιτ  και εδώ μπαίνει η ασθένεια των καιρών, δηλαδή το δίλημμα :να γράψω ρεπορτάζ με βάση τι βίωσα (γιατί περί βιώματος πρόκειται) η να γράψω κάτι για ίδιο όφελος?

Στο τέλος θα διυλήσουμε τον κώνοπα!!!!!!!!
Αυτονόητο θεωρείται ότι γράφουμε αυτά που ζήσαμε, πάθαμε ή ακόμα και αντιληφθήκαμε αρκεί να έχουν βάση και ξεκάθαρο νόημα-μήνυμα. Οι διάφορες πεταχτές και αστοιχείωτες απόψεις, προσωπικά μου φαίνονται σαν ιντριγκαδόρικες.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.627
Πόντοι
22.785
φιλαρακο ο xpapad δεν λεει μαλακιες.... ξερει πολλα περισσοτερα απο πολλους εδω μεσα με 20000 μηνυματα που παπαρολογουν.... για την ανακαινιση που θα πραγματοποιηθει στο μαγαζι δεν εχει μιλησει κανεις??? παλι εγω θα σας ανοιξω τα ματια?????????

:think: :think:Δηλαδή ένώπιον τού άπειλούντος, ο άντίπαλος έχει μορφήν έντόμου ??

Δεν μού έσφιξες  άρκετά  έγκάρδια  το χέρι, άν καί διαφωνείς μαζί μου????

Μήπως ήρθες νά μάς πνίξης ???

Εξάλλου άπό έκεί παράγονται οί φωνητικές χορδές που μεταδίδουν άπό τούς  best ήχους καί λέξεις πού δέν άντέχεις.
Αλλιώς τι νόημα έξυπηρετεί ή έξυπνάδα  πού έστειλες????????

Τυχαίο  καί αύτό, όπως καί όλα τά άλλα??? Δε νομίζω.............

Έκ τού ταυτόσημου ίσπανικού  te pe(g)o una hostia y te quedas pensando...
Όπως όταν μένεις άλαλος για λίγο ???........άπό άριστερα έχει τό ζουμί............
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Στο τέλος θα διυλήσουμε τον κώνοπα!!!!!!!!
Αυτονόητο θεωρείται ότι γράφουμε αυτά που ζήσαμε, πάθαμε ή ακόμα και αντιληφθήκαμε αρκεί να έχουν βάση και ξεκάθαρο νόημα-μήνυμα. Οι διάφορες πεταχτές και αστοιχείωτες απόψεις, προσωπικά μου φαίνονται σαν ιντριγκαδόρικες.


:thumbsup:


Την διύλιση την πετυχαινουμε!!
Η κατάποση είναι το ζητούμενο…………..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.627
Πόντοι
22.785
:thumbsup:


Την διύλιση την πετυχαινουμε!!
Η κατάποση είναι το ζητούμενο…………..

Δεν είναι και λίγοι αύτοί που πιστεύον πώς είναι άδύνατο να ξεπεράσουμε ,
τήν τζαμπα έξυπνάδα άγαπητέ με άποτέλεσμα να κατρακυλάμε συνεχώς στό βόρβορο
τής ξερολείας  καί της άπελπισίας!!!!!!!!

Το άποτέλεσμα είναι πώς έχουμε κολλήσει σέ μία μίζερη μαλακία καί στην προσκόλληση του παρελθόντος............

Αυτό πού λείπει είναι ένα fast forward άπό τό παρελθόν, στό μέλλον...........

Τά δέοντα !!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν είναι και λίγοι αύτοί που πιστεύον πώς είναι άδύνατο να ξεπεράσουμε ,
τήν τζαμπα έξυπνάδα άγαπητέ με άποτέλεσμα να κατρακυλάμε συνεχώς στό βόρβορο
τής ξερολείας  καί της άπελπισίας!!!!!!!!

Το άποτέλεσμα είναι πώς έχουμε κολλήσει σέ μία μίζερη μαλακία καί στην προσκόλληση του παρελθόντος............

Αυτό πού λείπει είναι ένα fast forward άπό τό παρελθόν, στό μέλλον...........

Τά δέοντα !!!!!!!!
Ρε συ γιατί λές τόσες πολλές φιλοσοφίες?  :jerking:
Περιέγραψε καμια καλή κατάσταση να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι που λόγω χρόνου δεν μπορούμε να πάμε και  πολύ συχνά στο εν λόγω πορνομέγαρο. ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Συνάδελφε xpapad, η ανακαίνιση αφορά το μαγαζί ή το... "έμψυχο υλικό" ή απλώς έριξες  μια ντουφεκιά στον αέρα?
η ανακαινιση αφορα το μαγαζι, θα πραγματοποιηθει μεχρι τους καλοκαιρινους μηνες... θα εναι κατι το εντυτπωσιακο για την περιοχη... αυτα σε κανα διμηνο ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.627
Πόντοι
22.785
Ρε συ γιατί λές τόσες πολλές φιλοσοφίες?  :jerking:
Περιέγραψε καμια καλή κατάσταση να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι που λόγω χρόνου δεν μπορούμε να πάμε και  πολύ συχνά στο εν λόγω πορνομέγαρο. ;)

Διαβάστε άγαπητέ τήν άπάντηση 2498 ........ καί θά καταλάβετε
πού άναφέρομαι ........

Όσο γιά καλή κατάσταση καί βαρύ χαρτί , μέ λίγες έναλαγές (joana)
πάντα προτιμώ Μικαέλα ,,,,,,,, top 1000 σέ όλα της !!!!!!!
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ γιατί λές τόσες πολλές φιλοσοφίες?  :jerking:
Περιέγραψε καμια καλή κατάσταση να μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι που λόγω χρόνου δεν μπορούμε να πάμε και  πολύ συχνά στο εν λόγω πορνομέγαρο. ;)

[size=10pt][size=10pt]Πορνομεγαρο[/size][/size]




Ενθουσιάστηκα με τον όρο!
Προτείνω τη χρήση του ως περιγραφή του Μαν ρέει από τούδε……
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Ανακαίνιση; Για λέγε, για λέγε...
Πήγα στο μαγαζί Πέμπτη απόγευμα με δύο φίλους, είχα να πάω πριν από το καλοκαίρι λόγω κόστους που αν βάλεις και τα ποτά φτάνει στα 100 ευρώ. Σκεφτόμουν ότι με τα ίδια λεφτά παίρνεις μία στο σπίτι αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, εκεί συνδυάζεις και τη βόλτα σου και έχει και ωραία ατμόσφαιρα  :tits:. Δεν είδα Μελίσσα και Μικαέλα, οι άλλες γνωστές ήταν εκεί. Κάτσαμε στην αριστερή πλευρά και μας κόλλησαν η Ντέλια και η Μαρτίνα, σαν γκόμενες μου άρεσαν και οι δυο. Η Μαρτίνα μάλιστα δήλωσε ότι δίνει και κώλο. Πιο πολύ όμως μου άρεσε ένα μικρό γυφτάκι με μακριά μαλλιά, αδυνατούλι, που καθόταν μαζί με την Ντέλια και μια άλλη ξανθιά. Ξέρουμε τίποτα; Μου άρεσε επίσης και μια άλλη με μεγάλο κούτελο, μελαχρινή, ακριβώς μπροστά στον ντι τζέι. Αυτή είναι η Σάρα; Για την ιστορία, δεν γάμησε κανείς μας.  :jerking:

Τελικά γι' αυτό το γυφτάκι ξέρουμε τίποτα γιατί από προχθές όλη μέρα την περνάω εποικοδομητικά;  :jerking:
Έτσι κι αλλιώς, στην επόμενη επίσκεψη, όχι αυτήν, την άλλη εβδομάδα, που θα μπορεί και ο συνοδοιπόρος μου, θα το τιμήσω. Απλώς έλεγα μήπως έχουμε τίποτα πληροφορίες να εμπλουτίσω τη φαντασία μου  :jerking:



 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Τελικά γι' αυτό το γυφτάκι ξέρουμε τίποτα γιατί από προχθές όλη μέρα την περνάω εποικοδομητικά;  :jerking:
Έτσι κι αλλιώς, στην επόμενη επίσκεψη, όχι αυτήν, την άλλη εβδομάδα, που θα μπορεί και ο συνοδοιπόρος μου, θα το τιμήσω. Απλώς έλεγα μήπως έχουμε τίποτα πληροφορίες να εμπλουτίσω τη φαντασία μου  :jerking:
ποιο γυφτακι???? στη δεξια πλευρα καθεται???? αδυνατο 20 χρονων περιπου με μακρυ μαυρο μαλλι????
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Ναι συνάδελφε, έτσι είναι, αλλά κάθεται όπως μπαίνεις στα αριστερά.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Δε λέω τη Μανταλένα, την ξέρω αυτήν, το γυφτάκι είναι πιο μικρό και πιο μικροκαμωμένη από τη Μανταλένα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Δε λέω τη Μανταλένα, την ξέρω αυτήν, το γυφτάκι είναι πιο μικρό και πιο μικροκαμωμένη από τη Μανταλένα.
τωρα καταλαβα ποια λες.... την εχω δει, δεν την εχω δοκιμασει....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Καλό παιδάκι, ε; Μόνο που κοιτιέται συνέχεια στον καθρέφτη..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom